Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogyok és életmódot váltok - a szemetek előtt! Tartsatok velem! fórum

Lefogyok és életmódot váltok - a szemetek előtt! Tartsatok velem! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
69. Christine1979 (válaszként erre: 68. - 53ee79a68b)
2009. aug. 27. 11:55

Na ők könnyen beszélnek :)

Az én párom is olyan, hogy ehet akármennyit, ugyan olyan vékony marad :S :)


Őszintén szólva, nem tudom, milyen torna az :$ :)

68. 53ee79a68b (válaszként erre: 67. - Christine1979)
2009. aug. 27. 11:48

Akkor ebben a hanghiányban megegyezünk, hogy jobb nélküle :)

Én meg pasikkal dolgozok és ők meg állandóan esznek bent.

Ha meg nem eszem, jön a duma, hogy mi van, fogyózol? :P :) Ezt meg nem bírom hallgatni.. :)

Így inkább eszem velük egy kicsit és itthon nem eszem :)

Vmit vmiért :)

A walkot próbáltad már? Nekem az nagyon tetszik. Bár ma még nem vettem elő..

67. Christine1979 (válaszként erre: 66. - 53ee79a68b)
2009. aug. 27. 10:32

Köszönöm. :) Jól titkolom :D Amúgy hasról és combról... sajnos van mit. :(


:DDDDDDDDDDD ez mekkora!! Uis én is hang nélkül használom :DDDDDDDDDD Én sem bírom. Kiakaszt, ahogy beszél. Inkább benyomok vmi zenecsatornát, és úgy megy rá a sz.gépből a torna :)))


Én meg alapból imádok enni... mindent. :( Mondjuk, meglepő, hogy a kenyér nem is hiányzik annyira... a csokit meg úgy próbálom helyettesíteni,hogy csokis puffasztott rizst eszek nagyritkán helyette. Viszont a reggeli túró rudimról nem tudom lemondani... :( :)


Meg hát ami még nehéz, hogy párom hat után jön (hat után nem eszek), és neki akkor kell vacsit adni, és hát néha felmorran a gyomrom, mikor eszik :D

66. 53ee79a68b (válaszként erre: 65. - Christine1979)
2009. aug. 27. 10:28

Megnéztem a képeid és szeretném kérdezni, hogy te honnan akarsz fogyni? :)

Csinos csaj vagy!!! :)

Rubint Réka nagyon jó, de én sajnos csak hang nélkül tudom használni :)

A napi 20 perc van meg tőle és a benne lévő "hűha" ki szokott akasztani. :) Bár az tény, hogy 10 perc után már fáj mindenem :) Tehát biztos hatásos. :)

Én sajnos imádom a tésztát, kenyeret, péksütiket, így elég nagy önfegyelemre van szükségem...

65. Christine1979 (válaszként erre: 64. - 53ee79a68b)
2009. aug. 27. 10:22

Majd lesz az több is. :)


Én kipróbálom jövőhéttől ezt a burgonyásat, kíváncsi vagyok, használ-e. Egyébként én is így vagyok,- sok zöldséget, gyümit eszem, kenyeret teljesen elhagytam, és tésztát is csak ritkán, illetve ami nekem gond, hogy keveset iszok, tehát most a sok-sok vízivásra is ráálltam. :)


Én Rubintra tornázok, bár, most még eléggé kivagyok tőle, de majd csak eljön az idő, mikor könnyedén végigcsinálom :)

64. 53ee79a68b (válaszként erre: 63. - Christine1979)
2009. aug. 27. 10:09

Szia!

Nem, én próbálok ch nélkül élni :)

Vagyis nagyon keveset enni belőle. Sok gyümölcsöt eszem és mindent ugyan úgy, csak kenyér nélkül és nagyon kevés tésztát.

Tornázni LM-el is szoktam illetve a walk tornát vettem elő.

De még csak 1-1 cm ment le, de ez is valami :)

63. Christine1979 (válaszként erre: 62. - 53ee79a68b)
2009. aug. 27. 09:48

Szija,


te is a burgonyással fogsz? :)

62. 53ee79a68b (válaszként erre: 60. - 4f81244307)
2009. aug. 27. 09:37

Szép napot mindenkinek!


Megjelentek az első mínusz centikéim :)

61. Christine1979 (válaszként erre: 59. - 4f81244307)
2009. aug. 27. 08:52

Szija,



engem nem zavar, ha sokat írsz! :))


Én eddig nem nagyon mértem magam folyamatosan, inkább centizgettem (mert szerintem sem a kiló, inkább a centi a lényeg)... De jövőhéttől muszáj lesz mérlegelnem, és akkor felteszem majd ide az eredményeket (remélem, nem égek be vele :DDDD )

Remélem, nekem is bejön majd ez a diéta. Most egyenlőre még felkészítem magam a jövőhétre. :) Meg ugye a napi torna... aminek kapcsán rájöttem, mennyire nem is vagyok formában..mert kb két perc után lihegek elég durván :) de majd megedződök :)


Nekem amúgy a nagy csábítás az a túró rudi, amit reggel a kávé mellé elmajszolok. Az az egy "luxus", amit megtartok mindig (kávéba pedig cukor helyett szőlőcukor kerül).

2009. aug. 27. 08:44
Bocs,hogy ilyen hosszú lettem, majd igyekszem magam visszafogni...:-)
2009. aug. 27. 08:43

Sziasztok, megint egy fél kilóval könnyebben, naccerű!

eddit, én is gondoltam képekre, csakhogy a digi fényképezőnket kölcsön adtam, és csak jövő héten kapom vissza, de akkor majd csinálok, igaz, akkor már a krumplidiéta végén leszek.

Christine, az én hagyományos mérlegem eleve vacak volt, tudtam, hogy kevesebbet mér, csak nem gondoltam, hogy ennyivel...:-( De mindegy, úgyse a kilók a lényeg.

hofiagi, majd utána nézek a recepteknek, a diéta-leírásban is vannak jók.

Giorcub, mi bajod a méregtelenítéssel? Én évek óta csinálom, amikor rá bírom magam venni, és nagyon sok pozitív tapasztalatom van: a bőröm sokkal szebb lesz, a közérzetem javul, a hajam fényesedik... szóval nekem bevált. Akkor is csináltam léböjtöket, amikor egy deka feleslegem nem volt, csak méregtelenítésnek, és tényleg szuper eredményekkel. A CH szerintem csak akkor fontos, ha kifejezetten fehérjediétát csinálsz. Akkor nem alakul át zsírrá, ha mondjuk 1000 kalóriát eszel egy nap, mert a szervezeted mindent hasznosít, és még így is kevés lesz neki (ezért fogysz pl. a kalóriaszámlálással). És a krumplidiétával se fogynék akkor napi fél kilót...

mézgapaula, nekem is a jégkrém a nagy csábítás...hmmm... pedig a múltkor úgy teleettem magam vele, hogy az epém bánta. De komolyan, egy egész Vienettát gond nélkül beburkolok, ha nem lát senki:-)A mérleg meg sajna jól mutatja, amit mutat, bár pirosnapok előtt vagyok.

Az egyébként szerintem tuti jó ötlet, hogy képeket tegyünk fel magunkról, és akkor már tényleg a nyilvánosság előtt zajlik a fogyás - engem nagyon inspirál, hogy a "szemetek előtt" fogyizok, javaslom azoknak, akik mindig belebuknak a diétákba, hogy próbálják ki! Aki most fogyózik, pl. beírhatná ide, hogy hányadik napnál tart, hány kiló stb, mi meg nyomon követhetnénk, hogy milyen szépen fogy...

2009. aug. 26. 14:04

Sziasztok,

en meg el se kezdtem a dietat, de tegnap reggelre maris egy kiloval kevesebb lettem egy jo kis hasmenes miatt. Persze mara vissza is jott az a kilo. Remelem, hogy jovo heten vegre alabbhagy a kanikula es ezaltal megjon a kedvem a tornazashoz, ill. nelkulozni tudom a jegkremet is.

Juli, ez a 4 kg differencia nagyon soknak tunik, nem lehet, hogy a digitalis merlegnek nem tetszik a talaj mondjuk? En a cegnel meredzkedem, sokszor van, hogy elmozdul es hulyesegeket ir ki, de utana akkor altalaban nem all vissza nullara.

57. giorcub (válaszként erre: 53. - 4f81244307)
2009. aug. 26. 13:34

a ch-nak az a baja hogy nagyon konnyen alakul at zsirra es megy a raktarba, es mivel nem hasznaljuk fel azonnal igy a nagy resze megy hurkaba. raadasul szinte mindenben van, nagy mennyisegben, meg az olyan dolgokban is amikrol nem gondolna az ember (plane a bolti kajakba,italokban stb). valamennyire persze szuksegunk van de azt esszel kell szetosztani a nap folyaman hogy ne egybol raktarba menjen hanem inkabb felhasznalasra keruljon.

a meregtelenito kurakrol meg inkabb le sem irom itt a velemenyem...

;)

2009. aug. 26. 12:41

sziasztok!

ha valaki tud jó, nem macerás krumplireceptek,kérlek küldje el nekem privát légyszí'!

köszönöm.és mindenkinek jó fogyózást. szép napot.

55. Christine1979 (válaszként erre: 53. - 4f81244307)
2009. aug. 26. 09:26

Szija,


hát, ügyesen rejtem el inkább :)Annyira nem vészes, de sajnos, hasról és combról van mit fogynom :( Remélem, sikerül majd. Én 65 kg vagyok, 165cm, úgyhogy olyan 56-58-ra ha lefogyok, az nekem már jó :)

Szerintem is azért lesz jó ez a krumplis diéta nekem is, mert a krumpli elég laktató, és ahogy a recepteket néztem, elég változatos. Ráadásul, van rendesen ebéd és vacsi is, tehát nem az van, hogy az ember éhezik.

Én most Rubint Rékára tornázok, nekem most az jön be,- mert érzem is a hatását :)


Ez a mérleg dolog érdekes :O Lehet, hogy én is beszerzek egy digitálist akkor. :O :)

54. eddit (válaszként erre: 1. - 4f81244307)
2009. aug. 26. 09:20
Miért nem teszel fel képet a mostani alakodról és majd a célkitűzés végén? (ha nem akarod,hogy felismerjenek, akkor kitakarnád a fejed)
2009. aug. 26. 09:15

Pirew, te mit dolgozol, hogy éjszakás vagy?

Giorcub, valahol írták is a krumplidiétával kapcsolatban, hogy a lowcarbosok biztos szélütést kapnak a hírre, de tényleg lehet vele fogyni - amúgy csak Atkins papa tette tiltólistára a CH-t, ősidők óta működik a barnarizzsel meg a krumplival/gyümikkel végzett tisztító-méregtelenítő-fogyasztó kúra.

Christine, megnéztem az adatlapodat, hát teljesen jól nézel ki, 10 kiló plusz egyáltalán nincs rajtad, vagy legalábbis ügyesen rejted el...:-)

A mai mérlegem: 66.5, tehát megint lement fél kiló. Ezért szeretem a krumplit, mert ugyanúgy fél kiló megy le vele naponta, mint a fehérjediétákkal, aztán ezt valahogy mégis jobban lehet harapni... meg változatosabb is.

A rossz hír viszont, hogy vettem egy digi mérleget, és azon 70.5 vagyok, 4 (!) kilót csalt az eddigi mérlegem, brühühü. Na mindegy, úgyse a kilók a lényeg, hanem hogy hogy nézek ki. Mindenesetre most akkor a digi szerint nézem, így indulok ma 70.5-ről, tehát kb 71.5 lehettem a fogyi előtt.

Utálok mozogni, de két napja jógázok, és be kell vallanom, nagyon is szupi élmény, és esküszöm, többet szenvedtem azzal, hogy rávegyem magam, mint magával a mozgással. Úgyhogy nem is utálok mozogni.

Mindenkinek hajrá, aki fogyni akar!

52. Christine1979 (válaszként erre: 51. - Hofiagi)
2009. aug. 26. 09:11
Én most még csak sima diétán vagyok (jövőhéttől lesz a burgonyás), de én a hat óra utáni gyomorkorgással küzdök nagyon :D
2009. aug. 26. 09:07
sziasztok lányok! kinek hogy megy a diéta? hogy kedvet kapjak én is hozzá:)
50. Christine1979 (válaszként erre: 49. - Giorcub)
2009. aug. 25. 15:49
Nem akarom hónapokig ezt enni, most sem ezt eszem, figyelek arra, mit eszek, és mennyit (hat után pl semmit). Jövőhéten kezdem el, és ha hatásos, akkor két-háromhetente megismétlem hét napra. Szerintem ha vki egyfolytában ezt enné, az egyáltalán nem lenne egészséges.
49. giorcub (válaszként erre: 42. - Christine1979)
2009. aug. 25. 15:36
es ket het utan mar a fuleden jon ki, ket het meg 0 egy dietaban...
48. Christine1979 (válaszként erre: 47. - Hofiagi)
2009. aug. 25. 15:17

Szija,



tök egyszerű gyakorlatok, de mégis hatásos szerintem. :) Legalábbis így, hogy nem tornáztam jóideje, megérzem a hatását.


Igen, ez a szuszogás idegesít engem is. Felmegyek pároméknál a negyedikre, és kivagyok teljesen, mint vmi hatvan éves :S

47. hofiagi (válaszként erre: 46. - Christine1979)
2009. aug. 25. 15:07
szia. jó a torna, én is fogom csinálni. nekem is 10 kilót kell leadnom hogy ne szuszogjak.
46. Christine1979 (válaszként erre: 45. - Tempest)
2009. aug. 25. 14:54

Szija,



én nem tudtam sajnos letölteni, de találtam neten egy oldalt, ahol van fent három ötperces tornája, azt csináltam meg ma kétszer. Itt a linkje:

[link]

Szerintem nagyon jó.. legalábbis, amilyen állapotban én vagyok, most úgy átmozgatott, hogy izomlázam van :D

Le is kell adnom 10kg-ot kb, meg az állóképességem egyenlő a nullával, úgyhogy az miatt is szeretnék "erősödni" :)

45. Tempest (válaszként erre: 39. - Christine1979)
2009. aug. 25. 14:51

Sziasztok.

Réka melyik dvd jére tornázol? Én is épp életmód váltáson gondolkodom, mert rettenetes állapotban vagyok. A súlyom, a hajam , a bőröm, szóval rám férne a diéta a méregtelenítés és persze a torna is. Nekem a 4*20 perces dvd van meg. Te többet tornázol egyszerre mint 20 perc??

44. 53ee79a68b (válaszként erre: 34. - 4f81244307)
2009. aug. 25. 14:42

Sziasztok!


Nem voltam én olyan ügyi.. Délután ettem még 4 db kis pogit és egy kis fűszeres sütőben sütött krumplit.

És mivel mentem éjszakára, ott is ettem szőlőt és

pár db krumplit, ami az uzsiból maradt. :)

De ma jobb, mert reggel lefeküdtem aludni, így ma még nem is ettem, csak most mikor keltem.

Egy kis adag sborsó főzeléket, de sajnos ettem hozzá egy gordon pmellett.

Most még mozgolódok kicsit, de megint éjszakára megyek, bent meg nem bírom ki, hogy 12 órán át ne egyek...

2009. aug. 25. 12:46

burgonya nyári 10dkg 85kcal f 2,5g ch 18,4g zs 0,2g

fehér kenyér 10dkg 261kcal f 10g ch 53,5g zs 0,8g

rizs 10dkg 345kcal f 8g ch 77,5g zs 0,3g

bab 10dkg 313kcal f 21,9 ch 54,1g zs 1g

banán 10dkg 103kcal f 1,3g ch 24,5g zs 0,1g

42. Christine1979 (válaszként erre: 40. - Giorcub)
2009. aug. 25. 12:33

Igen, de nézd meg az adagokat. :)

750 kalória csak egy nap... tehát nem nagy adagokkal kell enni belőle. :)

41. 91d4989ab9 (válaszként erre: 40. - Giorcub)
2009. aug. 25. 12:30

krumpli annyira nem rossz, hiszen zöldség, ha vki beteg akkor is sóbavizbe krumplit eszik:)) a kcal tartalma töredéke a kenyérének lisztének és jollakottság érzetet ad:)


persze csak zsir, olaj, vaj nélkül készitve

2009. aug. 25. 12:27
erdekes ez a krumplidieta, szenhidrattal dietazni...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook