Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2010. márc. 31. 09:16
Futässal az egész teströl lehet fogyni? Vagy csak läbról? Van v.kienek tapasztalata?
552. bccd2eabd4 (válaszként erre: 549. - Lufika0406)
2010. márc. 31. 09:13
Na örülök h. megtalältad a megoldäst.:) Akkor csinäld igy és jó lesz. Szívesen.:)
2010. márc. 31. 07:36
A futás szerintem is nagyon jó:)
2010. márc. 31. 07:01

Gyerekek! kell valami ami szinte teljes mértékben lefoglalja az agyunkat, és nem az evésen jár majd akkor.

Azt gondolom így csak megnehezítjük a dolgunkat ha a nap minden percében a diétára , a kalóriákra, meg az evésre gondolunk.

Én most agyilag teljesen be- és rákattantam a futásra, kítűztem magam elé egy óriási távot, és dolgozom rajta.Bár valószínűsítem nem 1 év alatt fogom lefutni, denagyon inspiráló cél.

Meg valószínű indulok egy ks össznépi versenyen is , és most ez is doppingol.

Az evésről, meg a fogyóról annyit, hogy azért figyelek mit-mikor-mennyit eszek, és vannak apró kihágásaim is, de olvadnak a centik a futástól.

Kitartást nektek!

Ja és könnyítsetek a diétán, cseréljétek le a kalóriásat az update-re.Ott csábulhattok kis mennyiségben délig.:)))

549. lufika0406 (válaszként erre: 548. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 30. 21:22
Rájöttem a megoldásra. Egyik nap felírtam magamnak előre az étrendemet, gondosan ki is számoltam, hogy ne haladja meg az 1200 kalóriát és még egy kis csalás is beleférjen, például egy csoki. Szépen be is tartottam. Mióta nem írom össze előre, össze-vissza eszek. Azt veszem csak észre, hogy éhes vagyok, vagy éppen hoppá ebéd idő van, nézzük mi van a hűtőben, mit is kívánok meg. Szépen fel is jegyzem, hogy mit ettem, este pedig jön a számfejtés, majd a csalódás, hogy átléptem a megengedett értéket. Szóval mostantól írok magamnak étrendet, és kicsit körbenézek máshol is a neten, vagy ezen az oldalon, hogy ki mit eszik, így ötleteket gyűjtök. Várom ám a ti étrendeteket is. És köszönöm a biztató szavakat, jó látni, hogy valakinek megy az önuralom, ez erőt ad és arra sarkall, hogy én is kitartsak. Fel a fejjel, kitartás, ropik leszünk. :)
548. bccd2eabd4 (válaszként erre: 542. - Lufika0406)
2010. márc. 30. 09:05
Nyugi menni fog , csa adj eröt magadnak és probälj kitartani, ne a szemed gyözzön a kajäk ellen hanem az eszed :) Gondolj a nyärra a szép rucikra, vagy olyan ruhadarabra mai mär nem jönn räd , régen pedig jó volt. Èn pl zenével is szoktam nyugtatni magamat , meg videoklippekkel , kedvenc zenék klippek, nekem mär is ad eröt ezek a dolgok. Nekem is anyum szokott csinälni jó kajcsikat, de pl tegnapelött is megbirtam älni hogy ne egyek fänkot, mert abba nagyon sok kaloria van. Ès kibirtam. Voltak régen nekem is ilyen idöszakok mikor nem birtam elkezdeni mert sokszor elcsäbltam a kajäknak , de mär megtanultam hogy az nem jó. Ès mikor betartom az 1200 kaloriät este elégedetten fekszek le, és büszkén. Nem pedig ugy hogy szomorú vok mert elrontottam meg életkedv nélkül. Szóval hajráaa. Ès ne add fel!!!!!!!!
2010. márc. 30. 06:20

Sziasztok

ha már így belejöttünk a Holdnaőptárba akkor a mai nap kedvezŐ


-pihenésre

-fogyókúrához

-böjt

-léböjt

-meditáció

-szauna

-intimtorna

-vizitorna

-algás testkezelés

-talpmasszírozás

-szellőztetés

-illetve gyógynövények begyűjtéséhez.

Ma hajmosás nem ajánlott!

546. wiki76 (válaszként erre: 545. - Lufika0406)
2010. márc. 29. 21:50

mogyorókrémet nyalogattam:((nem bírtam megállni.Figyeljük a holdat.

se nem gyalogoltam se nem tornáztam.

545. lufika0406 (válaszként erre: 544. - Wiki76)
2010. márc. 29. 21:33
Ennél jobb hírt már régen olvastam. Pont nem megy a torna és a fogyizás, bár próbálom tartani a limitet. Ma itt volt az egyik barátnőm és ő 10 kg-mal kevesebb, mint én és olyan jó neki. Rögtön "depressziós" lettem és magamba tömtem egy kis chipset. De akkor holnaptól minden jobb lesz, fel is vidultam. :) Szuper! Fogyjunk el mi is, mint a hold, azzal a különbséggel, hogy mi ne legyünk újra olyan gömbölyűek. :)
544. wiki76
2010. márc. 29. 21:09
Ezt most találtam.Ma telihold van de 1-2 nap és kezdődik a hold fogyása.Meg a miénk:))))
543. wiki76
2010. márc. 29. 21:08
Fogyó hold: ez a kiválasztás, a karcsúsítás és méregtelenítés időszaka, javul a szervezet energiafelhasználása, könnyebb fogyni, és ekkorra célszerű az operációkat és fogorvosi kezeléseket is tervezni. Ilyenkor különösen jól sikerülhet a fogyókúra. Az ekkor elkövetett "bűnök" nem éreztetik kínos hatásukat úgy, mint telihold idején. A legtöbb esetben jóval hatásosabbnak bizonyul a fogyó hold idején végzett méregtelenítő kúra, mint egyébként. A fogyókúrát is telihold után 1-2 nappal kezdjük. Az édességet és zsírt ilyenkor nem kívánjuk annyira, mint teliholdnál. Segít a régi szabály: reggelizz, mint egy császár, ebédelj, mint egy király, vacsorázz, mint egy koldus. 19 óra után ne együnk. 16 óra után csak könnyen emészthető ételt fogyasszunk. Különösen hatásos a szénhidrát és a fehérje szétválasztása.
2010. márc. 29. 19:20

Én is próbálom magam tartani az 1200 kalória körüli étrendhez. De olyan nehéz. Ma például anyu (többek között) szalonnát sütött, fincsi húsosat, amit én nagyon szeretek. Kb harmadát ettem, mint amennyit szoktam, de így is nagyon bűntudatom van miatta. Na mindegy. Tegnap is folyton elcsábultam, ma is. Nem könnyű betartani a dolgokat, de fogyis szerekhez nem szeretnék nyúlni.

Ma még tornáznom kellene valamit, de még nem döntöttem el, hogy mit. Az viszont tuti, hogy ma már nem eszek semmit, csak vizet fogok inni és ennyi.

2010. márc. 29. 16:26

Hali.:)

ùhhhh most bicajoztam 14 km-t jó kifärasztott:) de lényeg h mozogtam. Tölem egy szerintem jo dolog mert azért nem kis feleslegem van .:)

Meg tartom az 1200 kalóriät,még egy sima hambi is belefért az 1200 kalóriäba, de mär ma nem is eszek:) Szal igy aszem jó.

2010. márc. 29. 13:00

Képzeljétek itt a szomszédba(futós fórum),Úgy felhúztak tegnap, hogy azt mondtam én is lefutom a 22 kmt!!

Reggeli adagomat már 7 kmre növeltem,de azt hiszem elsőnek a 12 vel próbálkozok.

Ja és csábítanak midicittára is.Teljesen felpörögtem tőle.Én egy futóversenyen??

De úgy akarom , már annyira beleéltem magam.!!

2010. márc. 29. 12:25
Köszi a gratulációt, lufika0406, sareszka az összeggel kapcs. napi 300 Ft, amit simán elnasiztam sajnos ezelőtt. Igen, igazatok van a kilók megtartása sem könnyű feladat, de akkora önbizalmat adott ez a jónéhány kg mínusz, hogy eszembe sem jut bűnözni. életmódot is váltottam a kúra alatt, mivel amit eddig bekajáltam arról most simán le tudtam mondani, megiszom a folyadékmennyiséget, könnyebb a mozgás. annyi hogy gyorsabb volt az eredmény, mint nélküle, és a zsírból ment éhezés nélkül. kitartás mindenkinek!
538. lufika0406 (válaszként erre: 537. - Sareszka)
2010. márc. 29. 09:37
Itt nem fújt annyira erősen a szél, csak lengedezett. Mire hazaértünk, csúnyán beborult és nem sokára már itt is nagyon durván fújt a szél. Pont megúsztuk. Jövő héten viszem a kutyusokat is, nem kell szökniük. Csak legyen szép idő. Ezért nem szeretem csak a tavaszt, olyan kiszámíthatatlan az idő.
537. sareszka (válaszként erre: 535. - Lufika0406)
2010. márc. 28. 22:23

Bringázniiiiiii?

Ilyen szeles időbe! Minden elismerésem a Tiéd!

Én is voltam kint a Vámpírkámmal, de mintha hátrafelé haladtunk volna bármerre is mentünk.

A hátszelet sehol se találtuk:)

536. sareszka (válaszként erre: 534. - Katako78)
2010. márc. 28. 22:20

Gratulálok a mínuszaidhoz.

Én például soha nem voltam híve az effajta bogyóknak,dehát kinek mi jön be.

Az a baj , hogy szerintem az ember az így leadott kilókat nem becsüli meg és mivel nem szenvedett érte könnyen visszaszedhető.Akár a duplája is.

A vérrel verejtékkel leadott kilóknál azért az ember jobban meggondolja, hogy hozzányúljon-e egy tábla csokihoz vagy se.Javítsatok ki nyugodtan ha másképp gondololjátok/gondolod.

2010. márc. 28. 19:15

Ma végre bicikliztem. A kutyusokat nem vittük magunkkal, mivel még a temetőre is mentünk, aztán oda kutyával nem igazán kéne menni, szóval most itthon maradtak. A kicsi ki is szökött utánunk, nem akart itthon maradni, szóval vissza kellett fordulnunk. Még szerencse, hogy időben észrevettük és nem settenkedett utánunk úgy, mint néha szokott. Szép is lenne, ha a szomszéd megcsinálná a kerítését, így nem kellene attól tartanunk, hogy utánunk szökik. Na mindegy.

Megnéztem ezt a fogyis bogyót. Egy havi adag kb 8-9000 Ft. Sajnos ez nem kevés, én nem tudom megfizetni, de neked Katako, gratulálok az elért eredményeidhez. Most már csak vigyáznod kell, nehogy visszajöjjenek, de látom mozogsz is, szóval biztos nem fognak. Ügyes vagy. :)

2010. márc. 28. 17:06
Sziasztok, régen írtam itt. eredményről számolnék be örömmel: -8 kg 2 hónap alatt!! kifogytam a gatyáimat, vehetek újakat! teljes tavaszi megújulás! tudom ezen a fórumon csak az elszánt, lassan, mozgással fogyózók, szigorú étrendet tartók írnak, de talán az én "segítségem" sem megvetendő: hatékony zsírégetés, szenvedés nélkül, fogyókúrás kapszulával. (reklám nélkül: arpfarm, ha vkit érdekel) boldog vagyok, mostmár a mozgás is jól esik, hogy könnyebb vagyok! megyek vásárolni! sziasztok
2010. márc. 28. 09:29

Sziasztok!


Régóta szenvedek hogy leadjam a plusz 5kg-mat ami azóta 6 lett:(

1 hete csinálom a bécsi diétát és juhéééé 56.5 helyett ma már 54.8 vagyok.

És roppant éhes. Még 1 hét vagy hátra a diétából, ami 6-7kg veszteséget ígér. Annyira nem vészes, de nagyon hiányoznak bizonyos ízek (palacsinta..stb) valamit valamiért.

próbálkoztam azzal a módszerrel, hogy mindent eszek, csak mértékkel. Na a minden az sikerült is, de a mértéket nem sikerült tartani. :(

2010. márc. 28. 06:57
A fene egye meg az óraállítást! Most megint padra kellett lépni mert még 5-kor sötét van!
531. lufika0406 (válaszként erre: 528. - Sareszka)
2010. márc. 26. 19:11

Nem, ez nem a stéges, azt én sem szeretem. Ez a Napi 20 perc önmagadért popsi része. Fogalmam sincs, hogy hol van. A háttérben egy épületet lehet látni meg egy medencét, ő meg fapadlón egy polifoam-on tornázik.

Igyekszem magam nem túlterhelni. Vigyázok, nehogy megundorodjak a tornától. Csak szép fokozatosan.

530. wiki76
2010. márc. 26. 19:01

A gyaloglás megvolt.Torna ma kimaradt.

64 kg vagyok.2 hete még 66 voltam.

heti 1 kg az optimális.

Valaki mondta egyszer hogy amit dekánként hízunk azt ne akarjuk már gyorsan kilónként leadni.

DE ÉN AKAROM:))))

529. sareszka (válaszként erre: 526. - Lufika0406)
2010. márc. 26. 18:34
Ja mellesleg gratulálok.Azért csak óvatosan,még ne terheld túl a szervezeted.
528. sareszka (válaszként erre: 526. - Lufika0406)
2010. márc. 26. 18:32

Amelyiken egy stégen térdel?

Próbáltam de szerintem úgy sz.... ahogy van. Már elnézést.Kivoltak a térdeim tőle.

527. sareszka (válaszként erre: 525. - Wiki76)
2010. márc. 26. 18:30
engem a tejberizzsel lehet kínozni
2010. márc. 26. 18:23

Remélem azért tornáztok is, nem csak a nyalánkságokon és a pián jár az eszetek. Hát milyenek vagytok, szörnyű... :)

Én ma már tornáztam, bár erős közepes volt a teljesítményem, a betegség sokat kivett belőlem. De majd holnap jobb lesz, napról napra többet fogok bírni és nem adom fel.

Annyit emlegettétek Rékát és a 4x8-at, hogy megcsináltam a popsit, jobban mondva csak 13 percet a 20-ból arányosan elosztva mindkét oldalra. Azért mégse legyek már felemás. :)

És ti mit tornáztatok ma?

525. wiki76
2010. márc. 26. 15:43
tejbegríz.borzasztó dolgokat kérnek a gyerekek.direkt kínoznak.
524. sareszka (válaszként erre: 519. - Wiki76)
2010. márc. 26. 15:07
he-he-he:))
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook