Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudna nekem valaki nagyon hatásos hasizomerősítő gyakorlatot írni? Nem fogyni szeretnék, erősödni. fórum

Tudna nekem valaki nagyon hatásos hasizomerősítő gyakorlatot írni? Nem fogyni szeretnék, erősödni. (tudásbázis kérdés)


1 2
40. 84f261ef5d (válaszként erre: 38. - Mar.csi)
2009. ápr. 4. 18:26
Miközben olvasol vagy TV-t nézel, a CORPOSANO készülék dolgozik rajtad - feltéve, ha közben rajtad van.
2009. febr. 25. 17:12
Képzeljétek, már 3 napja tornázgatok. Egész jó, legilábbis izomláz az van a pocimnál és a lábaimban végig. Remélem ez azt jelenti, hatásos az erőfeszítésem... :)))
2009. febr. 22. 16:26
Azért kínzom magam, mert szerintem nincs az, és ez nem csak nyafoás, 1 éve még tényleg 1 számmal kisebb gatyó kellett rám. Nem vagyok kövér, tehát úgy mondanám átlagos az alakom, csak egyesek szerint jobb így. Viszont én szeretném, ha olyan lennék, mint 1 éve, mert én úgy éreztem jól magam. Meg erősödni szeretnék, egy pici izmot. De nem nagyon van időm konditerembe járni, azért szeretnék segítséget!
37. vviki2
2009. febr. 22. 13:57
Ha istennő alkatod van, minek kínzod magad edzésekkel..?! Igazságtalan az élet...más meg majd' meggebed, hogy leadja a kilóit....;-)))
36. Mar.csi (válaszként erre: 35. - Tóth Ádám)
2009. febr. 17. 12:04
Nagyon szépen köszönöm! A tulaj rám van gerjedve, pontosan azóta mióta a párommal vagyok, és most nagyon örülhogy lát ismét. Egyébként tényleg ért hozzá, ez látszik, mert tanácsokat ad mindenkinek. És néha szokott oda járni egy másik pasi, akinek be kellett zárni a konditermét, ő még hozzáértőbbnek látszik és nem utolsósorban emberséges és talán szívesen segítene, bár szerinte nekem nem kéne edzenem, mert így is istennő alkatom van. Szóval a tükörből két sóvárgó szempárra találtam csak így, hogy nagykabátban a kanapén vártam a páromat és a többieket, akikkel mentünk. És tudtom szerint nem jár oda nő. De engem máris szívesen látnának! A tulaj akár ingyen is biztosítaná nekem az edzést, csak járjak én is. Nah, de azért lehet megpróbálom...
35. Tóth Ádám (válaszként erre: 32. - Mar.csi)
2009. febr. 16. 20:50

Szóval szerintem jó ötlet! :-) Ahová én járok ott hétvégenként egy leányzó a "pultos", és van pár rendszeres leányzó is, aki megfordul ott. Persze a pasi több.


Figyelmedbe ajánlok egy nagyon-nagyon jó oldalt, ahol részletesen leírják a gyakorlatokat:


[link]

34. Tóth Ádám (válaszként erre: 32. - Mar.csi)
2009. febr. 16. 20:44

A konditermet nagyon jó ötletnek tartom, mert jóval szélesebb a lehetőségek tárháza, mint egy otthoni edzés során.

Így látatlanba elég nehéz elmondani a gyakorlatokat...Biztosan van ott valaki, esetleg a tulaj vagy valamelyik alkalmazott, akihez fordulhatsz a kérdéseiddel. Nálunk legalábbis a srác mindenkinek készséggel segít. :-)

A sok pasival meg ne foglalkozz: edzés közben magukkal vannak leginkább elfoglalva; azért a sok tükör. A hangok meg hozzátartoznak egy konditerem életéhez. :-)

2009. febr. 16. 16:39
Szóval a segítségeteket kérném!!!
2009. febr. 16. 16:39
Tegnap elkísértem a párom abba a konditerembe, ahová ő is jár kb. 2 hete. Gondoltam, ha tetszik, utána én is tevékenykedhetek ott. Az a baj, hogy ez egy kicsi konditerem. Tegnap kb. 10 izompacsirta, vagy annak edző férfi volt ott állati hangokon üvöltve, és nem is szooktak oda nők járni. Van futópad és bicikli, meg egy csomó minden amit nem is tudok, mire lehet használni, de legtöbb a súlyzó. Nah most kérdem én, érdemes-e oda elmennem és próbálkoznom és ha igen mivel? És ennyi férfi között hogyan koncentráljak? (nem érdekelnek más férfiak a páromon kívül, de ha néznek, az kínos.)
2009. febr. 12. 14:36
Egyetértek Ádámmal és Justmee-vel. Ha jól csinálod nem fájhat a hátad! Az első pár alkalmat érdemes felügyelet alatt csinálni, hogy elsajátítsd a megfelelő mozgást! Mert ha rosszul csinálod tényleg fájhat ott, ahol nem kellene. És nem csak a gerincről van szó.
2009. febr. 12. 12:31
Óóóó, ez eszembe sem jutott volna. Milyen butus vagyok...
29. Tóth Ádám (válaszként erre: 28. - Mar.csi)
2009. febr. 11. 21:39
Lépcsőzés! :-) Egyszerű és hatékony.
2009. febr. 11. 14:15
Nagyon szépen köszönöm az eddigi hozzászólásokat! De jöhetnek a comb- és popsierősítő gyakorlatok is. Előre is köszönöm!!!
2009. febr. 11. 10:45

callanetics, pilates nagyon jók hasizomerősítésre.


Figyelni kell arra, hogy minden alkalommal, amikor a hasizomra dolgozik valaki, akkor dolgozzon a hátára is (és fordítva is igaz, amikor hátra dolgozunk, dolgozni kell a hasra is). Ha nincs kellően megerősítve a hátizom, akkor fájhat a hát, vagy púpos tartás alakulhat ki.

2009. febr. 11. 09:32
Ezért írta az Ádám, hogy egy kezdő, aki soha nem sportolt még, vagy problémái vannak, inkább edző felügyeletében csinálja. De olyat még én sem hallottam, hogy sima felüléstől sérve legyen valakinek.
25. Tóth Ádám (válaszként erre: 23. - Eprecske)
2009. febr. 11. 09:28
Sérved lett a felülésektől?
2009. febr. 11. 09:26
Semmi gond :)
23. eprecske (válaszként erre: 22. - Tóth Ádám)
2009. febr. 11. 09:25
Nem sajnos ez tapasztalat!
22. Tóth Ádám (válaszként erre: 21. - Eprecske)
2009. febr. 11. 09:25
Nem az, hogy nem tetszett, csak ennyi erővel inkább ne is mozogjunk egyáltalán, mert biztos van valami, aminek az adott mozgás nem tesz jót. Ezek legendák, mellőznek mindenféle reális alapot. :-) Te is hallottad valakitől gondolom, meg ő is csak hallotta. Én olyanoktól kaptam azt az infót, hogy nem ártalmas, akik evvel foglalkoznak (az egyik srác testépítő, a másik leányzó, fitneszedző). Nekik inkább hiszek, ne haragudj. :-)
21. eprecske (válaszként erre: 11. - Tóth Ádám)
2009. febr. 11. 09:17
Szerintem ez kevés ahhoz hogy ne legyen gerinc sérved vagy ne nyúljanak meg a csigojáid.De te tudod.Én csak jót akartam.Bocs ha nem tetszett.
20. 14c8e51490 (válaszként erre: 19. - Tóth Ádám)
2009. febr. 10. 19:39
Ez így igaz, de ő otthoni tornát akart, ezért ajánlottam a callaneticset.
19. Tóth Ádám (válaszként erre: 18. - 14c8e51490)
2009. febr. 10. 18:23
Ezért jobb konditeremben edzeni, mert ott az összes izomcsoportodat meg tudod mozgatni. A felülés csak akkor nem jó a gerincnek, ha rosszul csinálják. Ezt több edzőtől is így hallottam.
18. 14c8e51490 (válaszként erre: 17. - Loch ness)
2009. febr. 10. 16:40
Nem a sima felülés, a második, a "lógós". De van, akinek még a sima felülés is megterhelő, mert a hátizmok is dolgoznak amikor felemeled magad.
2009. febr. 10. 16:24
Miért vágná tönkre a gerincet a sima felülés?
16. 14c8e51490 (válaszként erre: 14. - Tóth Ádám)
2009. febr. 10. 16:10
A hagyományos felüléssel nem lenne baj, de a másodikat nem próbálnám ki.
2009. febr. 10. 16:09
Mármint miért is lenne káros a gerincnek? Több helyről hallottam ezt is azt is. De tényekkel senki sem támasztotta alá, így meg csak amolyan 'városi legenda'. :-)
2009. febr. 10. 16:08
Miért is?
2009. febr. 10. 16:08
Kipróbálom és ha nem bírom, pontosabban, ha fáj, akkor abbahagyom. Köszönöm!
12. 14c8e51490 (válaszként erre: 7. - Eprecske)
2009. febr. 10. 16:06
Szerintem is.
11. Tóth Ádám (válaszként erre: 7. - Eprecske)
2009. febr. 10. 16:04
Ha elég erős a hátad (derekad), akkor nem. Nem ész nélkül kell csinálni, és nem lesz baj. Én legalábbis így tudom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook