Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
583. sareszka (válaszként erre: 582. - 501f2aeb5b)
2010. ápr. 8. 14:23

Ez a legszarabb ügy szerintem, mármint ha gyógyszer miatt jön föl.

Próbáld ki a bécsi diétát(Itt föntvan valahol)Hétfő reggeli:2 kockasajt....,így kezdődik.

Nekem ez adta meg a löketet, 3.5 kg ment le vele a többi már a sport.

2010. ápr. 8. 14:19

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Valami kezdő löket formájában.

Kimondottan ne vagyok túlsúlyos 176 cm-hez vagyok 67 kg. Azt mondják ez jó arány. Viszont 3 éve még 56 kg voltam, és akkor éreztem jól magam a bőrömben. Nem évek során jöttek rám a plussz kilók, hanem egy gyógyszer miatt 1 hónap alatt. Szinte mindennap többet mutatott a mérleg. A gyógyszerszedést abba hagytam és diétázni kezdtem.

Két hétig sanyargattam magam és mikor ráléptem a mérleg plussz 3 kilót mutatott... Azóta folyamatosan próbálkozom, de egyszerűen nem megy... Segítsetek, mert az életkedvem főleg így a nyár közeledtével egyre csökken. Borzalmas érzés ránézni a régi ruháimra, azokra amik már rég rám sem jönnek...

581. sareszka (válaszként erre: 576. - Lufika0406)
2010. ápr. 8. 14:08

Futok,futok,futok. De megszállottan.Tudom már unjátok de ez van.Ég a zsír, újra eszem mindent és igaz hogy a múlt héten csak 2odkg-ot fogytam de minemellett érzem hogy izmosodok.És mint tudjuk az izom nehezebb mint a zsír....

De már nem is érdekel a fogyókúra mert mondom annélkülis egész f"án fogyok illetve alakulok.És most is egy csokis muffint eszek és nincs lelkiismeretfurdalásom mert tudom hogy holnap futónap és hajrá.. Gőzerővel készülök az első futóversenyemre, persze nem az első helyre ácsingózom, csak hogy végigfuthassam.

Szóval indulás futni:)Ne halogasd meglátod megfogod szeretni, és a verejtékkel leadott kilókat is jobban megbecsüli az ember.És az milyen jó amikor már minden nehézség nélkül, sőt örömmel vág neki a kilométereknek...

S ha abbamarad valami oknál fogva, hiányozni fog meglásd...

Minden kezdet nehéz....de MEGÉRI!:))


Ne szedjetek semmiféle bogyókat porokat, csak becsapod a szervezeted vele!

Ő erre rájön egy idő után és megbosszulja!

Színtiszta akaraterő.

És megtudjuk csinálni!

Na megyek mert már látom repül valami felém:))))

580. lufika0406 (válaszként erre: 579. - Wiki76)
2010. ápr. 8. 12:27

Te csajszi, éhezteted magad. Nem lesz a grapefruittól gyomorsavad?

Az esték nekem is mindig kritikusak, ilyenkor együtt a család és nem szokott természetes lenni a mosolyom, amikor ők finomakat esznek, én meg egy almán nyammogok és azt próbálom képzelni, hogy az nem is alma, hanem valami más nagyon finom dolog...

Ma reggeliztem 1 kisebb szelet fehér pirítós kenyeret sajtkrémmel, de 1,5 óra múlva már éhes voltam. Ettem tízóraira egy Könnyű és finom joghurtot, de ez valóban harmatkönnyű volt, már éhezem, pedig még 1 órája sincs, hogy megettem. Szerintem megyek is és eszek egy kis Uncle Ben's édes-savanyú mártásos husit. Ezzel meg az a bajom, hogy nem tudom mit egyek hozzá köretnek, mert a kenyér sem jó, meg a rizs sem, ha az ember fogyizik... Nagy dolgok ezek.

579. wiki76
2010. ápr. 8. 11:41

reggelire grapefruitot eszek most már két napja.Érdekes de utánna kb 2-3 órát nem tudok enni.

Tízóraira alma ebédre pároltmarhaságkat vacsora....hát ez az.Apával muszály vacsizni..pedig ki tudnám hagyni.De olyan jó együtt falatozi:)))))

578. lufika0406 (válaszként erre: 577. - Wiki76)
2010. ápr. 8. 10:35

Ez engem is érdekelne. Például az Alexandra-féle módszer nem veszi figyelembe, hogy mozogsz is, kiszámolja, hogy 1 nap mennyit ehetsz és kész. Viszont beleolvastam a Pulzuskontroll, testsúlykontroll könyvbe (azt hiszem ez a címe), ott figyelembe vette a mozgás intenzitását is, és arányosan annyival több kalóriát kell bevinni, mint amennyit a mozgásforma megkíván. Tehát figyelembe vette azt is, hogy milyen nehéz munkát végzel... Szerintem ez utóbbi kicsit körültekintőbb, mint az Alexandra módszere.

Nem tudom én sem, hogy most egyek többet és mozogjam le, vagy csak 1200 kalóriát és abból sportoljak. Nem akarok túl sokat sem enni, de túl keveset sem, mert egyik sem jó.

577. wiki76
2010. ápr. 8. 10:18

Tornázom futok és nem eszek sokat.próbálom tartani az 1200 cal-t.Nem gáz de bírnék enni még.Ja és az egy-egy darab kajákat ki tudom számolgatni de ha már összetettebb egy kaja már csak saccolok.Remélem nem nagy hibaszázalékkal:)))

Ja és ez úgy működik hogy 1200 megy be de lemozgok kb500-t akkor 700 -ból tengődik a testem?

2010. ápr. 8. 10:09

Sziasztok! Na hogy megy a torna? Remélem mindenki intenzíven mozog és már szép ropira fogyott. Nem úgy, mint én. Már lassan 1 hete nem tornáztam semmit. Picit kiestem a ritmusból, alábbhagyott a lelkesedésem. Öntsetek belém egy kis lelket a ti sikersztorijaitokkal. Olyan jó hallani, hogy másnak megy, erőt ad.

Enikő, én sem ajánlom a T... diétás csodaszert. Ennek több oka is van. Egyrészt drága, pénzkidobásnak tartom. Másrészt attól, mert használod, még az izmaid nem fognak megerősödni, sokkal jobb, ha mozgással és helyes táplálkozással éred el ugyanazt az eredményt, még ha több időbe is telik. De legalább tartós lesz, mert megszenvedtél érte, tudod, hogy ha sokat eszel, azt mennyi tornával tudod letornázni, tudod, hogy mennyit kell érte szenvedni. És pont a kilókkal való küzdelem fog erőt adni ahhoz, hogy ne egyél feleslegesen. Ráadásul életmódot is váltasz, így talán nem is fogod kívánni a nehéz, kalóriadús ételeket. Szerintem ez a fontos: amiért megszenvedtél, azt jobban meg is becsülöd.

Valahol azt olvastam, lehet, hogy nem pont erről a szerről írták, de az ilyen fogyasztó szerek az agyadat stimulálják, hogy ne egyél, így gyorsan fogysz. Viszont mikor abbahagyod, már nem lesz ami küldje az agyadnak a jelet, hogy ne egyél, a szervezeted pedig igényli a jól megszokott ételeket, és úgy van vele az ember, hogy már szépen lefogytam, nem lehet baj, ha eszek egy kicsit ebből is, meg abból is. És ekkor lesz a baj, a kilók visszajönnek.

Na jó, nem papolok tovább, mert már nagyon utálhatsz.

575. 8cfbe1d61f (válaszként erre: 574. - Bccd2eabd4)
2010. ápr. 7. 21:13

Szia Enikő!


A T betűs márkanév ki van innen tiltva valamiért, érdekes, hogy más fogyiszereket ki lehet írni. Valszeg ezért nem engedte beírni a tudásbázisba. A reklám elkapott téged is, szerintem semmi értelme. A barátnőm több turnust végigcsinált, fogyott is vele, de ahogy elkezdett újra enni, habzsolt, mert ki volt éhezve a régi ízekre. Inkább egyél mindent, csak mértékkel, cukor és liszt nélkül, kevés szénhidrát, sok zöldség, sovány hús, sajt, némi gyümölcs és elég is nagyjából. Sok leveske, folyadék és mozgás. És ahogy a topik címe is mutatja, AKARNI!!! A porban nincs akaraterő, se ígéret, hogy amit leadsz, ott is marad.

2010. ápr. 7. 20:50

Hali.


Nemtom a tudäsbäzisba kiirni mert nem engedi szal ide.:)

Hallotam a TURBÓ DIÉTÄról , h nagyon jó meg 2 het alatt 2 ruhaméret.

Aki mär csinälta vagy tudd róla v.mit irjon. Fontos!!!!!:) Lehet kiprobälom.

573. wiki76
2010. ápr. 7. 16:35

itt vagyok.Én se fogytam el.

Számolgatom a kalóriákat.Visszatértem a futópadra és tornázom.

mindezt 2 napja.Az 2 kg ami lement visszaért.DE MOST...talán kitartóbb leszek.

Utálom az ünnepeket ez miatt.Nem tudom megállni hogy ne egyek.Fogyi szempontból az uncsi hétköznapok az ideálisak.

2010. ápr. 7. 16:26
Én is vagyok. Az ünnepek alatt nem tornáztam, pihentem 4 napot. Ma viszont csinálok valamit, tervezem a T-Tapp kipróbálását. Majd leírom, hogy milyen volt, vagy egyáltalán megcsináltam-e. Könnyebben rá tudom venni magam egy egyszerű dvd-re, mint egy erős koncentrációt igénylő tornára. :(
2010. ápr. 7. 13:48
Én itt vagyok!Épp most fejeztem be a tornát,hú nagyon elfáradtam,és ma gyümölcsnapot tartok:) Ti hogy álltok?
570. Eika
2010. ápr. 7. 13:42
Elfogytunk :)))) na,jó,sajnos nem :)
2010. ápr. 7. 13:16
Hahó! Hol vagytok Csajok??
568. bethyna
2010. ápr. 5. 11:22
A sütikkel én is így vagyok,meg a sonkával,meg a tojással,meg a ........... mindennel most.Csak ennék,meg ennék.Mindegy,hogy mit,csak le vele.Na nem baj,holnap-holnapután majd gyüminap.:)
2010. ápr. 3. 13:31
Na megyek a következö kosárkáért. Bajlesz-ebből baj lesz.:(())
566. sareszka (válaszként erre: 565. - Lufika0406)
2010. ápr. 3. 13:20

Hát használhatod,de úgy szétnyúlik mint a gatya.

Jó dolog a szopis melltartó mert csak "kicsatolod" és kész:)) Ja és istenien fogja, jól tartja a lányokat akármekkorák!

Gondban vagyok! De még mekkorában!!

Nemgyőzök szemezgetni a húsvéti sütikkel, már benyomtam reggel egy diós kosárkát, ebéd után is egyet, meg vágtam mellé 1 nagy szelet lekvároskuglófot, ittam 1 pohár colát......

AJAJAJJJJJAJ! Nagy a baj kéremszépen!

2010. ápr. 3. 11:30
Miket tud itt meg az ember? Nekem még nincs gyerekem, szóval az újdonság erejével hatott rám az, hogy még olyan is létezik, hogy szopimelltartó. Ez érdekes... Bocs a tudatlanságomért. Én azt hittem, hogy jók lesznek azok, amiket most hordok, de ezek szerint nem. :)
564. bethyna
2010. ápr. 3. 06:39
Sziasztok!A mellem sajna nekem is kezd össze aszalódni,így a fogyi alatt.
563. sareszka (válaszként erre: 562. - Wiki76)
2010. ápr. 2. 21:09
Na ez pech! Vagy szerencse? :)
562. wiki76
2010. ápr. 2. 21:03
kipróbáltam:(nagy rám a szopimelltartó.A mellem már visszanyerte régi fonnyadt alakját.A fenekem meg boldogan feszítve kerekedik:)))))))))
561. sareszka (válaszként erre: 560. - Wiki76)
2010. ápr. 2. 13:30

Na erre van egy jó ötletem!

Én megtartottam a szoptatós melltartókat, és most hasznát is veszem! Azok olyan jól fognak. Veszek még rá egy jó erős topot és király!

Meg se moccannak a lányok!:))

560. wiki76
2010. ápr. 2. 11:15

Én így csiálom.A gépen van olyan progi hogy 5 perc gyorsgyaloglás 7.5km/h és ezt követően 2perc lassabb menet majd ism...

lehet hogy én is elkezdem a futást a gépen.

már nincs annyi tejem ami gondot okozna ha leng a cicim.majd szorosabb melltartót veszek.

559. sareszka (válaszként erre: 558. - Lufika0406)
2010. ápr. 2. 09:36

Én most nem valószínű hogy nem fogyok, illetve alakul a zsír izommá úgy veszem észre.

Ne halogasd a futást!:)

2010. ápr. 2. 09:28

Valahol azt olvastam, hogy sokkal jobban égeti a testünk a zsírt, és csak a zsírt, nem csak a vizet, ha úgy futunk, hogy 2 percet intenzíven, majd 1 percet lassan kocogva, majd megint 2 perc gyors és 1 perc lassú, és így tovább, ameddig csak bírod. Állítólag ez fájdalmasabb, mint az egyenletes ütemű futás, mivel az izmok több tejsavat termelnek, így égő érzést okoznak, másnap izomláz is lehet. De belegondolva inkább futnék ilyen módszerrel és kibírnám a fájdalmat, mert tudnám, hogy gyorsabban fogyok, ráadásul a zsírból. Nem vagyok az a típus, aki azt akarja, hogy holnap mire felébred 20 kilóval legyen kevesebb, de ha meggyorsíthatjuk a folyamatot, hát miért is ne. Egy próbát megér.

Ezen a héten menni akartam futni, végre rávettem magam, erre minden nap borús, szeles, esős idő van. Nem baj, majd Húsvét után, akkor úgyis lesz egy kis bűntudatom a sok kaja miatt, lesz miért futni.

És ti, hogy álltok? Nagyon lelassultak itt a dolgok.

557. bccd2eabd4 (válaszként erre: 555. - Sareszka)
2010. ápr. 1. 10:07
Köszi.:)
2010. márc. 31. 14:26
Remélem én is fogok mindenhonnan:)
555. sareszka (válaszként erre: 553. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 31. 13:50
Én egész testről fogyok . Centikben nagyon jól mérhető!
2010. márc. 31. 10:03
Én is szeretném tudni,ha valakinek van tapasztalata:)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook