Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
673. nyárinő (válaszként erre: 670. - B6e731fb77)
2010. ápr. 16. 15:21
Csak attól félek egy picit, hogy mivel van mellem gazdagon ezért ne nagyon ereszkedjen meg mire végzek. Bár már ott tartanék. :)
672. nyárinő (válaszként erre: 668. - Sareszka)
2010. ápr. 16. 15:20

Nekem is mikor bűnözök olyan lelkifurdalásom van, de ha tényleg ennyit mozogsz akkor már biztos elégetted ezeket a finomságokat. Amit megettem azon már én sem tudok változtatni, de amit meg fogok azon ige. Hát elég lightos lett az ebéd. 2 db főtt tojás, 1db 2xsült, fél paradicsom. Úgy érzem magam, mint aki semmit nem evett annyira lightos. :)

És még jön a vacsi 6 előtt és kész. Idekészítek egy kulacs vízet és az lesz az estére.

671. nyárinő (válaszként erre: 670. - B6e731fb77)
2010. ápr. 16. 15:17

Szia! Én nekem nagyon sokat segített a leveled! Én is 52 kg voltam világ életemben és olyan magas, mint te és most még L ruhákat hordok!!!!!! :D

DE! Nagyon oda fogok figyelni mit eszek. Ezeket jó olvasni, mert nekem legalábbis erőt ad és motivál. Köszi és gratulálok! Megyek "utánad"! :D

670. b6e731fb77 (válaszként erre: 652. - Cullinan)
2010. ápr. 16. 14:59
Megosztom veled a tapasztalatomat, hátha Te is rájössz, hogy igenis van akaraterőd! :) 52 kiló (164 cm) voltam örök életemben, aztán egyszercsak talán a korral is, de elkezdtem felszedni a kilókat. Úgy feljött rám 10 kiló, hogy szinte észre sem vettem (vagy nem is foglalkoztam vele). Jól esett az esti bőséges vacsora, a tv előtti nasi... Aztán amikor az S-es ruháimat már nem tudtam felvenni, jöttek az M-esek, aztán amikor már azok is szorítottak az L-es méretű ruhák között kellett válogatnom. Na akkor jöttem rá, hogy elindultam a lejtőn, és ha nem teszek valamit akkor egyre nehezebb lesz a visszaút. Ráadásul egy fényképemen szembesültem azzal, hogy a karom, már olyan volt, mint egy rúd parizer. (azt a képet időnként többször megnéztem, hogy na ilyen többet nem akarok lenni)Elhatároztam, meg kell szabadulnom attól a 10 kilótól, és a lehető legkíméletesebb fogyókúrás módszert kerestem. Éhezni semmiképp nem akartam, és azt sem, hogy a fogyástól lógjon rajtam a bőr, ezért időt adtam magamnak, és eldöntöttem fejben, hogy nem 2 nap alatt várom a csodát. Szénhidrátmentes diétával kezdtem, száműztem egy időre mindent amiben szénhidrát van. 1-2 hétig szinte elvonási tüneteim voltak, életemet adtam volna egy darabka csokiért, vagy egy jó Mekis szendvicsért :)) De közben csak arra gondoltam, hogy milyen jó lesz újra az S-es ruháimat felvenni, és úgyis olyan gyorsan megy az idő, észre sem veszem és már túl is leszek a nehezén. Úgy is lett, kb 2 hét eltelt és valahogy már nem kívántam annyira az édességet, és hozzászoktam ahoz hogy vacsira inkább 1 szelet hússal többet eszek, és nem hiányzik a köret, vagy megszek egy csomag virslit kenyér nélkül és ugyanúgy jóllakok. Ha valami édeset akartam enni, hát ettem egy Update1-es pudingot, vagy somlóit, vagy édesítőszeres csokit (nagyon finomakat lehet kapni). Heti egyszer beiktattam egy habzsi-dőzsit, amikor mindent ettem, hogy a szervezet ne kezdjen el raktározni, érezze, hogy azért jön a kaja :)) Na és a torna! Rubint Rékára tornázom azóta is, heti 5-ször 20 percet. Nekem nem kell több, ennyi is elég, hogy szépen formázza a combot, popsit. Persze, sokan mondják, hogy nincs idő tornázni, stb.., de én mindig este állok neki, addig sem akarok a tv előtt nassolni :) Az a 20 perc meg nagyon gyorsan elmegy. Eleinte baromi nehéz volt, de amikor éreztem, hogy izmosodik a combom, na akkor már meg sem lehetett volna állítani! Ahogy nőtt az izom, úgy tűntek el a zsírpárnák. Amúgy ezt a szénhidrátmentes étrendet túl sokáig nem csináltam, hiszen szükség van a szénhidrátra, csak addig tartott, amíg valami elindult, úgy kb 3 hét. Azután már délig megettem a Jó reggelt szeletet, vagy hasonlókat, vagy fogyis kenyeret, de Update1 kenyeret bármikor. Tudom nem hangzik túl jól, de a fogyókúra sajnos lemondásokkal jár :( Viszont sosem éheztem, ettem napi 5-6-szor is keveset. A vízivást azt én is utáltam, mert sokszor egész nap nem ittam, este jutott csak eszembe, hogy inni kéne. Aztán kitettem az irodám asztalára a vizet és mindig belekortyolgattam, bár nem esett túl jól, de azért napközben elfogyott pár deci. (nálam ez már nagy szó volt) Aztán sok zöld teát ittam, édesítőszerrel. Egy idő után azt vettem észre, hogy már ez is természetes, hogy iszok, és automatikusan nyúlok a víz vagy a tea után. Most sem viszem túlzásba, de kb 1,5 liter elfogy 1 nap. Kb fél év kellett, amíg leadtam a 10 kilót, tehát nem túl hamar, de így volt jó, mert nem löttyedt meg a bőröm, a tornától pedig feszes és izos lett a combom, a karom pedig újra formás, vékony és nem parizer. :D Pedig csak 1-2 kilós súlyokkal volt dolgom :) A tornával úgy vagyok, hogy természetes lett, heti 4-5 alkalommal 20 perceket tornázom, utána nagyon jó érzés. Az az 5 kiló, amit magadon érzel, egyáltalán nem sok, de én tudom, hogy azt a legnehezebb leadni. De le lehet! Nekem ez a fogyókúra egy kihívás volt, egy cél az életembe, amit meg akartam valósítani, és amikor sikerült, nagyon büszke voltam magamra. Nem beszélve arról, hogy hány ismerősömtől kaptam elismerő, pozitív megjegyzéseket! Amióta leadtam a kilókat eltelt 1 év, de még mindig 52 kiló vagyok. A téli időszakban nehezebben ment, volt, hogy kihagytam pár hetet és már el is kezdtek rakódni a kilók, de aztán észbekaptam időben, és visszatértem a megszokott étkezési szokásomhoz, és a tornához. Sajnos hízásra hajlamos vagyok, ezért egy egész életmódváltásra volt szükségem, de megszoktam, és nem érzem már szenvedésnek, mert nem éhezem, és fittnek érzem magam, 32 évesen. Ez jó hosszú lett, de remélem kicsit segít :) Ha még bátorításra van szükséged, csak kérdezz! :)
669. lufika0406 (válaszként erre: 668. - Sareszka)
2010. ápr. 16. 13:52
Ne ostorozd magad. Fogd fel ezt úgy, mint egy kis boldogsághormont vagy mint egy jó adag doppingszert a vasárnapi futáshoz. Szerintem egyikünk sem ítél el. Mozogsz és ez a lényeg. Nem csak punnyadsz egész nap és csak zabálsz, hanem letornázod, és ez jó. Így ha már csak annyit lemozogsz, amennyi pluszt megettél, már boldog lehetsz. Hidd el, attól csak rosszabb lesz, ha sanyargatod magad. Edd csak meg, ha megkívánod, és légy nyugodt, mert benned meg van az, hogy ettél, tehát le is tornázod, nem csak halogatod. Ügyes vagy, és mi mind büszkék vagyunk rád, a példaképünk vagy!
2010. ápr. 16. 13:27

Ez most gáz lesz,de leírom!

Egész héten délután zabáltam az édességet!!

Tudom,most joggal mondjátok:hogy na b....meg,de másnak meg papolsz!Tudom,tudom,igazatok van.Deeee úgy veszem észre semmi sem marad rajtam belőle,tutti,hogy elégetem a futással,de az a baj(mármint a saját lelkiismeretem megnyugtatására mindíg ezt mormolom a következő falatnál,hogy:nem baj úgy is lefutom,és ez így is van de akkor is Gááááz.)hogy nem jól van ez így!!

Összeszedem magam,na!!

667. nyárinő (válaszként erre: 666. - Nyárinő)
2010. ápr. 15. 16:40
Ja, de állandóan a wc n ülök tőle. :)
666. nyárinő (válaszként erre: 662. - Sareszka)
2010. ápr. 15. 16:40
Igen én is még többet fogok inni, h a két liter meglegyen. :)
665. nyárinő (válaszként erre: 664. - Lufika0406)
2010. ápr. 15. 16:39
Légyszi küld el priviben és holnap a párom megkérem, hogy hozza haza. Youtube on megnéztem és nagyon tetszik. :9 Szeretem az ilyen lépegetős tornát. És hány perces egy ilyen dvd? Láttam, h a kezüket is használják. Ez tök jó! :)
664. lufika0406 (válaszként erre: 659. - Nyárinő)
2010. ápr. 15. 16:03
Leslie Sansone tornái nagyon jó hangulatúak és nem megterhelőek. Walk aerobic a neve (van is ilyen fórum), lényegében helyben kell járni, kis szobában is remekül kivitelezhető. A helyben járást kicsit változatosabbá teszi pl. oldalra lépéssel, térdemeléssel, de tényleg nem az a "hánytatós, majd kiköpöm a tüdőm" jellegű torna. Könnyed kardió, mégis nagyon szépen megizzadsz a végére. Van több változata 1-5 mérföldesig. Próbáld ki, tetszeni fog. Ha gondolod, privátban ajánlok olyan oldalakat, ahonnan ez beszerezhető. És szívesen látunk a Walk aerobic fórumban is. :)
663. lufika0406 (válaszként erre: 653. - Sareszka)
2010. ápr. 15. 15:59
Ilyen sáros tocsogós időben? Kedd este óta egyfolytában esik az eső, áll a víz mindenütt. Ilyen időben én biztos nem megyek futni, de azért köszi a meghívást. Azt hiszem, hogy azt nekem kell fejben elhatároznom, hogy futni menjek. Még le kell győznöm a nem akarást, a lustaságot és a kutyáktól és a sötét bőrűektől való félelmemet. Nem egyszerű feladat ez nekem.
662. sareszka (válaszként erre: 661. - Nyárinő)
2010. ápr. 15. 14:55

na ugye-ugye! Megy az!

Én flakonból szeretek inni.Abból valahogy könnyebben lemegy.Meg jól látható mennyi fogy.

Én általában délig megiszom az első 1.5 litert, délután meg a következőt,és kész is a 3 lityó.

Vacsira meg pont tele lesz a pocak.:))

Vízzel.

661. nyárinő (válaszként erre: 658. - Sareszka)
2010. ápr. 15. 14:50
Futópad a legjobb csak ne lennék ilyen lusta elmenni. Én ma elég sokat ittam, de az utóbbi 1 órában 4 pohár víz lement az utolsó a hozzászólásod hatására. :) Tényleg most, hogy írom este 6 után is ittam pár pohár vízet és láss csodát nem ettem. :)
660. nyárinő (válaszként erre: 652. - Cullinan)
2010. ápr. 15. 14:46
Pedig én tegnap kibírtam, hogy ne egyek. Feta sajtos salit ettem 6kor és utána már semmit. ma reggel tudatosult bennem, hogy nem ettem. Úgy örültem neki! :) Hónapok óta nem volt olyan, h egy kis csoki, chips ne menjen le este, de most folytatom ezt a vonalat. Nekem is ezt kibírni a legnehezebb, pedig ez a leghatátososabb vagy az, hogy estére csak egy joghurt. :)
659. nyárinő (válaszként erre: 651. - Lufika0406)
2010. ápr. 15. 14:43

Szia!

Gratulálok a tornához. Nem ismerős ez a torna ez milyen jellegű? Aerobic?

Én mától kezdtem a level diétát. :) Reggeli 2 kétszersült, narancs, kávé ebéd:1 főtt tojás, narancs, 2 kétszersült. Vacsi ugyan ez csak sonkával. Néha biztos fog hiányozni a leves, úgyhogy folyadék gyanánt zöldséggel fogok inni egy kis húslevest. Nagyon bizakodó vagyok! :)

658. sareszka (válaszként erre: 656. - Cullinan)
2010. ápr. 15. 13:34

Mig futópadon edzettem akkor 4.3o-kor keltem.

Bekattantam,na. Ez van.Imádok futkorászni.

657. sareszka (válaszként erre: 655. - Cullinan)
2010. ápr. 15. 13:32

Irgumburgum!!:)))

Én nem szajkózom,van amikor 4 litert is megittam,mostmár elég a 3.

Miért vagy haragba a vízzel?? Talán bántott??:))

Jóbarátod a fogyásban!!

656. cullinan (válaszként erre: 653. - Sareszka)
2010. ápr. 15. 13:28

Reggel 6 elött??

Ez nem semmi, na erre én képtelen lennék, azért korán felkelni, hogy fussak, csakis este vagyok rá alkalmas)

gratulálok!

655. cullinan (válaszként erre: 654. - Sareszka)
2010. ápr. 15. 13:25

Jaaaj, tudom, ismerem, én is mindig ezt szajkozom másnak,pozitiv gondolkodás, de a vizzel nagyon haragba vagyok:(((

Keveset iszom, és ha éhes vagyok, minden eszembe jut, de az nem, hogy igyak egy pohár vizet(((

Na, jó, megpróbálom!!!

654. sareszka (válaszként erre: 652. - Cullinan)
2010. ápr. 15. 13:21

Ez nem igaz!

TE nagyon szeretsz inni,és inkább iszol mint eszel!!!!

Ugye??!!

Ivás közben gondolj arra,hogy minnél többet iszol annál karcsúbb leszel!És ez így van!

Pozitív gondolkodás.:))

653. sareszka (válaszként erre: 651. - Lufika0406)
2010. ápr. 15. 13:18

Áááááááh,nyerni! Nem azért megyek oda.Kispista vagyok én ahhoz.Csak szeretném végigfutni oszt' kész.Köszönöm a szurkolást,nagyon jólesik.

Holnap reggel 5.45-kor indulok egy verseny előtti átmozgató kocogásra.Velem tartasz?Induljunk eggyütt.Hozd a kutyát is. Naaaa?!

652. cullinan (válaszként erre: 650. - Nyárinő)
2010. ápr. 15. 13:01

Nagyon érdekes dolgokat olvasok itt nálatok, pont engem is ezek a dolgok foglalkoztatnak, van rajtam 5 kg és nem tudom leadni, egyszerüen nincs akaraterőm!

És pont ezt kellene betartani, amit itt is irtok, hogy este ne egyek, de egyszerüen nem megy, elkezdek csipegetni, egy falat kenyér, egy falat csoki, egy alma, aztán egy zacskó tökmag a tv elött stb:))

Na és a vizivással vagyok nagyon hadilábon!!

Egyszerüen utálok inni(((

De jó ötleteket olvastam itt, a kezemhez láncolok egy flakont, és erőltetem magamba!

Pár hete ismét elkezdtem futnmi, de tudom, az önmagában nem elég a fogyáshoz, ha a kaját nem fogjuk vissza!

szóval 18 óra után csak levegő...:))jázusom!

2010. ápr. 15. 12:42

Én tegnap végre újra tornáztam. 1,5 hét kihagyás betegséggel együtt sokat kivett belőlem, de most lelkes vagyok, újra vissza fogok erősödni, sőt még jobb leszek, mint eddig valaha.

Tegnap Leslie Sansone-tól csináltam egy 2 mérföldes tornát, de a végére rendesen megizzadtam és elfáradtam. Beleadtam apait, anyait. És jól esett. Utána még 7 percet tornáztam hasizomra, mert sajnos oda visszakúszott az, amit kínkeservesen eddig elvesztettem.

Nyárinő, hogy állsz a diétás-tornás dologgal? Miket tornázol?

Sareszka, vasárnap szurkolok neked, hogy végig tudd csinálni és még nyerj is. Csak ügyesen. :)

650. nyárinő (válaszként erre: 647. - Lufika0406)
2010. ápr. 14. 12:32
Köszönöm a tanácsokat. Igen régen olyan könnyen mentek ezek a kilók most meg könnyen jönnek. Szó szerint meg kell szenvedni értük. :) Nem is fogom mérni most magam, hanem egy hét múlva, de úgy hallottam, hogy valakinél 1- 2 hét mire beindulnak a kilók.
649. nyárinő (válaszként erre: 646. - Wiki76)
2010. ápr. 14. 12:30
Gondolom a babával sétálsz. Mennyit szoktál menni, minden nap? :)
648. nyárinő (válaszként erre: 645. - Wiki76)
2010. ápr. 14. 12:20
Gratulálok. Húsvét óta 3 kg lement kis odafigyeléssel? Ez nagyon jó. Több, mint 1 hét alatt ez nagyon jó eredmény. Akkor most egy súlyban vagyunk. :)
2010. ápr. 14. 11:34

Én is fogytam, de ezt csak a betegségnek köszönhetem, teljesen kiürült a szervezetem. Már 1,5 hete nem tornáztam, nagyon le voltam gyengülve, úgyhogy szerintem ha újra "visszanőnek" az izmok, a súlyom is gyarapodni fog.

Nyárinő, szerintem kezdetben csak vedd vissza a kajamennyiséget, de ne drasztikusan egyik napról a másikra. Fő a fokozatosság. Ha már a gyomrod is kellőképpen összeszűkült, nem lesz nehéz a diéta, nem fogsz összeesni a kevés kalóriabevitel miatt. Tornázz rendszeresen és ne a kilókkal foglalkozz, hanem a centikkel. Meglátod, hogy a tükör és a hőn áhított szűk ruhadarabok meg fogják azt mutatni, amit a mérleg nem, és akkor lesz csak igazán nagy az öröm. Ja és ha nem bírod a gyógyteákat, akkor fogyassz sok vizet, naponta legalább 2 litert. Ha a csalánteát szereted, idd bátran, mert az jó vízhajtó. Amúgy én sem igazán kedvelem a gyógyteákat, de a Herbáriának van egy zöld teája lime ízesítéssel, annak nagyon kellemes illata van, meg lehet ízesíteni is, de azt a 1,5-2 dl-t ki lehet bírni anélkül is.

Nekünk nőknek szörnyű, hogy mennyit kell szenvednünk a szépségért...

646. wiki76
2010. ápr. 14. 11:25
Ja mikor elkezdtem a gyaloglástés a diétát 2 hét alatt felkúszott 2 kg.Izom.Aztán elindultam lefelé.
645. wiki76 (válaszként erre: 643. - Nyárinő)
2010. ápr. 14. 11:24
Tegnap mértem magam.62 kg vagyok.Húsvétkor 65 voltam.158cm magas vagyok ehhez a súlyhoz.Babázok szoptatok.Eszek majdnem mindent de módjával.
2010. ápr. 14. 10:12
Én most nézegettem a Level diétát. Egész jónak tűnik. És lehet benne kétszersültet enni sok gyümölcsel.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook