Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya vs. tengerimalac fórum

Kutya vs. tengerimalac (beszélgetős fórum)


5. 116199a424 (válaszként erre: 3. - Zarahell)
2012. dec. 21. 14:38

"mindenképp meg akarta.. hmm.. sípoltatni"


:DDD Ez oriasi! Nekunk is van 1 tengerimalacunk plussz 1 cicank, legjobb haverok! Igaz, a cicabol idonkent elobujik a vadaszoszton... de meg nem kostolta meg a kismalacot :))) meg egyebkent is szinte egy sulycsoportba vannak, szoval, nem feltjuk egyikojuket se :)))

4. 89b99f816e (válaszként erre: 3. - Zarahell)
2008. dec. 17. 14:40
Nem, ő rögtön érezte!
2008. dec. 17. 14:19
Lehet, hogy nem kellett volna megmutatni neki. :) Nálunk a kutyának fel se tűnt -kisegér volt-, csak mikor már elhoztam. Anyácskámékhoz adtam megőrzésre, kutya nem tudott róla (polc tetején volt), mikor meg pár hét múlva elvittem, és megmutattam neki, teljesen odavolt. Nézte, nyüszített, és mindenképp meg akarta.. hmm.. "sípoltatni"
2. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - 89b99f816e)
2008. dec. 17. 14:05
Senkinek semmi tapasztalat??? :( Három napja ugat a kutya és teljesen kivan :(
2008. dec. 14. 19:16
Ma újítottunk be 2 kutyink mellé egy tengerimalackát. Az öreg kutya meg van őrülve, tolja a ketrecet, ha feltesszük, akkor feláll szekrényre, asztalra, tiszta tolakodó, pedig megmutattuk direkt neki. A kisebb kutya, aki pedig vadászkutya, nem csinálja ezt, pedig tőle jobban tartottam. Meddig fogja vajon ezt csinálni a nagy? Van valakinek ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook