Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Reggelente a tengerimalacom ébreszt fórum

Reggelente a tengerimalacom ébreszt (beszélgetős fórum)


16. macika1957 (válaszként erre: 1. - Ajnácska85)
2012. dec. 23. 06:31
Engem meg a cicáim ébresztenek-nem haragszom érte...gyanítom hogy unatkoznak
2011. márc. 20. 21:05

én sem haragszom szegényre, csak valahogy úgy érzem magam, mint a magnéziumos reklámban az anyuka:D

Lehet magne b -t kéne szednem:D

2011. márc. 20. 18:05

Én szombat hajnalba jöttem haza és rögtön felkelt, meghallotta, hogy valaki jött és már dumált is, adni kellett neki valamit.

Amúgy én nem tudok rá haragudni, még ha felébresztene se.

13. s.Laca
2011. márc. 20. 16:03
nálunk is dettó:) mert nagyon kis kedves állatkák:)
12. ecc37797d3 (válaszként erre: 9. - Ajnácska85)
2011. márc. 20. 15:54
Ez aranyos:)Túlzott szeretethiánya van még pluszba...:D
11. s.Laca (válaszként erre: 9. - Ajnácska85)
2011. márc. 20. 15:51

:)egyre szelídebb lesz és közvetlenebb lesz ha simogatod beszélsz neki teheted veled van.

Szerencsére azért is jó,mert jobban enged bár mit,nekünk nem rég ált keresztbe egy darab kaja a kis szájba malacnak,és engedte kiszedni!

Hála jó égnek!

10. s.Laca
2011. márc. 20. 15:48

[link]


malcakanaplón ha segít?

2011. márc. 20. 15:46
sajnos nem kertesben lakunk, de szénája mindig van. Egy kis terrorista, rettenetes. Pedig nagyon sokat van ölben, törülközőbe csavarva, simogatom minden du, vagy este órákon át. Akkor bezzeg nem sípol :P
2011. márc. 20. 15:45
Sajnos ilyenek. Ha meghallják, hogy valaki ébren van, rögtön jeleznek, hogy éhesek. Én úgy vettem észre, ahogy öregszenek, egyre csendesebbek.
2011. márc. 20. 15:43
Szia!Ezek a malacok sipítoznak alapjáraton amúgy is,én ezért nem bírtam idegileg:)Viszont 2óránként kaját adni,az sok.2szer ha kap kaját,az is elég egy nap,mert mindig rágcsálnának,mindegy mennyit adsz.Ha kertes házban laksz,csinálni kell neki egy elkerített kis helyet füves részen,úgyis jön a jó idő,és mivel szeretik ezeket a füves dolgokat,legalább ott nyugton van.Vagy ha panel,akkor jó sok füvet szedni nasinak,és azt beadni,azzal el van egy darabig.
2011. márc. 20. 15:42
Nekünk is szoktak visítani,de ilyenkor etetés között kicsit kivesszük és utána nyugi van,már ritkán csinálják.De inkább dumálnak:)
2011. márc. 20. 15:41

Engem a nyulam terrorizál.

Ha többször kap enni, de mindig csak egy kicsit, nem fog elhízni.

2011. márc. 20. 15:40

:DDD igen aztán hamar szaporulatod lesz jó gyorsan,de sokszor egy évben .:)

Nekünk két fiú van,szerezz még egy kislányt mellé.

De nem fontos ha foglalkozol vele.

2011. márc. 20. 15:39
Vegyél mellé egy fiút.....
2011. márc. 20. 15:38

nézd meg naplómat mi igy csináljuk napi 2x!2 malackánk van.

Széna legyen előtte,meg száraz táp!

2011. márc. 20. 15:36

Fél éves kislány tengerimalacunk van.

Eleinte hangja nem volt, később, ha nagyon éhes volt este visított, amikor kapott enni, elhallgatott, másnap estig kibírta (azt olvastam egyszer egy nap kell etetni, különben elhízik.)

Később elkezdte, hogy reggel, amikor megébredtünk és zajt csaptunk vinnyogott. Megsajnáljuk mindig, ezért ilyenkor is kap kicsit.

Mostanra odáig fajult a helyzet, hogy reggelente 5 körül ő ébreszt minket, és igaziból 2 óránként kajáért visít.

Ez normális? Imádom a kis hülyét, de rommá idegel a sipítása. Mit lehetne tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook