Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Közösség fogyni vágyóknak! Sok kudarc után... fórum

Közösség fogyni vágyóknak! Sok kudarc után... (beszélgetős fórum)


1 2
27. dianit (válaszként erre: 17. - Bukovina)
2012. nov. 29. 18:34
Sajnos nekem a spinningtől egy időre elvették a kedvem, de lehet egyszer újra kezdem. Egy fiatal bunkó csávó volt az edző és beszólt, anélkül, hogy megkérdezte volna mióta járok. Ugyanis képes voltam elkövetni azt a hibát, hogy amikor nem bírtam tovább, akkor simán ültem és tekertem egy minimális ellenállásra állítva, gondoltam ez a második alkalom, normális, hogy nem bírom, majd ha pihentem, akkor újra kezdem. (Korábban hónapokig jártam egy másik helyre, de aztám kimaradt több mint egy év.) Ezek után nem volt kedvem többször menni, inkább futok :)
26. acuko (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2012. nov. 28. 23:32

Igen, van benne valami.. :)

Csak az olyat nagyitóval kell keresni, mert mindenhol szinte csak huszonéves lányokat mutatnak, hogy mennyire csinos, sportos, és ez el is veszi a kedvem. Tudom, én már nem vagyok annyi, viszont azt is tudom, hogy 40 felett már sokkal nehezebb karcsúnak és csinosnak lenni.. Ezért kellene minél hamarabb tenni valamit. Tudom. :)

25. Krisz42 (válaszként erre: 24. - Acuko)
2012. nov. 28. 23:22
Engem olyan dolgok motíváltak-azon kívůl,h 38éves koromig karcsú,sportos voltam és még most is azt várom,h olyan legyek a tükörben-mikor látom aFegyencedzés című könyvben a képet egy 70éves ffiről,aki úgy nézett ki,mint egy huszonéves élsportolò-olyan volt a teste-természetesen makk egészséges.Hát én inkább így szeretnék 70éves lenni.Tehát nézegess pár képet,ahol nem fiatalok,hanem picit idősebb emberek izmosak,formásak-engem ez tud motívâlni.
24. acuko (válaszként erre: 14. - Bukovina)
2012. nov. 28. 23:06
Ok! Én is benézek néha, mert engem is érint dolog. Nagyon is. Szeretnék fogyni pár kilót, de nagyon nehezen veszam rá magam, nincs elég motivációm, sem kitartásom. Most még nincs. De remélem, eljön a nap hamarosan.. :) :)
23. Krisz42 (válaszként erre: 21. - Bukovina)
2012. nov. 28. 23:00
Bocs,a vége:megvonás forrása,hanem eszem amennyit jólesik...
22. Krisz42 (válaszként erre: 21. - Bukovina)
2012. nov. 28. 22:58
Az az igazság,h ezt nagyon nehéz leìrni röviden,mert én is úgy bukkantam râ,h elkezdtem kutatni neten,könyvek közt,okosodtam,h mi lenne a jó.Akkor találtam rá erre is.Ez egy könyv,csak nehéz visszaadni a dolgot,mert elsőre a laikusoknak negatív dolgok jönnek le.A szerző pl.mindennek utána nézett,kutatott és ő egy életmódot ír le.Ráadásul ez az egész szerintem akkor kerek,ha sportolunk is hozzá,de én abban nem követem a könyvet.Nagy vonalakban az a lényeg,h napközben csak kevés gyümi,zöldség,du.egy marék vmilyen mag,este pedig ehetsz annyit,amennyi beléd fèr,persze egészségesen.Közeli ismerősöm 4hónapja csinâlja,fogy,izmos maradt és mondta,h igaz az,h napközben több energiája van,mert a szervezet csak méregtelenítnem lesz álmos,mint délben evés után,energikusabb.Ráadásul rengeteg szakember,orvos,táplâlkozástud.szervezet méltatta és egyetért vele,ráadásul itt nincs fizetett kamu önreklám,nem kell plusszokat fizetned,megveszed a könyvet és minden benne van.De itthon is tele van a neten ez a fórum olyanokkal,akik csinálják,egy ffi már 2éve és nincs senki,aki szidná,vagy gondjai lettek volna miatta,kinn már előadásokra hívják és minden meg van magyarázva.Egyébként végignézte a kultúrákat és az ókorban nem véletlenül voltak olyan kidolgozott izomzatuak a ffiak,pedig akkor se konditerem,se fehérjepor nem volt,ők is hasonlóan táplálkoztak,innen a könyv címe.De nem csam ez van benne,hanem a makacs zsir-miért,hol,hogyan szabaduljunk meg tőle-és a hormonok hatásàról is ír és arról,h mi hogyan befolyásolja az ételeket és hogyan lehetvègre az evés nem bűntudat vagy megvráanem eszem annyit,amennyi jólesik étkezés.
21. bukovina (válaszként erre: 20. - Krisz42)
2012. nov. 28. 22:03
Nem hallottam még erről a harcosok étrendjéről...Röviden leírnád, hogy mi ez?
20. Krisz42 (válaszként erre: 19. - Bukovina)
2012. nov. 28. 21:48
Én a Harcosok étrendjét kezdtem el,fogytam 3hét alatt 2kg -t,de mint írtam,bekavart mindenféle probléma,most valószínűleg jövő héttől visszatérhetek rá,lesz energiám arra koncentrálni.
19. bukovina (válaszként erre: 18. - 9ec59d8582)
2012. nov. 28. 21:10

Igen, évekkel ezelőtt én is kitaláltam magamnak egy nagyon jót, amitől 40 kilót fogytam:))

Ma az nem működik, kell változtassak...most ezen vagyok.Keresem a magamét.

18. 9ec59d8582 (válaszként erre: 16. - Bukovina)
2012. nov. 28. 21:00
Igen, mert általában egy előre kitalált diéta szerint próbálkoznak, ahelyett, hogy a sajátjukat kisérleteznék ki.
17. bukovina (válaszként erre: 10. - Dianit)
2012. nov. 28. 20:54

Én detto. A mennyiséggel van bajom. Akkor érzem magam komfortosan, ha dugig vagyok...ha nem...egyfajta pánik van bennem:D


Én is járok edzésre, nagyon szeretek sportolni. Nekem a spinning a nagy kedvenc.


Az a baj, hogy edzés után, este 9-kor az utóbbi időben rendszeresen bevacsiztam:DDÁÁÁÁÁÁÁ

16. bukovina (válaszként erre: 4. - 5146e98818)
2012. nov. 28. 20:52
Hát jah...szerintem nem baj, de persze kiderül...én szeretném egy kicsit lelki síkra vinni ezt a fórumor a fogyókúra mentén...szerintem a legtöbb akadály a fejünkben van:D
15. bukovina (válaszként erre: 3. - F1e23b97ee)
2012. nov. 28. 20:50
Köszi! Régi képek, régi fórumozós időszakból. teszek fel maiakat. Meglátod, hogy van:((
2012. nov. 28. 20:50

Sziasztok!

Jó, hogy nem vagyok egyedül:))


Acuko: igazad van, tényleg létezik sok ilyen fórum, de én nem bánom, ha nem 100-an vagyunk...ott elvesznek az emberek - szerintem.

Én is tartoztam egy csoporthoz, minden ok volt, de többen gyereket szerettek volna, és állandóan ez volt a téma, és nekem ez sok volt...Ezért kezdtem újat! Kipróbálom, még sosem tettem.:)

13. Krisz42 (válaszként erre: 12. - Dianit)
2012. nov. 28. 07:44
Az nekem se könnyű,főleg a gyerekek mellett,mert nem mindig akkor jut idő magamra,mikor én is szeretném.
12. dianit (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2012. nov. 28. 00:09
Remélem sikerülni fog neked. Nem tudom milyen az anyagi helyzeted, de ha nagyon nem megy egy konkrét helyről a fogyás, akkor lehet ultrahangos zsírbontásos kezelésre menni, ami helyileg segít, viszont nem olcsó játék mire eredménye lesz. De persze jobb, ha természetes úton diétával, mozgással és lelki egyensúly megteremtésével sikerül súlyt csökkenteni. Nekem a legutolsó a legnehezebb része, de lehet rajta dolgozni tudatosan is. :)
11. Krisz42 (válaszként erre: 10. - Dianit)
2012. nov. 27. 21:40
Hát ha az éjszakákat nem alvással töltöd,akkor nehéz fogyni,mert éhes leszel attól is,h fenn kell maradnod.Én 38 éves koromig karcsú voltam és csinos,mindenki fiatalabbnak nézett,azt meg végképp nem akarták elhinni,h 2 gyerekem van.Aztán terhes lettem a harmadikkal,a szervezetem rengeteg vizet benntartott,a magzatvízem is a duplája volt,a végén már menni is fárasztó volt.Most 4éves a legkisebb,de a combomról nem sikerült lefogynom,pedig 1ève konditerembe is lejártam.Megizmosodtam,de semmi nem jött le rólam.Mindennap bringázom,mert azzal viszem,hozom a fiam,aki 18kg-oviba és haza-a fenekem formás,de a combomon még mindig ott a zsír.El akartam kezdeni az insanityt,de most bezavart vmi,amit változókor előtti időszaknak tulajdonítottak,de egész nap hányingerem van,a mensim össze-vissza jön meg,a hangulatom emiatt néha pocsék.Most próbálom összeszedni magam,h újra sikerüljön fogyni,mert szeptemberben 3 hét alatt 2kg-t fogytam.Úgy 12kg-t szeretnék leadni,de mozgàsal is,vagyis szeretnèk izmosodni is,nem csak fogyni.
10. dianit
2012. nov. 26. 23:09

Na és ki mit csinál? Én igyekszem minél többet mozogni, nagyon szeretek futni. Arra jobban sikerül odafigyelnem, hogy mit eszem, mint arra, hogy mennyit, ezért is híztam nemrég, bár alacsony glikémiás indexű ételeket ettem, de jóval többet, mint kellett volna. :(


Egyébként én még tanulok, de már dolgozom is közben nappal egy gázszolgáltatónál, éjszaka pedig koli nevelőként ügyelek. Ti mit csináltok?

9. Krisz42 (válaszként erre: 8. - Icuska538)
2012. nov. 26. 16:08
Ráadásul olyat választanak,ami káros is lehet,még egy laikus is tudja a dolog hátrányát.Ên elég sok könyvet,cikket elolvastam étkezésről,testedzésről és csak azt fogadom el,ami ésszerűnek tűnik.
8. Icuska538 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2012. nov. 26. 11:06
Én egyébként "csodálom" ezeket akik tudják ennyire tartani valamihez magukat , ennyire elvakultan . Szerintem túlzás , de eszmecserét cserélhetünk . De kitartók legyünk , ne maradjunk el egymástól , vagy csak néha néha .
7. -Eee- (válaszként erre: 1. - Bukovina)
2012. nov. 25. 23:17
Azt hiszem ez az én helyem is... Napok/hetek óta halogatom, hogy összeszedetten belekezdek valamibe, de mostantól tényleg. Nekem nagy problémám, hogy nem vagyok elég kitartó ezért elkelhet a tanács és bátorítás. Üdv mindenkinek!
2012. nov. 25. 23:04

Ismerősnek tűnsz a kép alapján, vagy csak nagyon hasonlítasz egy kecskeméti ismerősömre? :)


Lehet én is csatlakozom ;)

5. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Bukovina)
2012. nov. 25. 22:22
Én akkor csatlakoznék,ha nem receptek cserebelérése és ma mit főztembe torkollik az egész.Az oké,h mit együnk,mit ne,de mikor jön a részletezés,az nekem kicsit sok.Belenéztem a Dukan diétások fórumjába.Mèg azt is megbeszélték hány csepp olaj lehet a sütésnél.Brrr
4. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Bukovina)
2012. nov. 25. 22:21
Nem hiszek benne. Túl sok szó fog esni a kajáról. :)
3. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Bukovina)
2012. nov. 25. 21:59
A képet elnézve nem igazán van miből fogynod :-)
2012. nov. 25. 21:58
Nem akarok kekeckedni, de ez már a sokszázvalahanyadik ilyen fórum, midnen nap inditanak egyet.. A cél és a tartalom mindig ugyanaz.
2012. nov. 25. 21:55

Csak egyszerűen szeretnék egy kisebb közösséget, ahol egymást bátoríthatjuk, beszámolhatunk, ha kell tanácsokat adhatunk...Ez a fórum nem tartozna egyik speciális diétához sem. Mindenki csinálja, ahogy tudja-elven működne.

Várlak, ha szeretnél tartozni egy olyan csapathoz, akik már túl vannak számtalan kudarcon, DE mégsem adták fel! Le fogunk fogyni!!! Együtt!!

És egy kis lelkizés is belefér...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook