Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Közös fogyi 2011.04.01-től fórum

Közös fogyi 2011.04.01-től (beszélgetős fórum)


32. 224178bbb9 (válaszként erre: 27. - Vadmalna)
2011. márc. 28. 16:10
Magamnak összeállítottam egy listát, hogy mi jó, mi nem és próbálok az alapján enni. Pl: nem eszem fehérlisztből készített dolgokat, cukrozottakat. Tejterméket sem nagyon, mert felfúj. Nem rántom a főzelékeket, hanem zabkorpával sürítem, stb, de ez elég hosszú lista. A gyümiteából még az édesítőt is ki tudom hagyni, néha még egy kis citromot csavarok bele.
31. monty (válaszként erre: 28. - Kálbá)
2011. márc. 28. 16:09

Jó kis melót vállalsz be.:)

Szerintem a pénteki forduló a legjobb, mert hétvége nagyon necces szokott lenni. Vagy lehet csak én vagyok így ezzel?:)))))

2011. márc. 28. 16:08

Szerintem se legyen pénzdíjas a dolog, ez nem verseny...mindenki a saját tempójában fogy..bár az is igaz, hogy bármilyen díj (vagy csak a másikkal való versengés) is motiváló tud lenni - ezt mindenki maga érzi v. dönti el!


Nálam inkább a centik fogynak (már megindult egy picit mínuszba), mérlegre még nem álltam.

2011. márc. 28. 16:06

OK, csajok! Indítsuk. Akkor fényképet is készítsünk, hogy működjünk együtt?

Szerintem is jó, ha centizünk is meg mérünk is.

Számíthattok rám, ne hagyjatok ki.

(most lelépek, el kell mennem)

2011. márc. 28. 16:06
akkor aki szeretné az elküldhetné hogy most hány kg, hány cm a mell, a derék, a csipő, a comb, milyen magas és hogy mennyit szeretne lefogyni. ha gondoljátok csinálok egy excelt amibe felírom ki mennyit ért el és minden vasárnap vagy hétfőn elkülditek nekem az eredményt, és meg valahogy eljuttatom mindenkinek (pl mail címre) és akkor látványos lenne:) vélemény???
27. Vadmalna (válaszként erre: 20. - 224178bbb9)
2011. márc. 28. 16:06

Köszi a hozzászólást! Nekem kamaszkoromban (hajj, de rég volt!):) a testkontroll jött be - a lényege ugyancsak a szétválasztás, ill. délig gyümölcs. Lehet, hogy átállok a 90 naposról inkább erre...Talán ez nem a gyengeség jele..mert biztos, hogy a szétválasztást tudnám tartani.

Miért nem jók a szénsavas italok? Tudom, savasít, és a fogaknak sem tesz jót...(na, már meg is válaszoltam a saját kérdésemet:)

Én is gyümölcsteát szoktam iszogatni, kis édesítőszerrel még az édesség utáni vágyat is csökkenteni tudja. Köszi a tippet!


Most hogy állsz a diétával?

26. monty (válaszként erre: 19. - Tücke)
2011. márc. 28. 16:05

Úgy is havonta értékelünk szerintem.

Lényeg, hogy neked segítsen.

25. lizoka (válaszként erre: 21. - Kálbá)
2011. márc. 28. 16:03
szerintem is jó így!esetleg a centiket is írhatnánk mert van ,hogy kiló nem megy le csak centi.
24. monty (válaszként erre: 21. - Kálbá)
2011. márc. 28. 16:03

Tetszik.

Nem nagyon bánom, hogy a pénzt kihagyjuk belőle.:)


Elsején reggel mindenki mérlegel egyet, és a hónap utolsó napján is? Így jó lenne.

23. 224178bbb9 (válaszként erre: 21. - Kálbá)
2011. márc. 28. 16:02

Szerintem is jó lenne pénz nélkül. Már az is nagyon jó lehet, hogy megírjuk minden nap, hogy ki mit ért el, mit érez (éppen felrobban a főnökétől és szeretne egy franciakrémest!), mit mozog, mit eszik.

HAJRÁ

22. lizoka
2011. márc. 28. 16:01

sziasztok!

20kilótol szeretnék megszabadulni.januárban kezdtem lement 6kiló.február közepén elmentem konyhára dolgozni!!!!hááát azóta kinlódok.

beszálnék közétek hátha akkor kibírom.170cm vagyok és jelenleg85kiló.65 szeretnék lenni!!!!!!!!!!!!

nekem a kalória számlálgatás vált be.

21. Kálbá (válaszként erre: 16. - Monty)
2011. márc. 28. 15:57

igen valami hasonlóra gondoltam, hogy mindenki elmondja hogy hogyan csinálja és hogy mikor mit ért el, vagy ha valamiért épp nem megy vagy épp mennyi ment le és akkor lelkesíthetnénk egymást, hogy ne adjuk fel.


Én nem akarok pénzes versenyben gondolkodni, mert nem hiszem hogy a pénz motiválna ha az egészség nem elég motiváció akkor veszett fejsze nyele szerintem.


arra gondoltam még hogy kitüzünk valami célt, hogy pl havi 2-3 kg-t megprobálunk leadni és akkor nyárra már mindenki kicsitt könnyebben veszi a nyári ruhákat:)


vélemény?

20. 224178bbb9 (válaszként erre: 17. - Vadmalna)
2011. márc. 28. 15:56
A 90 naposat én is megcsináltam öt éve, tök jól működött, sikerült is leadni 12 kgt-t, azt tartani fél évig aztán szépen feljött a 12-re még 6. Szerintem szénsavas italokat legjobb, ha nem iszol. Inkább igyál helyette gyümölcsteát, az hidegen is finom tud lenni. Az, hogy szétválasztod a különböző tápanyagokat nagyon jó!
19. Tücke (válaszként erre: 16. - Monty)
2011. márc. 28. 15:54
én nem vagyok mindennap sőt van hgy ajd 1 hétig se :( szóval én max heti összefoglalót tudok adni majd nektek
2011. márc. 28. 15:53

Nem kell beszállni csak én jeleztem, hogy van egy ilyen önszerveződő fogyi verseny is! Ha akar valaki szerintem még beszállhat! Most vagyunk a félidőnél....


De Ti is csinálhatnátok ilyet!

17. Vadmalna (válaszként erre: 5. - Kálbá)
2011. márc. 28. 15:52

Szia Kátya!


Én a 90 napost gyűröm 8. napja...eddig tudtam tartani az étrendet, de tegnap este óta beteg a kisfiam, vásárolni nem tudtam, így nehéz. Lehet, hogy ki fogom iktatni a gyümölcsnapokat..Igaz, az már nem a 90 napos diéta lesz, de a tápanyagok szétválasztása megmarad.


Szerintem nagyon jó eredmény február óta az 5 kg-os fogyás! Légy büszke magadra!


Azt is megfigyeltem, hogy nekem nem jön be a napi 3 étkezés, be kell iktatnom (az engedélyezett ételekből) tízórait és uzsonnát is, különben rosszul vagyok. Víz helyett sajnos, gyakran Zero Colát és hasonló cukormentes löttyöket iszom...tudom, hogy nem egészséges, de a sima vizet nem bírnám egész nap...


Sok sikert!

Andi

16. monty
2011. márc. 28. 15:51
Hogyan fogunk működni? Megbeszéljük hogy sikerült az aznap?
2011. márc. 28. 15:51

Sziasztok!


Jövök én is, 20-30 (35?) kg-tól nagyon szívesen búcsút vennék.

Én már próbálom egy ideje lefaragni magamról több-kevesebb sikerrel. (most pl a kevesebbnél tartok)

2011. márc. 28. 15:50
Én 12 kg-t szeretnék még leadni. Szívesen beszállok, bár a pénzes részét nem értem, kinek, hogy kellene küldeni? Bocsi :-)
13. Tücke (válaszként erre: 5. - Kálbá)
2011. márc. 28. 15:48

én atkins diétázom csak kicsit átvarriálva a reggelim ált: virsli, tojás, uborka, paprika, párizsi, szalámi varriációk

az ebédem leves tészta nélkül meg pöri zöldkörettel sülthús fasírt atkinsesen elkészítve .....a vacsim meg egy adag turmix ( ezt nem engedi az atkins de ez a legkönnyebb vacsi


és emellé torna

2011. márc. 28. 15:41
persze bárki csatlakozhat, aki akar
2011. márc. 28. 15:40
Sziasztok!Nekem,csak 10-15kg feleslegem van,de szívesen csatlakoznék is,ha lehet!
2011. márc. 28. 15:39
Szia Krizsu!Én is győri vagyok!
2011. márc. 28. 15:39
Sziasztok. 25 plusz kilóm van, amit elhagynék szívesen.
2011. márc. 28. 15:37
Vagy indítsatok Ti is egy ilyen versenyt. Nagyon motiváló ám!!!
2011. márc. 28. 15:36
Van egy zártkörű klubbunk, ahol mindent megdumáunk és volt olyan is aki feladta, de mi nem hagytuk!:DDD Most is csinálja töretlenül!:DDD
2011. márc. 28. 15:35

Az előző négy verseny sikeréből kiindulva meghirdetjük az ötödik versenyt, mert többen nem értük el még a kívánt súlyt. Szabályok mint az első négyben:


3 feltétel lenne a részvételnek:

1. elküldeni e-mailben teljes alakos és mérleg-kijelzős képet az induláskor, valamint magasságot megadni és terv súlyt (nekem göncölnek)

2. befizetni az 1000 ft részvételi díjat, ebből lenne kifizetve az első 3 helyezett 60-30-10 % arányban. (szintén göncölnek)

3. a végén küldeni teljes alakos és mérleg-kijelzős képet (göncölnek:)


A leadott súlyt NEM kilóban néznénk, hanem az indulósúlyhoz képest százalékban.

(tehát ha valaki 60-ról 54-re fogy, a 6 kiló az 10 %, aki 130-ról 6, 5 kilót fogy, az 5 %, tehát hiába fogyott többet, a másik nyer. Azért gondolom ezt jobbnak, mert a nagyobb súlyból könnyebb leadni. Így egyenlők az esélyek. )

További konkrét példákkal:

Ha 50 ember száll be a játékba, akkor a jutalom 50. 000 ft, az első helyezett 30. 000 a második 15. 000 a harmadik helyezett 5. 000 forintot kapna a játék végén.

A verseny január 7-től július 7-ig tart.

Ha valaki szeretne játszani, kérem jelezze itt a topicban, hogy elfogadja a szabályokat.

Mindenkinek egyformán van esélye a játékban, a jutalom motiváló.


Ha valaki szeretne, saját motiválására tehet a pénz-alapba bónusz pénzt, amennyit szeretne. Megad egy elérni kívánt súlyt a verseny elején. Ha eléri a végére, visszakapja a bónuszt, ha nem éri el, akkor megy a pénz a nyereményalapba.


Ha már összejött kellő számú játékos küldöm a számlaszámom és email cimem privibe.

2011. márc. 28. 15:34

sziasztok


én már elkeztem februárban, és le is ment 5 kg, de most ízt érzem hogy feladtam, tehát kéne segítség akár csak lelkileg is:)


akkor ha mind elkezdük, akkor elmondjátok ti hogy csináljátok?


én egyszerüen reggel eszem általában vagy egy nagyobb szendvicset vagy két zsömit (pl körözöttest) ebédre egy zóna menüt és megprobálom a vacsit kihagyni, és közben sokat rágozom és probálok napi minimum 2 liter vizet meginni (csak szénsavasat, mert más nem oltja a szomjam) mozogni sajnos nem tudok.


ti hogy csináljátok.


üdv Kátya

4. Kirizsu (válaszként erre: 1. - Kálbá)
2011. márc. 28. 15:32
Mi egy fogyiversenyben vagyunk pár hónapja. Jó kis társaság. Szerintem be lehet szállni, bár mondjuk ez annyi, hogy 1000 forintot befizettünk az elején. A végén az ezresekből összejött pénz lesz a díj. De egyikünk sem a pénzért csinálja! Én 17 kilót fogytam és még 22 kiló van hátra. Ha érdekel, akkor szólj!:D
2011. márc. 28. 15:31

Szia!


Szívesen csatlakoznék Hozzád. 157 cm vagyok és jelenleg kb. 83 kg. Már elkezdtem a 90 napos diétát, de szívesen venném az eszmecserét:), a kölcsönös buzdításról nem is beszélve!

Együtt tényleg sikerülhet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook