Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Közös fogyi 2011.04.01-től fórum

Közös fogyi 2011.04.01-től (beszélgetős fórum)


212. melcsibest (válaszként erre: 203. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:47
Lehet, hogy most megbotránkoztatlak...de én nem vennék "erre az átmeneti időre" drága holmit...amikor ilyen elhatározásra jutok, akkor többnyire turi-butikba járok...hiszen ha minden jól megy, hamar kifogyod a ruhát....akkor meg minek legyen drága??így meg vehetsz több darabot 1 árárért...persze nem akarok belenézni senki pénztárcájába...de én így tennék...:-D
211. Kálbá
2011. márc. 30. 08:46

hát nem utolsó szempont.


nekem a férjem mondta a mi nap mikor reggel felöltöztem hogy valamit nem látok rajtad én meg mint a hülye keresgélni keztem hogy mit is nem vettem fel mire mosolyogva közölte hogy hát a hasadat:)

igaz hogy még csak 5 kg de jól esett:)

210. Rozinante (válaszként erre: 209. - Melcsibest)
2011. márc. 30. 08:46
Hát persze, tök jól tud esni egy ilyen megjegyzés is. Az ellenkezője meg...arról ne is beszéljünk, annak nem itt van a helye :D
209. melcsibest (válaszként erre: 207. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:43
Nameg a cselek...amikor nem a "lógós" ruháimban jelenek meg...és rám kérdeznek:mennyit dobtál le?hehe....persze többet gondolnak, mint amennyi...hát...ez is motivál...
208. Kálbá (válaszként erre: 204. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:43
nagyon ügyes vagy ha már így letudod venni a nadrágot:)
207. Rozinante (válaszként erre: 206. - Melcsibest)
2011. márc. 30. 08:40
Teljességel és totálisan igazad van. Ezért is nem álltam rá mérlegre már évek óta. Én is úgy mérem, hogy a régi ruháimat újra hordom. Hacsak otthoni viseletre is, de így látom, hogy rámjön-e vagy nem. Szerintem ez sokkal nyugtatóbb, mint a mérleg. :D
206. melcsibest (válaszként erre: 204. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:38
Az nagyon jóóóóóóóóóó!!!!!Ügyi vagy!!!Muris, de én is így mérem...és mindig előszedek a szekrényből valami ruhát, ami "régen " jó volt...tesztelek...:-)na meg, rájöttem:a mérleg ellenség...a körfogat jobban csökken, mint a súly...ugyebár a zsír nagyobb helyet foglal, mint az izom...viszont az izom nehezebb... :-D
205. melcsibest (válaszként erre: 200. - Kálbá)
2011. márc. 30. 08:36
Tök jó...de én nem tok futni...mert abból repülés lenne...arról nem is beszélve, hogy van egy rosszul funkcionáló bal térdem...de persze kényszerből bármikor...:-D
204. Rozinante (válaszként erre: 202. - Melcsibest)
2011. márc. 30. 08:36
Hát, nem tudom az mennyit számít, hogy úgy le tudom venni a nadrágjaimat, hogy nem gombolom ki...? Nálam ez már fél siker.
2011. márc. 30. 08:35
Rátaláltam az Ulla Popken boltokra. Még nem voltam ott, de pénteken benézek. Budapesten az Árkádban van üzlete. Kimondottan nagyméretű ruhákat árulnak. Sajnos hiába megyek be márkás boltokba, se a kínálat, se a méret, se a pénztárcámnak nem való. Igaz, hogy az Ulla Popken sem olcsó, de megnézni megnézem. Hátha találok valami jót, ami még elfogadható árban is van.
202. melcsibest (válaszként erre: 193. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:35
Szia!Olvastam, amit írtál...az a röhej,hogy sosem szedtem bogyót...de mivel komoly nőgyógy.problémáim voltak, szervileg meg semmi bajom...a vezérlésemet akarják beállítani...hátha sikerül és akkor nem kerülök kés alá.43 évesen..klassz..hát,még csak 2.hónapja szedem, és el is kezdtem fogyizni...nehogymár az amúgy is felesleget cipelő testecskémre felugorjon pár kiló...de elég keservesen megy...amikor mensizek, szépen kimegy belőlem a víz is, pisilek állandóan.Most meg?Látom a bőrömön...minden bennem marad....Katasztrófaaaaaa!!!Neked hogy megy?
2011. márc. 30. 08:32
Valóban elég durván hangzik! Én inkább még nem próbálom ki. Ennél a szűzteás dolognál is 2x1-et írnak, hogy annyit vegyek be, de én 1x1-et veszek. Nem akarom hirtelen tönkre tenni a szervezetem. Nekem mindig az az elméletem, hogy: "Lassan járj, tovább érsz!"
200. Kálbá (válaszként erre: 198. - Melcsibest)
2011. márc. 30. 08:31
:D hát a futás is fogyaszt:)
199. Kálbá (válaszként erre: 197. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:31
mind arra hajtunk:) meg fürdő ruhát is fel kell venni:S
198. melcsibest (válaszként erre: 194. - 224178bbb9)
2011. márc. 30. 08:30

szia! akkor helyesen cselekedtem, amikor nasi helyett kínomban mazsolát ettem...:-D

a salaktalanító?el nem tudom képzelni, hogy a keserűsó nem hajt meg rövid időn belül...én már ittam, kórházban...hát...nagyon gyalázatos...asszem a futással olyankor versenyt lehetne nyerni a maratonin...:-)

197. Rozinante (válaszként erre: 196. - Kálbá)
2011. márc. 30. 08:30
Így van! Nyárra kell vennem egy cuki ruhácskát :)
196. Kálbá
2011. márc. 30. 08:30
egy a lényeg lányok, és az hogy kitartsunk:)
195. melcsibest (válaszként erre: 191. - Kálbá)
2011. márc. 30. 08:28
Oké,benne vagyok...addig beszerzek egy cm-t...mert csak olyan merev pasis van itthon...azzal meg igencsak nehéz lenne megmérni bájaimat...:-)meg próbálom erőszakolni magam a napi 5x egyekvalamit-re...mert asszem kicsit belassult az anyagcserém...mivel elfelejtettem enni...:-( a vizet meg tartom vissza...szóval most küzdök...
2011. márc. 30. 08:28

Sziasztok!

Külön üdvözlet a frissen csatlakozottaknak!

Végre süt a nap, az ember lányának még a kevde is jobb ilyenkor!

Én, ha rágcsálhatnékom van mindenféle magokat eszegetek, kesudió, mogyi, mazsola...

Tudom, hogy sok az energia benne, de egészségesek és ha nem eszel meg egy egész haéommal, akkor biztos nem árt meg.

A salaktalanító elég durván hangzik, de még egyszer átolvasom majd, hátha megbarátkozom a gondolattal.

Szép napot mindenkinek! :-)

193. Rozinante (válaszként erre: 189. - Melcsibest)
2011. márc. 30. 08:27

Szia Melcsi!


Nem tudom visszaolvastál-e, de ott asszem írtam, hogy én a fogamzásgátlótól híztam 20-25 kilót. Iszonyatosan nehéz leadni ezeket a plusz kilókat, hiszen ez hormonális probléma. Remélem neked nem okozott semmi gondot!

192. Kálbá (válaszként erre: 190. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:26
A net sok mindenre jó amit nem mindneki fogad el. De müködik, én netről ismerem a férjem:)
191. Kálbá (válaszként erre: 189. - Melcsibest)
2011. márc. 30. 08:25
pénteken közös gyüminapot tartunk a 90 napos diétával fogyo társaink segítésére ahoz is tudsz csatlakozni ha gondolod:)
2011. márc. 30. 08:25

Az biztos. :) Én nagyon drukkolok mindenkinek! Remélem sikerül, még ha csak egy kicsi is. Nekem most ez ad erőt igazából, már kezdtem elkeseredni.


Írtam egy másik topikba is, ahol a felnőtt barátságról van szó, és mondtam, hogy nekem sosem volt igazi barátnőm, az az igazi, akinek bármit elmondhatok és még meg is ért. Tudod, itt jól érzem magam, és kezdem azt hinni, hogy a neten kötött barátságok sokszor szorosabbak, mint a személyesen kötött.

189. melcsibest (válaszként erre: 185. - Kálbá)
2011. márc. 30. 08:22
Köszi...épp most bogarásztam ki...óóóóó...perszehogy küldök mindent...kontroll kell...csinálom már harmadik hete...lement 4 kg az első két héten, aztán totál megállt...tudom...ilyenkor nem szabad feladni...nade igencsak nehéz.Torna minden nap..:-D De nehéz a verseny a fogamzásgátló tabletta hatásával.Remélem együtt könnyebb lesz.Számítok rátok!!
188. Kálbá
2011. márc. 30. 08:21
nem durva igazad van. Az ember társas lény, és csapatban minden könnyebb, ezért kerestem társat a fogyáshoz is és most már szép csapatunk van:)
187. Rozinante (válaszként erre: 186. - Kálbá)
2011. márc. 30. 08:19
Látom, szép mozgalmat indítottál el. :) Most lehet, hogy durván hangzik, amit írok (ne haragudjatok érte), de tök jó érzés, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Hogy van, aki megért, és tudja, hogy mit érzek, máris jobb a napom :)
186. Kálbá (válaszként erre: 183. - Rozinante)
2011. márc. 30. 08:17

szia


zajlik az élet és a csatlakozás:)


jó fogyit mára is:)

185. Kálbá (válaszként erre: 184. - Melcsibest)
2011. márc. 30. 08:16

szia


mell bőség, derék-, csípő-, comb bőség, mostani és az álom súly, plusz a magasság.

ha akarsz küldhetsz teljes alakos képet is, de persze semmi nem kötelező


üdv a csapatba Kátya

2011. márc. 30. 08:13
Halihó!Még épp időben rátok találtam!Hogyan csatlakozhatok?ja..a fogyjukegyutt@gmail.com-ra írjak...mindjárt megkeresem milyen paramétereket kell elküldenem...:-D
2011. márc. 30. 08:12
Szép jó reggelt Mindenkinek! Van itt valaki ilyen korán? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook