Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közigazgatási szakvizsga - ktv. jogviszony miatt (nem jogi) fórum

Közigazgatási szakvizsga - ktv. jogviszony miatt (nem jogi) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
68. Zsifi1
2015. nov. 2. 09:42
Sziasztok! Ma már vizsgázik valaki? Milyen tapasztalataitok vannak? Mik voltak a kérdések?
67. Zsifi1 (válaszként erre: 65. - Orsis)
2015. okt. 27. 15:35
Lehet, hülye vagyok, de az írásbelit részletezve nem látom... De majd kiderül a vizsgán, hogy milyen feladat van még a kifejtősön kívül.
2015. okt. 26. 11:04

sziasztok, innen letölthetők az úja anyag kidolgozott tételei, előzetes reg. szükséges: [link]


Viszont én is szeretnék kérni: Államigazgtaás választott kidolgozott tételek vannak vkinek, amit el lehet kérni? A fenti linken csak korábbi van fent, de nem egyezik a kérdéssor.

köszönöm

65. Orsis (válaszként erre: 63. - Zsifi1)
2015. okt. 25. 18:34

Itt találod a választ a kérdésedre, minden fent van elég részletesen.

[link]


Valaki túl van már a vizsgán, milyenek a tapasztalatok?

2015. okt. 19. 15:20
Sziasztok! Én a fórumot nem szoktam nézegetni, mert aki anyagot kért, megtalált emailben! Továbbra is szívesen küldöm át bárkinek, aki ír a birodetti18@gmail.com címre. Esetleg valaki nem tudná átküldeni az önkormányzati igazgatás és a külügyi igazgatás választott tárgyak kidolgozott tételsorát? Mindenkinek sok szerencsét kívánok! :D
63. Zsifi1
2015. okt. 19. 11:44
Légy szíves leírnátok, hogy épül fel a vizsga? Milyen kérdéstípusokból? Én nem tudtam menni a felkészítőre.
62. Zsifi1
2015. okt. 19. 10:52
Sziasztok! Én november 5-én és november 23-án vizsgázom. Alig van időm készülni munka mellett. Ti hogy készültök? Én sosem puskáztam, de most ahhoz kell folyamodnom, ha lehet. Milyen módszert javasoltok? Tudok küldeni tételeket, ha írtok a torpilla1987@gmail.com címre.
61. Eszti1988 (válaszként erre: 56. - Melinda19811104)
2015. okt. 14. 10:27

Szia!

Sikerult megszerezned a kidolgozott teteleket?

En is most vizsgazom es nagyon jol jonnenek!


Ha megvannak atkuldened nekem?


eszti.szitas@gmail.com


Koszonom!

2015. okt. 14. 10:26

Sziasztok!

Én is most fogok vizsgázni!

Kérlek akinek megvannak a kidolgozott tetelek kötelező tárgyból kuldje el nekem!

A koziglap.hun nem talaltam meg

Email cimem: eszti.szitas@gmail.com


Koszonom

2015. okt. 13. 12:04

Sziasztok!


jövőhét hétfőn viszgázom az önkormányzati részből. akinek van kidolgozott tétele kérem küldje el nekem a petra.szabo79@gmail.com címre!


köszi

58. törpikék (válaszként erre: 56. - Melinda19811104)
2015. okt. 12. 22:23

Szia!


Drukkolok holnapra! Én 26-án megyek, múlt héten volt a felkészítő!

Én holnap akarom letölteni a köziglap.hu-ról a tételeket, remélem sikerülni fog!


Ha nem gond majd légyszi írd meg milyen kérdések voltak!

2015. okt. 10. 11:49
elnézést! az e-mail címem helyesen : kissmelcsi81@gmail.com
2015. okt. 10. 11:48

Sziasztok!

Közigazgatási szakvizsgára készülök, a vizsga október 13-án lesz. Ezért sürgősen szükségem lenne egy kidolgozott tételsorra a kötelező tárgyakból.

A köziglap.hu oldalról sajnos nem tudom letölteni...

Megköszönném, ha valaki átküldené a kidolgozott tételeket erre a címre: kissmelcsi81@gmail.hu


Ezer köszönet előre is

2015. okt. 2. 12:46
Sziasztok! Én is regisztráltam a koziglap.hu oldalra, viszont olyan béna vagyok, hogy nem találom a kidolgozott tételeket. Tudna nekem segíteni valaki?! Email címem: birodetti18@gmail.com! Mindenki jó felkészülést!
2015. okt. 1. 19:54

Sziasztok!

Ne haragudjatok,de én regisztráltam a koziglap.hu-ra, de nem tudom letölteni valamiért a tételeket. Az őszi közigvizsga anyaga más mint az előző volt. Én elkezdtem kidolgozni, de nagyon nagyon sok. Ha valaki le tudta tölteni őket, nagyon kérem küldje át az e-mail címemre: nagy.adrienn24@gmail.com

Köszönöm előre is!! Adrienn

53. antusa
2015. szept. 29. 09:40
Sziasztok! Nagyon hasznos a koziglap.hu!!! :) Ott az írásbeli kérdések kidolgozva megtalálhatóak!
2015. szept. 25. 18:39

Tisztelt Fórum tagok!


Közigazgatási írásbeli szakvizsgára készülök! Az I-V. modulokhoz kérnék szépen kidolgozott tételeket. Ha valaki rendelkezik tételekkel az legyen szíves jelezze nekem,nagy segítség lenne! Köszönöm szépen!

51. GerBer
2015. júl. 15. 14:45

Sziasztok! Közigazgatási szakvizsgára készülök. Használja még valaki a fórumot?

Bármilyen segítségnek örülnék.

50. Trixy6
2015. máj. 15. 19:39

Sziasztok!


Közigazgatási írásbelihez korábbi vizsgák érdekelnének főleg az 5 pontos teszt jellegűek ha van valakinek köszönöm. (almasi.beatrix@citromail.hu)

2015. ápr. 23. 17:16

Sziasztok!

Közigazgatási szakvizsgára készülök. Ha bárkinek van kidolgozott írásbeli, szóbeli tételsora (kötelező és választható tárgyból) és elküldené nekem (dolgoszoltanne@freemail.hu) azt megköszönném nagyon. Választott tantárgyam a Pénzügyi és Költségvetési Igazgatás.

Köszönöm!

48. hoxás
2015. márc. 30. 09:56

KIDOLGOZOTT TÉTELEK ITT:


[link]


Regisztrálni kell, csak úgy tudtok bármit is olvasni, letölteni!

Arra figyeljetek, hogy amilyen IP címmel regisztráltatok, CSAK ARRÓL A GÉPRŐL ENGED BELÉPNI! Javaslom a munkahelyi gépről való belépést, mert gondolom ott fogtok nyomtatni.


Az anyag megtanulhatatlan (5 könyvet bemagolni 5 nap alatt nekem senki ne mondja, hogy megy!), a puskákat nyomtassátok ki és azt olvassátok! Felkészítőre menjetek, sok mindenre felhívják a figyelmet!

47. Roky
2015. febr. 18. 09:28

Sziasztok!

Közigazgatási szakvizsgára készülök. Ha bárkinek van kidolgozott írásbeli, szóbeli tételsora (kötelező és választható tárgyból) és elküldené nekem (maciroki@freemail.hu) azt megköszönném nagyon. Választott tantárgyam a Pénzügyi és Költségvetési Igazgatás.

Köszönöm!

2015. febr. 9. 15:13

Esetleg megírná valaki, hogy vannak fent az egyetem honlapján megadott kérdések...., hogy csak abból voltak a kérdések, vagy más kérdések is voltak?

Köszönöm

2015. febr. 9. 14:59

Sziasztok!

Kedves Nóra!

Tudnátok valamilyen anyagot küldeni nekem a kötelező részhez? Nagyon megköszönnék minden segítséget! Üdv

Rita

44. sznora2012 (válaszként erre: 43. - Karikó)
2014. okt. 8. 15:35

Szia Nóra!

Én november 13-án megyek írásbeliből, mert tavaly 3 ponttal nem sikerült. Ha esetleg sikerült szerezned kidolgozott tételeket, megkérlek nagyon szépen, hogy küld el nekem. A választott önkormányzati igazgatás, de a kötelezőből sincs egysem , és a tavalyi egész más. Nagyon - nagyon megköszönném.

Nóra

43. karikó (válaszként erre: 39. - Hoxás)
2014. szept. 28. 16:49

Szia Nóra vagyok!


Szeretnélek megkérni, hogy a kidolgozott szóbeli kérdéseket küldd el az email címemre. Csütörtökön megyek vizsgázni nagyon kéne a szóbeli már kész úgy ahogy de a többeri nincs időm. Köszi ha megteszed.

norahuggi@gmail.com

42. b82anita (válaszként erre: 40. - Juda01)
2014. szept. 10. 15:46

Szia!


sikerült szerezned valami infot? én szept 16-án megyek tanfolyamra, és pénzügyet választottam :)

Te?

Üdv Anita

2014. aug. 27. 22:07

Sziasztok!

Van itt valaki aki mostanában alapvizsgázott vagy arra készül, vagy itt csak szakvizsgára készülők vannak?

40. Juda01
2014. aug. 21. 12:30

Sziaszotok,


Most kézülök közigazgatási szakvizsgára. Pénzűgyet választottam kötelező tantárgynak.

Van aki már túl van a vizsgán és megosztaná tapasztalataít, leírná, a módszereket :)


Köszi

39. hoxás
2014. júl. 30. 13:12

[link]


Beregisztráltok, és látjátok s kidolgozott tételeket. ;)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook