Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Körülbelül mennyibe kerül egy yorki kutyus teljes körű kozmetikáztatása?Mit kell vinni?Oltási könyvet? fórum

Körülbelül mennyibe kerül egy yorki kutyus teljes körű kozmetikáztatása?Mit kell vinni?Oltási könyvet? (tudásbázis kérdés)


6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Bettinőci)
2013. febr. 9. 19:54

20 perc alatt csak összecsapni lehet.

Azért a munkáért 1 Ft-ot sem fizetnék, nemhogy ezret.

Nyírás? Nem birka az, hogy nyírni kelljen.

2013. febr. 9. 19:46
Nekem is yorkim van, havonta viszem kozmetikushoz, mindössze 1000ft-ot fizetek, mindennel(fürdetés, fültisztítás, körömvágás, nyírás, parfümözés) együtt! Csak keresgélni kell, és ki lehet fogni jó kutyakozmetikusokat. Én a 2 órát kissé sokallom, ha csak nyírja a kutyusom, az kb 20 percet vesz igénybe, de egy óránál többet fürdetéssel együtt sem tart a dolog. :) Van olyan ismerősöm aki több ezerért nyiratta a kutyáját, és még csak jó sem lett... kérdezősködni és keresgélni kell! :)
4. Bojszi (válaszként erre: 3. - Roza Lee)
2012. dec. 6. 10:56
Nekem csivavám van, a hajszárítót ő is utálja, de az évek alatt megbarátkozott vel. Csak a fülét nem szerei, ha éri. Én is 3000 körül fizetek.
3. Roza Lee (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. dec. 6. 10:43
Köszi! Most lesz az első,és eléggé félek tőle.Itthon fürdetem,fésülöm,meg hajszárítóval megszárítom,de megy neki,meg akarja harapni.Nem tudom mi lesz.
2012. dec. 6. 10:38

Semmit nem kell vinni.

Az ár széles skálán mozog, de olyan 3-4 ezer Ft körül megúszod.

Én jattal együtt fizetek 3 ezret, és több mint 2 órán át "dolgozik rajra" a kozmetikus.

2012. dec. 6. 10:35
Körülbelül mennyibe kerül egy yorki kutyus teljes körű kozmetikáztatása?Mit kell vinni?Oltási könyvet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook