Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koronavírus - Politikamentesen! fórum

Koronavírus - Politikamentesen! (beszélgetős fórum)


13840. _Berry_ (válaszként erre: 13837. - Michelle.r)
2020. szept. 24. 22:43

Szerintem a hullám nézőpont kérdése. Valóban egy folyamatos hullámban vagyunk, én inkább azt mondanám, hogy ezt másodikként olyan szempontból lehet említeni, hogy a zárásoknak köszönhetően volt egy csendesebb/kisebb hullám, most meg megint erőteljesre váltott, mint amikor az egész kezdődött.


Azzal, hogy ezek az emberek azt mondják, hogy van vírus, de nincs járvány, ugyanúgy kisebbítik a jelentőségét és azt üzenik az embereknek, hogy tiltakozzatok a maszk vagy egyéb szabályozások ellen. Én elhiszem, hogy ezek az emberek csináltak jót is az életükben, de az, hogy Tamasi most megkérdőjelezi, hogy a koronavírus veszélyt jelent-e egyáltalán valakire, vagy azt állítja, hogy a pálcikák már eleve fertőzöttek, na ez szerintem még a pánikkeltést is kimeríti.

13839. Érdekes73
2020. szept. 24. 22:33

[link]

-----------------

:) Mert amúgy nem késnek és maradnak ki járatok naponta...De végre van rá "indok".

13838. 71ddaa07fa
2020. szept. 24. 22:27

"Milyen világ ez, ahol a csapból is a vírus folyik, ahol már a nyunyókáról születnek viccek.. Ahol a Cecília celebnek számít.. Ahol a gyerekek maszkban várják reggel az iskolabuszt, majd az iskolában abban töltik a napot.

Ahol örülni kell, hogy bemehetsz a munkahelyedre... Ahol egy kis náthával hazaküldenek, holott régen a lázra is legyintettek, mert a munka nem állhat meg.

Ahol nem lehet ölelni, szeretni, puszit adni, és már lassan maszk nélkül szexelni sem... 🙄🤔🤭😁

Ahol többet ér a WC papír, meg a szappan, mint bármi más.. Ahol egy ország tanult kenyeret sütni, mert mindmeghalunk módjára attól tartott mindenki, hogy nem lesz mit enni.. Ahol ölnek az élesztőért...

Ahol a Pick szalámit nyócezeré adják kilóját..

Ahol egész nap megdöglesz a maszkban...

Ahol már a hitelt sem kell fizetni (de utána nyögöd rendesen)

Ahol mindenkit megsegítenek, mégis emberek sokasága válik munkanélkülivé...

Ahol attól kell tartani, hogy a Rózsi néni, aki integetett Neked tegnap a piacon, bediktál kontaktnak, és Rádverik a piroscetlit..

Ahol a menyasszonytáncot este 9 -kor kell tartani, mert 11-kor lehúzzák a rolót...

Ahol Ember tervez, vírus végez...

Ahol vendéglátósok zárnak be, mert maszkban senki nem akar (tud) enni

Ahol a moziban nem ülhetsz senki mellé..

Ahol nincs fesztivál...

Ahol lassan már semmi NINCS...

Nincs Élet....

Nincs Levegő...

Nincs Szabadság...

Pedig ezekre vágyunk... Szerintem Mindannyian...



Nem az én szerzeményem, de sok dologgal egyetértek.

13837. michelle.r (válaszként erre: 13834. - _Berry_)
2020. szept. 24. 20:59

Ebben egyetértünk. Nem tudom, melyik híresztelt ilyesmit, nem olvastam.


Az, hogy Lenkei szcientológus, szerintem semmit nem von le abból, amit orvosként elért. A családomban jónéhány orvos van. Nem tudom, hogy értenek-e hozzá, mert többnyire sebészek, de a könyveire egyik sem mondta azt, hogy hülyeség. Nekem gondolkodó laikusnak úgy tűnik, Lenkei nem a levegőbe beszél, hanem kutatásokra hivatkozik. Tamasit meg évtizedek óta ismerem, a környezetemben mentette meg olyan ember életét, akit a kórházban fertőztek meg, majd sorsára hagyták.


Ettól a kettőtől nem hallottam olyat, hogy a vírus nem létezik, a járványt tagadják. Azt, hogy ez nem egy második hullám, hanem a vírus folyamatos jelenléte, valemelyik nap a felső ausztriai orvosi kamara elnökétől olvastam egy interjúban.

13836. vivo44 (válaszként erre: 13834. - _Berry_)
2020. szept. 24. 18:56

Igazad van, én is ezt írtam korábban.

DE!

Mióta világ a világ, azóta a trollokat is etetni kell. Nem működne a fake news, a bulvár, a kacsa ésatöbbi.

Van akinek az az adrenalin, ha a realitástól elrugaszkodva élhet egy burokban. Ha pedig szétreped a burok, bámul, hogy de most ez miért is és hogyan....már lehet késő.

13835. vivo44 (válaszként erre: 13834. - _Berry_)
2020. szept. 24. 18:54
No'1
13834. _Berry_ (válaszként erre: 13812. - Michelle.r)
2020. szept. 24. 18:53
Nem az a baj, hogy valakinek más véleménye van, hanem hogy ez egy olyan téma, ami felelősséget követel, és ha nem tudja igazolni az állítását, akkor ez nagyon ártalmas lehet. Pl. az, hogy az egyik azt terjesztette, hogy a mintavevő pálcikák már eleve fertőzöttek, ez elriaszthat embereket a teszteléstől. Ha ilyet állít és nem a levegőbe, akkor kell lennie erre vonatkozó bizonyítékának is. Az nem bizonyíték, hogy azt mondja, hogy ezt 2 helyről megerősítették, mert nem írja ki, hogy ki. Holott nemcsak ki kellene írnia, hanem fel is kellene jelentenie ezeket a helyeket, mert ez bűncselekmény. Ha ezt nem teszi, akkor ez csak duma a levegőbe. A szcientológus Lenkei meg...
13833. Amaunet (válaszként erre: 13808. - Unom)
2020. szept. 24. 18:37

Gondolom azért, mert többnyire bagatellizálják a maszkviselést.


Tény, hogy többnyire olyan intézkedéseket fogalmaznak meg, ami csak azok számára érthető (vagy azoknak sem), akik a valós számokat ismerik.

De az ezek ellen való tiltakozás nem kéne, hogy mindenféle új világrend teóriák hirdetésébe torkoljon.

Talán, ha megosztanák az emberekkel az információkat... ha az operatív törzs szeánszai nyilvánosak lennének...

Az embereket felnőttként kezelnék és azok megértenék, hogy mit, miért tesznek.


Egyébként ezek csak pánikkeltésre voltak jók a kevésbé tájékozott emberek közt.

13832. vivo44 (válaszként erre: 13830. - Unom)
2020. szept. 24. 17:45

Valóban!

Mert inkább a magas IQ-val rendelkezők képesek elsőre megérteni a tudományos dolgokat, vagy nagyon sok utánajárással, akarattal.

Nekünk laikusoknak (több milliárd ember) pedig elég elhinteni valamit és esszük, mint a cukrot, még ha sok esetben nem is értjük...

13831. unom (válaszként erre: 13829. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 17:43
Fáradt vagyok, nem vettem a lapot, bocs.
13830. unom (válaszként erre: 13827. - Vivo44)
2020. szept. 24. 17:42

Az a baj, hogy nehéz a tudományról közérthetően beszélni.

Egy példa, teljesen más területről: mindig zavart, hogy nem értem a relativitáselméletet. Olvastam róla, keresgéltem, és nem.

Végül a YouTube-on egy Dávid Gyula amatőr csillagászoknak szóló előadásából értettem meg, amikor már nagyjából feladtam.

13829. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13828. - Unom)
2020. szept. 24. 17:41
Próbáltam némi humort belecsempészni. :))
13828. unom (válaszként erre: 13826. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 17:39

😃

Bocs, a hülye telefon átírta, nem ismeri a Gődény szót. Most figyeltem 😃

13827. vivo44 (válaszként erre: 13825. - Unom)
2020. szept. 24. 17:38

Igaz..:D:D

Sokan szeretjük a titokzatos, megfejtendő dolgokat, vagy éppen aminek se füle-se farka. Ezzel csak az a baj, hogy ekezdődik egy ilyen "Gödény-spirál"...Utána már belegondolunk/gondolnak olyat is ami nincsen és hozzá tesznek emberek egy gondolatot és kész is a fantasy történet, hogy az (űrlények hozták a COVID-ot és hasonló agyszülemények). Nyitva hagyják az emberek érvek nélkül, hogy a halandó ember gondoljon bele amit akar...

13826. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13823. - Unom)
2020. szept. 24. 17:36

,,Japánban van vajon olyan, mint nálunk Görény?"


Te kérdezted!

13825. unom (válaszként erre: 13824. - Vivo44)
2020. szept. 24. 17:35
Ha igazi érvekkel támasztja alá, akkor nem olyan. 😃
13824. vivo44 (válaszként erre: 13821. - Unom)
2020. szept. 24. 17:30

Nagyon sok olyan van, csak azok igazi érvekkel alátámasztják a tudományos mondanivalójukat.

Nem lenne azzal sem probléma, ha itt mond egy ilyen Gödény valami olyat, ami ellent mond, de hitelesen nem tudja alátámasztani, az itt a probléma.

13823. unom (válaszként erre: 13822. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 17:29
Hogy jön ide Távol-Kelet állatvilága?
13822. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13821. - Unom)
2020. szept. 24. 17:24

Távol-Kelet állatvilágához nem értek, de feltehetőleg igen.

Ha csak nálunk lennének olyanok, akik megkérdőjelezik ezt az egész cirkuszt, más ország lakói pedig beállnának a sorba, akkor azt mondanám, hülye a magyar.

De ez már az egész világra jellemző.

13821. unom (válaszként erre: 13820. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 17:19

Távol-Keleten kevésbé.

A nyugati világban a természettudományok az oktatásban háttérbe szorultak.

Japánban van vajon olyan, mint nálunk Görény?

13820. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13819. - Unom)
2020. szept. 24. 17:15
Az egész világban?
13819. unom (válaszként erre: 13816. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 16:56
Mert az oktatás évtizedek óta szar.
13818. michelle.r (válaszként erre: 13814. - Unom)
2020. szept. 24. 16:56
Gődény egy farok. Én Lenkeiről és Tamasiról beszélek.
13817. Channa* (válaszként erre: 13816. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 16:54
Persze, hogy nem az ő műve. Már volt róla szó, hogy fentről szabályozni fogják az FB.
13816. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13810. - Unom)
2020. szept. 24. 16:38

Komolyan hiszel abban, hogy ez csak Zukkemberg műve?

Nem voltam egyik oldalon sem. Sajnos ezen emberek közt is sok az elvakult hülye.

Ugyanakkor elgondolkodtató az is, miért kételkedik ebben a vírusban olyan sok ember, a többiben pedig nem.

13815. unom (válaszként erre: 13812. - Michelle.r)
2020. szept. 24. 16:31

Sajnálnám is őket, csak az a baj, hogy ők ugyanúgy cenzúráztak azzal a jelszóval, hogy az a csoport az övék.

Talán most rájöttek, hogy nem.

13814. unom (válaszként erre: 13813. - Michelle.r)
2020. szept. 24. 16:29

Most ért el hozzánk.

Persze, hogy a felhasználókból élnek, de ennek semmilyen következménye nem lesz, maradnak ők ugyanott.

Milyen három orvos? Lenkei, Gődény, meg az Apaszív egyesület, ezek közül csak Lenkei orvos.

Gődény ugyanúgy fent van most is.

13813. michelle.r (válaszként erre: 13810. - Unom)
2020. szept. 24. 16:09
A saját felületüket, amit a felhasználók tartanak fenn. Megeszem a kalapomat, ha Zukkerbert azzal a gondolattal ébredt ma reggel, hogy elhallgattatok három magyar orvost.
13812. michelle.r (válaszként erre: 13810. - Unom)
2020. szept. 24. 16:07

Ennyi erővel használja a főni is a saját weboldalát, meg minden cég, aki a követőivel kommunikálni akar.


Messzire vezet ez a dolog, hogy egy mozdulattal le lehet az ellenvéleményt seperni az asztalról.


Én a magam részéről szeretek magam dönteni, magam gondolkodni.


Az elmúlt napokban megkérdeztem néhány embert, hogy miről beszélnek a Lenkeiék, meg ki ez a Gödény? Ketten, hárman tudtak róla beszélni - a többség még a lényegét se tudta összefoglalni, csak azt tudták, hogy ezek vírustagadó, és mások életét veszélyeztetik.


Engem baromira zavar, hogy elhallgattatjuk azt, akivel nem értünk egyet. Zavar, hogy nem én dönthetem el, hiszek neki, vagy sem. Zavar, ahelyett, hogy logikusan, érvekkel győzködnék a népet, hogy miért nincs a járványkritikus orvosoknak igazuk, egyszerűen lekapcsolják őket.

13811. michelle.r (válaszként erre: 13799. - Channa*)
2020. szept. 24. 15:27
Pedig igazat beszél. A BMI nem tud mit kezdeni a zsigeri zsírral, ami ha jól emlékszem - két éve olvastam egy cikket erről - már 15%-nál veszélyes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook