Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
11983. tien (válaszként erre: 11982. - Channa*)
2023. ápr. 12. 07:04

A debreceni klinikán is csak csóválta a fejét a doki ,pedig egymásról nem mondanak rosszat ( védik a mundér becsületét ) ,de pár keresetlen szó elhangzott.


A húgom nagyon kemény nő ,ritkán sír de akkor ott azt hitte nem sok van hátra nekem.


Mindig azt vallom ,nem kell orvosnak tanulni ha nem érdekli a beteg és a gyógyítás.

11982. Channa* (válaszként erre: 11981. - Tien)
2023. ápr. 11. 23:04

Még jó, hogy nem lett embóliád a töketlenkedés miatt!


Barmok!

11981. tien (válaszként erre: 11979. - Channa*)
2023. ápr. 11. 21:22

Leukémiára gyanakodtak .(nem az volt)

Intenzív osztályon,még csak rám sem néztek.

Mutattam a karom ,hogy iszonyatosan dagad.

Lecsesztek ,hogy ne diagnosztizáljak .

Átkerültem a belgyógyászatra .

Még mindig nem tudták mi a bajom.

Mikor gerincvelőmmel akartak szórakozni ,beintettem.

Húgom bejött a kórházban,a látványomtól elsírta magát.

Kiverte a balhét,este már a ritka betegségek tanszékén voltam.


Szerintem,ha nem kerülök át ,ott deglek meg.

11980. 71ddaa07fa (válaszként erre: 11971. - Globus)
2023. ápr. 11. 20:37
Nem tervezek már addigra.
11979. Channa* (válaszként erre: 11978. - Tien)
2023. ápr. 11. 20:34

Egy mélyvénás trombózist is el tudnak nézni?


Nem is tudom, hogy miért kérdezem ezt...


Még talán tavaly a tesóm volt laborba. Én mindig megnézem a leletét az eeszt-ben és láttam, hogy a D-dimmer magas.

Felhívtam, hogy a doki mt mondott a leletére?

Semmit.

Mondtam, hogy akkor hívja fel az ügyeletet és kérje meg őket a lelet kielemzésére, mert szerintem ha nem is trombózisa van, de vérhígítót kellene kapnia.


Hát persze, hogy igazam volt!

11978. tien (válaszként erre: 11977. - Channa*)
2023. ápr. 11. 20:29

Három doki elcseszte a diagnózist.

A ritka betegségek tanszékén (Debrecen) diagnosztizáltak.

Az ottani Dr.House csak fogta a fejét,hogy lehettek a kollégái ennyire trehányak.


Egy mélyvénás trombózist elnéztek🥺,és ez a jéghegy csúcsa volt.


Nagy szerencse kell hozzá ,hogy egy lelkiismeretes dokihoz kerülj .

11977. Channa* (válaszként erre: 11976. - Timycat)
2023. ápr. 11. 20:17

Sajnos a legtöbb orvos érdektelen és töketlen, még akkor is, ha teletömöd a zsebüket.


Szerencsére, van 1-2 orvos, akikben megbízok és elhiszem, amit mondanak, és látom rajtuk, hogy érdekli őket, hogy mi van velem.


Ha tényleg jönne egy oltás, ami gyógyítja a rákot és olyanom lenne, akkor tuti, hogy kikérdezném azt az orvost, akiről tudom, hogy valóban jó orvos (ő egy onkológus), és ha azt mondja, hogy jó, akkor beadatnám.

Ez az onkológus az elmúlt 35 évben semmit nem változott. Pont olyan lelkiismeretes, segítőkész, alapos, amilyen volt, amikor megismertük. Pont úgy aggódik értem, ahogy aggódott a férjemért.


Az én barátnőmnek mellrákja volt. Decemberben voltak az utolsó kezelései. Voltak érdekes dolgok a diagnosztizálás alatt. Elküldték MR-re, de nem csinálták meg neki, mert nem fért bele a gépbe. Basszus, miért nem kérdezik meg a bejelentkező betegtől, hogy mekkora a mellbősége? Ha tudják, hogy max a 100 cm-es mellbőségű fér bele, akkor miért nem mondják? Ha a barátnőm tudja, akkor nem vár rájuk 3 hetet a 120-as mellbőségével. Na meg, egy kórházban nincs akkora gép, amibe mindenki belefér? Röhejes!


Na, azért én mindezek ellenére bízok abban, hogy lesznek jó orvosok, akiket érdeklik a betegek, foglalkoznak velük, és valóban személyre szóló kezelést is tudnak javasolni, bár elnézve a mai felhozatalt, sajnos nem ez várható.


Az emberek önzőek, érdektelenek lettek, még a szemetemet sem bízom rájuk szívesen...

11976. timycat (válaszként erre: 11975. - Channa*)
2023. ápr. 11. 15:09

Miután az elmúlt 2 évet orvostól orvosig járva töltöttem és bár némelyik bevallotta, de a többség még mindig tagadja, hogy fogalmuk nincs mi hogy működik bennünk, mi mivel van kapcsolatban, minek mi a hosszútávú hatása, csak "megfigyelés" útján tapasztalják hogy x%-ban működhet, ezért én szkeptikus vagyok.


Egyénre szabott orvoslás, 10 éven belül? Képtelenség. Ahogy barátnőm befizetett X éve az oncompasshoz mikor daganatos volt, megkapta hogy az a terápia szinte biztos nem lesz célravezető, amit nála alkalmazni akarnak, az állami kórházban azután is azt kapta mert az a protokoll. Többet ártottak vele mert legyalulták fizikálisan, de használni nem használt semmit, mégsem változtattak.


Én a Pfizernek egy Mo-on 60 éve bejegyzett gyógyszerét szedem jelenleg a poszt-vakcinációs szindrómámra (sárkány ellen sárkányfű vicceskedett a doki aki kiírta), azt mondta az immunológusom, hogy még mindig fogalmuk sincs mi a hatásmechanizmusa, általában működik, ha nálam ez sem (és úgy néz ki ez sem) akkor majd keresünk mást... viccesen hozzátette, hogy mivel régi gyógyszer legalább már több oldalt össze tudtunk szedni a mellékhatásokról, amik között további gyógyíthatatlan betegségek tucatja szerepel. Hát megnyugtató...


5000 euróért van egy cég aki tetőtől talpig végigvizsgál, képalkotó eljárással, genetikai feltérképezéssel, mikrobiommal minden kutyafülével, gyakorlatilag az én egyéni testemre szabott leírás és használati utasítás. Persze azt hozzátették, hogy arra nincs garancia hogy a kapott eredmények alapján találok orvost aki azokat figyelembe is veszi... ergo nagy valószínűséggel kidobott pénz még akkor is ha megtalálnák a hiba lehetséges okát nálam.


Szóval ezek alapján szerintem totál reálisan kételkedek abban, hogy majd meggyógyítanak olyan nyavalyákból, amiről azt sem tudják mi okozza, mi hogy befolyásolja és megbecsülni sem tudják a következményeket, ellenben horror pénzeket el lehet puffantani a próbálkozásokra.


KK kinyilatkoztatásai pedig még jobban elbizonytalanítanak, amikor nevetve kijelenti, hogy a covid oltásra fogott szifilisz képtelenség... Nyilván neki mint az immunrendszerrel játszó biokémikusnak miért is kellene arról tudni, hogy az SLE - ami egy autoimmun betegség - nagy százalékban falsh pozitív szifilisz eredményt produkál. Az ilyen tudósoktól várjuk a megváltást?

11975. Channa* (válaszként erre: 11974. - Globus)
2023. ápr. 11. 14:44

Én tuti, hogy élnék vele, ha számomra is elérhető lenne.

A rák ellenivel is és a szív és érrendszerivel is, de az autoimmun betegségemen is elgondolkodnék...


Jó dolog ez!

Tuti, hogy mindenkit így sem lehet majd megmenteni, és lehet, hogy mi halandók nem tudjuk majd megfizetni, illetve nem lesz orvos, aki eljárjon az érdekünkben...


De reménykedek benne, hátha...


Ha ezek elérhetőek lennének, akkor azt mondom, hogy van értelme a nyugdíj korhatár emelésnek is...

11974. globus (válaszként erre: 11973. - Timycat)
2023. ápr. 11. 14:32
Mi megbeszéltük tesómmal 12 éve, ha genetikailag az jut nekünk, mint anyunak, akkor az elején "kiszállunk".
11973. timycat (válaszként erre: 11971. - Globus)
2023. ápr. 11. 14:29
Ha annyira jól sikerül mint a koronavírus elleni akkor én köszönöm, de a halált választom...
11972. 55Judit (válaszként erre: 11971. - Globus)
2023. ápr. 11. 14:14
Vajon élhetünk vele és nem csak az orrunk előtt húzgálják a mézes madzagot? Nem csak a "nagy emberek" kivátsága lesz a hozzáférés? Egyes kezeléseknek most is olyan ára van, hogy egyszerű halandó számára megfizethetetlen.
11971. globus
2023. ápr. 11. 13:48

[link]


Hát eljött... a közeljövő lehetősége, vajon élünk vele?

11970. Channa* (válaszként erre: 11968. - Elbb)
2022. aug. 31. 20:27
😂
11969. Ildi
2022. aug. 31. 19:00
Soha!!!!! 👊👍
11968. elbb (válaszként erre: 11967. - Channa*)
2022. aug. 31. 18:43
Hát én sem. Max annyit érteni belőle, hogy laposföld... 😁😁😁😁
11967. Channa* (válaszként erre: 11966. - Stefi3)
2022. aug. 31. 18:39
Ez roppant értelmesre sikeredett, de lehet, hogy csak én nem értem, hogy mit akartál elmondani;)
11966. Stefi3 (válaszként erre: 11960. - Alinka01)
2022. aug. 31. 15:09
El olvastam a tesztek nem a valós adatot mutatják mert ha egy fog gyulladááod van akkor is covidos vagy, na meg most sok az allergiás is attól is jelentkezhet éj a kovid hoz haslnlő tünetek, amúgy egy amerikai orvosok ól álló csoport meg vizsgálta ezt A vírust és ez n covid kovid nincs ez az influenza a és b keveredés amit szintén mesterségesen hozták létre!
11965. Margarita Citokina (válaszként erre: 11961. - Globus)
2022. aug. 3. 19:50
Nálunk simán beengedik a kovidosokat, egy héten belül 3x mentem a körzeti orvoshoz, beutalókért. 3-4 kovidos mindig volt. Beszélni alig lehet az orvossal, mert állandóan csörög a telefon. Amit én hallottam, mind a kovidot szólt. Ez már nekem is sok. A 70+ -os szomszéd asszony most lábalt ki a kovidból, 10 napig volt beteg, láz fáradtság étvágytalanság stb. 3 oltással itthon szépen kijött belőle. Nekem már többször voltak jellegzetes tüneteim, csak legyintek. Max. Acc-t iszom 2-3 nap alatt elmúlik. Nem értem most még miért olyan nagy ügy? Tessék beadatni a nyavalyás vakcinát. Ott a Pfizer is, már fürödni lehet benne annyi van.
11964. mallow (válaszként erre: 11961. - Globus)
2022. aug. 2. 16:23
Én is úgy tudom, hogy a háziorvosok ingyen kapnak gyorstesztet. Tőlem mégis kérték, hogy csináljak. Attól tartok nálunk nincs ilyen elkülönítés.
11963. mallow (válaszként erre: 11960. - Alinka01)
2022. aug. 2. 16:21
Köszönöm. Tegnap aztán én is rátaláltam az erről szóló cikkekre.
11962. ,zumba
2022. aug. 2. 11:59
Mai rendelet: védettségi igazolvány kiállításáért fizetendő igazgatási szolgáltatási díj. Pótlása, cseréje esetén 3000 ft igazgatási szolgáltatási díjat kell fizetni. kihirdetést követő 31. napon lép hatályba.(mindig a zsebekben kotorásznak)
11961. globus (válaszként erre: 11956. - Mallow)
2022. aug. 1. 22:32

Ez nem igaz. Háziorvos ingyen kap gyorstesztet a helyi ÁNTSZ-től, ha rendel.

Valóban ő csinál olyan tesztet, ami hivatalosnak számít, mert leletet küld a felhőbe. Páciensek öntesztjeit nem töltheti fel, ennek alapján a mostani fertőzöttségi számok abszolút alábecsültek.

Kérj időpontot tesztre, ha betegnek érzed magad. Nálunk a rendelések utolsó órájában történik, hogy elkülönüljenek, amennyire lehet.

11960. alinka01 (válaszként erre: 11956. - Mallow)
2022. aug. 1. 22:20

Bocs, nem jó linket küldtem, erre gondoltam:


[link]

11959. alinka01 (válaszként erre: 11956. - Mallow)
2022. aug. 1. 22:18

Ezt találtam:


[link]

11958. Ildi
2022. aug. 1. 21:49
Soha!Ez még mindíg téma?
11957. c44e4c26ca
2022. aug. 1. 21:30
Dehogyis, nem ettem meszet!
11956. mallow
2022. aug. 1. 19:09
... szóval április óta fennáll már ez a helyzet, nem tudtam róla. A mentőszolgálat kiszállt a tesztelési eljárásból így csak gyorstesztet kérhet a háziorvos a pácienstől (ami elvileg neki van, de mégis a betegnek kell megvennie..., amit vagy jól csinál meg, vagy nem).
11955. mallow
2022. aug. 1. 17:50
Egy új rendelet alapján már nem küldhet PCR covid tesztre a háziorvos. Ez tény. Csak nem találom a rendeletet, valaki tud adni egy linket? Jó lenne látni, hogy mi van még a rendeletben.
11954. unom (válaszként erre: 11951. - Papája)
2022. júl. 27. 18:03
Az AIDS-et is a melegek betegségének hitték régen.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook