Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
796. unom (válaszként erre: 794. - Margarita Citokina)
ma 22:04

Ez a kínaiak 5 százalékának elég.

Nekem is katyvasz az egész, efyszette sok és kevés az információ.

795. globus (válaszként erre: 794. - Margarita Citokina)
ma 21:53
Üzenj nekem, ha valamit megtudsz! 🙂
794. Margarita Citokina (válaszként erre: 791. - Channa*)
ma 21:51

Elég nagy hiszti volt. Hogy kik hisztiztek, hogyan, meg tudod nézni, hallgatni, ha érdekel. Csupa ismerőssel fogsz találkozni, ha megnyitsz egy-egy akkori cikket.Az oltás miatt ment a hiszti ezerrel.

Szerencsére az a járvány tényleg nem lett olyan gáz, mint a mostani.

Most azonban éppen arról olvastam, hogy a kínai vakcinának Kínában is csak ideiglenes engedélye van, a hatásosságáról 0 infó, szép a gyár, ahol készítik😀 és Kína is lekötött vagy 100 Milla adag Pfizer vakcinát😁 - ezt csiripelik a verebek...

Várok, várok türelmesen.

793. Icuska538 (válaszként erre: 729. - Margarita Citokina)
ma 18:30
Ez nagggyon jó! Ès igaz!🍀🙏
792. unom (válaszként erre: 791. - Channa*)
ma 18:07
Nem igazán terjedt el Európában és Észak-Amerikában, így nem volt ekkora visszhangja.
791. Channa* (válaszként erre: 787. - Margarita Citokina)
ma 18:06

Mire gondolsz?

Én pont azon gondolkodtam, hogy akkor nem volt ekkora felhajtás. Igaz, nem is terjedt ennyire, ha minden igaz.

Arra sem emlékszem, hogy nagy hiszti lett volna az oltásból.

Én pl. egy pillanatig sem gondolkodtam, hogy beadatom e. Nekem halt meg ismerősöm h1n1-be, és ezért oltattuk magunkat.

ma 17:59
Nem
789. Enissa (válaszként erre: 786. - 55Judit)
ma 17:53
Én nem mondtam egy szóval sem, hogy ne nézd meg.
788. Bözsi néni (válaszként erre: 759. - 55Judit)
ma 17:50
Ha te oltakozol, az meg a te dolgod.
ma 17:45

Nagyon-nagyon érdekes újraolvasni cikkeket, hallgatni nyilatkozatokat, 2009-ből, amikor a H1N1 oltás miatt állt a bál. Nem linkelek semmit, a net nem felejt,minden megtalálható. Mindenkinek ajánlom, aki elfeledte, vagy gyerek volt akkor még.

Egy kis történelem, és módfelett elgondolkodtató. És csak 12 éve volt...

786. 55Judit (válaszként erre: 785. - Enissa)
ma 17:43
Akkor is megnézem a hírműsorokat mert nekem az van. Én onnan tájékozódok.
785. Enissa (válaszként erre: 784. - 55Judit)
ma 17:35
A hírek, meg a valóság nem mindig jár kézen fogva.
784. 55Judit (válaszként erre: 783. - Enissa)
ma 17:33

Én is csak a hírekben hallom. :)

Az egészségügyisek már a második oltást kapják.

783. Enissa (válaszként erre: 780. - 55Judit)
ma 17:04

Nem vagyok naprakész az országban hányan élhetnek idősotthonban, de azt tudom, hogy az összes eü. dolgozó sem kapott még, aki szeretné még az sem.

És azért olyan rengeteg vakcina még nem érkezett, hacsak nem a szputnyikkal oltanak, vagy esetleg érkezett már kínai is...isten a tudója.

782. Channa* (válaszként erre: 775. - Unom)
ma 17:00

Na, van egy teszt is a cikkben, amely szerint én az utolsó csoportba leszek beoltva.

Erre tippeltem...

781. unom (válaszként erre: 779. - Enissa)
ma 16:59
Nem kell velük foglalkozni, akinek nem tetszik, átugorja.
780. 55Judit (válaszként erre: 765. - Enissa)
ma 16:57
Az idős otthonban élőkről írtam. A nagyobb létszámú intézmények mind bevannak oltva, csak a 100 alatti létszámúak vannak hátra. 1-2 nap alatt végeznek. Ezt követően következnek a 60 feletti idült betegek.
779. Enissa (válaszként erre: 775. - Unom)
ma 16:54
Akire hivatkoznak az létező, hát nem tudom, amikor az amerikai oldalról hoztam számokat, leharapták a fejem.
778. Channa* (válaszként erre: 774. - Globus)
ma 16:54

Én is örülök neki, hogy van időnként megfigyelni, tapasztalatot szerezni.

Mi elvileg május körül oltathatnánk, de majd meglátjuk mi lesz addig...

777. globus
ma 16:52
Látjátok, hogy Index már a következő világjárványon tanakodik?
776. Enissa (válaszként erre: 772. - Unom)
ma 16:49

23 IDŐS EMBER MEGHALT NORVÉGIÁBAN, MIUTÁN MEGKAPTA A PFIZER KÍSÉRLETI COVID MRNS INJEKCIÓT KIEMELT

Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata

19. cikk

Minden személynek joga van a vélemény és a kifejezés szabadságához, amely magában foglalja azt a jogot, hogy véleménye miatt ne szenvedjen zaklatást és hogy határokra való tekintet nélkül kutathasson, átvihessen és terjeszthessen híreket és eszméket bármilyen kifejezési módon.

Az Európai Unió Alapjogi Chartája

11. cikk - A véleménynyilvánítás és a tájékozódás szabadsága

(1) Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához. Ez a jog magában foglalja a véleményalkotás szabadságát, valamint az információk és eszmék megismerésének és közlésének szabadságát anélkül, hogy ebbe hatósági szerv beavatkozhatna, továbbá országhatárokra való tekintet nélkül.

(2) A tömegtájékoztatás szabadságát és sokszínűségét tiszteletben kell tartani.

Magyarország Alaptörvénye

IX. cikk

(1) Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához.

(2) Magyarország elismeri és védi a sajtó szabadságát és sokszínűségét, biztosítja a demokratikus közvélemény kialakulásához szükséges szabad tájékoztatás feltételeit.

X. cikk

(2) Tudományos igazság kérdésében az állam nem jogosult dönteni, tudományos kutatások értékelésére kizárólag a tudomány művelői jogosultak.

A naturál magazin oldalán található, és a cím után ugrik fel ez a panel. de ez a hír még ettől nem biztos, hogy igaz.

775. unom (válaszként erre: 771. - Enissa)
ma 16:48
774. globus (válaszként erre: 773. - Channa*)
ma 16:47

Egyre több indokot látok, hogy ne oltassak :)

Mondjuk mi lépéselőnyben vagyunk, mert eleve nem kaphatunk nyár elejéig, mivel átestünk a betegségen. Addig még kialakulhat egyéb vélemény.

773. Channa* (válaszként erre: 769. - Unom)
ma 16:45

Ne is mond!

Állítólag felboncolták őket és egyértelmű lett, hogy az oltás miatt haltak meg:(

Pedig, szerintem mindenki jobban bízik a Pfizerbe és lám...

772. unom (válaszként erre: 771. - Enissa)
ma 16:44
Megpróbálom megkeresni, remélem, sikerül.
771. Enissa (válaszként erre: 769. - Unom)
ma 16:42
Én olvastam, de hiteles forrást nem találtam hozzá, addig meg nem tudom eldönteni igaz, vagy hamis.
770. globus (válaszként erre: 769. - Unom)
ma 16:41
Hol vannak ilyenkor, akik szerint "úgyis meghaltak volna"?
769. unom (válaszként erre: 766. - Channa*)
ma 16:28

Nálunk már tényleg oltják az idősotthonok lakóit és dolgozóit.

Azt olvastátok, hogy Norvégiában 23 idős krónikus beteg halt meg az oltás után?

768. tumbo2 (válaszként erre: 755. - Napsugár8)
ma 16:28
hogy ember legyen a talpán,aki kiigazodik ebben a katyvaszban.
767. Csenge(ttyű) (válaszként erre: 766. - Channa*)
ma 16:25
Naluk kisebb a kockazat. Ha meghal egy idos a vakcina miatt, azt mondjak majd belehalt a korába. De egy fiatalnál mit mondanak? Hogy próbálják majd elferdíteni a dolgokat?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook