Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koronavírus - Politikamentesen! fórum

Koronavírus - Politikamentesen! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
19202. 55Judit (válaszként erre: 19201. - Piroska52)
ma 14:35
Ezért nem zárhatják be. Emlékszem mikor elhatároztam hogy leszokok, mennyire kegyetlen nehéz volt az első időszak cigi nélkül. Pedig önszántamból, tudatosan készültem rá. El tudom képzelni annak mekkora stresszt jelenthet a cigi megvonás akinek esze ágában nincs leszokni. Á, nem zárhatják be a cigi boltokat. Ott sincs nagyobb tumultus mint az élelmiszer boltokban.
19201. Piroska52 (válaszként erre: 19200. - 55Judit)
ma 12:40
Na pont ez jutott eszembe,én nem cigizek,de ha azt is bezárják,itt kő kövön nem marad.
19200. 55Judit (válaszként erre: 19199. - Magdi985)
ma 12:35
Azt nem zárják be. Sok dohányosnak a cigaretta fontosabb mint a kenyér.
19199. Magdi985 (válaszként erre: 19198. - Geranna7)
ma 12:26

Dohanybolt?

Én cigizem, de itt anélkül armageddon lesz :D

19198. geranna7
ma 11:59

Az óvodákat és az általános iskolákat április 7-ig bezárjuk – jelentette be Gulyás Gergely, Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki kormányinfón. Emellett még arról is tájékoztatott, hogy “az üzleteket március 8-tól, március 22-ig bezárjuk. Ez alól kivétel: patika, élelmiszerbolt, drogéria, benzinkút.”

Hozzátette: március 22-ig minden szolgáltatás szünetel. Ez alól kivétel lesz a magánegészségügy.

19197. plavalaguna (válaszként erre: 19195. - Magdi985)
ma 07:34
Én nagyon köszönöm, hogy leírtad.
19196. szeretekolvasni (válaszként erre: 19191. - Magdi985)
tegnap 18:58
Szívás.
19195. Magdi985 (válaszként erre: 19194. - Manó2000)
tegnapelőtt 18:29

Úgy nézett ki a dolog, hogy 0-11-ig negatív, 11 felett pozitív volt az érték.

Férjemnek 14.

Nekem 8.

Felhivtam őket hogy ez mit jelent. Megijedtem, hogy akkor nem is voltam? Hazudott a PCR??

Azt mondták nem, egyszerűen csak arról van szó, hogy hatóságilag meg lett húzva a vonal, 11 felett jár a védettséget igazoló kártya. Belőlem már túlzottan “kiürült”.

Persze a pozitív teszt alapján is jár, csak ez megtoldotta volna az időt pár hónappal.

19194. manó2000 (válaszként erre: 19193. - Magdi985)
tegnapelőtt 18:22
Akkor nem sokáig tart a védettség. :(
19193. Magdi985 (válaszként erre: 19192. - Manó2000)
tegnapelőtt 18:20
Medicover csinálta a tesztet vènás vérből, én hiszek nekik.
19192. manó2000
tegnapelőtt 18:18
Sziasztok! Vajon az antitest tesztek megbízhatóak?
19191. Magdi985
tegnapelőtt 18:06

Sziasztok. Valakit hátha érdekel:

November eleji igazolt fertőzés után, tegnapi antitest vérvétel:

Férjemnek pozitív, nekem màr negatív.

19190. Bless the child (válaszként erre: 19189. - Vivo44)
febr. 25. 19:42
Állítólag felnőtt emberek
19189. vivo44
febr. 25. 18:47
Az én véleményem pedig az, hogy a nézeteltéréseket privátban rendezzék le, mert mind a ketten gyerekesen viselkednek. S mint a vakcina, mint a koronavírus is leginkább felmőtteket érint.
19188. syria (válaszként erre: 19186. - Plavalaguna)
febr. 25. 18:27
Neked fizet valaki azért, hogy ennyi hibával írj? Ha csak így vagy képes, kereshetnél más elfoglaltságot, mint itt rontani a levegőt.
19187. _Berry_ (válaszként erre: 19186. - Plavalaguna)
febr. 25. 18:00

Majd ha fals információt terjesztek, akkor felszólalhatsz ellene, jelenleg max. a te értelmezéseddel van gond.

Megint mondod a hülyeséget, én azt kérdeztem, hogy hol van leírva, hogy legalább 20 ezer oldalnak kell lennie a dokumentációnak és nem lehet mondjuk csak 15 ezer?

Igen a kengyelek, vagy az a lengyelek akart lenni?, tök hülyék, még jó, hogy te szép és okos vagy. Majd biztos kapnak valami büntit, mert ilyen szabályt mertek hozni.

kengyelek, oanikoljuknk, v8kagvege, hukye és még sorolhatnám -legalább a többieket légy szíves tiszteld már meg azzal, hogy normálisan írsz, mert jelenleg, ez utóbbi hozzászólásod, hogy Téged idézzelek az utolsó mondatodból: 'kotyvasztott szar...'.

19186. plavalaguna (válaszként erre: 19184. - _Berry_)
febr. 25. 13:05

Fals informaciokat ha terjesztesz, azelleneben siman irok. Van akit szerintem erdekel az apokalioszisvaras elleneben a sima valosag.

Utazas meg.... magyarorszag eu tag. Ha vmi vakcina itt nalunk engedekyezett avval egesz euban utazhat mindenki eus szabalyozas szerint. De megint nyilvan a jogaszok, meg az orvosok hulyek. Eljen a hukye apokalioszisvaros panik.

Amugy kizarolag a kengyelek toljak fullba a kretent. Nemetorszag kulon programot hozott letre, hogy az orosz es a kinai vakv8nagyartok is tudjak milyen adatok dokumentaciok kellenek az eus engedelyezeshez... hja bocs tudom, nem us ker ilyeneket az eu, merkel hazudik, oanikoljuknk, v8kagvege, apokalioszis, kotyvasztott szar... valamit kihagytam? 😈😈😝😝

19185. _Berry_
febr. 25. 12:10

Akinek mindegy, hogy melyiket kapja, szerintem annak is érdemes ebbe is belegondolni, ha szeret utazni vagy rokonai vannak külföldön, akikhez menni szokott, mert lehet, hogy idővel más EU-s országok is így döntenek az EU által még nem engedélyezett vakcinákkal kapcsolatban.

[link]

19184. _Berry_ (válaszként erre: 19183. - Plavalaguna)
febr. 25. 11:29
Valóban semmi közöd hozzá, hogy én mit választok, (vagy más) nem is az én választásom volt a téma, de hát értően olvasni tudni kell, nem belemagyarázni ott sem lévő dolgokat. És ha szerinted úgyis mindenki azt csinál amit akar, akkor megint csak felesleges beleokoskodni. Ennyi.
19183. plavalaguna (válaszként erre: 19182. - _Berry_)
febr. 25. 07:37

nekem nem mindegy, az mindegy, hogy te válogatsz e, vagy mások mit hsznek.

én továbbra is követem a kutatásokat. csak ide nem írok róla semmit.

felőlem mindenki csinál amit akar, ennyi.

szóval válogass nyugodtan, engem hol érdekel?

19182. _Berry_ (válaszként erre: 19181. - Plavalaguna)
febr. 25. 00:54
Nem tudom, hogy az elmúlt hónapokban minek erőlködtél itt, meg követsz kutatókat, ha neked valójában teljesen mindegy, hogy mit mondanak a szakemberek...
19181. plavalaguna (válaszként erre: 19180. - _Berry_)
febr. 25. 00:24

Felolem valogass.

Orulok hogy ilyen szuperul ertesz az oltasfejlesztesek atlathatosaganak megitelesehez.

En egyszeru ember olvasgatok tovabb.

Joejt

19180. _Berry_ (válaszként erre: 19179. - Plavalaguna)
febr. 25. 00:12
Annyira szeretem, amikor egyesek belemagyaráznak olyat az írásomba, ami benne sincs. Hol írtam, hogy félek vagy félni akarok az oltástól? Azért, mert a kínai nem keltett bennem bizalmat, még nem jelenti, hogy nem tartom fontosnak, hogy mindenki válassza azt, amelyikben hisz, megbízik, mert magától a vírus nem fog eltakarodni. Azt sem értem, hogy honnan veszed, hogy Európa 20 ezer oldalas dokumentációt vár el. Ez valahova le volt írva? Szerintem inkább átlátható eredményeket. A kínai 3. fázisáról még most sem tudnak eleget. Kína viszont annyi országnak eladja, hogy nem is érdeke ezzel foglalkozni. De állítólag a %-os hatékonyságát tekintve is eltérő eredmények vannak.
19179. plavalaguna (válaszként erre: 19178. - _Berry_)
febr. 24. 23:46

magyarország jócskán lemaradt a tesztelésről, mert már milliókat beoltottak a kinai vakcinával, nálunk meg egyetlen embert se még...

pont a kinai vakcinával is az a gond, hogy ahol teszteltek, oda számllítanak elsődlegesen (pl az emirátusok) cserébe, hogy felvállalta adott ország a tényleges tesztelést. Izrael ezért kap apfizerből, mert ők abba öltek bele plusz pénzt, energiát, így vannak a szállítási lista élén.

magyarországon egyetlen egy oltást se tesztelnek jelenleg, se oroszt, se kinait, se semilyet. ezeket már mind letesztelték.

tényleg letesztelték, a dokumentáció mikéntje a kérdés, európa 20ezer oldalast vár el.. de pl amerikában se kellett ekkora dokumentáció...

amúgy nem tudom minek írom, ha flni akarsz az oltástól félj. a betegség sokkal szarabb, még az enyhe, vagy a tünetmentesnek kikiálltott lefolyás is. Plusz oltások után lesz ellenanyagod gyakorlatilag biztosan, sima fertőséz után egy csomó embernek nem lesz. (gondolj az úszókra, sportolókra, enyhe tüneteik sokuknak volt, de antitestje csak egy kettőnek...)

19178. _Berry_ (válaszként erre: 19171. - Channa*)
febr. 24. 23:25

És miért nem olvastad el a tájékoztatót? Azért, mert a gyereked nem kb. 60 évvel ezelőtt született. Több évtizedes oltásokban miért ne bíznának meg azok, akik nem eleve oltástagadók?

Azt meg honnan tudod, hogy a többi vakcina esetében nem voltak esetek? Na meg majd pont Kína vállalná fel, aki a vírus megjelenésében is sunyiskodott. Bár idősek esetében azért ő sem javasolja ezt a vakcináját, de nem baj, majd más ország, mint Magyarország elvégzi nekik abban is a tesztelést. Azok az orvosok, akik információt hiányolnak, nyilván tudják, hogy mit. Nyilván nem azt, hogy milyen hatása lesz 5-10 év múlva a szervezetre, mert azt egyik esetében sem tudja most senki megmondani.

19177. plavalaguna (válaszként erre: 19176. - Channa*)
febr. 24. 23:16

igen, vlószinű nagy a fejetlenség. És ami egyik körzetben igaz, a másikban nem. És két egymás melletti szobában rendelő doki se ugyanúgy kap...

de majd lesz több, és akkor csak eljut hozzánk is. Egyenlőre türelmesen várunk. Bár örülnék, ha anyu kaphatna hamarabb.

19176. Channa* (válaszként erre: 19175. - Plavalaguna)
febr. 24. 23:13

A mi ho-nk azt mondta hogy nem kapott még mást, csak az astrazenecát.

Ha kap, akkor azzal is olt.

19175. plavalaguna (válaszként erre: 19174. - Channa*)
febr. 24. 23:06
Én személyesen ismerek dokit, aki olt kinaival, küld pfizerre, meg modernára...de senkit se olthat, csak körzetest. És persze egyenlőre a saját körzetbe se elég a vakcina. Szóval amelyik körzet nem vállata, hogy oltópont lesz, ott egyenlőre a pofáraesés esete forog fenn sajnos a várakozóknak.
19174. Channa* (válaszként erre: 19173. - Channa*)
febr. 24. 23:02
Ja, nálunk még csak Astrazeneca van.
19173. Channa* (válaszként erre: 19172. - Plavalaguna)
febr. 24. 23:01
A férjem is azt mondta, hogy miért ne oltatná be magát a kínaival? A vírus is onnan jött, így a vakcina is jó lesz;)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook