Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koronavírus - Politikamentesen! fórum

Koronavírus - Politikamentesen! (beszélgetős fórum)


10. Lávli
2020. jan. 26. 14:21

Én azt olvastam (orvos nyilatkozatát), hogy korona vírussal szinte minden ember megfertőződik élete során, úgy, hogy nem is tud róla. Mire kitenyésztenék, meg is gyógyul. Átlagos felsőlégúti tünetek. Akkor van baj, ha szövődményesen az alsó légutak, főleg a tüdő megbetegszik.

Ezért fontos betartani a szabályokat, tea, citrom, méz, pihenni meló helyett, gyakori kézmosás, szellőztetés stb.

9. beebanya (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2020. jan. 26. 14:21
Még a világ is! Nehogy pánik legyen!
2020. jan. 26. 14:14
Nagyon remélem, hogy nem lesz újabb spanyolnátha járvány. De fontos, hogy mindenki tegye meg, amit csak tud. Lehetőleg kerülje a tömeget, használjon szajmaszkot, mosson kezet gyakran, ha lehet, fertőtlenítővel, ne nyúlkáljon az arcához, szájához (pl. ne egyen utcan) szellőztessen. Ja, és ne mászkáljon külföldre, ha nem muszáj.
7. vivo44 (válaszként erre: 1. - Beebanya)
2020. jan. 26. 14:09

Rettegéssel tölt el a tudat, hogy emberek halnak meg, hogy nincsen ellenszer.

Szerintem nincsen semmi hisztéria, csak puszta tények.

Én leállítottam minden kínai rendelésemet és vásároltam maszkokat a család tagjainak.

Lehet hisztéri, de inkább elővigyázatosság.

2020. jan. 26. 14:09
Már maszkban járnak itthon is.
5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Beebanya)
2020. jan. 26. 14:05
A kínaiak képesek elhallgatni sok mindent😞
2020. jan. 26. 14:02
Nem hallottam volna, hogy hisztiznek emiatt. Vírusok mindig is voltak és lesznek is.
2020. jan. 26. 14:00
Majd pár hónap múlva kiderül.
2. birebora (válaszként erre: 1. - Beebanya)
2020. jan. 26. 13:58
Nem tudom, sokat nem tudok róla.
2020. jan. 26. 13:56

Mit gondolsz a Kínából induló új virusról?

Suerinted elhallgatnak Sok mindent előlünk?

Vagy ez is csak egy hiszti nem lesz semmi tömegeket érintő pusztulás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook