Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistesó projekt indul. :) 2021-2022 fórum

Kistesó projekt indul. :) 2021-2022 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
9. tutu79 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 16:04

A pozitívum amit hozzáadott az életemhez a sok lombik, az az hogy megtanultam a testem jelzéseit, hőmérőzni és ezen felül rengeteg táplálék kiegészítőt megismertem, a véreredmények értelmezését is kitanultam. Kezdem látni az összefüggéseket, az IR a pajzsmirigy alul működés, a mellékvese kimerülés és a meddőség között.

Amúgy a párommal makk egészségesek vagyunk, csak hát a korunk... 40 fölött sajnos a természetes fogantatás esélye lecsökken 5%-ra és minden évben tovább csökken.

Nem így terveztem az életemet, de tőlem független dolgok miatt így alakult.

Persze ha most tudnék beszélni a 30 éves magammal, akkor javasolnám, hogy fagyasszak le néhány petesejtet, de hát az idő kerekét senki nem tudja visszafordítani. Így hát remélem hogy az a sok minden amit most megteszek elég lesz ahhoz hogy esetleg egy kövi lombikon sikerüljön a megtermékenyülés.

Jan 18-án megyek ismét lombikos orvoshoz.

Meg azt is megtanultam az elmúlt 3 évben, hogy értékelni kell a szép pillanatokat az életben, és a család sokkal fontosabb mint a munka, és az ember sokszor nem is veszi észre mennyire szerencsés, olyan természetesnek vettem dolgokat, pedig sokszor a szerencse is megtámogatott életemben. Remélem a közeljövőben is fog, ezért 2022-ben majd sikerül a kistesó project.

Ezt kívánom mindenkinek. 2022 legyen a kistesó éve :D :D :D

2021. dec. 19. 15:14

Sziasztok!


Csatlakozom a csoporthoz :) Van egy 18 hónapos kisfiunk, aki a 2.hónapban kopogtatott :) Most már elérkezettnek látjuk az időt, hogy a kistesó is elinduljon felénk :)! Már kialudtam magam :D Szerencsére a kisfiam jó alvó :)

7. RedRicky (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 15:10

10cn-nál tartok. :)

Igen, használok lh tesztet és szedek femibion 0-át.

Te használsz segítséget?

2021. dec. 19. 14:58

Szia RedRicky!


Jó, hogy itt vagy. :)


Hol tart ez a ciklus most épp? Használsz ovutesztet, vagy bármi egyéb segítséget?

5. RedRicky (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 14:49

Szia! Én csatlakoznék.


Én 41 éves vagyok és mi is a kistesóra hajtunk.

Van már egy 20 éves fiunk.

Most tartunk a második hónapunknál. Remélem, hogy sikerül természetes úton a baba. Voltam nőgyógyásznál mielőtt belekezdtünk és a véleménye szerint teljesen rendben vagyok.

2021. dec. 19. 14:20

Kedves Tutu79!


Nagyon sajnálom, a sikertelen 3 évet. Mennyi mindent megélhettetek ezalatt.

Most hogy áll a dolog?


Én 31 éves leszek. És igen, mindenképpen elmegyek orvoshoz, ha fél éven belül nem sikerül.


Kisfiam 3.hónapban költözött a pocakomba. Az első ovutesztes hónap volt.


Egy petefészkem van, tini koromban a jobb oldali elhalt egy ciszta miatt, ki kellett venni.

A bal átvette a feladatát. :)

3. tutu79 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 13:49

Szia,

Hát sok sikert az úton. Én is ebben a cipőben járok. A kislányom első próbálkozásra megfogant, teljesen probléma mentes terhességem volt. Ekkor 35 voltam, 39 évesen jutottunk el oda párommal, hogy tervezzük a másodikat. Sajnos azóta nem sikerül. Ennek 3 éve. :(

Volt 3 IVF-em, ebből az elsőt leállították. De sajnos még a biokémiai terhességig sem jutottam el.

Szóval nekem az a tanácsom, ha elfogadod, ha nem sikerül egy fél éven belül, akkor keress fel orvosokat. Hány éves vagy?

2021. dec. 19. 13:44
3 gyermekem van,egyik sem volt tervezett,mind háromnak nagyon örültünk! Nem tudok mást hozzá szólni sajnos...........
2021. dec. 19. 13:10

Sziasztok!


Keresgéltem a fórumok között és nem találtam frisset ebben a témában.


Van egy lassan 3 éves kisfiam, nemrég kezdtük el úgy érezni férjemmel, szeretnénk neki egy testvért.


Ez volt az első éles hónapunk, sajnos ma reggel negatív lett a 10-es tesztem. Ma van a nemvárt napja és már érzem, hogy meg fog érkezni hamarosan.

No de új hónap, új esélyek.


Ha hasonló a cipőd, amiben jársz, gyere beszélgetni! Könnyebb, ha van kivel megosztani a dolgokat! :)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook