Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistesó projekt indul. :) 2021-2022 fórum

Kistesó projekt indul. :) 2021-2022 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
99. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 98. - Szokeciklon)
2022. jan. 2. 22:07

Tudom mit érzel. Én is sokszor így érzem. Viszont valahogy mindig elhessegetem és megegyezek magammal, hogy igenis lesz testvére a kisfiunknak!

Talán sok múlhat a mi hozzáállásunkon is.

Miért ne lehetne? Átélhetjük másodjára is a csodát! ❤

98. szokeciklon (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 19:23

Pont most olvastam egy cikket, hogy 4.-ik gyerekkel terhes a hölgy, kb. ránéz a férje és terhes lesz... De nem tartják meg, már a harmadikat sem akarták, de kicsúsztak az időből... 🥺😥

Én meg (meg más) 3 hónapja lelkileg kicsit meghalok, mikor egyértelműen kiderül: most sem sikerült...

A kisfiam nagyon hamar kopogtatott, tudom hogy egészségesek vagyunk... Mégis most rettegek 😥😥😥😥😥hogy nem lesz tesó :(

97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - RedRicky)
2022. jan. 2. 19:10

Ó, a kérdésedre nem válaszoltam.

Úgy döntöttem, ma már tesztelek egyet. Ha 2 dobozzal veszek, úgy is lesz elég tesztem.

Elég jól látszik a csík. Sztem pár nap és pozi lesz. 🙂

96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - RedRicky)
2022. jan. 2. 18:43
Én is ezt éreztem anno. Olyan nyilvánvaló volt, ha nem védekezünk, babánk lesz. Most bezzeg... minden trükköt és praktikát bevetünk...
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - Szokeciklon)
2022. jan. 2. 18:35

Nahát 😀

Ez valóban kalandos. 😃

94. RedRicky (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 16:53
Én kertelés nélkül megmondtam neki, hogy apuka lesz. :) Már előtte napokban is mondtam neki, hogy biztosan terhes vagyok, mert nagyon furcsán éreztem magam. Akkor valahogy úgy gondoltuk, hogy garantáltan összejön. Össze is jött azonnal, nem is gondoltunk az ellenkezőjére. 🙂
93. RedRicky (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 16:42

Engem is becsapott a saját testem. Vicces, hogy miket vagyunk képesek érezni mikor akarjuk a terhességet. 🙂

Sajnálom, hogy negatív lett, de előbb vagy utóbb össze fog jönni.

Elkezdted az ovutesztelést ? :)

92. szokeciklon (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 16:40
Ohh, nálunk nagyon vicces volt :) 5 napja késett, vettem tesztet! Másnap reggel ment egyetemre (szombat volt) a férjem, ahogy kitette a lábát, teszt! Ami hibás volt, a kontroll csík sem jött elő! Mérgemben felöltöztem és elmentem a Rossmannba, 1 órát vártam mire kinyitott 😁 Az összes testből vettem egyet :D aztán amit kiválasztottam, előbb mutatta a terhes csíkot, mint a kontroll csíkot😁 Annyira izgalomba jöttem egy nagy boldogság sírás után, hogy el kezdtem takarítani, melynek következtében - annyira "durva" voltam, hogy lejött a WC ülöke, nem bírtam visszarakni😁 a Pepcoban vettem egy bodyt, Pepcoba szatyorban hagytam! Délután hazaért a férjem, kérdezi ahogy levetkőzött, hogy mizu Édes! Mondom nézz be a WC-be.... Ott volt a földön a WC deszka! Erre el húzta a száját: ohh, ennyi? Statisztika órán az villant be, hogy egy pozitív terhes teszt lesz a WC-ben! Erre elvigyorodtam, mondom csak ez vár itt! Majd a nappaliba menet mondtam neki, hogy voltam a Pepcoban (na erre még jobban lehúzta a száját😂), de csak Neked vettem valamit! Ekkor már vigyorgott, odaadtam a szatyrot, látta mi van benne és akkor mutattam a tesztet😍 Megérezte❤️
2022. jan. 2. 16:27
Csajok, Ti hogy mondtátok el párjaitoknak, hogy apák lesznek? 🙂
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Szokeciklon)
2022. jan. 2. 12:34
De milyen jó lesz akkor látni az arcát, amikor a pozi tesztet mutatod neki. 🙂
89. szokeciklon (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 11:04

Én egyből kettőt veszek tanácsodat megfogadva😉 Izgalmas :)


Reggel már egy adag méhpempőt kapott a férjem is... Az a fej, amit vágott😂😂😂😂 Potyogtak a könnyeim, még mindig vicces :D

88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Szokeciklon)
2022. jan. 2. 10:01

Szuper. 🙂


Én holnap kezdem a tesztelést. De nekem is be kell szereznem majd sztem még egy dobozzal.

2022. jan. 2. 09:56
Ma el kell ugrani a Rossmannba, junior italért (kisfiam még rwggel/este kéri a "pápit" ❤️), úgyhogy ha már ott leszek, ugrik a kosárba az ovu teszt is :D
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Nori474)
2022. jan. 1. 18:11

Szia.


Itt olvashatsz róla bővebben:


[link]

85. Nori474 (válaszként erre: 15. - Szokeciklon)
2022. jan. 1. 13:51
mI AZ A MÉHPEMPŐ?? HOL JUTOK HOZZÁ? ÉS MIBEN SEGÍT?
84. szokeciklon (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 1. 13:35

Megy a drukk 🤞🤞🤞


Nekem októberben volt, hogy 5 napot késett, annyit csak akkor késett, mikor a kisfiammal lettem terhes! Borzasztó volt, másnap akartam tesztelni!


Az én nevem Zsófi :)

83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - RedRicky)
2022. jan. 1. 10:42

Nagyon drukkolok Orsi!🤞🤞🤞


Nos igen, a tünetek.. hát engem totál becsapott múlt hónapban a testem. Mondhatnám meg voltam győződve arról, hogy beköltözött valaki a pocakomba.

Azokat éreztem, mint várandósságom elején. Derékfájás, hányinger, szédülés... ilyesmik.

Mondanom sem kell, milyen nagy csalódás volt a negatív teszt.

Szóval az érzéseimnek nem fogok hinni ezek után.

Jövő héten lesz ovum. Remélem most ügyesek leszünk. 🙂

2021. dec. 31. 22:11
Boldog Új Évet!❤️🤰🏼
81. RedRicky (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 22:10

Január 5.-8. közé nem várom! Jó lenne azzal kezdeni, majd kiderül. 😊 Az öröm nagy lenne!

Tüneteim nincsenek, de talán még korai is lenne.


Én meg Orsi vagyok:)

80. RedRicky (válaszként erre: 76. - Szokeciklon)
2021. dec. 31. 22:06

Igazából én sem szeretem. Nem vagyok fotogén. Néha bevállalom az emlék kedvéért. 🙂

Ha otthon csináltok képeket, az is tökéletes.

Mikor még velünk nyaralt a gyerek, akkor mi ott csináltunk sok képet. Rengeteg pillanatkép készült és fantasztikusan jók!😃


Ezt a piros fehérneműs dolgot nem hallottam még, erre ma facebookon is szembejött velem. 😃

2021. dec. 31. 18:55

Nagyon boldog, babákban gazdag, békés, áldott új évet kívánok mindenkinek 🍾🍾🍾

Nálunk kezd "durvulni" a buli, az első üveg gyerek pezsgő elfogyott, kékre festette a nyelvünket😂 A kisfiam is ivott egy kortyot, nagyokat kacagott a kék nyelvünkön🥰

78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Szokeciklon)
2021. dec. 31. 15:54

Az én férjem sem az a fotómodell alkat, de erre még vevő.🙃

Valóban jó visszanézni ezeket a fotókat.

Mi is spontán ahogy esik úgy puffan pózolók vagyunk. 😄 Sztem ettől lesz természetes.


Piros fehérnemű.🤔Nos ezt nem hallottam, de semmi jónak nem vagyok elrontója.🙃

2021. dec. 31. 15:50

Babákban gazdag új esztendőt kívánok csajszikák!👶🥳🎉


Jut eszembe! Hogy vagy RedRicky? 🙃

Mikorra nem várod?

De jó lenne egy pozi teszttel kezdeni az újévet!


Amúgy Erika vagyok. A fórumnyitó annyira gáz név. 🙂

76. szokeciklon (válaszként erre: 74. - RedRicky)
2021. dec. 31. 11:31

Huh, a férjem és én is utáljuk ha fotóznak minket :D az esküvői fotózásunk is az elején kín volt, próbált mindenféle pózba vágni minket a fotós, de hamar belátták, hogy esélytelen 😁 Azt mondta, csináljátok, amit akartok :D na ezután már nagyon jó képek születtek :) Kisfiunkkal sem voltunk még soha fotósnál, jó lett volna/lenne, de azok nem mi vagyunk :) Aztán lehet majd változik :)


Ma este ne felejtsétek el: piros fehérneműt kell viselni, a szerencse és bőség jelképe :)

2021. dec. 31. 04:46

Mi 23 éve alkotunk egy párt, 20 éve kérte meg a kezem, megszületett a gyerekünk és mindezek ellenére csak 2 éve vett el!😃 Jó sokat gondolkodott rajta az emberem, de mi már elválaszthatatlanok vagyunk. Túlélt már pár kisebb krízist a kapcsolatunk. 🙂


Maradjatok ti is szerelmesek!🥰

74. RedRicky (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 31. 04:42

Előre is boldog születésnapot a nagyfiúnak!❤️


Hasznosak a családi fotózások, nagyon szép lesz őket visszanézni évek múlva.

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Szokeciklon)
2021. dec. 30. 23:27

Ez nagyon szép! 🙂 Maradjatok is mindig legalább ennyire szerelmesek!

🥰

Mi 12 éve vagyunk együtt. Hú de sok leírni. De mi is így érzünk egymás iránt.

72. szokeciklon (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 30. 17:38
3,5 éve vagyunk együtt, kicsit több mint 2 éve vagyunk házasok :) Nálunk nagyon hamar történt minden, 1 hét után összeköltöztünk pl :) Giccses, de nálunk tényleg szerelem volt első látásra❤️ A legjobb barátom, társam, cinkosom, mindenem ❤️
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Szokeciklon)
2021. dec. 30. 15:58

Neeeem, utána hét szombaton. 🙂

8-án. Csak már fejben ott tartok és nem írtam egyértelműen.🤪


A férjed egy kincs. 🙂 Fontos a támogató társ. Hány éve vagytok együtt?


Megy a mail. 🙂

70. szokeciklon (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 30. 14:59
Január 1-jén született a kisfiad? De menő :) Mindig nagy bulija lesz :) :D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook