Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák magas vérnyomással fórum

Kismamák magas vérnyomással (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
960. Angica27 (válaszként erre: 957. - Vvicus)
2012. ápr. 10. 07:14
Én sem ittam most rendszeresen, gondoltam elteszem rosszabb időkre.. hát tegnap kellett innom én is 148-at mértem, de utána szépen lement. Ma még nem mértem, de ahogy mérek megírom. Te most iszod már a port? jobban vagy?
959. Böbe071 (válaszként erre: 956. - Vvicus)
2012. ápr. 10. 06:37
Jaj te... nem jo h olyan magas.. Mkor mégy doki? Mi ma megyünk a Mészáros dokihoz ugy néz ki lágyéksérve van....(legalábbis én annak nézem
958. vvicus (válaszként erre: 954. - Kata óvónéni)
2012. ápr. 9. 21:44
Nekem a nődoki és a háziorvos is azt mondta, elég a pozitív tesztnél. Szóval hallgattam rájuk. Báááár, most hogy visszaemlékszem, én abba is hagytam a rendes gyógyszert, abban a hónapban, amikor próbálkoztunk és egyben teherbe is estem és nem is volt szükségem vérnyomáscsökkentőre egészen a 27. hétig, mert addig max. néha ment fel, plusz rábukkantam egy alternatív vérnyomáscsökkentőre és az segít most is a legtöbbet.
957. vvicus (válaszként erre: 951. - Angica27)
2012. ápr. 9. 21:41
Mostanában nem iszom mindennap a port, de amikor így felment és bevettem a gyógyszert is és nem igazán segített, akkor a por mindig szépen levitte.
956. vvicus (válaszként erre: 949. - Angica27)
2012. ápr. 9. 21:37
Sziasztok! Én egyre rosszabbul... :-( Ahogy nő a pocak, úgy leszek egyre érzékenyebb a hidegfrontra. Hétvégén megint felment 160/90-re, tegnap 140-re, ma is volt annyi délelőtt.... :-( De pénteken már a 36. hetet töltjük, szóval egyre kevésbé izgulok azon, hogy koraszülött lesz-e! :-D
955. Angica27 (válaszként erre: 954. - Kata óvónéni)
2012. ápr. 9. 19:14
Szia! Nekem előtte is magas volt .. a mi babánk nem volt tervezve , mikor megtudtam, hogy babócám lesz akkor már 8 hetes volt a drágám,nekem akkor rögtön átállították, mert elméletileg már a terhesség előtt más fajta bogyót kell szedni , ami általában a Dopegyt és ugyan az marad végig. Te hány hetes kismama vagy?
2012. ápr. 9. 18:55

Sziasztok!

Ha terhesség előtt is magas már a vérnyomás,akkor a terhességnél mikor állítják át a gyógyszereket?Mármint ami nem ártalmas a babának.

Előre is köszönöm a választ!

953. Angica27 (válaszként erre: 952. - Zsakagi)
2012. ápr. 9. 18:31

Jaaj hátha nem , én is mérek 140 fölött , bár most nem sokat tudtam pihenni :(

Hátha csak a sürgésforgás miatt van..

952. zsakagi
2012. ápr. 9. 18:15

Lehet, h kezdődnek a gondok?

2 nap is 140 fölött mértem :(

951. Angica27 (válaszként erre: 950. - Zsakagi)
2012. ápr. 9. 18:00
Nektek is kellemes ünnepeket :) Igen, nekem is magasabb , mint szokott... :( , de hátha helyre áll :)
950. zsakagi
2012. ápr. 8. 18:09

Sziasztok :)

Kellemes húsvétot mindenkinek :)

Angica: nem jól..vérnyomásom magasabb( nem éri el a 150-et), fáradt és ideges vagyok :(


Gondolom, téged is megvisel :/

2012. ápr. 7. 08:50
Hogy bírjátok a frontot csajok?
948. Böbe071 (válaszként erre: 943. - Vvicus)
2012. ápr. 6. 20:38
vicusom nekem 5 van! 22 éves épp külön megy iker szóval mindenböl 2 lány és picike Hidd el jut! pedig nem volt munkahelyem! Fizetem a 6300 tb magam után eddig!
947. Böbe071 (válaszként erre: 936. - Vvicus)
2012. ápr. 6. 20:36

Hál istennek drága h minden oké!! 2.5 az nagyon jóóó!! )) örülök neki!! Semmi baj mert itthon vagyunk mármint nógrád Ja te nem tudod ... olvasd a naplom jelentkezz és ugy))



Puszika mindenkinek jó husvétolást))

946. Angica27 (válaszként erre: 945. - Avike1)
2012. ápr. 6. 11:48
Sajnálom, hogy nem sikerült :( de ez már biztos?
945. Avike1 (válaszként erre: 941. - Zsakagi)
2012. ápr. 5. 16:18

Nagyon örülök nektek!!szívből

ma kiderült mert kiharcoltam egy rendes orvost,és egy rendes uh-t,hogy semmi nem okés!:(

fellazult a méhnyálkahártya szerkezete,és felszívódóban van mindkét embrió:( a sok hormon nem végezte jól a dolgát,mert nem a babyket erősítette,hanem sok új petesejtet termelt,mindkét petefészek tele a kis sejtekkel:(

Nem vagyok megkeseredve,talán a Kaáliban megválaszolják a homályos kérdéseket! 3 hónap múlva újra belevágunk! puszik nektek!

944. zsakagi (válaszként erre: 943. - Vvicus)
2012. ápr. 5. 13:57

Vártok pár évet és meglátjátok :)

Közel se biztos, h nem lesz meg a 3 :)

Drukkolok, h sikerüljön :)

943. vvicus (válaszként erre: 941. - Zsakagi)
2012. ápr. 5. 09:52
Hát tényleg le a kalappal előttetek! Én 3at terveztem mindig, se többet, se kevesebbet. De most nagyon elbizonytalanodtam. Egyrészt az egészségem miatt. Másrészt az anyagiak miatt. Már most kiakaszt, hogy mennyibe kerül elmenni családostul egy játszóházba, moziba, állatkertbe. Mi lesz majd, ha egyetemre kerülnek?! Azt pontosan tudom, hogy nem két fillér. Már maga a nyelvtanulás. És ugyan már most előtakarékoskodom Hanga számára életbiztosítás személyében, hogy amikor egyetemre megy, legyen miből tanulnia, akár külföldön, Zente részére majd a férjemnek lesz életbiztosítása, de három gyereknél már nem tudom, hogy bírnánk anyagilag hónapról hónapra fizetni azt, és még a sok más... Szóval nem tudom. Majd alakul, minden esetre azt beszéltük a férjemmel, hogy egyelőre semmitől sem szabadulunk még meg, nem adom el sem a ruhákat, sem a már nem használatos dolgokat, ki tudja alapon. :-D
942. vvicus (válaszként erre: 940. - Angica27)
2012. ápr. 5. 09:49

Nem, hála Istennek, most egészen jól vagyok, pont ezt használom ki és igyekszem ténykedni. Most is csak azért ültem ide, hogy a szoba dekorálásához nyomtassak ki képeket. :-)


Kiságy az nekünk ugye adott, Hanga kapott tavaly novemberben egy rendes, gyerek ágyat, már abban alszik, szerettem volna, ha azt megszokja, nem akartam két rácsos ágyat, illetve nem akartam még egyet venni. Szóval így Hanga gyakorlatilag 13 hónaposan gyerekágyba költözött, a kiságy pedig várja Zentét. :-) Meg nagyrészt minden adott, csak Zente szobáját kellett kialakítani, kifestette férjem, meg lesz csinálva a lambéria, aztán már csak a rendezgetés marad. :-)


Viszont hétvégére hidegfrontot jósolnak, remélem, ez nem fog betenni nekem, attól rosszalkodik a vérnyomásom mindig... :-S

941. zsakagi (válaszként erre: 939. - Avike1)
2012. ápr. 5. 08:43

Köszi :)

Tudod, ketten vagyunk testvérek, de kiderült, hárman lettünk volna, csak anyám nem merte vállalni, mert apám agresszív volt.

akkor eldöntöttem, h 3 gyerek nekem minimum :)

A 4.-nél apa dühöngött, az ötödiket ő akarta :)

940. Angica27 (válaszként erre: 937. - Vvicus)
2012. ápr. 5. 07:37
Akkor jó :) Már aggódtam, hogy nem érzed jól magad és azért nem jelentkezel.. mi is még most kezdünk majd a babaágy renováláshoz stb.. lesz mit csinálni :) jó munkát nektek a ténykedésekhez. :)
939. Avike1 (válaszként erre: 931. - Zsakagi)
2012. ápr. 4. 22:08
Nagyon büszke vagyok rád,és nagyon irigykedem:)))én is szerettem volna 3 gyereket,de sajna nem lett eddíg csak 1!csodálatos gyerek,és nagyon vágytam sok csodás gyereket adni a társadalomnak!:) annyira szeretek ilyen szép sztorikról olvasni!ölellek drága!
938. vvicus (válaszként erre: 905. - Lilóca)
2012. ápr. 4. 21:10
Szia! :-) Ezen jót mosolyogtam - egyáltalán ne rossz értelemben gondold!!! -, és eszembe jutott, hogy keveredtél akkor ide, ha alacsony a vérnyomásod? :-)
937. vvicus (válaszként erre: 898. - Angica27)
2012. ápr. 4. 21:09
Nagyon sok volt a dolog... :-) Még csak most csináljuk Zente szobáját is, meg tegnap sok idő elment a kórházzal, délután meg Hangát vittük el játszóházba, gondoltam, még bezsúfolunk pár ilyen programot, amíg még csak a pocakban van a tesója. :-D
936. vvicus
2012. ápr. 4. 21:03

Sziasztok, beköszönök végre én is. :-) Tegnap nagyon zsúfolt napom volt, elkezdődött a ctg-re járás! :-D Minden oké volt, utána uh-ra is küldött a dokim, szép nagy Zente fiam, 2 héttel nagyobb mint a menstruáció szerinti kor, szóval hipp-hipp-hurrá. Már tuti van 2.5kg. :-D A vérnyomásom is jó volt, 132/73-at mértek, 114-es pulzussal (na igen, de ez már csak ilyen...). És nem nyíltam tovább. Szóval minden nagyon-nagyon jól alakul! :-D


És mostanra tényleg megállapítottam, hogy nekem a hidegfront az ellenségem, akkor jönnek jóslók, akkor megy fel a vérnyomásom, a melegfront - ami tegnap volt - kifejezetten jótékony. Ma a védőnő is jót mért. Kezdem elhinni, hogy minden rendben lesz! :-) És lehet, hogy ez miatt vagyok most ennyire jól.


Böbe, bocs, de egyszerűen annyira hülyén alakult tegnap délelőtt minden, hogy még a telefonszámodat sem volt időm kiírni, de megyünk majd jövő kedden is ctg-re, akkor talán be tudunk ugrani a gyógyszerért.

935. zsakagi
2012. ápr. 4. 12:14
18-12-9-6 évesek :)
934. Lilóca (válaszként erre: 933. - Zsakagi)
2012. ápr. 4. 12:09

Késöbb a feleségeik hálásak lesznek neked:)

Mennyi köztük a kórkülönbség?

933. zsakagi
2012. ápr. 4. 12:02

Mivel sose volt segítségem, úgy vannak nevelve, h önállóak legyenek sok mindenben :)

Tanulni nem kell velük leülni, csak majd a kicsivel, mert most megy elsőbe,ha minden kötél szakad, a nagy megfőz(de ez csak extrém esetben, pl mikor ősszel kórházban voltam)

Hideg vacsi készítése (szendvics) megy a 9 évesnek is :)

932. Lilóca (válaszként erre: 931. - Zsakagi)
2012. ápr. 4. 11:57
Mindegyik egy kis egyéniség , de hogy van rájuk időd mikor ott van az aktuális legkisebb?
931. zsakagi
2012. ápr. 4. 11:56

Köszi :D


Am nem nehéz velük, rengeteget segítenek :)

A legnagyobb igazi partner mindenben, a másodiknak fergeteges a humora, a harmadik igazi elefánt a porcelánboltban minden téren, de rengeteg szeretet és jóindulat van benne, a legkisebb igazi ördögfióka cicának álcázva, mert mindig bújik, ölelget, puszilgat :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook