Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » KISMAMÁK, ANYUKÁK! - Baba-Mama Klub fórum

KISMAMÁK, ANYUKÁK! - Baba-Mama Klub (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
336. Kicsikata (válaszként erre: 335. - Hoxa)
2006. okt. 31. 12:51
Köszönöm!:)
335. Hoxa
2006. okt. 31. 12:30
Gratula Kicsikata! :))))))))))
2006. okt. 31. 12:21

Sziasztok!

Ugyan már nagyon régen regisztrltam erre az oldalra, mégis most jutottam el oda, hogy tegnap körül is kezdtem nézni.. most, hogy itt a pocak mélyén egy újabb babó, gondoltam Hozzátok is beköszönök!:) Remélem nem baj...

333. Hoxa
2006. okt. 31. 11:35
Szia Vandy: akkor most még pihenj, amennyit csak tudsz! :) Tudom, hogy nagyon vacak ez a várakozás, én is túlhordtam Benjit 1 héttel. Kitartás, gyerek bent még nem maradt, ha jól tudom! :) Annak drukkolok még, hogy természetes úton jöjjön ki, ne kelljen siettetni! :)))
332. martica (válaszként erre: 331. - A900f63755)
2006. okt. 31. 11:27

Nyugi Vandy!

Majd kibújik ha Ő úgy érzi hogy itt az ideje!

Néha ha sokat sír még visszasírod ezt az időt!

KITARTÁS!;-)))

2006. okt. 30. 13:14
Már 3 napja eggyel többen kellene lennünk.De még nem akar előbújni ez a fiúcska.De a vizsgálatok szerint minden oké, ám addig csak pár órákra tudok "meglépni" a kórházból.Rettenetes a benti várakozás, nem kívánom senkinek!
2006. okt. 26. 14:04

Már csak 1 nap.Olyan ez mint a katonaság.Csak itt mégsem biztos hogy holnap már valóban vége.Még mindig egyben.

Ahogy bent vagyok a kórházban nagyon sok olyan kismamával találkozom, aki már majd 1 héttel hordja túl a babáját.Én örülhetek, hogy még "csak" 2 hete vagyok bent.Rengetegen vannak bent 1 hónapja vagy még hosszabb ideje.A legtöbbjük diétára van fogva, mert a felszedett súly meghaladta a 10 kg-ot, vizesedik, magas a vérnyomása.Ezeknél a kismamáknál sajnos gyakoribb is a császárral történő szülés.Érdemes odafigyelni erre!

329. martica (válaszként erre: 328. - A900f63755)
2006. okt. 26. 10:08

Szióka!

Remélem az esti események, nem zaklattak fel titeket és még bent van a pocaklakó!

Nagyon szurkolok, Neked!Várjuk az örömhírt!

2006. okt. 23. 17:24
Még 4 napom van a kiírás szerint, hogy a kisfiunk megszülessen.Eltávozáson vagyok a kórházból ma este 7-ig.Remélem legközelebb már tényleg 1 fővel többen jelentkezem én is!
2006. okt. 11. 21:41

Sziasztok!

Holnaptól nem tudom milyen sűrűn nézegetem a honlapot, mert megkezdem a kórházi bentlétet.Egy-egy napokra ugyan azt mondta a doki, hogy kienged, de akkor nem ígérem, hogy a gép előtt fogok ülni.Addigis minden jót mindenkinek és remélem legközelebb már eggyel több fővel a fedélzeten jelentkezhetem!

326. martica
2006. okt. 11. 20:40

Sziasztok!

ma lettünk egy hónapossak! ennek örömére megörvendeztettük anyát ehy orditás nélküli nagy pancsolással, sőt még utána se sírtam túl sokat! hogy tetézzem a dolgokat elértem a bűvös [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]50 cent[{[{[/A]}]}]it.Ja és alényeg a pocim sem fájdogál már nagyon! kezd szép lenni az élet!

2006. okt. 9. 13:33

Sziasztok!

Én ikreket várok.És anygon örülök,hogy rátaláltam erre az oldalra!

2006. okt. 9. 12:55

Sziasztok!

Még 2 napig leszek szabadlábon, utána a dokim befektet a kórházba.Nincs semmi gond, csak az előző császár miatt köteles befektetni.Egyik szemem sír emiatt ( az otthon hagyottak miatt ), a másik nevet, mert ez azért azt is jelenti, hogy hamarosan eggyel többen leszünk:-)))

2006. okt. 2. 10:59
nagyon jó, hogy megvetted, én már elolvastam, bizonyos részeit meg többször is. Van második része is, az meg a kisgyermekek neveléséről szól. Biztosan nagyon izgi és hasznos lesz az is.
322. martica (válaszként erre: 321. - *Gyöngy*)
2006. okt. 1. 14:06

Szia Gyöngy!

Pont a Te javaslatodra mi is megvettük a Suttogó titkait! A láncetetést majd én is ki akarom próbálni,de aztírták hogy csak hat hetes kor után próbálkozzunk. Most a pocakunk fájdogál,ezért vagyunk nyügik. viszont Nektek gratula az átaludt éjszakákhoz:))!

321. *Gyöngy* (válaszként erre: 317. - Martica)
2006. szept. 30. 14:09

Szia martica!


Ez az éjszakai alvás nagyon egyéni dolog, de bíztathatlak, hogy egyre többet fognak aludni. Képzeld már a 9. éjszaka elmúlt, hogy 9-10 órát alszik egy éjjel.

Olvastam egy tippet, ami én is kipróbáltam, és bejött. "Láncetetésnek" hívják. Ennek az a lényege, hogy kb. du 4 órától másfél két óránként adj neki enni lefekvésig, magyarán jó tömd meg a pociját. Így lesz elég kalória benne ahhoz, hogy több órát aludjon éjszaka.

A másik dolog, pedig az, hogy vajon a te babád nem cserélte-e össze a nappalt az éjszakával? Nem alszik-e nappal több órát, míg éjszaka csak kettőt? Egy huzamba maximum 3 órát hagyj neki aludni napközben, különben éjszaka lesz éber.


Egyébként gratulálok a babádhoz! Nagyon édes!

320. Vica26
2006. szept. 25. 17:06

Martica!

Tényleg szép baba! Gratulálok! :-)

319. Merci
2006. szept. 25. 15:43

Szia Martica!

Gratulálok a babádhoz, nagyon kis édes! :)

Merci

318. 'szti (válaszként erre: 317. - Martica)
2006. szept. 24. 19:00

:-)))

várjuk a képeket!

317. martica
2006. szept. 24. 18:57

Sziasztok!

Köszi a gratulákat! Ha majd rájövök hogy kell a képeket feltölteni, nekiveselkedek.


Gyöngy! Neked hogy sikerült az éjszakai 6-7 órányi alvást összehozni? Mi két órákat alszunk éjjel, nappal akár még hármat is egyfolytában. Kezdek egy fejőstehénbe oltott pandamedvére hasonlítani...Szoptatok,fejek,szoptatok, fejek. De legalább szépen hízun,növünk.

316. Hoxa
2006. szept. 16. 17:05

Kedves Martica!


GRATULÁLUNK! :))))))))) Jó egészséget és sok boldogságot kívánunk nektek!


Hoxa & Speedz & Benji

315. martica
2006. szept. 16. 15:27

Sziasztok!

Boldogan jelentem: Encsibaba megszületett szeptember 11.-én 2400 gr 48 cm-rel! Gyönyörü egészséges pici baba.Ma jöhettünk haza. kitartás mindenkinek, aki még várakozó állásponton van.

Martica

2006. szept. 8. 10:50

Egyébkétn jó hír, hogy kezdek fogyogatni. múlt héten is sikerült fél kg-ot, és remélem ha vasárnap megmérem magamat, ugyanez lesz a végeredmény. Édesség nuku, szénhidrát pedig csak válogatva. A gyümölcsöt, ha megkívánom nem sajnálom magamtól.


Amikor hazajöttem a kórházból 7 kg feleslegem maradt.

2006. szept. 8. 10:48
Igen, imád nyújtózkodni, és közben imádnivaló képeket vág, teljesen átéli a dolgot.
312. Hoxa
2006. szept. 6. 18:34
Látom a képen, hogy ő is forgalomirányító lesz! :))) Nagyon cuki!
2006. szept. 6. 18:21

Sziasztok!


Bocs, hogy így eltüntem, de eléggé lefárasztanak a teendők.

Egyébként a picim szépen növekszik. Töltök fel új képeket is nemsokára.


Szépen szopik a drága, két hét alatt fél kg-ot gyarapodott. Tényleg úgy néz ki, mint egy 2-3 hónapos baba.


Éjjel elég jól elvan, 6-7 órát alszik, sőt úgy látom, lesz abből több is.


Napközben elég sokat sírogat, de igyekszem ránevelni a családot, hogy ne tartsuk ölben túl sokat. Ezért egy kicsit félek is átmenni a nagyszülőkhöz, mert főleg apósom a sírásra egyből beparázik, és már kapja is föl. Hogy engem ez hogy idegesít!!! Igyekszem lassan csepegtetni, hogy én ezt másként óhajtom. Néha nagyon nehéz visszefognom magamat. A saját szüleimnek persze símán megmondanám.


Egyébként nagyon-nagyon szeretnivaló tündérke.

310. gréger (válaszként erre: 303. - Linda4)
2006. szept. 6. 15:51

Én is ezt a gyógyszert szedtem 8 hónapig, amig a lányom szopizott. Nekem bejött és semmit sem kellett melette használnom!

A barnasörről hallottál már? Jó tejelválasztó!!!Próbáld ki!Persze csak mértékkel!!:)))

309. gréger (válaszként erre: 306. - Hoxa)
2006. szept. 6. 15:48
Köszi szépen, bár megmondom őszintén, nem bánnám, ha egy kicsit előbb jönne az öcsi, hogy a Mikulást a nagylánnyal együtt tudjuk várni!!!!
308. martica
2006. szept. 6. 11:13

Sziasztok!

Holnap kell bemennem a korházba, bár remélem hogy kapok még egy kis egérutat! Mivel eddig is veszélyeztetettként voltam ithon, nem sok az esély,de reménykedem!Csak egy hetet! Ha történik valami érdekes majd jelentkezem ,vagy a papa adja tudtúl az örömhírt. Megnéztem a képeket, gyönyörűek a manócskák, egyenlőre még csak irigykedek!

Vigyázzatok magatokra és kitartás!:)

307. srrse
2006. szept. 5. 22:38
Sziasztok ! mi mar azt hiszem nagyocskak vagyunk (1ev/3ho) de mi is aranyosan fejlodunk. Meg nincs egeszben benove a gyuutacsunk de azert remekul jarunk naprol napra...s aztan a szankk ......az be nem all :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook