Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kismama vagyok! Délutáni olvasgatáshoz keresek jó kis könyveket! fórum

Kismama vagyok! Délutáni olvasgatáshoz keresek jó kis könyveket! (beszélgetős fórum)


2013. okt. 25. 11:04
De jó nektek! Én meg főzök, mosok, takarítok, vasalok....max este bedőlök/zuhanok az ágyba....
2011. jún. 17. 19:58

köszönöm az eddigieket!

párat elolvasok az tuti!

ha van még ötlet jöhet!

2011. jún. 17. 13:46

Fejős Éva könyvei romantikusak

Rácz Zsuzsán rengeteget lehet nevetni

2011. jún. 16. 15:42

Én ezeket olvastam a terhességem alatt:


Tudorok I-II

A másik Boleyn lány

Egy gésa emlékiratai

Százezer könnycsepp

Lady Elisabeth - Utam a koronáig

5. kobri29 (válaszként erre: 4. - Szuszuek)
2011. jún. 16. 15:37
Fantasyt, akció- és kalandregényeket, burleszkeket ír tökéletesen emészthető, sőt magával ragadó stílusban, el-elcseppentve némi romantikát, szerelmet, izgalmat és rengeteg humort. :) Egy próbát megér szerintem, ha nem tetszik, félre lehet tenni, ha pedig tetszik, akkor alig lehet letenni, de sebaj, mert írt már egy párat. :)
4. szuszuek (válaszként erre: 2. - Kobri29)
2011. jún. 16. 15:10
igazából csak az a lényeg,ne legyen háborús...gyilkolásos..tehát nagyon szomorú!
2011. jún. 16. 15:07

szia drága


a bölcs baba c. könyvet ajánlom

Édesviz könyvesboltba láttam


magadnak: a Karmának nincs humorérzéke...

a siker 7 titka ..c könyveket

2011. jún. 16. 15:04

Szia!

Nem tudom pontosan, ugyanazt értjük-e szórakoztató könyv alatt, de én Vavyan Fable regényeivel ütöttem el az időt, míg pocakos voltam és most is tőle próbálok olvasgatni, mikor éppen alszik a gyerkőc és a lakásban sincs semmi tennivaló.

2011. jún. 16. 15:02

sziasztok!

szeretek olvasni,és mivel kismama vagyok,így van időm bőven!


szórakoztató könyveket keresek délutáni sziesztázáshoz!


ajánljatok valami jót!

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook