Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabám (6 hónapos) szívén 3mm-es lyukat találtak. Az orvos szerint ebben a korban ez normális és gyakori. Tényleg az? fórum

Kisbabám (6 hónapos) szívén 3mm-es lyukat találtak. Az orvos szerint ebben a korban ez normális és gyakori. Tényleg az? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 29. 10:03
Szia!A barátnömnek is születése ota van egy lyuk a szivén,neki picit nagyobbodott az évek során,28 évesen szült,s mivel pajzsmirigy problémái vannak a terhessége alatt átesett egy telyes kivizsgáláson és azt mondta neki a doki,hogy meg kéne müteni a szivét,rutin mütét féle,bevarnának a lyukat.Ennek már 3 éve,még mindig nem ért oda...Amugy semmi tünete nem volt neki soha,egyedül amit te is irtál,néha kicsit de nagyon kicsit,kékes volt a szája.Remélem nem rémitettelek meg,mert azt nagyon nem szerettem volna!!!!Lehet,hogy a te babád kinövi az évek során,szerintem az ilyen esetek mindenkinél máskép vannak.Ugyhogy ha a doki azt mondta minden OK,akkor nyugodj meg,vagy keres fel egy másik orvost ha ugy gondolod!
7. 9242a6388c (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2010. márc. 29. 09:25
Ezt mindenképp a vizsgáló orvossal, illetve a gyerekorvosotokkal egyeztesd!!! Sajnos nem tudom, mennyi időnként kell menni.
2010. márc. 28. 21:23
Eleg, ha csak 6 honap mulva lat ujra az orvos?
5. Kolibri (válaszként erre: 3. - 9068373f86)
2010. márc. 28. 20:50
En elhiszem, csak nalunk azert kellett az UH, mert kekul a szaja korul a bore. Ezert furcsalom, hogy csak ugy... normalis jelenseg.
2010. márc. 28. 20:48
Vagyis ugy akartam irni hogy az en barati koromben sok ijen eset volt,sajnos nem lehet tudni mi az oka,de a babak egessegesek felnonek gond nelkul!
2010. márc. 28. 20:45

Igen sajnos nem te vagy egydul ezzel a gondal.De nyugodj meg,sogornom kislanya ugyan igy szuletet es hala Istennek sosem volt vele gond,jartak szivorvoshoz ellenorzesre es minden ok volt....most 11 eves szep holgy es kezd szerelmes lenni! :-))))

Tudom agoddo anyuka vagy es felted a kisbabadat de bisztositallak hogy csak az en barati koromben vannak ijen esetek!

Sok egesseget!

2010. márc. 28. 20:45
igen, de bizonyos időközönként ellenőrizni kell, ekg és uh-gal
2010. márc. 28. 20:41
Kisbabám (6 hónbapos) szívén 3mm-es lyukat találtak. Az orvos szerint ebben a korban ez normális és gyakori. Tényleg az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook