Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tud habos mákos sütireceptet? fórum

Ki tud habos mákos sütireceptet? (beszélgetős fórum)


1 2
8. anaterra (válaszként erre: 6. - Csibiusz)
2009. máj. 12. 07:35
Hasonló a másik recepthez, az összetevőkben és az almában más. Van egy ötletem. Vegyítem a két receptet és úgy csinálom meg.
7. anaterra (válaszként erre: 3. - Culko)
2009. máj. 12. 07:32

Megnéztem a receptet, de egy-két dolgot azért kérdeznék. A félig van kész, az időben mit jelent? Gondolom 180 fokon kell sütni. Állagra milyen a félig kész? Ha sütök, akkor mindig készig sütök, és most így nem tudom, milyen a félig kész. Bocs, hogy félművelt vagyok.

Alacsonyabb hőfok, az 150 vagy 100 fok? Nagyon jó a recept, azért szeretném tisztázni a részleteket.

2009. máj. 11. 21:13

Szia !

Az én receptjeim között is megtalálod, ma este tettem fel.

Nagyon egyszerűen elkészíthető, és finom.

Ha úgy gondolod, vagy nem találod, ide is lemásolhatom.

2009. máj. 11. 20:09

Már nem babázok(alszik).Fejből nem tudom a receptet

csak anyukám.Nem csináltam még, én egy olyat ismerek amihez nagyon-nagyon sokat kellett keverni a mákos tölteléket.Keresőbe írd be, bizti találsz cukrászanyuka blogot!

2009. máj. 11. 19:59

szerintem babáznak :)

fürdetés,altatás stb

de engem is érdekel a recept!

2009. máj. 11. 19:59
én írtam ki egyet, nézd meg az adatlapomon a receptjeim közt.:)
2009. máj. 11. 19:28
Hová lettek a cukrász anyukák?
2009. máj. 11. 19:07
Úgy vettem észre, hogy sokunk szereti ezt a sütit, de nem rendelkeznek ezzel a recepttel. Kiváncsi vagyok, hány féle receptet ismertek! Aki tud, kérem írjon és ossza meg velünk!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook