Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tud ajánlani egy könyvet, ami a barátságról szól? fórum

Ki tud ajánlani egy könyvet, ami a barátságról szól? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 5. 13:10
hehe.. már biztos nem aktuális :))))))))
10. 745c235007 (válaszként erre: 1. - F3b8b0290e)
2010. nov. 5. 13:09
Nem lehet hogy TE magad változtál meg???
2009. febr. 3. 22:07

Remarque: Három bajtárs. Régi, de remek.Szabó Magda: Katalin utca.

A legrosszabb, ha az embert a barátja csalja meg.

8. f3b8b0290e (válaszként erre: 7. - 0804d3c482)
2009. febr. 2. 23:04
talán tényleg átkel gondolnom a dolgokat, görcsösen nem akar mert akkor úgysem lesz minden a régi kicsit várok aztán majd kiderül.... Köszi azért a segítséget.....
2009. febr. 2. 23:00
szerintem gondold végig, hogy mi változott, mi történt, akkor mikor a barátaid máshogy kezdtek hozzád állni..lehet, hogy azért kezdenek eltávolodni, mert nem bízol bennük eléggé, vagy tényleg te változtál, de ők ugyanolyanok maradtak..ebben az esetben el kell hogy szomorítsalak, mert a barátaid nem biztos, hogy megértik, hogy te már más vagy, de akkor pedig lesznek új barátaid, akikkel jobban kijössz majd mint velük..bár nemtudom igazábol, hisz nem ismerem őket, de remélem azért tudtam segiteni egy keveset:)
6. f3b8b0290e (válaszként erre: 5. - 0804d3c482)
2009. febr. 2. 22:53
Köszönöm, szeretem Müller Pétert most a Boldogság című könyvét olvasom. Szerintem az lesz a legjobb ha elveszem a szeretetkönyvét. Igaz, bebeszéltem magamnak, de annyira h már az agyukra mehettem, nem hagytak el de eléggé máshogy viszonyulnak már hozzám... Lehet én változtam meg annyira?
2009. febr. 2. 22:50
amikor ilyen gondjaim vannak mindig elolvasom Müller Péter Szeretetkönyvét.utána mindig úgy érzem van még remény..nekem is volt néha olyan érzésem, mintha a barátaim már nem szeretnének annyira.. voltak már olyanok is akiket elvesztettem, de talán csak azért mert nem voltak igazi barátok, vagy lehet nem voltam elég kitartó és abban is volt valami talán, hogy bebeszéltem magamnak..mindenesetre a könyv szerintem nagyon jó, mindig azt veszem elő, ha nemtudom mit kezdjek a rossz dolgokkal,amik körülvesznek.
4. f3b8b0290e (válaszként erre: 3. - 4c35511f0b)
2009. febr. 2. 22:48
Sajnos igen erre nincs könyv:(
2009. febr. 2. 22:47
Nem mintha ettől megoldódna bármi:)
2009. febr. 2. 22:46
Márai Sándor: A barátságról
2009. febr. 2. 22:43

A hetekben furcsa lettem a barátaimmal, ne kérdezzétek h miért, sajna én sem tudom, annyira rossz lett h érzem h nem úgy viselkednek velem mint régen. Félek, h már reménytelen a dolog. :(


Amikor rájuk kérdeztem h mi a baj akkor azt mondják h csak bebeszélem magamnak, pedig nem én tom h már máshogy állnak hozzám :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook