Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tesz azert hogy szep hasizma legyen avagy hogy megszabaduljon az uszogumitol? fórum

Ki mit tesz azert hogy szep hasizma legyen avagy hogy megszabaduljon az uszogumitol? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 5. 17:02
Mielőtt le akarnál fogyni izomerősítő gyakorlatokkal azelőtt le kell adni a zsírt alóla! Namármost ez diétával, vagy éppen speciális kivizsgálás utáni gyógyszerrel elérhető, ha a szírszövet csökkent utána kell izmot építeni.
5. StAdrienn (válaszként erre: 1. - 280960cf2d)
2010. szept. 28. 10:29
Hulahopp (vagy hullahopp) karikát próbáltad már? Nagyon szórakoztató, nem megerőltető, mégis 20-30 perc után érezni, hogy csináltál valamit. Keress rá itt a hoxa-n, sokan írtak már róla!
4. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 280960cf2d)
2010. szept. 27. 16:33

Sajnos helyi fogyás nincs,vagy mindenhonnan lehet fogyni vagy sehonnan.

Nekem Rubint Réka 20 perces hasizom erősítő blokkjai jöttek be,persze egy picit az is kellett hozzá,hogy a bevitelt csökkentsem.

3. zsofia74 (válaszként erre: 1. - 280960cf2d)
2010. szept. 27. 15:10
Pocak volt- pocak nincs c. könyv edzésterve. Barinőm hihetetlen eredményeket ért el vele. Kölcsön is kértem a könyvet, most olvasom, nagyon meggyőző... 4 gyakorlatsor van benne, nem tűnnek túl nehéznek, barátságos a tempó is... Könyvtárban is megvan!
2010. szept. 27. 11:55
Kevesebb energiát vigyél be, mint amennyit felhasználsz. Tehát diéta és sok mozgás. Hasizom, hátizom, kocogás.
2010. szept. 27. 11:52

En nagyon sok ideje probaltam leadni az ugymond'uszogumit' de eleg nehez volt tenni ellene.

viszont valamenyire sikerult de meg oldalt meg maradt a koverseg tudtok valami jo tippet adni arra hogyan adjam le ezt a par plusz kilot?ti mit javasoltok?amugy meg nagyon szeretek sportolni de enni is!:p

ti milyen hasizom gyakorlatokat vegeztek?elore is koszonom a valaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook