Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki ismeri a Hyperslim-et? fórum

Ki ismeri a Hyperslim-et? (beszélgetős fórum)


24. c03bd8609b (válaszként erre: 22. - John42)
2014. nov. 27. 21:29
Na ezt mondom én is, hogy ez az acainak valami tpvábbfejlesztett változata, nem? Azt még próbáltam régebben, nekem sem jött be egylalán, drága humbukk szerintem jó marketinggel.
2014. nov. 27. 21:27
Rákerestem, de ez csak az acai berry vagy mi más néven, nem?
22. John42 (válaszként erre: 21. - Meruru)
2014. nov. 26. 17:12

Gyanúra okot adó alapvető tények:


A termékkereskedő elérhetetlensége a cég és a cím (azonosításhoz valamiféle adat) hiánya miatt alapvető gyanús lehet. Mások ezzel büszkélkednének, ha valóban olyan jó fogyasztó tabletta.

Fentiekből következik csak a kereskedő ér el Téged, Neked elérhetetlen a forgalmazó.

Ha a Domain nevet nézed meg, Nekem az a Domain név nem érhető el, amin kaptam a spamot!!!!!

Időközben elérhetetlen lett ez is, - talán bejött a sejtésem?

Az előbb beírt Domain név alatt történik a forgalmazás, ami tehát számodra elérhetetlen, ha bármi panaszod lenne, vagy csak kérdésed, mit gondolsz kihez fordúlhatsz.

Láthatod a Domainnévből, hogy külföldi cég forgalmazza. Ha bármi gondod lenne, és kideríthető is lenne a kereskedő, akkor sem lenne "kedved visszakérni a pénzed", mivel sokszorosába kerülne, mint maga a vásárlásból eredő veszteség.

Nem utolsó sorban az összetevők egy jobb multivitaminba meg találhatók. Ilyeneket szedtem még ACAI-t is és semmit sem fogytam (pedig nagy dózisban) ebben saját tapasztalatom van.

21. Meruru
2012. máj. 31. 23:19

Nos, lassan letelt az egy hónap. Csajok, ez nem jött be, bevallom hősiesen, bukta van! :)

Nem kérek "ugye én megmondtam" kommenteket, köszönöm. Megígértem, hgoy kipróbálom és elmondom a véleményem.

Hát, a véleményem az, hogy talán mintha picit eredményesebbnek érezném az edzéseket (látnám), de kilóra nem igen fogyok. Mondjuk centire igen. De a "várva várt" eredmény totál elmaradt.

Mondjuk azt le kell szögeznem, hogy semmi de SEMMI bajom nem lett tőle! Talán még azt is elmondhatom, hogy amióta szedem hamarabb tudok "magamhoz térni" reggelente. De ennyi.

Szóval, ha van elég kitartásod, inkább diétázz és eddz, és szedj valami sima normi és olcsóbb zsírégetőt, ugyanilyen lesz az eredmény :D

Én ebből a fórumból kiszálltam, sok szerencsét csajok! :)

20. irmamaria (válaszként erre: 15. - Meruru)
2012. máj. 3. 12:08
Nem csodaszernek hiszem en sem,sem ugy hogy beveszed és lefogysz,de lefogyhatsz ha van akaratod...Tudom mennyi tabletta van egy dobozban,én vissza irtam egy másik itt lévö tagnak aki vásárolt egy doboz terméket 60 tablettával és azt elosztotta a barátnöjével..és igy elvárja hogy lefógyjon.Minden jót kivánok neked is!
19. irmamaria (válaszként erre: 13. - Amelie23)
2012. máj. 3. 12:00
:)Elküldhetném akkor a születési bizonyitványomat hogy ne gondolja azt hogy nem létezek...Nem nagyon érdekel engem hogy a termék szerkesztösége mit ir milyen oldalon..én csak megirtam hogy szedem a termékeket és eddig lefogytam,függ az ember szervezetétöl is hogy mennyit fogy le,egy ember lefogy egy hónap alatt 5 kilot és a másik lefogyhat többet vagy kevesebbet egy hónap alatt..de az nem azt jelenti hogy nem jó a termék.A mai világban mindenki marad a saját véleményével ugyis..Szép jó napot kivánok!
2012. máj. 3. 08:08

A második sorban meg ezt akartam írni: Nem hiszem el.


Sikerült megint felhúznotok. Sokan úgy kezelik ezt a fogyókúrás dolgot, mint valami hatalmas hókuszpókusz, miközben marha egyszerű az egész. Kevesebbet eszel, de minőségit, cukor, telített zsír, gyors szénhidrátokat visszaszorítod, és mozogsz mellette heti 3x45 percet legalább. Kb. másra nincs is szüksége egy átlagos diétázónak. Nem kell kombinálni a kajákat, meg nem kell egyik nap csak szénhidrátot, másiknap csak fehérjét enni, mint az idióta 90 naposban. Egyesek ilyeneken agyalnak, hogy a tejfölt lehet-e enni fehérje napon. Hát persze, egyed csak, 1 dl-ben kb. van 150, vagy 200 kalória, de egyed csak. Pláne egy nőnek az semmiség! Ráadásul ez szinte mind zsírból tevődik össze, ráadásul telítettből, de ne érdekeljen!

2012. máj. 3. 07:58
Ja az első mondat az kérdés akar lenni.
16. Criscito (válaszként erre: 15. - Meruru)
2012. máj. 3. 07:58

Te elolvastad a 9. posztomat. És ennek ellenére még hiszel a termékben? Az oldal készítői normális képeket nem voltak képesek feltölteni, ezek után szerinted mi várható a termékről? Nem hiszem. Meg egyébként is ha a legolcsóbb csomagot is veszed meg az rögtön 12-16 ezer forint, míg egy sima zsírégető, és L-karnitin, amit ellenőrzött gyártótól vehetsz bármelyik táplálékkiegészítő boltban 10.000 forintért, ami elég kb. 2 hónapra, és abban garantáltan az van, ami rá van írva, és garantáltan azt tudja, ami a neve, tehát zsírt "éget". Persze csodát ezektől sem kell várni. 5-10%-ot hozzátesznek a fogyáshoz, de ennél többet ez a Hyperbaromság sem tud az biztos.

De mit is koptatom a billentyűzetemet, ha eddig nem értetted meg, ezután sem fogod. Komolyan mondom itt néhányan próbálunk egy kis értelmet verni az itteni fogyózók fejébe, de a többség lehetetlen eset. Amit egyszer a fejetekbe vettetek azt csináljátok, lehet az akármekkora baromság.

15. Meruru (válaszként erre: 12. - C9caefc306)
2012. máj. 3. 06:43

Már ne haragudjon, de talán a nevetséges kicsit erős jelző. Amúgy ha ismerné a terméket tudhatná, hogy egy dobozban 60 tabletta van, ami egy havi adag. Ennyit a tájékozottságról :)

Ha a szernek van hatása, egy hónap alatt igenis érezhetőnek kell lennie. A másik, hogy én nem "csodaszernek" hiszem ezt a tablettát, de remélem, hogy kiegészítve a diétámat és az edzéstervemet sikeresebben fogok fogyni. Aki elhiszi, hogy "csak beveszem és fogyok" az valóban a könnyen átejthető kategória. Jómagam a tapasztalataimat inkább a hónap végén osztom meg. További szép napot :)

2012. máj. 2. 23:56
Ez az egész fogyókúra iparág nevetséges és szégyentelen. Irma Mari! Te meg aztán főleg :D
2012. máj. 2. 22:56

Kedves - van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem létező - Irma Maria!

Nem az az ember nevetséges, aki van annyira bizalmatlan a mai világban, és mellesleg jól teszi, hogy egyelőre csak fél dobozba fektet be, hanem az, aki más oldalon, konkrétan a fogyókúra. info oldalon azt hirdette április 24-én, hogy már (!) 30 nap alatt sikerült leadnia 5-7 kg-ot. Ez, maga a nevetséges és szégyentelen.

12. c9caefc306 (válaszként erre: 4. - Meruru)
2012. máj. 2. 13:41
Ohohoho....hát ez jó...és Őn szeretne lefogyni egy fél doboz hyperslim dobozbol,ami 30 tablettát jelent???Nevetséges:))))
11. c9caefc306 (válaszként erre: 10. - Criscito)
2012. máj. 2. 13:33

Jó napot kivánok!


Nagyon sajnálom hogy ilyen rossz véleménye van ,erröl a fogyokura tabléttárol,de hiszen ha nem probálta meg akkor miért beszéli le?Ez nagyon sokat mond az Ön karakterjéről.

Én megrendeltem a hyperslim kapszulákat,két hete használom és lefogytam 2 kilot..nem nagy dolog lehet másnak aki nem ért meg,de nekem kezdetnek elég bizalmas.

Ja,az orvos képről beszélve ami a Hyperslim cég weboldalán van ,lehetséges hogz az illető orvosok nem akarták egy weboldalon feltüntetni magukat...erre nem gondolt mielőtt irjon?

2012. ápr. 24. 20:01
Még annyira sem voltak türelmesek az oldal készítői, hogy legalább lejjebb lapozzanak a találatok között és valami olyan képet vágjanak be, amit nem lehet olyan könnyebben megtalálni, de még ennyi eszük sem volt :D Tiszta vicc.
2012. ápr. 24. 19:59

Ha beírod a google képkeresőjébe, hogy "doctor", akkor az első oldalon kidobja a nőcit és a csókát :)

A nőci képét innen szedték:


[link]


A csókát meg innen:

[link]


És az összes többi kép, ami ezen az oldalon van ugyanígy össze van lopkodva. Elég meggyőző voltam? :) Az összes ilyen csodaszer ugyanilyen átverés ;)

2012. ápr. 24. 19:27

Aha, nincs több kérdésem bíró úr! :)

Én úgy vagyok vele, hogy ha bebizonyosodik, hogy nem működik már nem halok meg hülyén, bajom nem lehet belőle, ha meg tényleg jó valamire az tiszta haszon :)

2012. ápr. 24. 19:24
Dehogy vettem, hiszen kamu, mint az összes többi. Egyébként az indító poszt is tetszetős. " A legújabb fogyókúra csoda." Valóban volt már néhány, ami annak volt beharangozva, és ezek közül mennyi váltotta be a reményeket. Egyik sem :)
6. Meruru (válaszként erre: 5. - Criscito)
2012. ápr. 24. 18:59
Miért, te már visszaküldted?
5. Criscito (válaszként erre: 4. - Meruru)
2012. ápr. 24. 18:24
Szerintem küldd vissza nekik és kérd vissza a pénzed ;)
2012. ápr. 24. 17:55
Szia anyoca69! Én ma vettem egy dobozzal (barátnőm rendelte de feleztünk) és holnaptól fogom kipróbálni. Majd írok, mi a tapasztalat. Mondjuk a csalóka az lehet, hgoy holnaptól járok megint edzésre, de simán fogom tudni, müxik-e a cucc :) Ha van kedved várd ki, mi lesz a vége, többeknek is én vagyok a kísérleti nyuszija :D
2012. ápr. 21. 20:09

Ha megnézed a Román és a Magyar weboldalukat, rögtön látni fogod a bukókat. Ugyanazok a fotók, egészen más névvel és hellyel, valamint az ismeretlen dokik is más néven, de ugyanazzal a képpel.

Nem túl bíztató.!

2012. ápr. 19. 08:52

"15 kg-val könnyebb lehetsz havonta"

Ez az adat több mint beszédes...

Heti 1 kilót lehet fogyni zsírból.

2012. ápr. 19. 06:18

A legújabb fogyókúra csoda, ha minden igaz, akár 15 kg-val könnyebb lehetsz havonta...

Várom a tapasztalatokat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook