Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szólnál hozzá, ha a volt férjed egyszercsak el szeretné vinni napokra a 3 éves gyerekedet, úgy hogy a gyerek nem is ismeri? fórum

Mit szólnál hozzá, ha a volt férjed egyszercsak el szeretné vinni napokra a 3 éves gyerekedet, úgy hogy a gyerek nem is ismeri? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
96. 00346cf747 (válaszként erre: 83. - 707655fba1)
2009. jún. 19. 19:33
A második állításoddal egyetértek, s igazolom.
2009. jún. 19. 19:21

Sziasztok!

Egy nő a spk közül, tarts ki a véleményed mellett, de elhiheted, he egy férfi egyszer üt, az mindig megteszi! Lehet, hogy hibás a hölgy is a problémákban, de ez nem jogosít fel senkit arra, hogy verekedjen! Könnyű egy férfinak erősnek lenni egy nővel szemben!

És igaza van, ha nem akarja odaadni a gyerekét egy idegen embernek! Kinek lenne az jó, ha a kicsi órákon át sírna, és kitudja a papa ideges lesz és őt is megveri?

Nem tudhatod, hogy milyen az apa, és azt sem, hogy milyen az anya. Lehet véleményed természetes. Egyszer elmondtad, tudomásul vettük. Felesleges szajkóznod ezt a témát. Esetleg másoknak vannak ténylegesen kézzelfogható tanácsaik is.

94. ében11 (válaszként erre: 90. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 18:15

én csak példát akartam ezzel mondani, mert betámadtad az anyukát-összehasonlítás végett, te szavaid ismételtem meg!

és azt is te mondtad a pofon az csak pofon és nem verés-szóval nem rosszat kívántam!

ha meg emberséges lennél icipicit az anyát is megértenéd ebben a sztoriban.

93. 707655fba1 (válaszként erre: 92. - 707655fba1)
2009. jún. 19. 18:15
bagoly akart lenni :))
92. 707655fba1 (válaszként erre: 91. - Ében11)
2009. jún. 19. 18:14

Szerintem ne húzd fel Magad rajta!

A tömény jóindulat az ő hsz-ban mutatkozik meg. Nemcsak itt, más fórumokon is.

Az a régi mondás jut róla eszembe, hogy bagply mondja verébnek...!


Már csak az nem világos számomra, hogy hivatásos kötözködő, vagy alapból....

2009. jún. 19. 18:09

te mondhatsz bárkiről bármit...és ezek után magadra veszed?

én alapból jól álltam hozzád is...de nem tettél semmit...pedig a két szülőnek is ezt javasolod...szerintem te is minősítetted magad elég rendesen.

90. 32c21ed252 (válaszként erre: 88. - Ében11)
2009. jún. 19. 18:03

"Amúgy meg sok pofont kívánok. . . "


Tömény "jóindulat" mutatkozik meg minden egyes megnyilvánlásodból:)


"a gyerek meg nemeszköz egy egoista nő kezében csak annyira mint a kedves apuka kezében"


Evvel most önmagadat mínősítetted-de nagyon keményen.

Döbbenet .....


Kicsit több emberséget és egyenességet kívánok neked.

2009. jún. 19. 17:29
ja és állítólag a nő lejáratta a férjét...hát te mindennek elhordtad az imént(pedig ezt nem szereted)...szóval ha végiggondolnád!
88. ében11 (válaszként erre: 87. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 17:28

szerintem meg te győzködsz mindenkit hogy "az" a nő!

És hidd el elgondolkoztam amit írtál, nem hiába válaszoltam jó hosszan...akit nem lehet meggyőzni az te vagy...a gyerek meg nemeszköz egy egoista nő kezében csak annyira mint a kedves apuka kezében!

ismered talán a nőt, hogy ennyire kiborít?

Amúgy meg sok pofont kívánok...

87. 32c21ed252 (válaszként erre: 86. - Ében11)
2009. jún. 19. 17:23

Unom ezt a meddő vitát. A véleményem mellett kitartok, akár tetszik ez neked, akár nem.Győzködni nem foglak, mert mint látható eszed ágában sincs elgondolkodni a dolgokon.. íegy ember akár mennyire ráakarja magát erőszakolni egy másik emberre-az sosem fogja elérni a célját.

Itt a legnagyobb kárt a gyerek szenvedi-mert csak eszköz, egy egoista nő kezében.


A másik pedig: 1 pofon nem egyenlő a veréssel... ezt tudnod kéne..

86. ében11 (válaszként erre: 75. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 17:11
ezt annyira hiszem el, mint te a fórumindítónak!
85. ében11 (válaszként erre: 81. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 17:10
mondjuk az apa megverte...válás után meg nem ment,pedig mehetett volna, ez ellen az anya nem tiltakozott,különben ő kezdett volna perelni...egyébként meg ha megverne a gyerekem apja, valószínű rögtön mennék hozzá és vinném a gyereket mert az annyira logikus...ha megtörtént a verés akkor egyik fél sem nyitott a másikra, a nő nem akar újabb pofont, a pofon meg indulatok miatt lehetett, szóval az apa sem volt toppon!Egy bocsánatkérés vagy valami gesztus elvárható lenne ilyen esetben az apa részéről, és az anyának ezért nem kellene semmit se tenni egyszerűen nem értem miért gondolod hogy az anyának kell teperni egy ilyen szitu után?
84. ében11 (válaszként erre: 74. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 17:06

nem a gyerek érdeke azt diktálja hogy az apa elfogadja az anyját, és akkor is tudjon vele egy légtérben lenni ha nem akar nem más személyt kell kérni a találkozásokhoz.hiszen pont az a lényeg hogy az anya eltudja mondani mit szeret a gyerek mit szokott csinálni, ha nem ő menne akkor ki tudná ezt helyette elmondani az apának, hogy valóban összeismerkedjenek, megbarátkozzanak?És kialakuljon valami bizalom,szerinted ha az anya nincs ott könnyebb a gyereknek oldódni barátkozni?

lehet végig az anyját keresné és tojna rá hogy az ismeretlen bácsi mit akar, valahogy az óviba bölcsibe is így megy a beszoktatás...az anya ottmarad segít a gyereknek ha az apa ezt elképzelni sem tudja akkor nem érez rá a gyerekre nem akarja a gyerekének a legjobbat!

83. 707655fba1 (válaszként erre: 75. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 17:04

1. Hiába közeli rokon, családtag, te az érzelmeit nem ismerheted. Hogy belül mi van az ember lelkében, az sokszor a hozzá legközelebb állóknak is titok.


2. Teljesen ismeretlenül pálcát törsz vadidegen emberek feje fölött,olyan dolgokat belemagyarázol a hsz-okba, amik ott sem voltak.

82. 32c21ed252 (válaszként erre: 80. - Ében11)
2009. jún. 19. 17:03
Azt gondolsz rólam amit akarsz-nem oszt, nem szoroz. Én nem kértem, hogy higyj nekem-nekem nem kell bizonygatnom semmit, mert aki személyesen ismer tudja, hogy vannak gyermekeim:)
81. 32c21ed252 (válaszként erre: 79. - Ében11)
2009. jún. 19. 17:01

Akkor én is kérdezek:



Mit tett az anya azért, hogy ennyire elmérgesedett a helyzet két felnőtt ember között?

80. ében11 (válaszként erre: 74. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 17:01

az apa perel a láthatás miatt, gondolom ha a gyerek és csak a gyerek érdekeit nézi félre tudná tenni a sérelmeit és elviselné az anyát, az első 3 évben is meg kellett volna mutatnia!

egyébként nem hiszem hogy van gyereked, max. elméletben.

79. ében11 (válaszként erre: 74. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 17:00
oké de az apa hol volt az első 3 évben?miért nem követett el mindent?
78. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 8fbc6fca58)
2009. jún. 19. 16:58
Teljessen egyetertek a baratnöddel , en sem engedelyeznek mast mint hogy , jöjjön el amikor kedve tartja es jatszon,ismerkedjen a gyerekkel az en lakasomon.
77. 32c21ed252 (válaszként erre: 76. - Pocok:))
2009. jún. 19. 16:55
van gyermekem nem is egy, nem is kettő..
2009. jún. 19. 16:53

Meggyőződésem h csak az tud ilyen ellenségesen viselkedni a fórumkiiróval akinek nincs gyereke.

Akinek van az bele tudja képzelni magát a lenti szituba.

Na mindegy nem akarok belekeveredni mert mint mindenhol itt is csak a személyeskedés megy.

De szerintem ez igy nem lejáratás akar lenni mert se név,se város,se fotó nincs....

75. 32c21ed252 (válaszként erre: 73. - Ében11)
2009. jún. 19. 16:53

Nem, nem csak érdek szerint kéne gondolkodnod.

Mert ez a nő akiről én beszéltem, ez a nő nem várja már vissza a volt férjét...


Félre értés ne essék nem rólam van szó-de egy nagyon közeli emberkéről aki a családomban van.:)És minden tiszteletem az övé, ahogy kezeli a helyzetet amiben van.

74. 32c21ed252 (válaszként erre: 71. - Ében11)
2009. jún. 19. 16:50

A pasi helyében én nem foglalkoznék evvel a nővel.....


Mindent elkövetnék emberileg, hogy a gyerek egy normális kapcsolatot tudjon kialakítani az édesapjával, nem törődnék sem a sérelmekkel-hanem csak és kizárólag a gyerek-apa kapcsolatot segíteném.

Ha az édesapa nem akarna találkozni az anyukával, akkor nevezzen meg egy olyan személyt aki a gyerekkel együtt tud eleinte menni a láthatásra..

Mindent meglehet oldani-csak akarni kell és nem a pénzt nézni, hanem a gyereket. Előrenézve. ÍMár pedig a gyerek érdeke azt diktálja, hogy egy normális apa-fiu kapcsolatban legyen.

73. ében11 (válaszként erre: 70. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 16:49
lehet még vissza szeretné szerezni a másik nőtől a párját és a gyerekek az eszközei-gondolhatja egyszer visszamegy a családhoz(kedves,nem követelőzik)-logikus lenne ha így gondolkodna-persze én így látatlanban hogy is gondolhatok ilyesmit-főleg a hozzászólásaidból következtetve.
72. ében11 (válaszként erre: 70. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 16:47

ő sem gördített, várta hogy jelentkezzen nem jött és magától nem jött megnézni-mondom még egyszer egy kisbabát etetni is kell, főleg pár hósan ez az anyuka közreműködése nélkül nem mindig megy az apát meg nem tudom elképzelni hogy szoptat!

gondolom ha a válás után úgy közelít az apa-nem fogják elzavarni, ja és a példádban megcsalás szerepelt itt meg volt verés is.Szóval ha megvernének, de az illetőt rögtön beengednéd a lakásba, meglenne visszajönne rögtön a bizalom.

Egyébként meg "az ilyesfajta" nő semmilyen előadást nem tart hidd el az övénél is cifrább esetek vannak örülj neki nagyon ha veled ilyen nem történik meg!

2009. jún. 19. 16:42

teljesen félreérted szerintem.

azt még a bíróság sem tudja megmondani kinek van igaza, nemhogy te!Olyan bonyolultak az ügyek és olyan soká húzódnak hogy az igazság része lemarad...nem csak itt sok-sok esetben is.

ha neki úgy engedték hogy az anyával együtt láthatja, miért nem élt vele?

ha teljesen normális felfogja hogy a válás után így működik és a gyerek miatt is(gondolom nem tudta volna szoptatni!) a gyerek anyját nem tudja elviselni, akkor hogy képzeli a kapcsolatot a gyerekkel?hogy fogja kezelni az élethelyzeteket?

te odaadnád a sajátodat?hogy évekig semmi?

És ebbe ne vegyük bele hogy az apa milyen, mondjuk hogy emberileg okés, de 3 évig semmit nem tudtak egymásról, nem tudja mi a kedvenc étele, hogyan fürdik, hogyan megy wc-re vagy még pelusos, mik a kedvenc játékai és még sorolhatnám...és ráadásul az anyával nem akar beszélni találkozni akkor hogyan beszélnék meg a gyerek dolgait, ki mondaná meg mikor mit kell vele csinálni stb.

Én hagytam már ott az enyémet a mamánál pár napra, de mi előtte rendszeresen láttuk egymást illetve előtte átbeszélte anyummal a gyerek dolgait!

2009. jún. 19. 16:39

Még valami kedves Ében:


Ismerek olyan nőt, aki két gyerekkel-kicsi gyerekekkel-maradt egyedül mert a férje elhagyta más miatt, egyetlen fillér gyerektartást nem kap, minimális pénzből él (egy kereső), de soha nem korlátozta, nem gördített akadályt, hogy a gyerekek apja látogassa a gyermekeit+ egyetlen rossz szót nem hallottam tőle a volt férjére-semmivel kapcsolatban és a mai napig is a férfi mellett áll, ha az hozzá fordul bármivel kapcsolatban is.



Nos, ezért vetem meg az ilyesfajta nőt-aki itt előadja az előadását.

69. 32c21ed252 (válaszként erre: 67. - Ében11)
2009. jún. 19. 16:33

Mindez a nagy monológ amit itt előadsz nem hat meg, mert: nem kóser a story-és az apának van esélye arra, hogy hozzá kerüljön a gyerek.Akkor biza valaki nagyon nem mond igazat.

Ha a story igaz lenne-amit itt tálaltatok-akkor egyetlen ezred % esélye sem lenne a gyerekre.

Az apa nem akarja látni az anyát a gyerekláthatáson-ez teljesen egyértelmű...

68. ében11 (válaszként erre: 66. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 16:25

miről beszélsz?

ne haragudj de nem nagyon értelek.

Egyáltalán tudod, hogy ez a fórumozás hogyan megy?

67. ében11 (válaszként erre: 64. - 32c21ed252)
2009. jún. 19. 16:23

neked van élettapasztalatod?

Milyen csőbe?

házasok voltak jött a gyerek elválltak, ez a történet nagyon sok emberrel megtörténik, mi ebben a szokatlan furcsa és mi az hogy a nő bevitte a sűrűbe?

Biztos könnyű egyedül egy gyerekkel!

Amúgy sem az anyuka kereste meg az apa kezdet támadni, hogy hirtelen eszébe jutott látni kellene a gyereket!

Ha normális ezt bíróság nélkül is elérhette volna, hiszen a papír nélkül szóban is meg lehet egyezni, és teljesen jogos hogy nem a nőnek kellett volna a 3 év alatt az apára tukmálni a gyereket, ha valaki nem akar jönni hozzám nem győzködöm évekig!

Ja és az eszköz, hát az apa kezében is csak az, mert bíróságig vitte a dolgot, ha az érzelmei számítanának akkor megpróbálta volna megbeszélni az asszonnyal a láthatást és közösen megegyezni!pl. hogy a gyerekkel ott van az anyuka-hisz 3 évig csak ő volt vele, az apa ha a gyerekre gondol elsősorban felfogja hogy nem vihet el egy ismeretlen gyereket egy két napra, mert valószínű keresni fogja az anyját.Vagy a síró gyerekre azt hiszi majd az anyja úszítja neveli félre a gyereket?

Tudod te hogy egy 3 éves gyerek hogy viselkedik-szerinted szokott lenni tábor 3 éves gyerekeknek?Miért is nem?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook