Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki igényelhet GYED-et 2019-ben? fórum

Ki igényelhet GYED-et 2019-ben? (beszélgetős fórum)


5. Littlemama96 (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2019. aug. 7. 09:54
Köszönöm szépen! :) így már is tisztábban látok! Tegnap akartam elmenni a járási hivatalba hogy megérdeklődjem a dolgot de mire odaértem pont zárva volt, ma viszont sokáig vannak úgyhogy oda is benézek :)
4. gabbbicica (válaszként erre: 3. - Littlemama96)
2019. aug. 6. 21:10

Ha a szulest megelozo 2 evben nincs osszesen 365 nap ledolgozott idod/ nem voltal egyetemi hallgsto, akkor vszinuleg csak Gyesre leszel jogosult. Ami kb 30000 Ft plusz 12000 ft csaladi potlek.


Erdemes konyvelovel vagy tb szakertovel beszelned, hogy tisztan lass.

3. Littlemama96 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2019. aug. 6. 20:33
Na ezt nem is tudtam :) még egyébként nagyon zöldfülű vagyok a témában, most kezdtem még el az utána járást a dolgoknak. Azért kérdezem mert nekem 6 hónapos munkaviszony után lehet hogy megszűnik a munkahelyem és hogy vajon akkor kapok-e majd Gyedet.
2019. aug. 6. 12:15

mit értesz azon, hogy ki igényelhet? :)


terhesség után először CSED-et lehet igényelni, majd a CSED lejártával lehet GYED-et.


[link]


biztosított szülő, ha a gyermek születését megelőzően két éven belül 365 napon át biztosított volt,

2019. aug. 6. 11:19
Nem jártam még pontosabban utána a témának. De szívesen venném ha megosztanátok a tapasztalataitokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook