Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki fogyott már koplalással, és mennyi ment le? fórum

Ki fogyott már koplalással, és mennyi ment le? (tudásbázis kérdés)


1 2
42. hugica_29 (válaszként erre: 41. - 641fd95e95)
2009. aug. 10. 21:40
Hát igen szerelmi bánat... egyetlen előnye, hogy fogy tőle az ember :)
2009. aug. 10. 08:09
Én már 2-szer fogytam koplalással, egyszer szerelmi bánat, egyszer államvizsga előtt az utóbbinál 3 hét alatt 6 kiló ment le, (nem volt sok fölöslegem) és az 1 éve volt és csak kettő jött vissza. Szerintem nem mindenkinél van jojó. és sztem is a fogyókúra kezdetének tökjó.
2009. aug. 8. 14:06
:)
39. J.Sys
2009. aug. 8. 09:20

Na, tegnap már ettem nagyon könnyű ételeket, 2-3x keveset. Nagyon jól esett, életem legjobb kajálása volt :D

muszáj volt, mert ma vendégségbe megyünk, és ott muszáj ennem, de nem akartam ott enni először a héten, mert nem tudtam, hogy reagálok rá... Főleg ha nehezet főznek.

54, 8 kg-mal zártam egyébként, a bőröm szebb lett, és a pattanások múlnak el, mert amúgy elég problémás a bőröm...

Bár a húsfogyasztás minimalizálásával sokat td javulni, azt pedig már egy hónapja teszem. max. heti egy.

38. hugica_29 (válaszként erre: 37. - J.Sys)
2009. aug. 6. 21:01
Egyetértek veled
37. J.Sys (válaszként erre: 36. - Hugica_29)
2009. aug. 6. 20:25

Egyetértek! Különben azért tartom ezt a kúrát, mert annyi emulgeálószert eszünk, hogy tele van méreggel a szervezet. A májban, vesében el van raktározva, amit nem tud lebontani a mindennapi emésztés miatt, mert ha hiszitek ha nem, egy emésztés a szervezet és az immunrendszer 70%át lefoglalja. Ha csinál az ember egy hetet, amikor nem terhel emésztéssel, a szervezet nekiáll méregteleníteni, és ki tud ürülni, aminek ki kell. Egyébként a vallásos szerveknél sem véletlenül van a böjt, tudták régen is, hogy az embernek szüksége van évente egyszer egy nagytkarításra.Pláne a mai embernek, aki annyi tartósítószert eszik, hogy az már iszonyat. nekünk ezt ár évente 2x ismételni kell, és ráadsául utána minden héten kell egy napot tartani szintentartásnak, amikor csak folyaékot veszel magadhoz. Erre szükség van, tetszik vagy tetszik.

Egy hét alatt nem tud kiürülni a szervezetből amire szüksége van, főleg, hogy pótolom olyan természetes étrendkiegészítőkkel, amikre szükség van ilyenkor, és direkt ezt a célt szolgálja.

Szóval, ha okosan méregtelenítesz, a szervezeted meghálálja. nemi beszélve a sok lerakódott bélsárról, ami nem haygja az ételt felszívódni, és akár 3 kgot is kitehet. ilyenkor ez is kiürül. Azért azt ne mondja nekem senki, hogy az jó helyen van ott....

36. hugica_29 (válaszként erre: 34. - 17dfdcec7d)
2009. aug. 6. 16:33

???... szerintem ez hülyeség.

Kezdésnek jó a koplalás, akár hívhatjuk méregtelenítésnek.

Főleg, aki csak pár kg-ot akar leadni. Akkor az miért ne csinálná??


pl: Kezdetnek tart a diétázó egy jó kis méregtelenítést (koplalást, ha így jobban tetszik). Mikor véget ért a kúra, leadott x kg-ot. Ennek most tök örül meg minden, és a továbbiakhoz már van miért folytatni a fogyókúráját... egészségesen.

35. J.Sys (válaszként erre: 34. - 17dfdcec7d)
2009. aug. 6. 15:56
Nincs igazad. Minden valamirevaló orvos és termgyógyász szerint, évente legalább egyszer ki kell tisztítani a szervezetet. És ha ésszel csinálod, akkor nem legyengít, hanem erősít. Nézz utána kérlek.
2009. aug. 6. 15:35
a koplalás a legnagyobb baromság,és egy barom aki megvon magától mindent szó szerint,hát a szervezetnek szügsége van napi élelem bevitelre,nem lehet nem enni,az csak legyengíti és lebetegíti a testet,szellemet,micsoda hülyék vannak a földön basszus
33. J.Sys
2009. aug. 6. 14:26
Ja, múgy tegnap óta nem ment le egy deka sem. Mert tegnap voltam 55,6nál. Most is annyi vagyok.
32. J.Sys
2009. aug. 6. 14:24

Holnap már kezdek enni nagyon könnyű dolgokat, párolt brokkolit pár falatot.

Mást nem. Meg szerintem a hétvégén nagyjából ez marad, esetleg szombaton főzök hozzá egy kis krumplit is.

Jövő keddtől szerintem visszatérek a normális étkezésemhez. nem fog ám visszajönni, mert amúgy elég egészségesen táplálkozom, hetente egy húst engedek meg magamnak, és nagyon sok a saláta meg a tonhal- na a tonhalsaláta az nálam a kedvenc.

Szóval nem gond, én elsősorban méregteleníteni akarok, de azt érzem, hogy megy. Az álomsúlyom egyébként 54 kg ha már lehet kívánni, mert 176 magas vagyok, és viszonylag sokat sportolok. szóval eddig sem voltam elhízva :)

Ezért nem is félek a visszahízástól, mert az én étkezésem szinten tart mindenképpen. fogyni nem tudtam mellette, de hízni sem szoktam, max karácsonykor :D

31. hugica_29 (válaszként erre: 30. - J.Sys)
2009. aug. 5. 20:45

3-4 nap alatt -2 kg az tök jó, csak majd nehogy vissza jöjjön.

Amikor majd visszatérsz a "normális" étkezéshez, mivel kezded a kajálást? Miket fogsz enni az első hetekben?

30. J.Sys (válaszként erre: 29. - Hugica_29)
2009. aug. 5. 20:32

Eddig 2 kg. Az elég jó. De ma kegyetlenül szenvedek.... ÉHES VAGYOK!

Elvileg holnap már jobb lesz. Majd kiderül.

29. hugica_29 (válaszként erre: 28. - J.Sys)
2009. aug. 5. 15:35
És mennyi lett??
28. J.Sys
2009. aug. 5. 07:34
Ez a harmadik napom, és ma reggel látom először a változást :)
27. hugica_29 (válaszként erre: 26. - J.Sys)
2009. aug. 4. 15:34

Én csak zöldséget meg gyümölcsöt eszem, ez a 4. napom. Fejfájás nekem is volt (mellette kicsit szédültem is, de már elmúlt... szerencsére.

Én majd hétfőn mérem meg magam.


Sok sikert!

26. J.Sys (válaszként erre: 25. - Hugica_29)
2009. aug. 4. 15:19

Szia!

Azt olvastam, hogy ettől úgy 4 kg körül lehet leadni 5 nap alatt.

Még mindig bírom, bár elég éhes vagyok, és most már van fejfájás, ami lehet mellékhatás, de állítólag nem kell aggódni, a méreganyagok ürülését jelenti.

Írom mindig, hogy mi a helyzet.

Tegnap reggel 58,5 kg voltam, ma mértem magam reggel, 57,4. Persze ez lehet egyszerűen az étel, és nem igazi súlyveszteség.

Elméletileg csütörtökre jól fogom érezni magam.

Bár be kell ismernem, sokkal könnyebben bírom, mint hittem.

25. hugica_29 (válaszként erre: 24. - J.Sys)
2009. aug. 4. 15:03

Szia!

Örülök, hogy írtál és kíváncsian várom az eredményt.

És kb ettől mennyit fogsz fogyni?... mennyit szeretnél?

24. J.Sys
2009. aug. 4. 08:16

Sziasztok!


Én tegnap kezdtem el egy 5 napos léböjtkúrát. Semkit nem ezsem, még zöldséget sem, csak iszom. Zöldséglevet, amit itthon préselek ki, rengeteg ásványvizet és zöldteát. Emelllett szedek méregteleneítő és salakhajtó bogyeszt, meg egy táplálékkiegészítőt, ami kimondottan egy ilyen kúrához van. Citromos vizet iszom, igazi citrom levét préselve, szóval a C vitamin is megvan.

58 kg-ról indultam, tegnap reggel óta csinálom, eddig kifejezetten jól bírom, a napi 5 liter folyadék egész jól elnoymja az éhséget :)

Majd beszámolok Nektek, hogy mi a helyzet, de szerintem péntekre kicsattanó formában leszek, és szép lesz a bőröm. Méreganyagoktól mentes leszek. Majd írok mindig, hogy megy.

23. hugica_29 (válaszként erre: 22. - Zorg27)
2009. júl. 28. 17:33
senki nem fog megkövezni :)
22. Zorg27 (válaszként erre: 21. - Hugica_29)
2009. júl. 28. 17:28

Egyébként tényleg csak a kitartással, életmód váltással, és sajnos mozgással lehet fogyni.

Vagy egy két bélféreggel :-):-)

Még mielőtt megköveznétek természetesen ez csak vicc!!

21. hugica_29 (válaszként erre: 20. - Zorg27)
2009. júl. 28. 17:25
jah lehet :D
20. Zorg27 (válaszként erre: 19. - Hugica_29)
2009. júl. 28. 17:22
Senki nem szeret koplalni :-)
2009. júl. 28. 17:19
Hmm... hát azt hittem, hogy többen fognak írni (:
18. 7939578846 (válaszként erre: 17. - Hugica_29)
2009. júl. 28. 17:00
:D
17. hugica_29 (válaszként erre: 15. - 7939578846)
2009. júl. 28. 16:54
pontosan :)
2009. júl. 28. 16:36

Nekem kb 1,5 - 2hónap alatt ment le 17 kg mondhatni koplalással,de mint ahogy irták.. az is szerelmi csalódás volt:D

És természetesen vissza is jöttek jócskán azok a fránya kilók.:DSSSS

2009. júl. 28. 16:34
ja,igen!!!én is írhattam volna,h "ne csináld ezt,ez hülyeség...",de sejtem,h ezzel tisztában van ő is,s jelenleg nem erre kíváncsi!;)
14. Christine1979 (válaszként erre: 13. - Hugica_29)
2009. júl. 28. 16:30

Nekem hat kg ment le így, egy hónap alatt... De szinte alig ettem,- bár, ez idegi alapon volt...

Utána sem habzsoltam, mikor jobban voltam, de az a hat kg vissza is jött nekem.

13. hugica_29 (válaszként erre: 8. - 342bae44d8)
2009. júl. 28. 16:29
én nem akarok koplalni, csak érdekel, hogy ezzel a módszerrel ki mennyit fogyott.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook