Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zöld teától fogyott már valaki, ( torna nélkü)l és mennyit fogytál? fórum

Zöld teától fogyott már valaki, ( torna nélkü)l és mennyit fogytál? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. jan. 6. 14:22
anyum szokta inni 1-2 kilót lead aztán pár napig nem issza visszamegy..torna nélkul nem megoldás :(
51. Csibebaby80 (válaszként erre: 7. - 5c164bdafa)
2011. jan. 6. 07:59
ugráltam, de pár perc, és elszédültem, de nem fogytam...
50. 47b9cf27b3 (válaszként erre: 19. - 8fe4afaa5f)
2010. júl. 23. 20:14
Szerintem is nagyon fontos a mozgás!Mert anélkül valóban csúnyább lesz a bőr!Nem tudom hány éves vagy de egy idő után már valóban nem elég ruganyos a bőr,h Pl.10 kilónál ne legyen lógó!Hidd el ,csak elkezdeni nehéz!Ha fokozatosan kezded valami könnyebb mozgásformával,nagyon meg fogod szeretni!Fontos,h ne terheld túl magad,mert az elveszi a kedved a folytatástól!Egyébként a Tulsi Green Tea nagyon jó!Gyorsítja az anyagcserét!Ajánlják fogyókúrához!Ne félj nem okoz hasmenést!:)
2010. júl. 23. 10:41
Csak a zöld teától senki sem fog lefogyni, ez badarság. Fogyókúra mellé kiegészítőként tökéletes, de kell hozzá a dietetikus által összeállított étrend és a mindennapi mozgás.
48. szakiami (válaszként erre: 35. - Malkata)
2010. júl. 16. 10:26
Bocs, hogy csak most válaszolok! 2009 novemberében kezdtem el "diétázni", tehát kb. 8 hónap alatt ment le a 18 kiló. Már nem szoptatok, de amikor elkezdtem, a kisfiam 2 és fél hónapos volt, és 8 és fél hónapos koráig szopizott, és akkor is azért hagyta abba, mert neki nem kellett, tejem volt még. Természetesen az ésszerűség határain belül használtam (használom) az update-et, nem akartam gyorsan, 2 hét alatt lefogyni, épp ezért, én nem éheztem, csak mellőztem a fehér lisztet, cukrot. Az elején nagyon lassan indult el a fogyás, kétségbe is voltam esve, de korábban, a terhesség előtt norbiztam, és bevált, úgyhogy tudtam, csak türelem kérdése az egész. Azért sem akartam éhezni, mert kipróbáltam a szoptatás alatt, hogy kevesebbet eszem, és valószínűleg apadt a tejem, ugyanis épp akkor a kisfiam egyfolytában ordított a ciczések alkalmával, amit sem előtte, sem utána nem csinált. A szoptatás ideje alatt semmilyen "segédanyagot" nem használtam, bár most sem, de a zöld teát most idesorolom!! Ha valaki édesszájú, ajánlom a házisütis oldalt (bár biztos sokan ismeritek), onnan nagyon sok jó és gyors ötletet lehet ellesni!! Bocs a hosszúságért!
47. CsillagTM (válaszként erre: 46. - 5e48d37001)
2010. júl. 16. 08:49
ja, csak épp ha az ember kérdez tőle valamit, akkor sokára és nem túl bőbeszédűen válaszol.
46. 5e48d37001 (válaszként erre: 43. - Malkata)
2010. júl. 16. 08:03

Igen:-)

Nem saját kútfő.Littledevil70-től van.Aki szerintem az egyik leghitelesebb felhasználó,fogyás,testmozgás és életmód kédések szempontjából a Hoxán.

Mindenkinek ajánlom olvassák végig a hozzászólásait,mert fantasztikus tudású ember.

45. ecb0a96a08 (válaszként erre: 41. - Rékaság)
2010. júl. 15. 21:53

Én, mióta leszoktam a dohányzásról, zöldteát iszom. /A beidegződés miatt a kávét jó időre félretettem/

Én egy grammot nem fogytam tőle. De ha igazán jó teát akartok íme egy honlap, jó szívvel ajánlom. Az én kedvencem a jázminos zöldtea /Szép Hölgy/ [link] Jó teázást mindannak, aki ezt komolyan gondolja!

2010. júl. 15. 21:31
????
43. malkata (válaszként erre: 42. - 5e48d37001)
2010. júl. 15. 09:14
ezt már olvastam itt egy másik fórumon szóról szóra:) kopipészt?:)
2010. júl. 15. 08:45
A zöld tea NEM éget zsírt. A zsírégetést magadnak kell elindítani, például sporttevékenységgel. A zöld tea akkor kerül a képbe, mikor benne található ketechin blokkolja a COMT (katecholo-metil-transzferáz) enzim kibocsátását, mely a zsírégetést kiváltó hormonokat (adrenalin epinefrin) hivatott felszámolni.A citromlé is hasonló elven működik:-)
41. rékaság (válaszként erre: 40. - Binky)
2010. júl. 14. 20:24
köszönöm a tippet, ki fogom próbálni! Annyit hallok róla, hogy milyen egészséges és finom, de akkor ezek szerint én nem jót vettem.. :)
40. Binky (válaszként erre: 39. - Rékaság)
2010. júl. 14. 20:13

Én a helyi 0-24ben vettem, hűtött italoknál.

De szerintem a nagyobb szupermarketekben is lehet találni, vagy dm-rossman és társaikban.

39. rékaság (válaszként erre: 38. - Binky)
2010. júl. 14. 20:11
Szia! Ezt az osihit hol lehet kapni? Drogériákban vagy gyógynövényboltban?
38. Binky (válaszként erre: 37. - Rékaság)
2010. júl. 14. 18:26

Ha olyan szerencsés vagy, hogy van a közeledben, akkor az osihi márkanevet kered(midnenféle hülye kis jelekkel van leírva, de a hátuljára oda van írva rendesen). Ez fél literes előre elkészített zöldtea ízesítéssel, tartósítószer és adalékanyagok nélkül.

A lipton egy nagy adag kaki...már elnézést,de tényleg.

Kimért teát érdemes csak venni, vagy ha nem tudsz, akkor twinings/naturland/teaház márkájút.

Én a twinings narancsos zöldteát járatom, na az nagyon finom.

2010. júl. 14. 18:12
mondjatok már nekem igazán finom zöld teát, mert én liptont vettem, de ízesítés nélkül borzalmas szerintem. egyszer olvastam egy zöld teáról mindenki dicsérte de nem tudom mi volt a neve, vmi kínai neve volt ha jól emlékszem
2010. júl. 14. 13:23
nagyon ügyes vagy hogy leadtál 18kg, nekem legalább tizet kellene, kisfiam 3 éves és mellett mozgok, elég sokat ja és esténként járunk bicajozni, csak ne lennék olyan édesszájú...imádom a sütit, fagyit stb.. most vettem egy zöld teát de filteres, lehet hogy le kell cserélnem szálasra
35. malkata (válaszként erre: 31. - Szakiami)
2010. júl. 14. 13:17
mennyi idő alatt ment le a 18 kiló? és szoptatsz még? nekem is nagyon kéne már a fogyás, csak egy hónap van a nyaralásig, de szoptatás mellett nem merek fogyózni:(
34. 778dc2edcd (válaszként erre: 33. - Szakiami)
2010. júl. 14. 12:44
köszi!
2010. júl. 14. 12:42
Hát tényleg csak kb. tudom leírni, ugyanis az egyik bioboltban vettem, kimérve. Én 2 fajtát vettem, az egyik citromfűvel van (keverve) ízesítve, a másik pedig fehér szőlővel. Isteni illatuk van, és az ízük is elviselhető mindenféle ízesítés nélkül.
32. 778dc2edcd (válaszként erre: 31. - Szakiami)
2010. júl. 14. 11:34
uh!az szuper!milyen zöld teát iszol?csak úgy kb. leírva?
2010. júl. 14. 11:29

Én nem tudom, hogy mi van a zöld teában, de elég rossz alvó vagyok, ezért kerülöm a koffeint. Kb. 1 hónapja elkezdtem szálas zöld teát inni, és olyan álmatlan éjszakáim voltak, hogy csak na!!! Volt, hogy még hajnali 3-kor bámultam a plafont.

Hogy az eredeti kérdésre válaszoljak! Jelenleg a 10 hónapos kisfiammal vagyok itthon, szinte soha senkire nem tudom rábízni, ezért torna, mozgás nuku, viszont az update elveit követve (és 1 hónapos zöld tea ivászattal) 18 kiló mínusznál tartok.

30. 778dc2edcd (válaszként erre: 29. - Malkata)
2010. júl. 14. 11:16
örülök hogy egy képzett emberre akadtam:-)
29. malkata (válaszként erre: 26. - 778dc2edcd)
2010. júl. 14. 11:08
Én is csak azért tudom, mert az egyetemen így tanultuk:) Különben nyílvánvaló, hogy a koffein a Coffea sp. (arabica, robusta, mint leggyakrabban fogyasztott kávék), theobromin a Theobroma cacaoban van, bár az már nem logikus, hogy a a tein, teofilin a Camellia sinensisben van:))
28. Binky
2010. júl. 14. 10:54

Éljen a kávé:)

De mindkettő savasít, tea is kávé is.

Kivéve a lúgosító kávé, de erről csak nemrég hallottam először..vicces.

27. 778dc2edcd (válaszként erre: 26. - 778dc2edcd)
2010. júl. 14. 10:52
én is megrögzött kávés voltam:-)kb 1 hónap kellett az átálláshoz!
26. 778dc2edcd (válaszként erre: 24. - Malkata)
2010. júl. 14. 10:52

köszi a hasznos infót:-)

a neten sok hülyeséget lehet olvasni ezek szerint!

én ugyanis több helyen is olvastam a koffein szót!

25. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 22. - 778dc2edcd)
2010. júl. 14. 10:48
Én este 7 körül szoktam inni,van, mikor 8-kor,de simán alszok tőle :-DD. Próbáltam erősebb változatot is, de attól se volt gondom az alvással. Lehet, hogy rászoktam, mint a narkósok?! :-D
2010. júl. 14. 10:47

Teában tényleg nincs koffein, az a vegyület csak a kávé félékben található meg. A teában található teofilin vagy tein hasonló hatású mint a koffein, csak úgy tudom, lassabb, kíméletesebb, de tartósabb. Reggel egy tea olyan, mint napközben több kávé. Csak ugye a kezdőlöketet nem adja meg, én megrögzött kávéfogyasztó vagyok:)


Azt mondják zsírok bontásában jó étkezés előtt egy pohár víz egy kis almaecettel is. Viszont a zöldtea állítólag nagyon egészséges, érrendszert regeneráló, immunrendszert erősítő "csodaszer" is.

2010. júl. 14. 10:44
Csak tea ivásával nem lehet lefogyni. Diéta kell is mellé, ugye ha lenne kedved mozogni gyorsabb és látványosabb lenne a fogyás. De h csak a teától leadj 10kg-ot..sajnos nem így működik...:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook