Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kézilabdázni hobbi szinten, erre keresek Lányokat Budapesten! fórum

Kézilabdázni hobbi szinten, erre keresek Lányokat Budapesten! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
305. Venka (válaszként erre: 301. - Koczka01)
2012. szept. 29. 09:47

Szia,én szívessen csatlakoznék egy csapathoz ha még aktuális. venka.szabo@gmail.com

Köszi előre is

304. omaj
2012. szept. 21. 10:53

Sziasztok


Én régen versenyszerűen kézilabdáztam, és már régóta szeretnék hobbi szinten újra kézizni. Légyszi írjatok, ha lehet valahova csatlakozni


Előre is köszi

303. Ciucio (válaszként erre: 301. - Koczka01)
2012. szept. 3. 10:43

Szia!


Én már nagyon régóta szeretnék hobbi kézilabdázni. Régen játszottam versenyszerűen, és tudok még 2 embert, akit szintén érdekelne.

Tudnál pontosabb infókat adni, és egyáltalán áll még ez a dolog, kerestek még embert?


Köszi!

E-mailem: ciucio8@mailbox.hu

302. FHViki
2012. aug. 31. 13:36

Szia Koczka,


szívesen játszanék, mindig ilyen lehetőséget kerestem. Túl gyakran nem tudnék lejárni a gyerekek miatt, meg lehet, ilyen vénen (39) nem is fogadtok. Régen kéziztem, kedvenc sportom maradt. 15. ker-ben lakom. szia,

Viki

2012. aug. 31. 00:32
Sziasztok! Csapatunk SÜRGŐSEN játékosokat keres! Olyan női kézilabdázókat keresünk akik amatőr szinten szeretnék művelni a sportot és a játék öröméért teszik mindezt! Jelentkezni nálam lehet privátban! Sziasztok!
2012. aug. 26. 21:46

Sziasztok!

szeretném én is sport gyanánt folytatni a kézilabdát

34-éves vagyok nagyon szívesen csatlakoznék csapatban.xv ker

üdv Kati

299. T.Icu
2012. aug. 18. 10:29

Sziasztok!


Ha még nem túl késő, illetve megoldható, akkor én is belépnék a körbe, nagyon szeretnék újra labdát fogni a kezemben, viszont csak hobbiszinten, hisz időm is viszonylag kevés van, illetve már legalább 4 éve nem játszottam. Nekem elég változatos a beosztásom a munkahelyen,így amit Ti megadtok időpontot, én megpróbálok ahhoz alkalmazkodni. Posztom amúgy mindig bal átlövő volt.

Lehet tehát arról szó, hogy én is elkezdjem veletek?

Nagyon örülnék!

Köszi, és üdv mindenkinek: Icu

298. szilviy
2012. aug. 12. 11:45
Vmelyik más hétköznapon jobb lenne, ne pénteken. Ötlet azóta vagy fejlemény?
2012. aug. 10. 19:42

sziasztok,


én is mostanában gondoltam rá, hogy jó lenne játszogatni. Nagyon rég abbahagytam, de ha valahol Budapesten lenne még hely egy csapatban, szívesen edzenék/játszanék. Főleg irányítót, vagy balszélsőt játszottam régen. Ha valahol van hely, írjatok, az email címem: timea_juhasz86@yahoo.co.uk

köszi!

2012. aug. 1. 17:26
Sziasztok. Osszehoznek pentek estekre kezilabdat. Palya lenne, de eddig meg eleg kevesen vagyunk. Budapesten a 11. keruletben lenne a jatek. Ha erdekel valakit irjon nekem. fuego1984@freemail.hu
295. macs405 (válaszként erre: 292. - Szöszilara)
2012. júl. 30. 18:22

Sziasztok!

Én is benne lennék, bár már eléggé eltunyultam, de egy beállós posztra szívesen jelentkeznék! :)

294. Ekidli (válaszként erre: 292. - Szöszilara)
2012. máj. 9. 10:45

Szia!

Én nagyon szívesen csatlakoznék, ha kezdő játékosokat is bevesztek a csapatba!

293. Csácsó (válaszként erre: 292. - Szöszilara)
2012. máj. 7. 21:07

Szia!

Engem érdekelne a csapatod!

Én a 19-ben lakom és kéthetente tudnék járni edzésre. Lassan már 3 éve hogy abbahagytam a Kézilabdát egy sérülés miatt, de nagyon szeretném folytatni legalább hobbi szinten.

Remélem összejön a csapat vagy ha már összejött akkor szívesen csatlakoznék.


Üdv

2012. márc. 21. 13:32

Sziasztok!!!

Nagyon régóta keresek már olyan csapatokat akik hobbi szinten kézilbdáznak sajnos nem nagy sikerrel!Valamiért soha nem jött össze,messze volt kevesen voltunk stb...Ezért döntöttem úgy, hogy megpróbálok én összehozni valamit!

Akinek esetleg lenne kedve 1 héten legalább 1-szer mozogni az szóljon nekem!

Az esti mozgást a 19 kerület vagy a 10 kerületben gondoltam!

Remélem sokan jelentkeztek majd és összehozhatunk valamit!

291. esztim
2012. márc. 16. 13:30

Sziasztok,


sajnálom, hogy nem tudtam menni az edzésekre, de nagyon sokat kellett dolgoznom, egyszerűen nem tudtam/tudom beilleszteni most az életembe :(

remélem nektek azért jól alakul, és majd ha még lesz lehetőség, próbálok élni vele :)


üdv,

Eszti

2012. márc. 8. 07:54
Elnézést kérek mindenkitől, aki érdeklődik, de régen nem jártam itt... Egyenlőre már sajnos a csatlakozás nem lehetséges, mert vagyunk elegen, a terem meg csak egy órára áll rendelkezésünkre. De ha valami változás lesz, mindenképpen írni fogok ide!
2012. febr. 26. 23:15
Sziasztok! Nagyon örültem mikor megláttam ezt a fórumot mert én is szeretném folytatni a kézilabdát hobbi szinten! Majd 9 évig kézilabdáztam versenyszerűen ennek már 5 éve de ez az a sport amibe nagyon beleszerettem és ismét szeretnék játszani ill mozgást vinni az életembe! Remélem van még lehetőség arra hogy csatlakozzam hozzátok... Kb március közepétől tudnám rendszeresíteni... :D előre is köszönöm a válaszokat! :)
288. sz81 (válaszként erre: 287. - Agika1987)
2012. febr. 21. 17:10
Köszönöm szépen, lehet, hogy benézek majd az edzésetekre, csak nem holnap, mert éppen vidéken vagyok:-( Minden héten ott vagytok szerdánként?
287. agika1987 (válaszként erre: 286. - Sz81)
2012. febr. 21. 15:53

Szia!

Mi megyünk holnap az elő edzésre, eddig 15en vagyunk, ide megyünk:


[link]

Este 20-21 óráig, olyan 500-600 Ft-ra jön ki fejenként.

Ha gondolod, és van kedved, lejöhetsz.

Üdv:

Ági

286. sz81
2012. febr. 21. 14:35

Sziasztok!



Látom, hogy itt elég sokan hasonló dolgot szeretnének, mint én, vagyis folytatni a kézilabdát egy amatőr csapatban. Én már 10 éve hagytam abba, de azelőtt szinte csak arról szólt az életem. Azóta sem találtam olyan sportot, amit ennyire szeretnék. Mivel nem igazán találtam olyan csapatot, ahova el tudnék járni, ezért arra gondoltam, hogy megkérdezlek benneteket, hogy lenne-e kedvetek egy jó kis amatőr csapatot összehozni. Ha esetleg valaki benne lenne ebben a dologban, akkor azt jelezze e-mailen (szilvialendvai@citromail.hu), és ha esetleg lenne elég jelentkező akkor talán tudnánk tenni valamit, hogy ez megvalósulhasson. Várom az e-maileket. Remélem sokan lesztek:-)



Üdv. mindenkinek!



Szilvi

285. agika1987 (válaszként erre: 284. - 9f8415e6e2)
2012. febr. 15. 09:56
Nem értem a bejegyzésed. Ha nem vagyok tolakodó, megkérdezhetem, hogy mit akarsz??
2012. febr. 14. 17:18
Ha valakinek más a hobbija,165cm68kg nő.Engem keressen léci!!!!
283. zyba89
2012. febr. 14. 17:02
Nagyon szépen köszönöm, a jövőhét szerda még kétes, mert nem tudom a munkahelyi beosztásomat! De örömmel veszem, ha meghívást kapok a csoportba :) a nevem a face-en "Brigi Zékány"-ként található, ha minden igaz belőlem csak egy van :) még egyszer nagyon szépen köszönöm!
2012. febr. 14. 16:57
Facebookon már 9-en vagyunk a csoportban:), a többieket még várjuk
281. mazsola8 (válaszként erre: 280. - Zyba89)
2012. febr. 14. 15:23

gyere nyugodtan, bár itt a csapat nagy része évek óta nem játszott :)

ha küldessz Facebookos elérhetőséget (link v név, ide v mailben mazsola8 kukac yahoo.com) akkor hozzáadunk a csoporthoz, első edzés jövő szerdán lesz

280. zyba89
2012. febr. 14. 15:16
Sziasztok! A nevem Brigi. Ma olvastam ezt a fórumot, mert vmilyen amatőr csapatot kerestem! Kb. fél éve hagytam abba a kézilabdát, mivel munkahelyet váltottam, és ez mellett nem sok lehetőségem van űzni ezt a sportot versenyszerűen, ezért pont egy ilyen csapatot kerestem, ahol csak az élményért játszotok... Nagyon örülnék neki, ha befogadnátok és lemehetnék megnézni egy alkalmat! Várom válaszotokat :)
2012. febr. 14. 15:03

Sziasztok!

Ma telefonon egyeztettem az iskolával, és a következőkre jutottunk. A hölgy azt mondta, hogy júniusig miénk lehet a terem minden szerdán 20-21 óra között, egyenlőre abban maradtunk a hölggyel, hogy a szerződést április végéig kötjük, de természetesen, ez meghosszabbítható. Fizetni havonta kell, erre majd kitalálunk valamit, hogy lesz a pénz beszedése...

Remélem mindenkinek megfelel így, és akkor 22-én találkozunk!!

2012. febr. 14. 14:56
Egyelőre Amatőr kézilabdás lányok Budapest lett, nem túl kreatív módon, de bármikor megváltoztatható, mindenki admin a csoportban, tehát bárki bármit szerkeszthet, hozzáadhat tagokat, posztolhat eseményt stb.
2012. febr. 14. 14:35

mi lesz a csapatnév face-en?!

Üdvözöllek Rita, látom megtaláltál:) már alig várom a jövő hét szerdát, a kollégáim le fognak csapni, mert már csak erről tudok beszélni:):):):)

276. k_zs_
2012. febr. 14. 13:49

szuper, de azért majd remélem a jövőben , ha igazán beindulunk, lessük még a jó pályákat máshol is! :):):)

facebook, nagyon jó ötlet, küldöm a linkem :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook