Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdő görkorisok! fórum

Kezdő görkorisok! (beszélgetős fórum)


12. fa6fa96681 (válaszként erre: 11. - Last)
2013. aug. 21. 23:50

Hátrafelé nem jó mert akkor esel a legnagyobbat...Fejed,hátad,derekad beütheted!Térdre esni sem kellemes,de ha van egy JÓ

térdvédőd meg csuklóvédőd akkor még ez a legjobb megoldás.

Próbálj meg kissé előrehajolva,nem merev lábakkal,felső tested menet közben a súlypontod áthelyezésével jobbra-balra mozgatni:D

Ha betartod nem lesz hanyatt esés:DDDDD

11. last (válaszként erre: 10. - Fa6fa96681)
2013. aug. 21. 19:24
:) Nem megy el a kedvem.Már a második esést "profibban" csináltam,mert a csuklóvédőmre sikerült érkeznem(mert a könyökvédőt most se vettem fel)így nem ütöttem meg újra a derekam.De azt olvastam hogy "térdre kell esni",ez mennyire igaz?Én mindíg hátra fele esek.
10. fa6fa96681 (válaszként erre: 8. - Last)
2013. aug. 20. 22:57

:)

Ez a technika esetleg akkor jó ha lassan mész.Én is úgy fékezek ha már nincs idő és hely a hokikanyarra,hogy a hátsó korit keresztbe rakva koptatom a kerekeket:DD

Hátsó féket tényleg ajánlatos leszedni mert csak zavar és nem hatékony.

Ugye tudjátok hogy egy idő után forgatni kell a kerekeket_?Az egyenletes kopás miatt.Ha nagyon egyoldalúra kopik a kerék akkor "kuka":D

Jó gurulást mindenkinek,és ne menjen el a kedvetek egy két eséstől!!!!:DDD

9. a0d83ccd26 (válaszként erre: 8. - Last)
2013. aug. 20. 20:46
"hóeke" a neve.
8. last (válaszként erre: 3. - A0d83ccd26)
2013. aug. 20. 20:42

Próbáltam azt a techikát,de elég nehéz.Most azt gyakoroltam ahogy a síelésnél kell,nem tudom mi a neve pontosan.Úgy van hogy nagy terpeszből ahogy csukom összébb a lábaim,úgy leszorítom a belső "élt".Érted ebből? :)


A száguldás az nálam hogy megindulok,száguldok gyorsan,csakf ha nincs amibe megkapaszkodjak,vicces a végki fejlet.

2013. aug. 20. 19:01

Nekem retro görkorim van, cipős, Oxelo. Tavaly vettem, de sajnos mivel rövidebb az egyik lábam, ez nagyon sokat ront a tartásomon, és nagyon nem megy a dolog. Én egyszer estem el vele, de az nagyot szólt. Akkorát nyekkentem, mint az ólajtó. Halálsikolyomtól az egész utca megborzonghatott.


Szóval egy pár Oxelo 41es, cipős göri eladó. :(

6. a0d83ccd26 (válaszként erre: 5. - Esőcsepp)
2013. aug. 20. 18:53
Tudom:) Nem könnyű,de nem lehetetlen.
5. esőcsepp (válaszként erre: 3. - A0d83ccd26)
2013. aug. 20. 18:18
Én így sikeresen majdnem pofára estem. :-)
4. esőcsepp (válaszként erre: 1. - Last)
2013. aug. 20. 18:16
Szia! Én is így vagyok ezzel, a haladás igen megy már, de megállni még mindig nem tudok. :-D Nekem az jött be, hogy "kifutok" a fűre, de így nem az igazi, és nyílt terepen nem kivitelezhető. Én eldugott helyen gyakorolok, utcára nem merészkedtem soha... :-D
2013. aug. 20. 18:14

Én leszereltettem a féket,mert mindenen megakadt.


Én úgy állok meg,hogy a jobb lábamat hátulról a másik kori mögé teszem keresztben,és húzom a földön.


De ezt óvatosan gyakorold:)

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Last)
2013. aug. 20. 18:03
Kezdőként száguldozol? Az érdekes!
1. last
2013. aug. 20. 17:21

Sziasztok.1hete kaptam a korim,kettőt már taknyoltam is.Imádok száguldani,csak a megállással vannak elég nagy gondok :)

Szeretném meghallgatni a tapasztalataitokat,esetleg jó tanácsaitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook