Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük együtt most... fórum

Kezdjük együtt most... (beszélgetős fórum)


1 2
2008. szept. 25. 09:31
juj hát ide nem nagyon jár senki?
2008. szept. 22. 10:11
Na szióka mindenkinek ma elkezdtem a 90 napost kíváncsi leszek milyen gyorsan indítja be a fogyásomat
32. magdolna23 (válaszként erre: 31. - Agnesss0129)
2008. szept. 19. 11:54
Igen elkezdem a barátnőmmel együtt mert neki is most megállt így könnyebbis lesz talán holna jön délután és össze állítunk egy négy napos étrendet és azt fogjuk enni remélem be fog indulni megint a fogyás mert az szeretném hogy ammiket nadrágokat most meg kellett csináltatnom hogy jók legyenek rám mert már nagyon nagyok voltak hogy megint essen le rólem :) :D
31. agnesss0129 (válaszként erre: 5. - Magdolna23)
2008. szept. 19. 11:05
szia!akkor hétfőn te is elkezded?hidd el az első pár napban biztos be fog indulni megint!én egy párszon neki kezdtem,csak nem volt türelmem egyedül végig csinálni.
2008. szept. 19. 07:15
Nagyon kevés az olyan szerencsés alkat, akinek egyáltalán nem kell figyelnie. Én még nem hallottam elhízás elleni teáról. Nekem a mályvateát ajánlották, hogy rendbentartja az anyagcserét (épp egy 2 hetes léböjtkúrát fejezek be vasárnap [T*rbó diéta]), és kipróbáltam, hát bejött, de túl erős nekem, ennyire nem kell rásegíteni arra a bizonyosra...szal elég erős hasmenést okoz, és ezek a teák mind. De biztos ezért hatnak. Azt hiszem a mályvatea is jó erre, de én nem innék többet ilyesmit.
2008. szept. 18. 18:22

Igen,nekünk mindig figyelni kell mit eszünk.Nekem ez a 90 nap arra is jó volt,hogy kicsit átértékeljem a korábbi étkezési szokásaim.Azóta inkább teljes kiörlésű kenyeret eszem a fehér helyett,light termékek a korábbi zsírosabbak helyett.Húsoknál is a soványt részesítem előnyben: sertés comb, karaj, csirkemell és comb.Na meg a rostos, cukros üdítőket hanyagolom.Nem mondom, hogy nem iszom meg néha-néha de sokkal kevesebbet mint korábban.

A tegezésnél meg maradhatunk:D:D

2008. szept. 18. 17:47
Hát igen, mi nem tartozunk a szerencsés alkatok közé! Mindig is annyira irígyeltem az olyan lányokat akik az ehettek és annyit amennyit akartak és mégsem híztak tőle. Tudtok valamit az elhízás elleni teáról? Lehet inni a 90 napos diéta alatt? Én már napok óta megálltam a -2kilónál és gondoltam bevetem még a teát is!
2008. szept. 18. 17:11
Köszi Pamika! Örülök, hogy ez másokat ösztönözhet. Csak azt nem (lenne) szabad soha elfelejtenünk (nekem sem), hogy sajnos - és szörnyű még leírni is - egész életünkben oda kell figyelni és okosan étkezni, mert nincs olyan csodadiéta vagy más csodaszer, ami örökre megváltoztatja a NORMÁLIS emberi működést, miszerint aki túl sokat és szemét kajákat eszik, az hízik. Akkor lenne baj, ha nem így lenne (le sem írom apukámnak milyen problémája van).
2008. szept. 18. 17:09

Erre szoktam én mondani sok-sok öniróniával és persze viccesen, hogy én nem pesszimista vagyok, csak tapasztalt opimista :-P no viccet félretéve, én közgazdász diplomával "büszkélkedhetem", de elég sok plusz kilómba került :-S hihetetlenül édesszájú vagyok. Egy igazi kis MiniGombócArtúr. A gyengém a palacsinta :-D

De hát akkor Te lassan Dr.dortimcsi leszel? Jesszus! Szólj, ha már nem tegezhetünk ;-) irigyellek, én nem tudnék végigcsinálni egy jogi egyetemet...

2008. szept. 18. 15:14
Ladybird, Dortimcsi gratulálok nektek az eddigi fogyásaitokhoz! Tök jó, hogy leírjátok és tesztek fel képeket a fogyásról mert ezzel motiváltok sok embert és kitartást sugároztok!
2008. szept. 18. 15:06

Jogi egyetemre járok, és végzek lassan ha minden igaz:)Eddig én is az evésbe menekültem a vizsgaidőszakokban,de most hogy ennyit fogytam igyekszem megállni,hogy ne kajába és főleg ne édességbe fojtsam az idegességem.És te hol végeztél?

Egyébként szerintem te is azért vagy ennyire kritikus magaddal,mert voltál magasabb súlyú is.És hiába fogy le az ember lánya,a tükörben vhogy máshogy látja az ember magát, mint mások.

Legalábbis néhány őrült pillanatomban én is úgy vagyok: nem is fogytam semmit,és ugyanolyan dagadt vagyok mint voltam tavasszal. Persze ez nincs így,mert sokan meg se ismernek.

A legutóbbi épp ma esett meg velem. Szüleim szomszédjához ment egy barátnője és kérdezte, hogy én vagyok-e....Mert, hogy fele akkora lettem mint korábban:)Vagy egy barátnőm anyukája,aki mellesleg a gimis magyar tanárom (szóval volt alkalma anno nap mint nanp látni...) ő se ismert meg a minap.Szóval ésszel tudom én,hogy sokat fogytam, csak néha a tükörben nem ezt látom.

Egyébként igaz, alapvetően egy optimista, vidám csaj vagyok.Mert a pesszimizmussal nem megyünk semmire.;)

23. f5c6739a81 (válaszként erre: 22. - Dortimcsi)
2008. szept. 18. 14:49

Anno már én is fogytam 20 kg-t, kalóriaszámolással. 75 kg-ról 55-re. Nem volt könnyű. Aztán nekem is lement még 5 kg "csak úgy", nagy bulizós korszakomban, sok tánc, evés alig. Ekkor voltam 16. Szerencsére emiatt a bőröm is OK, még akkor könnyen visszahúzódott :)

Hol tanulsz? Nekem az a nagy pechem, hogy ha stressz van, akkor én eszem. Épp az államvizsga-időszakomban sikerült 62 kg-ra felhíznom dec-jan.-ban :( de már rajta vagyok a régi formám elnyerésén :)

Amúgy a szépség belülről fakad, ez nagy igazság, és te nagyon életvidám vkinek tűnsz, de legalábbis nagyon jó képeket tettél fel :-)

22. dortimcsi (válaszként erre: 20. - F5c6739a81)
2008. szept. 18. 14:31

Igen, 19.7 kg-t a 90 napossal,azóta pedig újabb 8 kilót azzal hogy számolom a kalóriákat, odafigyelek mit eszem.Meg az utolsó 1.5-2 kg a stressznek és a közelgő államvizsga-időszakomnak az eredménye.

Köszi a dicséretet. Bár ezt érdekes olvasni egy olyan lánytól aki velem egy magas de 17 kg-val könyebb és még fogyni szeretne;)

2008. szept. 18. 14:28

Valószínű tényleg nem tudod elfogadni, hogy változik a tested.Előre féltelek attól,ha majd babát szeretnél.Ha nem tartozol azon szerencsések közé akik ugyanolyan vékonyak lesznek a szülés után mint előtte,akkor problémáid lehetnek.Nem hiszem mondjuk,hogy a testzsír százalékod magasabb lenne a normálisnál.És ekkora súly mellett szerintem a csípőd se lehet túl széles.Ha nem titkosak akkor leírhatnád a csípő,derék és esetleg mellbőséged,ha már képet nem raksz fel.

Tudod én attól féltelek,hogy te mindenáron ennek a média által hergelt ideálnak akarsz megfelelni,ekkora súllyal és magassággal nem tudom elképzelni, hogy még 4 kg-t kellene fogynod.

20. f5c6739a81 (válaszként erre: 18. - Dortimcsi)
2008. szept. 18. 14:24
Amúgy te is a 90 napossal fogytál le? Nagy eredmény, amit elértél, gratulálok! Csinos vagy :-) és sugárzik rólad az életöröm.
19. f5c6739a81 (válaszként erre: 18. - Dortimcsi)
2008. szept. 18. 14:22

Igazad van, tudom, de ha feltöltenék képet, akkor látnád, hogy volna mit fogyni...csak az a fránya 4 kg...amúgy a testtömegindexben nem annyira hiszek, inkább a testzsír az, ami mérvadó számomra. Különben valószínűleg csak azt nem tudom elfogadni, hogy már nem vagyok 16 éves, és sokat változott a formám :-( a csípőm is túl széles, ami ellen viszont nem tudok mit tenni.

De nem kell félteni, még ha vmi csoda folytán le is adnám azt a 4 kg-t, max. 2 hét és visszaugrik...notórius jojó-diétázás :-P

2008. szept. 18. 14:06
Ladybird?Hova akarsz még fogyni??169 cm magas vagy és 54 kg?Ez teljesen normális. A BMI-d 18.91 ami a normális érték alsó határát súrolja. Az 49-50 kv-val 17.16 lenne a BMI indexed,ez már a sovány kategória,sőt közelít az anorexiához. Nem a modellekhez kell hasonlítani .És ne hidd hogy irígy vagyok.Én a magam 168 centijével és 71 kg-val tökéletesen érzem magam a bőrömben. Persze szeretnék még fogyni de max. 5-6 kgt-t.
2008. szept. 18. 13:52
Ja, és nálunk anyukám is ezzel fogyott, igaz, neki rengeteget kellett (össz. 37 kg-t fogyott), de azóta is figyelnie kell hogy mit eszik. Különben bármilyen diéta után visszajönnek a kilók.
2008. szept. 18. 13:51
Sziasztok% Én csináltam ezt, lehet is vele fogyni, (halkan megjegyzem nem épp a legegészségesebb diéta!) gyümölcsnapon annyi gyümit esztek, amennyit akartok, de a banánnal azért csínján. Ha van kérdésetek, szívesen válaszolok rá, sztem tudok is :) Kitartás mindenkinek! (Én is fogyózom amúgy, csak mással.)
15. rózsa45 (válaszként erre: 14. - Cf185b7410)
2008. szept. 18. 12:51
Akkor ezt a 90 napost fogyókúrát örökösnek nevezném, ha utánna is ügyelni kell. Az is mindegy lenne, hogy minek nevezik, lényeg, ne együnk annyit amennyi jól esik.
2008. szept. 18. 12:41
Szerintem miutána befejeztük a 90 napos diétát ugyan úgy figyelni kell arra, hogy mit és mennyit eszünk. Bármilyen diéta után visszajönnek a felesleges kilók ha elkezdünk habzsolni :( Azt olvastam valahol, hogy ha befejeződik a 90 nap az azt követő 90 napon is csak gyümi lehet a reggeli!
13. rózsa45 (válaszként erre: 1. - Totya40)
2008. szept. 18. 12:28

Szia!

Megnyitottad ezt a fórumot és nem látom, hogy látogatnád.

Én azt várom tőled, hogy legalább naponta leírod ide, hogy másnap milyen módon tartod be az étkezés szabályait.

Én személy szerint nem ismerem ezt a 90 napos fogyókúrát!

Veled tartanék. Úgy gondolom egy próbát megér. Persze csak akkor, ha te is segítesz nekem és az ide látogatóknak.

12. magdolna23 (válaszként erre: 11. - Rózsa45)
2008. szept. 18. 11:59
Ezek a kérdések bennem is kavarognak :S
11. rózsa45 (válaszként erre: 6. - Gabszi11)
2008. szept. 17. 16:57

Én is fogyni szeretnék, de nem bírom az éhséget. Itt kell éhezni? Vagy pl. gyümölcsnapon csak gyümölcsből annyit eszem amennyit szeretnék?

Az előtted álló személyek akik ezen a módon fogytak le, nem híztak utána vissza? A 90 nap után is ügyelni kell az étrendre?

2008. szept. 17. 15:33
Sziasztok! Én már a 8. napon tartok :) Ma gyümölcsnap van :( Eddig 2banánt ettem..éhes is vagyok! A mindmegette-n rengeteg receptet találtok a különböző napokra! Jó koplalást!
2008. szept. 17. 14:47
én eddig eggyáltalán nem bűnöztem és nagyon sokat tornáztam is még Budakalászra is képes vagyok el menni minden hétfőn a Norbi tornára de még is meg állt most valamiér t
2008. szept. 17. 14:41

Sziasztok!

Én még nem hallottam erről a diétáról. De szivesen megismerkednék vele. Én update-ezek, de már egy ideje stagnálok. Ezért hétfőn én is váltok. Csatlakoznék, hátha így kevesebb lesz a bünözés! Sajnos néha meginog az akaraerőm!

2008. szept. 17. 14:27
a gyömölcs naptól félek de nagyon hogy fogom e bírni :S
2008. szept. 17. 14:24

Sziasztok.

Én is próbáltam már,nem volt rossz csak közbejött egy lakásvásárlás és nem volt hozzá türelmem.

Hétfőn én is újrakezdem.A főnököm 40kg-ot,egy ismerősöm pedig közel 60kg-ot fogyott ezzel a diétával.Úgyhogy a jó példa előttem áll,remélem nekem is sikerül.:)))

2008. szept. 17. 14:08

sziasztok én jövő héten kezted a 90 napos

eddig updat volt de most meg állt gondoltam hogy ha váltok akkor megint beindul a fogyások

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook