Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? fórum

Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
43. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 20:39

Hát akkor ne veszekedj vele. Mi lenne, ha jól éreznéd magad? A Szilveszterezés nem kétszemélyes buli általában. Tök normális, ha elvágyik társaságba.

Amúgy is kihisztizted a kétszemélyes Karácsonyt, mi lenne, ha engednél?

42. e36c6ad80e (válaszként erre: 21. - Csimber)
2016. dec. 30. 20:34
Bocsi, de ezt egy normális nő nem tolerálja. Az ilyen haveroknak sem, lesz soha normális kapcsolata. Azért már benne vannak a korban. Persze, majd kisbaba mellett bulizgatnak. Ezek alkalmatlanok a normál párkapcsolatra teljesen.
2016. dec. 30. 20:30

Ha már most nem egyeztek egy ilyen fontos kérdésben, és ennyire mások vagytok, akkor ez később sem lesz jobb. Sőt, csak rosszabb. Változni biztos nem fog, ha 38 évesen ilyen bulizós. Nekem nála kb. 10 évvel idősebb pasim volt, aki szintén nagyon sokat bulizott a haverjaival, összesen két társasága volt, mindkettőben több egyedülálló, vagy nyomi kapcsolatban élő éretlen nagyra nőtt kamaszok, szóval neki mindig volt kivel.

Engem ez nagyon taszít, vége is lett. Ha talál hozzá partnert, tegye (nem talált.)


Olvastam, nagyon nyűglődsz ezzel a pasival. Miért nem dobod már ki? Csak egy szó: vége. Aztán egy - két hét múlva fellélegzel, nem is kell ez neked. Az állandó vita, minek az?

40. b1dbc250b6 (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 20:14

Mit tegyél? tedd lapátra, oszt tipli.


Ha nem, akkor az életed majd úgy fogod mesélni egy idősgondozóban, hogy:


- nagy perahajder volt a párom az isten nyogossza, örökké ivott, meg vert. Állandóan csak a börtöntöltelék barátai, meg alkesz cimboráit kereste. Velük érezte igazán jól magát. Nekem csak a lehányt ing, meg a szaros gatya mosása maradt...-gyerek? áááá..az nem volt..nem mertem vállalni..amikor lett volna, kikapartatta..

Aztán csak a bánat maradt. Öröm semmi.



Nos? ezt akarod? ugye nem?


naugye.

39. kisj (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 19:35

Mit tegyél?

Hát hagy el.

Sok problémát megspórolsz ezzel magadnak

38. túrógombócka (válaszként erre: 37. - Fincsi5)
2016. dec. 30. 19:12
nem ezt írtam. ha együtt tud ezzel élni, elfogadni, akkor maradjon vele.
37. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Túrógombócka)
2016. dec. 30. 19:04
Akkor kuka?
36. Humor Helga (válaszként erre: 34. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:44
értjük mi... csak amennyit mi látunk Te nem érted :(
2016. dec. 30. 18:39
ha ő pörgős, bulizós hajlamú te pedig inkább otthon ülő típus vagy akkor hosszú távon ez nem nagyon fog működni
34. csimber (válaszként erre: 31. - Érdekes73)
2016. dec. 30. 18:38
De nem a pia a lenyeg neki, hanem a tarsasg, hogy masokkal is legyen. Mert itthonra is vettunk sort, bort. Szoktunk iszogatni neha hetvegenkent egy kis bort mondjuk, persze nem lereszegedesig.
33. kristo_f (válaszként erre: 30. - Humor Helga)
2016. dec. 30. 18:38
Ha ennyire különböznek szórakozásilag,abbol tényleg nyűgök lesznek idővel.
32. e8da813d29 (válaszként erre: 29. - Kristo_f)
2016. dec. 30. 18:35

Értem, de ebben az esetben az éjféli eljövetel közös igény volt, egyikőtök sem érezte jól magát.

A fórumindító már eddig is csak a túlélésre játszott hétvégenként is.

31. Érdekes73 (válaszként erre: 24. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:34
Ha nem bír meglenni pia nélkül akkor már most is alkesz. A helyzet jobb nem lesz...
30. Humor Helga (válaszként erre: 29. - Kristo_f)
2016. dec. 30. 18:31
itt alapvetően nem a szilveszterről van szó, hanem h a pasi bulizós és a lány meg nem. és a szilvezster csak a pont az i-n.
29. kristo_f (válaszként erre: 15. - E8da813d29)
2016. dec. 30. 18:29

Nagy különbség hogy nem szeretek vagy kinőttem belöle

De ha nem is szeret és ki is nőtt belőle, egy Szilvesztert ki lehet bírni, ha másért nem, a béke kedvéért

Voltam én is ócska Szilveszteren, éjfél után azonnal eljöttünk

Sose tudni hogy sikerül, egy próbát megér

28. csikil4ny (válaszként erre: 24. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:26

Én három évig bírtam egy hasonló kaliberű ember mellett, belebetegedve, de kikászálódtam. Ez egy olyan probléma, amibe belerokkansz. De többször nem írom le, csak amikor már úgy érzed, hogy nem bírod tovább, hallgass az eszedre és menekülj!


Nézd meg, már 4 fórumot indítottál erről a problémáról, ha még százat indítasz, akkor is az lesz a válasz: nem egy olyan ember, akivel egy nő jövőt tervezhet.

27. Humor Helga (válaszként erre: 24. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:25
igen ebbe maximálisan igazad van, csak ha a kikapcsolódás nem egyezik akkor egy nagyon nagy része nem egyezik. tudom mert voltam benne, bár én nem bírtam sokáig.
26. e8da813d29 (válaszként erre: 21. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:24

Bocsi, de te most mellébeszélsz.

Pont a hétvégéken van arra idő és lehetőség, hogy közös élményeitek legyenek, együtt töltsétek az időt.

25. Specially (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:24

Azért 38 évesen elég aggasztó ha minden hétvégén iszik meg bulizik.

Én is hasonló helyzetben vagyok most de én párom elmegy egyedül a haverjaival,én tuti nem fogom járni a hideg éjszakát.A helyedben csinálnék magamnak programot/kat és nem várnám otthon epekedve minden ilyen buli után.


Szoktatok együtt is programokat csinálni? olyasmiket amihez neked is kedved van..?

24. csimber (válaszként erre: 22. - Humor Helga)
2016. dec. 30. 18:24
ebben az egy pontban nem egyezünk.. minden más jó... van olyan hogy valakivel minden tökéletes? nemtudom... minden kapcsolatban kompromisszumra van szükség. semmi más rossz nincs. amúgy jól megvagyunk.
23. Humor Helga (válaszként erre: 21. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:22
tudod nem hiába... "madarat tolláról, embert barátjáról"
22. Humor Helga (válaszként erre: 20. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:21

nyilván alig ismerünk részleteket, DE kérdezem én miért vagy vele?


Ő bulizni akar Te nem... és nem évente egy két alkalomról beszélünk, Neki az a kikapcs Neked meg nem ...

21. csimber (válaszként erre: 19. - E8da813d29)
2016. dec. 30. 18:21
de amúgy nem ez van, csak a hétvégékkel van ez... ez a rohadt bulizás, meg lógás a haverokkal... az lenne a jó ha a haveroknak is lenne párjuk akkor nem ez lenne, vagy esetleg én is elmennék, mert lennének nők is, tudnék barátkozni...de így...nekem baromi unalmas a haverjaival...
2016. dec. 30. 18:20
ja és ilyenkor mindig a fejemhez vágja, hogy ő már elígérkezett, segget csinált a szájából miattam, lemondott sok embert, meg hogy én nem engedem sehova...:/
19. e8da813d29 (válaszként erre: 16. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:19

A közös szabadidőtöket nem tudjátok jól eltölteni, pedig abból kellene épülni-töltekezni, a közös jó élményekből.

Akkor mi a jó ebben a kapcsolatban? :(

2016. dec. 30. 18:17
ha nem megyünk el, akkor meg meg lesz sértődve :D ördögi kör...
17. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:17
Ne haragudj, de te betegesen kapaszkodsz egy alkoholista link alakba. Tudod, hogy fog kinézni a jövőbeli karácsonyod: te otthon csücsülsz a gyermek(ek)kel, míg ő valahol dorbézol a haverjaival. Ezt akarod? Akkor csináld, de közben ne panaszkodj, mert magad választottad, csak a születendő gyermeke(ke)t sajnálom.
16. csimber (válaszként erre: 7. - E8da813d29)
2016. dec. 30. 18:16
na igen... valószínűleg az lesz, hogy elmegyünk és én szarul érzem magam, és akkor megkapom hogy én milyen vagyok hogy nem tudom magam jól érezni :(
15. e8da813d29 (válaszként erre: 12. - Kristo_f)
2016. dec. 30. 18:16

Mi köze az egészhez az életkornak?

Elég sokan vannak, akik 25 évesen se szeretnek bulizni.

14. csimber (válaszként erre: 11. - Humor Helga)
2016. dec. 30. 18:15
hát sok veszekedés volt ebből nagyon... de mostmár kezdi érteni hogy nekem is szükségem van kettesben töltött hétvégékre. Egyre jobban megy. ő is enged és én is. NÉha kérek egy hétvégét, előre szólok, hogy szeretném ha kettesben lennénk. Ezt régebben nem tartotta be, aztán kivertem a balhét és azóta szépen betartja ha megkérem. :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook