Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? fórum

Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
103. massalhangzo (válaszként erre: 101. - E36c6ad80e)
2017. jan. 3. 19:44

28 evesen azert venni kene, hogy ha egy 38 eves faszi hetvegente a haverokkal akar bulizni, ha egy kozos karacsony vagy szilveszter sem jon be neki, az nem eppen szerelmes, sot semmifele komoly elkotelezodest nem erez, max. enged, hogy ne legyen hiszti, es kenyelmes, mert van olyan hulye a no, hogy ne vegye eszre, hogy masokat is tologat kozben


aztan meg majd csodalkozik, ha a pali egyszer lefalcol, ha szerelembe esik, vagy veletlenul bebukik egy masik novel

102. csikil4ny (válaszként erre: 100. - Massalhangzo)
2017. jan. 3. 19:21
Igen ennyire vakok. Amelyik nem, az az akar lenni. Ez a többség.
101. e36c6ad80e (válaszként erre: 100. - Massalhangzo)
2017. jan. 3. 19:16

Nagyon vakok a nők, néha már nevetséges. Homokba dugják a fejüket, ami nem baj, ha nem jön közben a rinya. Ha nem kezdenek el panaszkodni, hogy ez a baj, meg az a baj. Ha el tudnák fogadni örömmel és jó szívvel a másikat, akkor rendben van. De az, hogy együtt vannak valakivel évekig, mert így meg úgy szeretik, meg dúl a szerelem, és közben panaszkodnak, na ezt nem bírom. Szívják más energiáját.

Ha annyira boldog lenne, nem rinyálna.

Ha tényleg szeretné a párját, akkor egy az egyben úgy szeretné, ahogy van, mindennel együtt, jelen esetben a bulizással, a haverokkal, már a puszta jelenlétének is örülne.


Mert kit is szeret, ha meg akarja változtatni? A pasiját biztos nem. Egy olyan személyt, akit elképzelt, de az egy másik ember, hiszen a pasija ilyen, bulizós. És ami együtt jár ezzel.


Az ilyeneknek - nőknek - sosem nő be a fejük lágya. Hányan hunynak szemet a párjuk félrelépése fölött is, nem is hiszem el. Mert majd megváltozik. Hát nem változik. Előbb-utóbb előtör az igazi énje. Aki bulizós, az még 50 évesen is bulizik. És nagyon sokat. Tapasztaltam. Nekem nem jött be, léptem. Mekkora ökörség ez a megváltoztatás :)

100. massalhangzo (válaszként erre: 99. - E36c6ad80e)
2017. jan. 3. 19:06

nekem is furcsa, hogy ugy irogat, mintha 14 evesen jarogatna valakivel. egy 38 eves faszi nem valtozik, nyilvan nemcsak a kozos pialgatas oromeert bulizik annyit egyutt a facer haverokkal. vajon ennyire vakok lennenek a nok, vagy ennyire be akarjak hunyni a szemuket, es eroltetni, hogy de mi mennyire szeretjuk egymast? ja, hogy ugy kell kieroszakolni meg kizsarolni kettesben toltott otthoni uncsit


meg ha mindketten bulizosak lennenek, akkor passzolnanak.

99. e36c6ad80e (válaszként erre: 97. - Csimber)
2017. jan. 3. 18:10

Biztos, hogy ő is le akar mondani erről-arról miattad? Nem kellene ezt erőltetni. Éljen úgy, ahogy szeretne, amíg fiatal. Ha igazán szereted, örömet akarsz neki szerezni, és neki a bulik jelentik azt. Minek akarod korlátok közé szorítani? Ez nagyon önző dolog.

És az őszinteség nem rosszindulat. Ha egy pasit így korlátoznak, az előbb-utóbb menekülőre fogja.


Ha a haverjai találnak barátnőt, feleséget. Te megírtad a forgatókönyvet az életükre vonatkozóan. És ha nem akarnak találni? És ha mellettük is buliznak majd? És csajoznak is? Azért sem járok bulizni, mert tele van hülye nyomulós nős pasikkal, akiket a feleség otthon vár, ők meg bárkit röptében.


A felfogásod naiv és gyerekes, tele illúzióval.

98. massalhangzo (válaszként erre: 97. - Csimber)
2017. jan. 3. 16:04

lehet, hogy gonosz dolog, de szerintem ne eld magad bele. legalabb nem fogsz akkorat koppanni, mikor vege


ilyen rovid kapcsolatban maris lemondasok, kompromisszumok, amik kisebb-nagyobb sikerrel zajlanak? remenykedes, hatha jon no is a tarsasagba, es akkor majd jol erzed magad te is? mindennel jobban szeretitek egymast, de mar eljutottatok szakitasig? nem lesz eletre szolo, sajna

2017. jan. 2. 12:00

Látom, sokan hozzászóltak.

Kicsi rosszindulatot is érzek pár embernél :(

Volt sok gondunk az elmúlt két évben, főleg ezek miatt a különbözőségek miatt, de mindennél jobban szeretjük egymást :) Két hónapot külön töltöttünk, és akkor jöttünk rá, milyen fontos is a másik és azóta mégjobban szeretjük egymást, és tudjuk, együtt szeretnénk leélni az életünket, a nehézségekkel együtt. Ehhez mindkettőnknek lemondásokra, és kompromisszumokra van szüksége, amit kisebb nagyobb sikerrel, de egyre jobban művelünk :) Én most olyan időszakomat élem, hogy nincs kedvem nagyon más társaságához, csak vele lenni. Előtte nem volt ez, és majd ez is biztos elmúlik, és ha a haverjai találnak barátnőt, feleséget, akkor biztos szívesebben megyek majd én is vele, mert tudok kivel dumálni női dolgokról :)

96. csimber (válaszként erre: 94. - Csikil4ny)
2017. jan. 2. 11:52
Köszi, nagyon jó. :) békés volt és nyugodt :) többször kérdeztem tőle, hogy szeretne-e elmenni valahova, de láttam rajta, hogy igazából ő is lusta volt, mivel előző nap haverjaival volt és fél kettőkor ért haza kb. :) ma is kérdeztem, nem bánta-e meg hogy így történt, és mondta hogy nem :) pókereztünk, iszogattunk, beszélgettünk, aztán éjfélkor puszi, fürdés és alvás :)
95. andi6020 (válaszként erre: 94. - Csikil4ny)
2017. jan. 1. 19:22
(diadal)ittas
94. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Csimber)
2017. jan. 1. 19:21
Milyen volt a szilveszteretek?
93. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 92. - E36c6ad80e)
2016. dec. 31. 18:10
Köszönöm és neked is szép estét kívánok. BUÉK!
92. e36c6ad80e (válaszként erre: 89. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 31. 18:03
Jobbulást! És azért szép estét, BUÉK!
91. Specially (válaszként erre: 84. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 17:06
Egyrészt azt írtam,hogy rokonok,barátok...másrészt a fórumindító mondta,hogy szinglik a haverok.Ez nálunk is így van jelenleg és bizony volt,hogy nem élveztem az autókról szóló eszmefuttatást :D elbeszélgettem magánéleti dolgokról is de azt meg párom unta mert már sokszor hallotta...tehát én is azt várom,hogy mindenkinek legyen párja majd később gyerekei és senki ne unatkozzon a találkozókon:)
90. 8a65af67ce (válaszként erre: 87. - Csikil4ny)
2016. dec. 31. 16:35
Lehet, hogy perverzek, és azért nem bír elszakadni tőlük.
89. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 88. - 328e1b30ab)
2016. dec. 31. 16:34
ó ne is mondd. Mi mentünk volna boldogan, de már tegnap éreztem hogy baj lesz, ma délelőttre már be is lázasodtam. Próbáltam mindent teát, algopyrint de semmit nem ért. Győzködtem a férjemet, hogy menjen egyedül ne senyvedjen miattam de hát szolidarít úgyhogy mi most TV előtt kettesben. De be fogjuk pótolni
88. 328e1b30ab (válaszként erre: 85. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 16:30

Azért görcsös bulizás, mert

a, te írtad, hogy bulizni KELL, és

b, a kérdező nem akar menni.


Nem, karácsonykor, aki rendesen szervezi a dolgait, az sem fáradt.


"Mit csinál két átlagember négy fal között szilveszterkor?" Elég nagy gáz van, ha a tv a megoldás egyedül ...

87. csikil4ny (válaszként erre: 84. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 16:03
Valahol előbb leírta a fórumindító, hogy a párja haverjai egyedülálló pasik, akikkel együtt iszogat, akár Szenteste is...
86. túrógombócka (válaszként erre: 84. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 16:02
olvasd el, miket írt a ti. nem közös baráti kör, hanem a barátja nőtlen haverjai. csaj nincs is köztük.
85. massalhangzo (válaszként erre: 80. - 328e1b30ab)
2016. dec. 31. 16:00

miert lenne egy bulizas kotelezo vagy gorcsos? ezek szerint ha a parod menne bulizni baratokkal, es feltetelezem, hogy 3 ev utan kozos barati kor van, akkor te bevagdnak a gorcsos, kotelezo hiszteriat, hogy marpedig te nem akarsz bulizni, uljetek otthon?


nem hiszem, hogy karacsonykor mindenki faradt, nyilvan aki nem csinal semmit, csak hederel, az nem :D


harmadreszt szerinted mit csinal ket atlagember otthon negy fal kozott szilveszterkor, tarsasoznak? mert nem hiszem, hogy a forumindito parja, aki nagy bulis, es menne el, otthonra kenyszerulve majd nagy romantikus estet csap a csajanak, aki ezen rugozik unnepek alatt is, hova menjenek, hany oraig maradjanak stb.

84. massalhangzo (válaszként erre: 78. - Specially)
2016. dec. 31. 15:57

mert te azt feltetelezed, hogy szenteste a pasija egy kanbuliba megy lereszegedni. en meg azt feltetelezem, hogy a karacsonyt azert mindenki tartja, es egy 38 eves pasi barati kore sanszosabb, hogy nem 20 eves piasokbol all, hanem hasonlo koru, tobbnyire csalados vagy paros emberkekbol, akik osszejonnek karacsonykor, mert ez naluk a szokas :D


nem mindenki csak a rokonait latogatja unnepekkor, sok helyen a szomszedok is osszejonnek par orara, dumalni, enni, koccintani

83. ina87
2016. dec. 31. 15:46
ha nem akarsz egy újabb vitát akk egyez bele a párod döntésében ezt az egy estét úgy is ki lehet bírni,viszont ha nagyon különböztök akk talán nem ö az ideális partner számodra
2016. dec. 31. 14:48

Itt nem az a kérdés, hogy ki hány éves (én sem vagyok sem vén, sem koravén, mégsem megyek sehova szilveszterezni, nincs kedvem), hanem, hogy számukra nagyon fontos kérdésekben nem tudnak úgy megegyezni, hogy mindketten nagyon, de nagyon jól érezzék magukat, legyenek akár otthon, akár buliban.


Tőlem bárki mehet bárhova, vagy maradhat otthon, ha én nem vagyok bulizós, és nagyon zavar, ha valaki minden hétvégén bulizik, akkor nem olyan pasit választok, aki ezt csinálja. Ha nem zavar, olyannyira nem, hogy tudok örülni, ha valami boldoggá teszi, mondjuk a bulizás, és őszinte örömmel tapsikolok hozzá, hogy már megint bulizol, de király vagy, szuper, akkor nekem való a pasi.


Én nem tudnám ezt elfogadni, ilyen korban pláne nem, de nem is rinyálnék, mert az a legrosszabb megoldás. Nem is akadályoznám, Menjen és bulizzon. Keressen olyat, aki szintén bulizós.

81. Specially (válaszként erre: 80. - 328e1b30ab)
2016. dec. 31. 14:10
Akkor en jo koravén buksza vagyok mert 26evesen sincs semmi kedvem menni az éjszakába :D
80. 328e1b30ab (válaszként erre: 72. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 13:49

Nem hinném, hogy életkorfüggő lenne a szilveszteri, "kötelező" bulizás, görcsösen bizonygatva akármit is, akkor is, ha mondjuk fáradt, migrénes vagy menstruációs görcse van vagy bármi.


Másfelől karácsonykor miért lenne mindenki fáradt?


Harmadrészt miért telne egy kettesben eltöltött, példabeli szilveszter a tévé bámulásában?

79. e36c6ad80e (válaszként erre: 63. - Csikil4ny)
2016. dec. 31. 13:41
Igen. És ez nem jó neki sem és a pasinak sem. És az idő meg csak telik felettük. Milyen sokan állnak a saját boldogságuk útjába, és ez szomorú. Nem képes elengedni ezt a pasit.
78. Specially (válaszként erre: 72. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 13:40

Azért nem tudom hol normális dolog szent este hazibuliba menni ha egyszer van parja.Ott a többi nap rokonlatogatasra vagy epp baratokra.

Én megértem kicsit a foriminditot mert en sem szoktam élvezni ha belecsoppenek a kanbuliba:) es nem azert mert nem illunk össze,biztosra veszem parom sem bírná sokaig a csajos csicsergés közepén:) viszont ha minden hetvegen eroltetne ezt a kanbulit biztos nem birnam sokaig es elgondolkodnek h nincs igenye az en tarsasagomra.

77. MZsanett (válaszként erre: 75. - 8a65af67ce)
2016. dec. 31. 13:35
Nem tudom, de az már gyanus, ha valaki ennyit vedel. A fórumindító leírta, hogy hétközben is szoktak iszogatni. Oké, az még nem alkoholizmus, de akkor se tesz jót. Ráadásul a pasija minden hétvégén iszik. Ha életvitellé válik, akkor könnyen lehet alkoholista...
76. MZsanett (válaszként erre: 71. - 04424e865e)
2016. dec. 31. 13:33
Ilyet még én se hallottam. De akkor már tudjuk, hogy van ilyen is:D Én 19 évesen voltam olyan, hogy 25-én mentem el bulizni, mert akkor voltak a legjobb karácsonyi partik, meg retro partik, de 24-én eszembe se jutott soha elmenni.
75. 8a65af67ce (válaszként erre: 74. - MZsanett)
2016. dec. 31. 13:33
Alkesz a pasas?
74. MZsanett (válaszként erre: 72. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 13:32
Ha összhangban lennének, akkor nem lenne gáz, hogy az egyik bulizni megy, a másik otthon ül, de itt annyira mások az igények. És megy a sz.rakodás, mert ez az. Sose értettem azokat a párokat, akik futkosnak egymás után, hogy megváltoztassák a másikat. Itt is futkos a fórumindító a párja után, hogy maradjon otthon. Nem veszik észre, hogy ez mennyire röhejes. Ha lesz gyerek is, akkor meg az lesz, hogy az anyuka éjfélkor foghatja kézen a gyerekeit és járhat kocsmáról kocsmára, hogy hazahozza az apukát, hogy ne igya el a fizetését. Sose értettem, hogy mi értelme van ezeknek a kapcsolatoknak.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook