Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? fórum

Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
73. massalhangzo (válaszként erre: 71. - 04424e865e)
2016. dec. 31. 13:20

nalunk nyugi van szenteste, otthon egyutt csaladdal, de sokan vannak, akik peldaul pont ilyenkor utaznak el valahova, vagy egyutt vannak a barataikkal


szerintem ha nincs csaladi osszejovetel szenteste, gyerekekkel, szulokkel, akkor sokkal jobb program lehet egyutt unnepelni, vacsorazni a baratokkal. sokan vannak egyedul ilyenkor, es otthon ulnek szomorkodva, unatkozva, az miert lenne jobb?

72. massalhangzo (válaszként erre: 70. - MZsanett)
2016. dec. 31. 13:18

tenyleg vicc es rohej az egesz. 3 ev utan nem dobok hatast, csak mert a parom bulizni akar szilveszterkor, mert ismerem, es ha nincs is kedvem, elmegyek vele es jol erzem magam, mert azert a parom. mert jo vele, a barataival stb.


28 evesen, gyerek, minden nelkul otthon ulni inkabb, nezni a tevet, az valami befasult koraven punci, vagy arrol szol, hogy jatsszuk el a kapcsolatosdit, es unatkozzunk otthon a teve elott, de elmondhatom, hogy kettesben voltunk a "parommal"? :D


hisztizni, hogy karacsonykor minek akar a barataival lenni hajnalig, mert masnap mosott szar lesz? ki nem az karacsonykor? :D ha valaki nem is bulizik, sut-foz, porog, kipurcan :D

ezek nem toltenek normal idot kettesben, hogy egy karacsony vagy szilveszter is errol kell szoljon? pali biztos orul majd, hogy otthon ulhet, fonogathatja a csaj hajat megnezve a huszezredik szilveszteri film ismetleset :D

71. 04424e865e (válaszként erre: 68. - MZsanett)
2016. dec. 31. 13:16

Ez nekm is furcsa. Szentestét még talán a megrögzött agglegények sem töltik együtt, inkább a szüleiket, nagyszüleiket szokták meglátogatni.

Még sosem hallottam olyant, hogy karácsonykor házibuli.

70. MZsanett (válaszként erre: 69. - Massalhangzo)
2016. dec. 31. 13:09

Nem is az a baj, hogy hol töltik a szentestét, hanem hogy nem lehet úgy kompromisszumot kötni, hogy ne szívjon valaki. Mindig rossz lesz valakinek. A pasi nem akar otthon ülni, neki az lesz kínszenvedés, a fórumindítónak meg nem tudom, miért jó az, hogy ráerőlteti valakire az akaratát...Egyszerűbb lenne szakítani.


Nekem is ez jutott az eszembe. Mivel nem passzolnak, ez egy idő után még jobban ki fog ütközni. És ha jön egy olyan csaj, akihez passzol, akkor ebből könnyen megcsalás lehet.

69. massalhangzo (válaszként erre: 67. - MZsanett)
2016. dec. 31. 12:56

valoszinuleg azert, mert ez is olyan raeroltetett "kapcsolat" a semmire. szentestet is lehet baratokkal egyutt tolteni, belehalt volna a csaj, ha elmegy es a parjaval egyutt jol erzi magat? otthon ketten egymast nezni jobb volt, es most elegedett?


nyilvan total mas nore van szuksege a pasinak, masba tudna szerelmes lenni, mint ahogy a csajnak is mas pasira lenne szuksege es mast tudna szeretni, nem erre raeroltetni, hogy legyen olyan meg viselkedjen ugy, ahogy o szeretne. ugyis idovel jon majd egy olyan noci, akinek nem kell megfelelni, hanem passzol a pasihoz, jobb esetben a csajnak is megjon az esze elobb-utobb es keres mast

2016. dec. 31. 12:50
De ez is vicc, miért kellett szenteste bulizni? Miért nem beszéltétek meg előre szilveszterre? Fuck logic.
2016. dec. 31. 12:49
Általában az szokott lenni, hogyha egy férfi becsajozik és szerelmes, akkor elfordul a barátoktól. De itt nem ez történik, mintha a barátai fontosabbak lennének. Ráadásul szentestén elmenni bulizni...Ez tényleg arra utal, hogy semmibe veszi a minőségi együtt töltött időt a párjával, és csak a bulizás érdekli.
2016. dec. 31. 12:49
nem tudom, emberek minek vannak egyutt, mikor ovis szinten kozelitenek problemakhoz, amik nem problemak. aztan csodalkoznak, hogy nem egy boldog kapcsolat, es nem is lesz normal vege
65. 8a65af67ce (válaszként erre: 58. - 0084acbe42)
2016. dec. 31. 12:48
:(
64. simple (válaszként erre: 54. - Csimber)
2016. dec. 31. 12:31
Neked ez miért jó? Miért csak magadra gondolsz folyton? Miért ne mehetne ő ha szeretne, te meg otthon akarsz lenni akkor maradnál otthon? És akkor mindkettőtök jól érezhetné magát.
63. csikil4ny (válaszként erre: 56. - E36c6ad80e)
2016. dec. 31. 11:57
Mondhatjuk... Örül, hogy sikerült pasit fognia, teljesen mindegy, hogy milyen.
62. andi6020 (válaszként erre: 54. - Csimber)
2016. dec. 31. 11:52
Győztél. Megint. Boldog vagy?
2016. dec. 31. 11:51
Töltsétek külön.
60. 31bc25d879 (válaszként erre: 55. - 0084acbe42)
2016. dec. 31. 11:46
Na akkor már nagyon ne járjon el.
59. e8da813d29 (válaszként erre: 58. - 0084acbe42)
2016. dec. 31. 08:35
Én se ...
58. 0084acbe42 (válaszként erre: 57. - E8da813d29)
2016. dec. 31. 08:31
Nézik együtt a tévét, romantikusan, a lány hozzábújva és boldogan, hogy megint sikerült rákényszeríteni az akaratát, miközben a pasi arra gondol, hogy mennyire unatkozik ahelyett, hogy a haverokkal szórakozna ahogy szerette volna. Nem.Tudom.Elképzelni.Máshogy.
57. e8da813d29 (válaszként erre: 54. - Csimber)
2016. dec. 31. 08:25

Mit fogtok csinálni?

Hogy tervezed?

2016. dec. 31. 08:13

Ezt a fórumot a szilveszter témára próbálta kihegyezni a fórumindító, de ez közel sem arról szól, mint már ő is rájöhetett, nem ez az egy szilveszter a lényege, hanem az, hogy két teljesen különböző emberről van szó, akik meg akarják változtatni a másikat. Itt nem találta meg zsák a foltját ebben a kapcsolatban.

Csak időhúzás még tovább együtt maradni.

Nincs értelme a csajnak otthon duzzogni, a pasiját zsarolni érzelmileg, vagy sértődötten elmenni egy buliba, ahol megjátssza magát, hogy élvezi. Nem illenek össze. Ez ennyire egyszerű.

2016. dec. 31. 08:06

Összejösz egy nem otthon ülős pasival aztán csodálkozol, hogy nem ül otthon. "Szóval szeretném megtanulni, hogyan tudom azt elérni, hogy a párom "engedelmeskedjen" nekem, és ne"vegyen semmibe", hogy ez már megint csak hisztizik...? Pl. el akar menni valahova, ahova én nem szeretném. Eddig kiborultam, sírtam, hisztiztem, és mégis elment.

Hogyan viselkedjek akkor másképp?" Miért akarod, hogy ne menjen el oda hova akar? Miért akarod arra kényszeritni, hogy kettesben legyen veled, miközben társasági ember? Neked jobb érzés ha kényszerből otthon ül veled, mert nem "engedted" el? Amikor majd gyereketek lesz és még többet eljár, mert az otthonlét unalmasabbá válik, mi lesz?

2016. dec. 31. 07:59
Koszi a tanacsokat, sikerult megbeszelnunk, tegnap talalkozott sracokkal es mondta hogy ezert ma este kettesben lehetunk es azt csinalhatunk amit szeretnek ️
2016. dec. 31. 06:06

Hát nem tudom. Azért néha kompromisszumot kell kötni. Legalábbis nem árt. Ha jól értem akkor a karácsony megvolt a te akaratod szerint. Azt mondanám, hogy akkor a szilveszter meg most legyen az ő kedve szerint.

Mondjuk én sem vagyok egy nagy tivornyázós-dorbézolós, illetve nem csípem a kötelező ivászatokat és azt sem értem, mi abban a buli, hogy a másnapot kiütve végig alussza az ember. Pia nélkül, illetve egy pohár borral is jól tudom magam érezni ha jó a társaság.


Én most elmennék a helyedbe, de ha ez ennyire kabinetkérdés nálatok ami sorozatosan konfliktusokat szül, biztos megbeszélném, hogy merre van az előre a jövőt illetően. Ha szükséges a haverokkal is beszélnék. Úgy könnyű ugrálni, hogy nekik nincs párkapcsolatuk. Na de neked viszont van. Persze menjen a barátod a haverokkal hisz az is kell, te meg addig barátnőzz, vagy csinálj magadnak programot, tedd ami jól esik. Jól is esik néha egy pár óra különlét. A minden hétvégét én sem tűrném el, nem vezet jóra. Sőt, sehová nem vezet.


Vannak 28 évesek akik nem bulizósok és vannak 48 évesek akik igen. Nem vagyunk egyformák, de ha egy pár vagytok és közösen tervezitek az életet néha muszáj alkalmazkodni és megtalálni a közös nevezőt.


BUÉK! És tényleg próbáld jól érezni magad ma este.

Azt nagyon rossz ötletnek tartom, hogy ő megy, te meg otthon maradsz.

52. féknyom (válaszként erre: 40. - B1dbc250b6)
2016. dec. 30. 23:40

Drága kenyér...

És a sok gyilkosságot még nem is említetted.

51. féknyom (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 23:37

Milyen békáról beszélsz? Ne nyelj le semmit. Nem akarsz menni? Ne menj, megy nélküled. Neki ez egy buli, ami nem kötelező, mert azokat nem szereti. Hiába is próbálsz abba a (esetlegesen kiprovokált) mondatába kapaszkodni.

"mindig is vita volt"

Nem lehet egyszerű veled, de nem feltétlen csak benned van a hiba.

50. Channa* (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 22:05

28 évesen öreg vagy?

Ne már!

Mi még a férjemmel sosem voltunk kettesben szilveszterkor, pedig már együtt vagyunk jó régen.

Ja, de egyszer, amikor terhes voltam.


Menj bulizni! Vagy keress egy olyan embert, aki hasonló habitusú, mint te.


Jó szórakozást holnapra!:D

49. sanyinak (válaszként erre: 47. - 04424e865e)
2016. dec. 30. 21:28
Ja, persze, menet közben címzettként "egyesültetek" a fórum indítóval :)
2016. dec. 30. 21:25
Töltsétek külön, probléma megoldva. :DD
47. 04424e865e (válaszként erre: 45. - Sanyinak)
2016. dec. 30. 21:17
Gondolom a hozzászólásod első mondata szólt igazán csak hozzám. :))
46. fincsi5 (válaszként erre: 34. - Csimber)
2016. dec. 30. 21:14
Karácsonykor te nyertél, most ő jön.:))
45. sanyinak (válaszként erre: 44. - 04424e865e)
2016. dec. 30. 21:12

A társaságot már minden bizonnyal "jól ismeri", hiszen a pasija haverjai, akivel mindig tölti a hétvégéket.

Talán tényleg nem passzol egymáshoz az értékrendetek és mást kéne választanotok magatok mellé.

Én azért szívesen meghallgatnám a sztorit a másik oldalról is. Annyira nem lehet rossz ez a pasas, ha így ragaszkodsz hozzá...

44. 04424e865e (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 20:49
Én megértelek téged, mert engem sem nagyon lehetne rávenni, hogy nagyobb társaságban olyan személyekkel ünnepeljem a szilvesztert,akiket csak ímmel-ámmal ismerek vagy sehogy. Maximun néhány baráttal, egy beszélgetős tv nézős szílveszter, de a zenés táncos összejövetelekből már kinőttem. Ráadásul alkoholt sem fogyasztuk és valószínű hamar megunnám, hogy az enyhén ( vagy erősen )illuminált állapotban lévő személyek lépten nyomon engem is itallal kínálgassanak, mondván ilyenkor inni kell.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook