Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? fórum

Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. csimber (válaszként erre: 9. - Túrógombócka)
2016. dec. 30. 18:14
nemtudom... sokat változott azért az idő alatt amióta együtt vagyunk. félek tőle én is, hogy gyerekkel is itt fog hagyni... :/ de most hogyha heti két három órára elmegy a haverokkal azt kibírom... nem gond. de ilyen fontos eseményeken mint szilveszter és karácsony, én inkább a párommal szeretnék lenni :(
2016. dec. 30. 18:13

én már kinőttem a bulizásból,"

Pff, 28 évesen?

Szilveszter a bulirol szól, a Karácsony a család és a kettecskén eltöltés

Menj el, érezd jól magad, bulizzál

Lehetek még kettesben hogy sok is lesz.

11. Humor Helga (válaszként erre: 8. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:13

akkor ha valaki ilyen bulis típus az év többi részén hogy oldjátok meg?


(nekem volt egy exem.. Ő nagyon bulis volt én semennyire... nem is értem miért kezdtünk bele, alapjaiban különböztünk )

10. csimber (válaszként erre: 4. - Viva70)
2016. dec. 30. 18:12
igen, sajnos a haverjai mind egyedülállóak...egyiknek sincs barátnője, csak az ivás, bulizás... persze ő sem akar kimaradni belőle. De most a haverjai akivel szokott lenni, azok elutaztak több napra. Oda nem mentünk, mert kijelentettem, hogy több napra biztos nem megyek sehova. Most csak úgy valahova mennénk, illetve unokatestvéréékhez.
9. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:11
azt ugye tudod, h nem fog megváltozni akkor sem, ha családot alapítatok?
8. csimber (válaszként erre: 3. - Humor Helga)
2016. dec. 30. 18:11
persze, amúgy semmi gond, szeretjük egymást meg minden. jól megvagyunk. néha vannak viták, de elenyésző.
7. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:03

fúú, de rossz lehet :(

Ha nem mentek, marad a fagyos hangulat, és senki se érzi jól magát.

Ha mentek, akkor ő jól érzi magát, te nem.

Szokott egyébként úgy lenni, hogy több órát is kettesben töltötök?

Csinálj egy Pót-Szilvesztert csak kettőtöknek! :)

6. c601b1f339 (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:02
Ha a kapcsolat elején heves felindultságból agyoncsaptad volna kb. most szabadulnál és ez most nem lenne kérdés... :) csak vicceltem...legalábbis azt hiszem...:) Szóval nincs rugalmas gondolatom hacsak nem az, hogy álmában kötözd le az ágyhoz, esetleg a péniszét széles ragasztószalaggal húzasd oda a combjához...:) szomorú élet :(
5. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 18:02
Nem a bulival van a baj, hanem azzal, hogy egyáltalán nem találtok: mindketten másképp képzelitek el az életet....
2016. dec. 30. 18:02
Nem vagytok egy hullámhosszon az látszik. Azt megértem, hogy bulizni akar szilveszterkor, a nagy többség azt teszi. Na, de karácsony szentestére bulit szervezni a haverokkal? Nálam ez verte ki a biztosítékot leginkább. Számomra ez minden életkorban elképzelhetetlen dolog.
2016. dec. 30. 18:01
egyébként jól megvagytok? meg van az összhang?
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. dec. 30. 17:59
Szerintem ráértek még arra, hogy kettesben szilveszterezzetek. Ebben a korban még BULI HAVEROK FANTA!
2016. dec. 30. 17:52

Szóval én 28 éves nő vagyok, ő 38 éves férfi. Majdnem három éve együtt vagyunk, és mindig is vita volt köztünk arról, hogy pl ő minden hétvégén haverokkal akar inni, én meg nem vágyom rá. De mostanában talán kicsit jobb a helyzet. Nem jár el annyit.

Karácsonykor 24-én a haverjai csináltak egy házibulit, ahova úgy volt hogy megyünk, de én azt hittem, hogy mondjuk hétkor kezdődik és akkor el tudunk jönni olyan 12-1 körül. De kiderült hogy csak 10kor kezdődik, és mi meg másnapra hivatalosak voltunk a szüleimhez, ami évente egyszer van, és nekem nagyon fontos volt. Még karácsony előtt megbeszéltük hogy karácsonykor akkor elmegyünk ebbe a buliba, és a szilvesztert ketten töltjük. De én akkor még nem tudtam, hogy ez a buli 10kor kezdődik... És tudom milyen a barátom, nem jött volna el 12-1kor, hanem ottmaradt volna ötig, és reggel meg olyan lett volna mint a mosott sz*r, és nem akartam, hogy így legyen ott a szüleimnél, ezért mondtam neki hogy nekem fontos a másnap, nem szeretném ha rosszul nézne ki. De nem azt mondtam, hogy ne menjen el. Erre "megsértődött" és nem ment el.

Én már amióta az eszemet tudom, arra vágytam, hogy a párommal tölthessem egyszer a szilvesztert. Most beszéltünk róla, hogy mi lesz holnap, és akkor mondta, hogy hát itt lesz buli, ott lesz, én meg mondtam hogy szeretném ha kettesben lennénk.

De érzem hogy ebből nem lesz semmi, mert muszáj lesz elmenni valahova. Nem is olyan buli lesz, csak itt nem messze, de neki mindenképp mennie kell valahova. KÉt hete még azt mondta, hogy neki nem is számít a szilveszter, meg kötelező bulizás meg ilyenek...

Erre most meg ez van, és tuti holnap veszekedés lesz belőle, mert én nekem semmi kedvem elmenni sehova, én már kinőttem a bulizásból, csak vele szeretném tölteni. Mit tegyek? nyeljem le a békát és menjek el vele megint? mikor én nem ezt szeretném?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook