Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
3035. libikóka
2020. márc. 2. 22:55
Na kezdek kinyúlni ,úgyhogy leírom mi volt ma. Aki idelátogat annak talán hasznos,aki meg épp sorstárs láthaja ha v.mit hibáztam és jól kijavíthat:)) Reggel sima kávé ,délelőtt ketokávé , ebéd sonkatercs + ubi , du, ketokávé(teljesen rákatt..) vacsi oldalas+ savanyúság . Adaggal vigyázok,..éhes még most sem v.ok , semmi falásroham ,még mindig ámulok , és mi tagadás ez nagyon megérintett érzelmileg is.Ezt meg már végképp nem vágom mi ez???? úgy hogy nem is csipogok tovább:)) Aludjatok jól:))
3034. Ákom-bacon (válaszként erre: 3033. - Libikóka)
2020. márc. 2. 21:54

Mondjuk egy kis nyújtás nagyon jó tud lenni!

Én is gyakran bevállalnám, ha egy-két cm-vel magasabbbak tűnnék utána!

3033. libikóka (válaszként erre: 3032. - Ákom-bacon)
2020. márc. 2. 21:07
Na jó ,csak kicsit volt morbid. Igaz, annyi fogyókúra és kudarc után ,már néha hihetné az ember h. könnyebb lenne nyúlni kicsit, mint fogyni.
3032. Ákom-bacon (válaszként erre: 3031. - Libikóka)
2020. márc. 2. 20:49
Hú, ezzel ne is viccelj! Szerencsére nincsenek véletlenek! 😉
3031. libikóka (válaszként erre: 3030. - Ákom-bacon)
2020. márc. 2. 18:01
Hát ha merő véletlenségből,nem lelek rátok lehet h.már denevérágyon aludnék.
3030. Ákom-bacon (válaszként erre: 3027. - Libikóka)
2020. márc. 2. 17:40
Nem baj magasabb lehet hogy nem leszel, de karcsúbb igen! 😀
3029. Ákom-bacon (válaszként erre: 3020. - Szamocav)
2020. márc. 2. 17:38

Szívemből szóltál! Én sem tudok létezni nélküle!


Valószínűleg igazad van, azért nem nagyon megy le már súly, mert nem nagyon van miből! Pedig szerintem van még bőven rajtam! 😆

3028. libikóka (válaszként erre: 3026. - Moncsika80)
2020. márc. 2. 14:41
Utólag is a legjobbakat szülinapra:)Köszi a bíztatást, most aztán csak Hajrá mindannyiunknak:))
3027. libikóka (válaszként erre: 3025. - Szamocav)
2020. márc. 2. 14:35
:)) OK! Lepattintom Garfield effektet:) Mértem is centiztem is. Mára 2 kg minusz (és nem is érdekekel h. ez még csak víz lehet) Centik, derék-99, has-111, comb -62,mell al.-99..........hát na és mindehez nem v.ok 2 m magas(163)
2020. márc. 2. 11:31

Na sziasztok! Üdv az újaknak is! :)

Nálam kb. az egész múlt hét a szülinapom jegyében telt :) Isteni és felejthetetlen volt. Viszont mérlegre biztos, h nem állok egy darabig! Mától megint figyelés ezerrel a kajára!

Szamóca! Jobbulást nektek! Most mindenki beteg az én környezetemben is.. :(

Libikóka! Totál megértelek, h para van a mérlegtől.. Én kb. hónapokig nem álltam rá.. homokba dugtam a fejem igazából. De ennek vége! Brutál és szörnyű, de akkoris tudatosítottam magammal/magamban, h "ennyi waaazzzz a súlyod, szedd össze magad!!!!" most már remélem sikerülni fog!! Neked is sok kitartást kívánok hozzá!

3025. szamocav (válaszként erre: 3023. - Libikóka)
2020. márc. 2. 11:02

Gyógyulgatnak a fiúk. A férjem ment is ma dolgozni, a kicsi tegnap végre evett is, és még a hangját is hallottam. Szerintem pár nap és túl leszünk rajta 😃


Ne parázz a mérlegtől! Képzeld, életemben először barátok lettünk 😃 eddig mindig az volt, hogy ráálltam a mérlegre, és nem tudtam eldönteni ki akadt ki jobban, ő vagy én! 😃 de ez mára megváltozott. Szinte hallom, hogy minden egyes alkalommal ahogy ráállok, egy kicsit megkönnyebbültebb a sóhaja 😃

3024. Szandi010 (válaszként erre: 3021. - Szamocav)
2020. márc. 2. 09:50

Köszönöööm:) annyira aranyosak vagytok:-)

Persze leírom majd, csak az a baj, hogy az elején nem kezdtem el mérni magam csak körülbelül 3 hete :( De este leírom a méreteim:)

3023. libikóka (válaszként erre: 3022. - Szamocav)
2020. márc. 2. 09:42
Parázok ám a mérlegtől!Na nem nagyon (de mégis!)Felkutatom ma valahol a centit is.Már elég régen elengedtem ezt a fogyókúra mizériát ,tudva hogy ami lemegy vissza is jön.Életmódválltás..........hát igen ...nagyon nehéz vol belátni hogy EZT KELL TENNI és lusti is meg időbe telt hogy ezt a módszert felfedezzem és meglássam benne azt hogy NA EZ TALáN!!!Mondogathattam magamnak hogy már meg leszek igy is,valahogy tudtam hopgy nem csak nem volt eszközöm! De most JUHíííí:) GYóGYULTOK remélem:))
3022. szamocav (válaszként erre: 3019. - Libikóka)
2020. márc. 2. 09:07

Na! Szuper! Én is pont így kezdtem! A 4. napra már tudtam, hogy működni fog! És azóta is tart 😃

Talán olvastad, de nem kell kibírnod péntekig! Én szerdánként adom az eredményeket, de szinte mindennap mérlegre állok. Nem baj az, ha látod, hogy mivel mit tudsz elérni, meg minek milyen hatással van a szervezetedre.😃 és mégis sűrűbben látod az eredményt, sűrűbb a sikerélmény! 😃

3021. szamocav (válaszként erre: 3010. - Szandi010)
2020. márc. 2. 08:57

Óriási nagy gratula neked is!

Örülök, hogy ilyen lelkes vagy 😀 mert ilyen jól működik neked is!

Fogsz majd nekünk centiadatokat is mondani? 😃

3020. szamocav (válaszként erre: 3014. - Ákom-bacon)
2020. márc. 2. 08:46

Gratulálok! Szuper vagy!👸🏻👍🥰

Szerintem az ideális testsúlyodnál vagy, ezért nem fogysz tovább. A tested tudja mi a jó neki!

Hogy a korábbi kérdésedre válaszoljak, dehogy tervezem abbahagyni!!! Csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan változik az ízlésem. Azt gondolom, hogy a keto nem egy divatdiéta, hanem az életmód, amit választottam, és működik. Nem lennék eszemnél, ha egy jól működő dologtól megválnék!

Azt hiszem már meséltem, hogy mióta ketózom, sokkal energikusabb vagyok. A kajakóma is már csak az emlékeimben él. A testem mostmár tudja tartani a lépést a lelkemmel, mióta a ketó szerint étkezem. Tényleg úgy látom, hogy a fogyás csak mellékhatása a választott életmódomnak. 😃

3019. libikóka
2020. márc. 2. 08:29
Hali!Jó hetet ,napot ,MINDENKINEK!Itt a tavasz a kertek alatt.Először is ,köszönöm az összes jókivit:)) Szamocav:gyógyulást és drukk hogy ne kapd el. SZóval túl a hétvégén,CSAK pozitív tapasztalatom van(nagyon meglepő).Reggel - délelőtt 1 sima 1 keto kávé és 2 étkezés,így osztottam be.Amit alig akarok elhinni ELéG volt,nem voltam éhes...ez még annyira felfoghatatlan hogy örülni is alig merek neki:)Teljesen jó a közérzetem . Tudom hogy ez csak 4 nap meglátása de több diétás program meg mindenféle kapszulás idiótaságok és stb. után mondhatom hogy első napokon ilyen simán még nem léptem át.HA KIBíROM addig akkor mérlegelés pénteken:)
3018. Ákom-bacon (válaszként erre: 3017. - Szandi010)
2020. márc. 1. 15:31
😃
3017. Szandi010 (válaszként erre: 3013. - Ákom-bacon)
2020. márc. 1. 14:56
Köszönöm szépen! Ti pedig példaértékűek vagytok számomra:))
3016. Ákom-bacon (válaszként erre: 3015. - Rózsavirág48)
2020. márc. 1. 10:17

Jaaaj, nagyon köszönöm! Meg azt, hogy az elején te velem voltál, mindig számíthattam rád!

Köszönöm! 😘


Örülök, hogy most már ennyien vagyunk, én is itt akarok lenni a többieknek! Magamért is!

3015. Rózsavirág48 (válaszként erre: 3014. - Ákom-bacon)
2020. márc. 1. 09:37
Gratulalok az eredmenyedhez es a kitartasodhoz👍🏅 nagyon buszke lehetsz magadra en az vagyok rad😍
2020. márc. 1. 08:28

Sziasztok!

Március 1. van!

A tervem az volt, hogy a mai napig szeretnék lefogyni 54 kg-t a!

Hát, nem sikerült! 🤷 (megjegyzem közben már az 51-et terveztem, de hát mostmár tudjuk, hogy esélytelen)

Szóval, a súlyom 56-57 kg körül mozog, ezt tudtam elérni! De semmi gond, ez is nagyon megfelelő!

A keto utam nem adom fel, ezután is mindent ugyanígy csinálok, eszemben sincs változtatni, csak már talán kevésbé fogok számolgatni!

3013. Ákom-bacon (válaszként erre: 3010. - Szandi010)
2020. márc. 1. 08:15

Szia! Örülök, hogy neked is tetszik, és hogy sikerül fogynod! Szerintem ez egy szuper diéta, sok finomságot lehet enni, mégsem kell éhezni, nem is értem miért nem merik sokat kipróbálni! 🤷 De, hát nem vagyunk egyformák!


Gratulálok a sikeredhez, már a héten is sikerült fogynod látom! Ügyes vagy, így tovább!

3012. Szandi010 (válaszként erre: 3003. - Libikóka)
2020. márc. 1. 07:31

Szia!

Ezt öröm látni, hogy nem vártál hétfőig. Az első lépést már megtetted a változásért, hiszen fejben már döntöttél:-))

Hajrá! Sikerülni fog!!

3011. Szandi010 (válaszként erre: 3007. - Szamocav)
2020. márc. 1. 07:30
Mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!
3010. Szandi010
2020. márc. 1. 07:29

Sziasztok!

Kicsit eltűntem, szülinapozás volt tegnap, főzés, takarítás stb stb..:-)


Egyetértek veletek maximálisan. Én sem tudom elképzelni, hogy valaha visszatérjek a régi "étkezési" szokásaimhoz:D ( vagy hogy is nevezzem..) Mértékkel fogok mindent enni ha elérem a kitűzött súlyt de visszatérni a régihez szinte most esélytelennek látom.


Képzeljétek, 79,3 kg vagyok s a centik is nagyon jó eredményt mutattak pedig a héten nem volt sok torna:-))) Juhéé! :D Öröm&Boldogság.

Remélem hasonló eredményekkel zárjátok a hetet.

3009. Ákom-bacon (válaszként erre: 3006. - Szamocav)
2020. febr. 29. 23:24
Hát te is abba fogod hagyni? 🙁
3008. Ákom-bacon (válaszként erre: 3007. - Szamocav)
2020. febr. 29. 23:24
Szegények! Jobbulást nektek!
3007. szamocav
2020. febr. 29. 12:07

Közben érdekesen alakul a hétvége... életem pasijai mind a négyen elestek a harcmezőn. Mind beteg, lázas stb...

Remélem hamar jobban lesznek.

3006. szamocav (válaszként erre: 3002. - Ákom-bacon)
2020. febr. 29. 12:05

Biztos vagyok benne, hogy furcsa lenne! Én is már megszoktam, hogy a család mást eszik, mint én. Ráadásul a mentő ötletek.. pl soha nem gondoltam volna, hogy a csak egy falat az íze végett működhet! Most jön a vallomás: rájöttem, hogy valószínű nem bíztam meg magamban 🤣

Arról nem beszélve, hogy az ember ízlése is változik. A ketó előtt sok tejjel ittam a kávémat, mostmár nem ízlik vele.

Komolyan kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a hozzáállásom a sütikhez, ételekhez, amit most nem eszek. Ha eljön az ideje, az almás háromszögön fogom letesztelni 😃

❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook