Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
688. Nünüke :) (válaszként erre: 687. - vicus8708)
jan. 12. 06:25

Pontosan ezt akartam írni.Szerintem nem kell a sok számolgatás én csak a ch-t számolom hogy ne szaladjak túl.4 hónapig észre se lehetett venni hogy máshogy eszek.Töpörtyű szalonna húsok és társai.A kenyér helyett fitt &go na ezt számoltam hogy beleférjen meg a napi tejszines kávé de rutinná válik az egész.

Jó tudom beleolvastok a naplómba most nem ez látszik de ha az első 1-2 megvan akkor nem kell vele sokat foglalkozni!

Sok sikert mindenkinek!!!

687. vicus8708 (válaszként erre: 686. - farkasnoemi26)
jan. 12. 05:58

A puffadàs nàlam csak akkor jelentkezik,ha èhes vagyok,de nem eszem. Vagy ha több a ch 30 g-nàl.

Igazàbòl nem èrtem, h mièrt kìnlòdtok a kalòriaszàmolàssal, ha 20-30 között marad a ch,ès a zsìr sok,ellenőriztètek is a csìkkal, h legalàbb ròzsaszìn,akkor tuti a fogyàs. A kalòriàt igazàn azoknak kell szàmolni,akik màr több hònapja csinàljàk bűnmentesen,ès ezèrt stagnàlnak.

Nekem akkor olvadnak a kilòim leginkàbb,mikor szinte semmi ch ès sok hàzi szalonnàt eszek,annak a kalòiája nem kevès 😁

Ez csak egy meglàtàs,nem kioktatàs.

Èn is pròbàltam az ablakos böjtöt,egèsz nap nem ettem,dèlutàn 4 ès 6 között csak,amiben sok zsìr ès kb. 20 g ch volt,fogyàs semmi. Megpròbàltam,de nem működik, mert a testem egèsz nap nem termelt ketonokat,bàr tudtam,h ìgy lesz,de azèrt mègis kipròbàltam 😉

jan. 11. 23:32

Sziasztok keto tarsak :) hetfo ota ketozom en is es a tapasztalataitokra vagyok kivancsi.

Tartom a makrokat es a kaloriat,vezetem naploban applikacion,laza sport is van majdnem mindennap. Azt vettem eszre viszont h borzalom felvan puffadva a hasam kb mint korAi terhesen es a wct se latogatom ugy...nagyon krnyelmetlen...volt vki hasonloan?:)

jan. 11. 05:48

Ròzsaviràg hatàsàra a ketogènt pròbàlom keverni az ablakos böjttel.

Reggeli a szokàsos zsìrkàvè,utàna majd ha elkèszül a kaja,csak akkor eszek.(2-re èrek haza a kislànnyal,mèg elkèszülök legalàbb fèl 4 lesz)

Ma disznòmàjat sütök,savanyùval ès a szokàsos fehèrjès kenyeremmel eszem.

Ez a kenyèr az otthon kaphatò fitt&well kenyèrre hajaz,egy szelet 3,5 g ch.

684. MyHappyDays (válaszként erre: 681. - Rózsavirág48)
jan. 10. 07:53
Az sima liba :D
jan. 10. 05:50

A reggeleket èn mindig kàvèval kezdem.

Kàvè+pötyi (èdesìtő)+ kòkuszzsìr+ fèl deci tej.

Ez fèl 6-tòl 10-ig kitart.

682. resiver
jan. 9. 20:24
Ma a teszt alapjan mar ketozisban vagyok.Vasarnap meg tok feher volt a ketocsikom,ma mar erosebb rozsaszin.Tegnap vacakul voltam nagyon feszult voltam de orulok hogy most sokkal rovideb ideig tartott ez az allapot.Ti is rengeteg vizet kivantok es izomfajdalmaitok vannak atallaskor?
681. Rózsavirág48 (válaszként erre: 678. - MyHappyDays)
jan. 9. 13:01
ugyes vagy es a naplodbol latom megy az idoszakos bojt is😊
jan. 9. 12:59
en viszont szamolom es ezert lett sok a makaroni. egyebkent csinalom az idoszakos bojtot is es a szenhidratot az azert nem tartom annyira szigoruan de igyekszem alacsonyan tartani😊
679. vicus8708 (válaszként erre: 677. - Rózsavirág48)
jan. 9. 10:58
Kalòriàt nem szåmolok,csak a ch.
jan. 9. 10:41

Sziasztok!

Ma már tartom az arányokat :)

677. Rózsavirág48 (válaszként erre: 675. - vicus8708)
jan. 9. 08:41
oopsie volt a teszta csikokra vagva es a sajt tejfol dobta meg a kaloriat. te mennyi kaloriat eszel egy nap? majd a naplodat megnezem erdekelnek a ketogen desszertek😊
jan. 9. 06:22

Remèlem nem gond,h megosztom veletek a tapasztalatokat, de màr több,mint egy ève csinàlom,csak nàlam mindig megszakad,ha Ausztriàbòl hazamegyûnk 2-3 hètre a szülőkhöz. De ìgy is 7 kilò tartòsan lement,ami rajtam van mèg az 4-5 kg.

Remèlem tudok segìteni nektek,ha sok vagyok,akkor szòljatok 😁

675. vicus8708 (válaszként erre: 650. - Rózsavirág48)
jan. 9. 06:19

Nem tudom, h ezt h fogyasztottad.

Èn ha bolognait csinàlok,akkor a csalàdnak főzök ki tèsztàt, èn pedig lereszelek egy jò adag gauda sajtot nagylyuku reszelőn,majd arra teszem a hùsos szòszt,tuti ehetsz belőle bőven, ès az estètől se kell aggòdnod 😉

jan. 9. 06:15
A kalòriatàblàzatba,ha az elejèn jàrtok,jobb ha mindent megnèztek,mennyi a ch,kèsőbb màr kisùjbòl kiràzzàtok, h mi a tiltott,vagy miből lehet azèrt egy keveset enni.
673. vicus8708 (válaszként erre: 662. - kardviragillat)
jan. 9. 06:13
Zöldsègnèl jobb,ha sima fejessalàtàt,jègsalàtàt,uborkàt fogyasztasz,bàr ha szendvicsbe teszel pàr karika paprikàt vagy paradicsomot,az is belefèr,de ha ètel mellèvàgod,akkor semmikèpp,mert akkor sokat meg tud ùgy enni belőle az ember.
672. vicus8708 (válaszként erre: 667. - Rózsavirág48)
jan. 9. 05:59
Lehetünk ketòzisba,de ha a 30 g-ot nem tartjuk,akkor csak sùlytartàs van,fogyàs max az első kèt hètben vàrhatò talàn.
671. vicus8708 (válaszként erre: 652. - kardviragillat)
jan. 9. 05:57

Mindenkèpp!

A kesudiò ès a pisztàciàvalbhamar megvan a ch, vigyàzz vele. Szotyibòl többet ehetsz,persze,ha bontogatod.

Nasinak inkàbb sneck kolbàszokat javaslom.

Süti,èdessèg van a naplòmban,akit èrdekel. 4-5 g ch van benne.

670. vicus8708 (válaszként erre: 665. - franciska49)
jan. 9. 05:51

Csatlakoznèk hozzàtok,ha nem bànjàtok.

Az eritritet èn is hasznàltam,az lenne a lènyege,h kevesebb kell belőle,mint a cukorbòl. Nekem ez tèves info volt,az ìze borzalmas,a ch 100g-ban 100. Ìgy sûtiknèl maradtam a folyèkony èdesìtőnèl, kàvèba pötyi.

Ennyi erővel cukrot is ehetnènk ès annak az ìze legalàbb jò.

669. resiver (válaszként erre: 666. - franciska49)
jan. 8. 22:18
Volt idoszak mikor fogysztottam mivel olyan cegben melozom ahol ezt is csomagoljuk:)Ferjem meg palacsintaba is belesutotte.Aranyokat nem tudok mondani en higabban szeretem (regen ment bele kokuszprotein es mazsola)beleteszed es varsz vele meglatod elkezd dagadni,ha tul hignak talalod akkor tehetsz meg bele.Nem emlekszem pontosan de ha jol emlekszem 2dl(egy nagy bogre)tejhez egy evokanallal tettem,felretettem egy fel orara es utanna fogyasztottam,ha rogton eszed akkor nem lesz zseles,nem mindenki birja megenni zselesen.
668. resiver (válaszként erre: 665. - franciska49)
jan. 8. 22:14
szerintem el van tulozva az eritritnek kozel sincs olyan ize mint a cukornak de jobb mint a semmi.Eddig uressen ittam a teat de nagyon meguntam most teszek bele pici eritritet igy megiscsak jobb valamivel,reggeli kavemba suslit teszek)potyi
667. Rózsavirág48 (válaszként erre: 664. - kardviragillat)
jan. 8. 21:32
nekem ma 34gr lett a ch leginkabb a zoldsegek miatt. eleinte kell csak a 20gr es a lenyeg hogy 50gr alatt legyen de egyen fuggo van aki 50el is ketozisban van
jan. 8. 21:20
Ma vettem chia magot az aldiban.Van köztetek akinek van tapasztalata vele?Reggeli mutyit szeretnék csinálni.kókusztej+15 g/nap chia. Esetleg bevált arányokat tud valaki ajánlani?
665. franciska49 (válaszként erre: 661. - resiver)
jan. 8. 21:17
eritritol-ra sütnek általában minden sütit ketogénéknál.Szerintem nyugodtan.Én muffint csináltam ahol édesitőként ezt tettem bele.Azt olvastam valahol, hogy a cukorral egyenértékü az édességérzet. Nekem kevés volt.
jan. 8. 21:00
probalom osszeallitani a napi kajat, de sehogysem tudok kijonni 20 ch alatt,csak ha nem eszem semmi zoldseget, azokban erost sok van
663. Rózsavirág48 (válaszként erre: 661. - resiver)
jan. 8. 20:43
na en orulnek ha 77 lennek😊 az edesitoszereknek ma akarok utana nezni bar tokmindegy mert anelkul sem a kavet sem a teat nem tudom meginni tehat en fogom hasznalni. amit eddig olvastam abban nem jelentett gondot most pont egy olyan irast olvasok ami kategorikusan tiltja az edesitoszereket hat keresek most ket olyan cikket ami nem es megnyugszom😁
jan. 8. 20:39
Zoldseget azt mit fogyasztassz? Vagy mit lehet?
661. resiver
jan. 8. 20:10

Sziasztok en is kezdem ma.77,6rol indulok az unnepek alatt csak 2kg jott fel pedig iszonyu sokat ettem es rendgeteg edesseget,csodalkoztam is hogy csak ennyi jott fel.

Mondjuk en annyira nem szamolgatom a dolgokat,elhagytam a tiltott dolgokat es kb ennyi.

Eritritol mehet mint edesitoszer?

jan. 8. 07:38
mai nap jol kezdodik mozgas kipipalva. indulhat a het😊 most mar egeszseges is vagyok odafigyelek az etkezesre is ezerrel. nektek hogy megy?
659. Rózsavirág48 (válaszként erre: 657. - kardviragillat)
jan. 7. 18:28
ami nekem nehez megfelelo mennyisegu zoldseget enni illetve a gyumolcsrol lemondani🍎🤔🍆
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook