Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két szűz jegyű ember, miért nem lesz soha egy pár? fórum

Két szűz jegyű ember, miért nem lesz soha egy pár? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 5. 11:22
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ki az a elme roggyant ember, aki a csillagjegyek alapján választ párt magának!
2013. ápr. 5. 08:33
Szüleim mindketten szűz csillagjegyűek, lassan harminc éve házasok, köszönik, megvannak.
24. life14 (válaszként erre: 16. - 274c9996b8)
2013. ápr. 4. 23:27

Ezt cáfolom.Kevés dolog igaz rám,amit a horoszkópomban irnak.

Világ életemben temperamentumos,érzelmileg túlfutott és akaratos voltam.

Ha kell rámenos vagyok,de nem tolakodóan.

Huvos,félénk viszont egyáltalán nem vagyok,és biztatni sem kell,mert amit akarok,azt meg is szerzem.

Úgyhogy ennyit az asztrológiáról.

Mondjuk már hallottam olyat,hogy inkább az aszcendens határozza meg a jellemet,mint a csillajegy.

De én szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban.


Viszont akikrol tudom,hogy szuz a csillagjegyuk a kornyezetemben,valahogy nem vonzanak,mert nem elég határozottak,dominánsak,eros jellemuek és rámenosek.Kicsit visszafogottabbak.

De lehet,hogy csak véletlen,hogy szuz a csillagjegyuk.

23. dev_p
2012. szept. 21. 12:39
miért is ne lenne? :-o
2011. márc. 21. 14:03
Sziaszto!Most cáfolok, mi 10éve vagyunk együtt és mind a ketten szűz jegyüek vagyunk!De van egy barátnőm akinek csak 2évig tartott
21. supin
2009. okt. 26. 08:23

Ez igy nem igaz.

Ismerek ilyen jegyű házaspárt.

20. direne
2009. okt. 25. 23:19
hát...
2009. júl. 23. 15:43
Miért ne lehetne?? Én ismerek ilyen párt,már 12 éve élnek együtt, gyerekeik is vannak...
18. 274c9996b8 (válaszként erre: 17. - Panka13)
2009. júl. 23. 15:10

hm ? !

Hat ha igazan akarod ÖT ! ? Fekezd magadat kicsiket , ez nem gond az amugy is huvös szuznek :) / elfog jönni a Te idöd IS :) /

Az ilyen es efajta beköpesekre hasonloan lehet valaszolni pl ; Te sem jössz be nalam mint pasi ,meg közeleben sem jössz az en mertekemhez stb.... D

Egyebkent a huvös , közönyös taktika beszokott jönni a legtöbb pasinal ! Mert "hirtelen!" erdekes leszel, akiert muszaly kuzdeni :)

17. Panka13 (válaszként erre: 16. - 274c9996b8)
2009. júl. 23. 14:17

Óóóó, akkor én meghazudtolom ezt az egész mindenséget:)))))))

Nekem ami a szívemen az a számon, és a rámenősséggel sincs gondom!:)

Egyébként meg kezd megoldódni a dolog! (le se sz@r):D Ill. 1-2 leráz! Amivel persze semmi gond, csak kezd idegesíteni, hogy hülyének néz. Magyarul: úgy fest mintha valami nyomulós tyúk lennék, akit meg kell fékezni. Pedig nem! Messze nem! Tök kedves, aranyos, (kinézetre nem épp az esetem)de ettől függetlenül el tudom képzelni nélküle is az életemet.

Csak épp ezek tudatában nem jön be ez a lerázós stílus. Mondja, hogy bocs, de nem jösssz, be mint nő! Én pl. ilyenen nem tudok megsértődni:)

16. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - Panka13)
2009. júl. 22. 19:01
A szuz ember nem ramenös , biztatni kell ! Maskeppen nem mer lepni :) Mivel biztosra akar menni ! Mivel mind a 2-en szuzek vagytok , nehez a kezdet , de ha vegre valamelyikötök kikalkulalta a legjobb,legbiztossabb lepest !/ami idöbe telhet!/ Utanna nagyon szep kapcsolat alakulhat ki , közöttetek !
2009. júl. 22. 17:59
Nem vonok, de egyszer azt mondta, hogy tudna szeretni, most meg semmi. Ill. van: visszafelé fejlődünk, de nem görcsölök a dolgon (megpróbálom) mert attól ugysem lesz jobb. Különben is: pasi mint csillag az égen!
2009. júl. 22. 16:33

Ne vonj le messzemenő következtetéseket. Ha valóban imádjátok egymást, lesz folytatás. Nem kell mindig mindent előre megtervezni. Lehet, hogy azért nem beszélt arról, hogy lesz-e folytatás, mert neki evidens. Lehet, hogy spontán a fickó :o))

Bár egy szűz esetében köve hiszem :DDDD

Nekem az aszcendensem az és remekül a halálba tudom kergetni vízöntőségemet a szűzies pöcsöléssel, tervezgetéssel :DDD


Szóval nyugi, tékitízi :)))

13. sariya (válaszként erre: 12. - Jéghegy)
2009. júl. 22. 16:29
Hát az szűz pasik általáb várnak és nem lépnek..de ezt ő tudja inkább.
12. Jéghegy (válaszként erre: 11. - Sariya)
2009. júl. 22. 15:54

Szerinted egy nő hívhatja randizni a pasit?:) Csak, mert a történetből nem úgy néz ki, hogy a pasi akarná.

(én Panka helyébe képzelem magam: elhívom a pasit, az meg vagy nemet mond, v. eljön és láthatóan a háta közepére sem kívánja az egészet:( (

11. sariya (válaszként erre: 9. - Panka13)
2009. júl. 22. 15:48
Hát akkor hozzatok össze még egy randit:)
10. Ekka
2009. júl. 22. 15:30
Nekem erről a hasonlóságról, egészen más dolog jutott az eszembe. Konkrétan az, hogy szerintem ő ugyanúgy "játszik" mint te! (nem ad ki infót;) ) Hm?
9. Panka13 (válaszként erre: 8. - Sariya)
2009. júl. 22. 15:13

:)

Lehet velem van a baj, hiszen én sem adok/adtam jeleket, hogy tetszik mint férfi..

Egy biztos.. mikor elválltunk a randin, előtte mélyen a szemembe nézett, (volna)ha én nem nézek másfelé ill. a 2 puszi is olyan furcsa volt.., de lehet én láttam többet a dolog mögé, mint ami ott volt.

2009. júl. 22. 15:05
Türelem rózsát terem:D
2009. júl. 22. 14:57
Szóval most kicsit sz@rul érzem magam, mert mást vártam ettől az egésztől, és lehet most próbálom a csillagjegyre fogni.. Na, mindegy! Majd lesz valami:P
2009. júl. 22. 14:55

Az igazság az, hogy nagyon hasonlítunk, és ezt eddig élveztük is..

A randi tök jól sikerült. Ma beszélgettünk egy csomót, (2 órát)de teljesen átlagos dolgokról... senki nem beszélt a folytatásról... Talán ennek tényleg semmi köze a csillagjegyhez:)

2009. júl. 22. 14:51
A párom is szűz és egy hosszú kapcsolatában amiből 2 gyerek is van,szintén szűz volt a nő.Sose szerette igazán,unatkoztak,alig jártak vhova,most meg ölik egymást..hogy miért?Azt nem tom..
2009. júl. 22. 14:51

Azért,mert mindkettő túl kritikus ahhoz,hogy el tudja vagy el akarja fogadni a másikat olyannak,

amilyen...Ugyanakkor azért nincs teljesen így..

Mivelhogy nem létezik "igazi" szűz típus:egy sze-

mélyes/ún.radix/horoszkópban mindenképp vannak

másfajta konstellációk is,amelyek a Szűz-szerű

tulajdonságokon mindenképp módosítanak.Ezek az

egyéb tényezők viszont összeköthetnek két-amúgy

születésnapja alapján Szűz jegyűnek titulált

embert-akár egy pár is lehet belőlük.Ehhez ismerni kell mindkettejük ember személyes horosz-

kópját.

Nagyon meg kell gondolni tehát,hogy ki az,akit

mi egyszerűen Szűz típusnak nevezünk,mert ez

általában egy egyszerű redukció,amiből téves

következtetéseket is le lehet vonni.

2009. júl. 22. 14:49
Ez abszolút nem csillagjegy-függő.
2009. júl. 22. 14:43
Imádjuk egymást, mégis leragadtunk az első randinál.
2009. júl. 22. 14:42
Két szűz jegyű ember, miért nem lesz soha egy pár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook