Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet az oka, hogy 90%-ban azonos csillagjegyű embereket vonzok be? fórum

Mi lehet az oka, hogy 90%-ban azonos csillagjegyű embereket vonzok be? (beszélgetős fórum)


23. Habor
2019. máj. 9. 22:09
Az élet egy nagy játék, mindenkinek megvan a saját játéka, de mégiscsak társasjátékról van szó ahol te választod meg a partnereket. Hogy miért 90 %-ban azonos csillagjegyű embereket vonzol be erre nyilván sok válasz létezik. Elhangzott az hogy pusztán véletlen, nyilván lehet mondani azt is hogy az adott jegynek a tulajdonságait kell magadban erősíteni a tanulás keretében. Megközelítés kérdése, de igazából nem lényeges, az a fontos hogy mindenből a legjobbat hozd ki. Ha az asztrológiában hiszel megjegyzem azonos jegyen belül is minden ember más és más tulajdonságokkal rendelkezik,nem érdemes általánosítani.Az ikertestvérek is lehetnek nagyon különbözőek jellemüket tekintve hiszen nem ugyanabban az időpontban jönnek világra, emiatt más az ascendensük helyzete, más házakba kerülhetnek a bolygók amelyek így eltérő életterületeken fejtik ki hatásukat.Tapasztalni kell és tanulni, ez a fejlődés lényege,nem baj ha azonos jegyűek jönnek mindig, biztos ezt írtad meg magadnak forgatókönyvnek "odafent".
22. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Ab65a971c2)
2019. ápr. 24. 22:42
Nekem furák :)
21. ab65a971c2 (válaszként erre: 20. - Érdekes73)
2019. ápr. 24. 22:26
Egy részük tényleg önző, arrogáns, öntörvényű. A többi közvetlen, nagylelkű, kellemes társaság. Én ilyeneket ismerek.
20. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Ab65a971c2)
2019. ápr. 24. 21:58
A ffi példányok elég önzőek.
19. f11dc76a39 (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2019. ápr. 24. 21:08
Igazából előre senkiről se ítélkezek csillagjegy alapján, de személy szerint az összes ember akivel nem találtam meg a hangot az skorpió. Aztán lehet, hogy tök véletlen :)
18. uzala (válaszként erre: 17. - Mo-Ma)
2019. ápr. 14. 14:11
Fetrengő röhögésem fokozódik és ismétlődik... ezt a szuperblablát... ha ez az áltudományos giccs nyelvi paródiája,akkor gratulálok, fergeteges humor, a kabaréba vele.
17. Mo-Ma (válaszként erre: 16. - Uzala)
2019. ápr. 12. 23:06
Ha semmit nem tudsz a DNS interdimenzionális információrendszerének működéséről, a kozmikus sugárzás aurareferenciáiról és csak lineáris időben tudsz gondolkodni, akkor... nyugodtan fetrengj a röhögéstől és hallgasd a sláger rádiót.
16. uzala (válaszként erre: 15. - Mo-Ma)
2019. ápr. 12. 22:56
Első lélegzetvételkor behatoL a micsoda a micsodába? Ekkor marhaságot évtizedek óta nem hallottam,. Ezt poénnak szántad? fetrengek a röhögéstől. Áldott együgyűség! Namost persze, ha tátott szánkba behatol a mágneses információ, ilyen pl. az elektromágneses rezgés, és ha a szülőszobában épp a slágerrádiót hallghatják, akkor a pici baba lesz a kislány a zonogránál, mert Koós Jánost játsszák mágneses sugárzásban, vagy épp az időjárásjelentés megy, és akkor ő lesz a talajmenti fagy.
15. Mo-Ma (válaszként erre: 12. - Uzala)
2019. ápr. 12. 22:20

1) "3. Máig nem tudják a legképzettebb asztrológusok sem megmagyarázni, hogy miért az égitestek pillanatnyi konstellációja születésünk napján, határozza meg sorsunkat, személyiségünket. Miért nem fogantatásunk pillanata?"

Honnan szedted, hogy nem tudják megmondani az okát, hogy miért a születés pillanata számít??

Azért, mert az első lélegzetvétellel kerülnek bele az ember aurájába azok a Föld légkörében lévő mágneses, kozmikus információk, amik a hajlamot meghatározzák.

2) Miért nem vesszük figyelembe a távolabbi bolygókat?

Mert azoknak elhanyagolható a hatásuk a közelebbi, nagyobb égitestekhez képest.

2019. ápr. 12. 09:51

similis simile gaudet

Hasonló a hasonlónak örül.

13. Epresturmix (válaszként erre: 11. - F11dc76a39)
2019. ápr. 12. 09:46
Miért érzel így a skorpiókkal? 😊 Pedig velük általában jól kijönnek más jegyek.
12. uzala
2019. ápr. 9. 09:07
Itt legalább 3 probléma van, ami miatt inkább tartalmatlan fecsegésnek tartom a témát, mint sem valódi kérdésnek. 1. Ha egy dobókockát elég sokszor dobsz fel, biztosan lesz olyan sorozat, amikor egymás után többször is 6-osra esik le. Mi következik ebből? Semmi. A következő dobás esetém is ugyamannyi a 6-os esélye, mint bármely más számé. Ezt hívják úgy, hogy statisztikai szóródás.Ahhoz, hogy 90%-ban azonos jegyűeket vonzz be, leghalább 10 esetnek kellene előfordulnia. (Ez azért önmagábam is elég nagy szám, hacsak nem vagy előrehaladott korban, amkor lehet a nagy számok törvényére hivatkozni.Megsúgom, egy bizonyos kor felett egyre kisebb a vonzerő.) Vezetsz ilyen feljegyzéseket? 2. Az asztrológia kb. 4000 éve létezik, az ókori Mezopotámiából származnak az első emlékek. Az egy nagyon komoly csillagászati és matematikai tudásból fakadó komplex rendszer. Ebből mára jóformán csak a Nők Lapja és társai bugyuta horoszkópjai maradtak. (Milyen jót is tenne mindenféle embertudománynak 12 kategóriába sorolni az embereket.) 3. Máig nem tudják a legképzettebb asztrológusok sem megmagyarázni, hogy miért az égitestek pillanatnyi konstellációja születésünk napján, határozza meg sorsunkat, személyiségünket. Miért nem fogantatásunk pillanata? Ja persze, mert azt nem ismerjük, holott egy pici sejthalmazra az egyébként alig vagy egyáltalán nem mérhető kozmikus erőknek jóval erősebb hatása lehet, mint egy felsíró kis vasgyúróra. És miért nem veszik bele a számításokba a Szaturnoszon túli bolygókat? Mert azokat a távcsövek felfedezéséig nem ismertük? És most már mind ismerjük? Akkor mi leghyen a Plútóval? amiről a csillagászok azt állítják, hogy nem is tartozik a bolygók közé, mert olyan kicsi, ráadásul nemrég adták hírül, hogy messze a Plútón túl is keringe egy rejtélyes nagy bolygó.
11. f11dc76a39 (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 8. 14:43

Én nem hiszek különösen benne, de most belegondoltam és én 2 emberrel nem nagyon "találom meg a közös hangot", ők skorpiók. A hozzám legközelebb álló barátnőm meg a párom is oroszlán. Velük értetem meg legjobban magam. Nem tudom, lehet csak véletlen.

De ja, nálam is kb annyira számít a születési dátum, hogy tudjam mikor van az embereknek a szülinapja.

10. Alina* (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 8. 08:03

Nem hiszem, hogy butaság lenne.


Szerintem velük van "dolgom". Tanulnom kell tőlük.

2019. ápr. 8. 01:40
nem tudom
8. Mo-Ma (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 8. 00:21

Hello, nem butaság.

Olyan összefüggések milliói vannak a világban, amiről még csak nem is álmodsz.

Egyébként az jó jel, ha így van.

Ha gondolod részletesebben is kifejtem.

2019. ápr. 8. 00:17

Vêletlenek nincsenek 😁

Én hiszek a sorsban és az asztrológiában is!

Viszont az, hogy azonos a csillagjegyetek édes kevés! Más bolygó állások is befolyásolják, hogy milyen lehet a kettőtök kapcsolata pl az is aszcendens sokat befolyásol.

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 7. 23:14
Az mit jelent, hogy "vonzok be"?
2019. ápr. 7. 23:00
Nem tudom. Én főleg Vízöntőket.
4. globus (válaszként erre: 2. - Gyöngy:))
2019. ápr. 7. 22:13
Engem sem. Max. annyiban, hogy fel tudjam köszönteni a születésnapján.
2019. ápr. 7. 22:11
A sors rendelte,hogy én a KOS kiválasztjak egy csodás Mérleget.
2. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 7. 22:03
Nekem nincs tapasztalatom. Sosem érdekelt ki, milyen csillagjegyű.
2019. ápr. 7. 21:55

Véletlen? Butaság, és a horoszkóp semmit sem jelent? Vagy oka van?

Mi a tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook