Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi jellemző a szűz jegyű emberekre?/ Jellemző-e rájuk az állandó mehetnék, utazhatnék? fórum

Mi jellemző a szűz jegyű emberekre?/ Jellemző-e rájuk az állandó mehetnék, utazhatnék? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2013. máj. 3. 11:23
nem.volt szuz parom volt,de utazasi kedve atlagos volt csak.
110. d'moni
2010. nov. 4. 20:38
Anyukám szűz jegyű és állandó csavargyáros! Mindegy neki, hogy este 10 van, vagy ünnepnap, csak megy megy... és nem érdekli a másik véleménye, úgy is úgy lesz, ahogy ő kitalálta.
109. 274c9996b8 (válaszként erre: 108. - Castellina)
2010. aug. 30. 12:36
Ha , bejön a dolog Te is ,lenyugszol es otthonullö leszel :)
108. Castellina (válaszként erre: 107. - 274c9996b8)
2010. aug. 30. 08:56
Egy kos van a képben, de nem szeret csavarogni:(
107. 274c9996b8 (válaszként erre: 106. - Castellina)
2010. aug. 27. 12:22

Igen , csavarogni fogsz addig amig meg nem , talalod a parodat :)

Egy bika esetleg egy kos idealis lenne -:D

2010. aug. 27. 12:15
Én szűz jegyű vagyok és csavargó!
2010. jan. 17. 16:21

Szűz jegyűen ki merem jelenteni: menni és menni aztán HAZA, de gyorsan! Mert ugye az itthon az mégis más. Pedantomániámat csillapítva azonnal főzésbe kezdek majd kioktatom a környezet férfitagjait, hogy mi is van egy nővel ha...

Tipikus maximalista hp szoktam lenni, de van rá megoldásom :)

2010. jan. 17. 13:07
Nem jellemző, ha elmegyünk valahova, amit szeretek, aztán várom hogy menjünk haza.
2010. jan. 17. 09:33

Sziasztok


Én is szűz jegyű vagyok


Imádok itthon lenni, a családdal, de nagyon szeretek utazni is, bárhová, csak menni-menni


de én is pár nap múlva már jönnék haza:)))))

2010. jan. 17. 09:21
Rám semmi nem jellemző amit írnak a szűz jegyűekről. Az oroszlán jegy inkább, pedig csak az asszcendensem az.
101. 8059 (válaszként erre: 89. - Tinendo)
2010. jan. 17. 09:18
AKÁRHACSAK A SZÖSZYMBEN UTAZNÁL,MINT NYITOTT KÖNYVBEN...VÉGTELENSÉGIG MAKACS HA RÁJÖN A HISZTI-ÉS FÉL ÉLETÉBEN NEM VOLT SEHOL,MOST CIPELGETEM DE MINDIG NYAFIZIK HOGY Ő NINCS HOZZÁSZOKVA..DE A VÉGÉN PERSZE TETSZIK NEKI..JA ÉS NEM MUTATJA KI AZ ÉRZELMEIT CSAK NAGYON RITKÁN.>>EGY SZŰZ NŐ NAGYON KEMÉNY DIÓ..RÁK ÉS OROSZLÁN SOKKAL SZERENCSÉSEBB.DE PERSZE ÉPP EZ A KIHÍVÁS A SZÜZEKBEN.. :-)))
100. 23443e225c (válaszként erre: 57. - E3fbbc47f9)
2010. jan. 13. 10:04

Én is ugyan ilyen vagyok,csak még annyit hozzátennék hogy agyon tudom aggodni magam a 10 hónapos gyerekem miatt,a legkissebb apróságon is:-)

Nagyon tudok szeretni,de lételemem hogy én is érezzem a szeretetet mert akkor rosszul érzem magam az adott helyzetben...

Nekem is ki kell mondani a véleményemet,és nagyon meg tudok bántani embereket..de rosszul érint ha mások is ezt teszik:-(.

ja és szeretem ha nálunk mindenki jól érzi magát.


Érdekel hogy a rák jegyüékkel nem nagyon találom meg a közös hangot,ugy is mondhatnánk hogy vége harag és sértődés lesz.De viszont a hugom és anyu is rák őket imádom.....Bika aszcendensem van.

2009. dec. 16. 11:46
Én is szűz jegyű vagyok és elég otthonülős tipusba tartozom. A nyaralásokon is lehetünk akár milyen szép helyen 3-4 nap mulva már jönnék haza, honvágyam van. A férjem is ki van akadva ezen, dehát sajnos ez van:)
2009. dec. 16. 09:10

Én bika vagyok, és nagyon fáradtnak kell lennem ahhoz, hogy megüljek a fenekemen. Imádok utazni, nézelődni, sétálni, ismerkedni. (igen, asszem ez általánosságban véve nem túl bikás, de nem tudok aszcendenst számolni mert a születési idő órára percre pontosan nem lett feljegyezve, csak a napszakot tudom)


Van egy szűz barátnőm, de őt aztán kirobbantani sem tudnám otthonról. Mindig el akarom csalni Bécsbe a karácsonyi piacra, vagy bulizni, vagy sétálni, vagy shoppingolni, de ő csak az otthona csinosításával, karácsonyi hangulatúvá tételével van elfoglalva. Lakása mint egy múzeum, de még mindig nem elég szép neki. (nemtom hogy ez mennyire szűz-es vonás általánosságban)

2009. aug. 17. 00:31
Én szűz jegyú lennék és éppen annyit utazok, amennyi a céljaimhoz szükséges. Ha nem muszály nemigen utazgatok.
2009. júl. 6. 08:35
Akkor van állandó mehetnékjük, ha nem találják a helyüket és bezárva érzik magukat.
2009. júl. 5. 23:05

Nekem is szűz a csillagjegyem, és jellemző rám, hogy nem tudok megülni a fenekemen.


Ha lehetne, utazó nagykövet lennék.;)

2009. júl. 5. 23:02
Én egyetlen szűzjegyű embert ismerek,már 12 éve kamionos.Ő bizony folyton megy,olyan a természete.
2009. júl. 5. 06:45
A férjem és a fiam is szűz jegyű. Mindegyik nagyon otthonülős, alig lehet őket elimádkozni valahová. Egyébként csendesek, lelkiismeretesek, szorgalmasak, mindig lehet rájuk számítani. Kivéve a csavargást.
2008. dec. 15. 21:22
Ram az utazhatnek nem annyira emrt minden fele jarmube rosszul vagyok..de nagyon...!! de szeretek uj helyekre eljutni egy uj taj uj energiaval tolt fel.. a mehetnek van amikor jellemzo van amikor nem...van ugy hogy az egesz hetem eljarkalom van amikor ki sem mozdulok...szerintem normalisanb tendal a ketto mint minden embernek..szerintem nins koze a horoszkopnak ehhez...
91. niko76
2008. nov. 13. 13:31
igen én is ilyen vok
90. Cuczy
2008. nov. 13. 13:16

Van két szűz-jegyű barátnőm, akik olyannyira különböznek egymástól, ahogy csak lehet!!!

Csupán egyetlen közös vonásuk van: a sértődékenység!

Az egyikük maga a megtestesült nőiesség, aktivitás, furfang, sznobéria, a másik az "antinő", aki soha nem ad magára, teljesen lepukkant.

Egy nagybátyám és egy unokatesóm is szűz jegyű, bennük már több a közös vonás, de ők rokonok.

Utazni nem szeretnek, csak akkor mozdulnak,ha nagyon-nagyon muszály, és ha "megéri"...

2008. jún. 16. 08:53

Ennek a jegynek a megfelelője a természetben az aratás, ezért jellemző tevékenysége a gondos gyűjtögetés, a takarékoskodás. Vagyis előrelátó meggondolt ember, aki mindent saját erejéből ér el az életben. Érzelmeit jól palástolja, nem híve a hirtelen cselekvésnek.

A szűz elemző hajlamú, szinte röntgensugárral vizsgálja egy-egy kérdés valamennyi lehetséges megoldását, és legtöbbször megtalálja a legcélravezetőbb utakat. Mindent előre lát, hiszen előzetesen mindent rendszerez, osztályoz, elhelyez a maga összefüggéseiben; megrémíti és kibillenti mindaz ami kiszámíthatatlan és váratlan. Nem kedveli a bizonytalanságot és a különcködést, általában a megszokott mintától eltérő dolgokat. Ha szót akarunk érteni vele, legjobb ha papírral és ceruzával felvázoljuk előtte a szóban forgó problémát. Ez esetben megérti és olyannyira jól magyarázza el kérdést, hogy a végén már nem tudjuk, kié is volt eredetileg az ötlet. A szűznek egyébként született érzéke van mindahhoz, ami pragmatikus realizmus igényel (a biztos üzlethez, elemző munkához, a szervezéshez stb.)

Mélységesen erkölcsös, becsületes magatartásával olykor másokat is befolyásolhat, szelíden vagy vagy szigorúbban az általa követett elvek és magatartásnormák tiszteletben tartására is késztethet. Nem szívesen kockáztat, és helyesen ismeri fel korlátait (olykor még túlságosan kishitű is), s ezeket a hatásokat másokra is kiterjesztve elvárja, hogy mindenki ennek megfelelően cselekedjék. Ennek ellenére intelligens, bár erősen makacs és puritán.

Legjellegzetesebb vonását a kritikus szellem jelenti, amivel saját és ismerősei tevékenységét egyaránt elbírálja. Tökéletességre törekvő, sohasem elégedett magával, sem másokkal, éles, pletykálkodó nyelve gyakran kiállhatatlanná és elviselhetetlenné teszi. Nemigen hallani, hogy bárkiről is dicsérően szólna, és általában csak igen kevéssé mutatja ki gyöngédségét, azok iránt akikhez ragaszkodik. Igen jó üzletember, informatikus, könyvelő válhat belőle, jól érvényesülhet olyan területen, ami számítási és algebrai ismereteket igényel. Eléggé jó egészségnek örvend, kissé azonban hajlamos a hipochondriára. Leginkább a bél és emésztőrendszeri betegségektől kell tartania. Gyakran gyötri idegi alapú kisebb-nagyobb mértékű, idegi alapú depresszió, amiből azonban végül is felépül. Gyermekkorában átesik minden gyermekbetegségen, könnyebb balesetek is érhetik. A szűz nő nagyon szép lehet, vonásai általában finomak, bőre makulátlan, szeme sötét. A klasszikus szabású, minden különcködéstől mentes, egyszerű, keresetlen ruhákat kedveli.

Minden cselekedetében elszánt és gyakran csökönyös. A partnerének el kell viselnie szüntelen kritizálását, pletykálkodását és akkor nem lesz baj. A Szűz-anya igen gyöngéd lehet gyermekeihez, és nagy áldozatokra képes értük.

Mint minden negatív jegyben, az érdeklődés itt is az anyagi dolgok felé irányul, a gyűjtés, a meglévőkről való gondoskodás lép előtérbe. A Szűz típus erősen önös, de ezt elleplezi, sőt kész önmagát mások szolgálatába állítani, mintha ösztönösen le akarná bontani önösségének várát.


Én is szűz vagyok, de nemigen jellemző rám az állandóan mehetnék, utazhatnék tulajdonság. Van amikor van kedvem, van amikor meg nem :D

2008. jún. 16. 08:48
Ez egy jó kérdés a Nővérkém ebbe a jegybe született inkább ami jellemző rá,hogy a fellegekben jár nagyon sok dologban.
87. McKenzi (válaszként erre: 86. - Mh07)
2008. jún. 4. 09:56

:))) jól estek a megnyugató szavaid

Bízom benne, hogy a horoszkópban hívőket is meggyőzi majd a szelídsége, és nem értelmezik félre a szavait, tetteit. (bár egyelőre nem is lehetne, tényleg olyan kis félős..)

86. mh07 (válaszként erre: 85. - McKenzi)
2008. jún. 4. 09:15

Nem csak mint Szűz jegy szülötte, vagy Bika feleség és Nyilas gyermek édesanyja írom, hogy nem kell elkeseredni. Az emberek folyamatosan változnak, alkalmazkodnak.

Első férjem Bak jegyű, ideális a Szűz szülötthöz. De nem jött be :-( Máig jóban vagyunk, de így sok év távlatából nem értem, hogy mi miért házasodtunk össze. Persze akkor nagyon szerelmesek voltunk, de az elmúlt és maradt a valóság. Őt követően volt még "Bak" kapcsolatom, de hasonló véget ért. Aztán jött az én édes, kedves, figyelmes "Bikám":-) Aki FÉRFI így nagybetűkkel, ennek minden előnyével és hátrányával. Évek óta, mint zsák és a foltja.

85. McKenzi (válaszként erre: 84. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 3. 21:33

Nem ő még kicsi, de tudom, hogy sokan milyen előítéletesek. Hallanád a barátnőmet milyen szavakkal illeti az oroszlánokat, persze hozzáteszi, hogy az én gyerekem az nem olyan, mert ő tiszta apja :)

Amúgy tényleg olyan, férjem szülei mondták, hogy a férjem volt ilyen kicsinek. Most már megértem az anyósomat, ő azt mondja, hogy ezt a fiát mindig jobban féltette. A kisfiam olyan mimóza, hogy megszakad a szívem mikor más gyerekek odamennek és elveszik azt amivel játszik, ő meg nem harcol érte. Bárkihez megyünk jó negyedórát az ölemben ül, puszikat ad, és belefúrja az arcát a pólómba.

Viszont reménykedek, mert ma már a férjem sem olyan mint kicsinek volt, érzékeny, de nem mimóza :)

84. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 81. - McKenzi)
2008. jún. 3. 20:14
A tanar tett mar ra megjegyzest emiatt?
83. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 82. - 274c9996b8)
2008. jún. 3. 20:13
Szerintem 40% barmelyik horoszkop-leirasbol is egyezhet barkivel.
82. 274c9996b8 (válaszként erre: 80. - McKenzi)
2008. jún. 3. 20:09
40% eleg sok , szerintem . Mert itt csak atlagos dolgokrol tudunk irni , nem 1-etlen szemely pontos leirasarol ! Ahhoz nagyon nagy tudas , jartassag lenne szugseges .
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook