Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkópban jártas emberek segítségét szeretném kérni ikrek csillagjegyű férfival kapcsolatban? fórum

Horoszkópban jártas emberek segítségét szeretném kérni ikrek csillagjegyű férfival kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 8. 18:34
Ahoz,hogy valakinek az egyéniségét teszteljük,szükségvan a pontos születési dátumára.Az Aszcendensére a születési órájára,annak helyére-.Hiába született az IKREK jegyében,nembiztos,hogy az dominál a személyiségében.Icamargit
2012. júl. 2. 11:21
Szerintem jófej könnyed, szórakoztató, de ne lepődj meg, ha néha teljesen más- ha érez, ha szeret akkor azért tudja hol a helye.
27. rewt
2012. jún. 23. 10:16

Hát ez nagyszerű...! Ez olyan mint egy használati utasítás.

Törtem a fejem, hogyan lehetne egy embert , gyorsan, praktikusan megismerni. És íme..., elég csak elolvasni: "szögletes orr"...! Nahát.., ilyen részletességgel..? Még rá sem kell nézni és már tudom. De ugye fordítva is igaz..? Ha valakit látok szögletes orral, az "ikrek" - vagy nem..?


A nejem 133 én 158 kg vagyok - de már nem izgulok - csak jól kell gyereket tervezni: Ha az "ikrek" jegyében születik meg "sovány" lesz... Vagy nem..?!


Jaj, már megint izgulok...! Ha ez így a horoszkópokból bejön, akkor az is igaz, hogy 2012 december 21-én (délután háromnegyed kettő után öt percel..?) vége lesz a világnak...!!!

Jésszusom..., jó ezt tudni...?

2012. máj. 10. 18:31
Én most szakítottam eggyel, pszichopata volt. Nem vicc!
25. Timky
2012. máj. 10. 12:17
Tapasztalat az én fiú testvérem ikrek jegyű,(kétarcú).A párkapcsolatában odaadó,megbízható,hűséges, az üzleti életben,mindenkit eltapos a céljai megvalósításához!
2012. máj. 10. 11:43
2 ikrek jegyu ferfival volt dolgom ebbol eggyel egyuttelek nagy boldogsagban.vidam,kiegyensulyozott,nagyon udvarias,erzelmeit kimondo es kimutato jegy.
23. 9536810fa1 (válaszként erre: 8. - Agnik1)
2012. ápr. 12. 14:58
... csatlakozom.. :))
2012. ápr. 3. 15:04
Csak csupa jót tudok mondani.
2012. ápr. 3. 13:03
Az első kommentem akárkinek szólt, de konkrétan a 4. hozzászólásban futóbajnok említi a 2színűséget, meg úgy általában többen lehúzták az ikreket, ezért írtam...:)
20. 2a69f78972 (válaszként erre: 19. - Balageee)
2012. márc. 27. 23:12
Kérlek keresd vissza és nekem is mutasd meg, hogy kétszínűségről hol írtam ???
19. balageee (válaszként erre: 18. - 2a69f78972)
2012. márc. 27. 23:00
azt nem tudom, neked mennyire reprezentatív a mintád, nekem elég megbízható:) de amit hangsúlyozni akartam, a csillagjegy nevéből fakadóan nem következik egyenesen a kétszínűség. sőttt...
18. 2a69f78972 (válaszként erre: 16. - Balageee)
2012. márc. 27. 13:11

Az összes Ikrek ezt gondolja magáról!:)


(...és most nem a szemedről beszélek!:)

2012. márc. 27. 10:27

Ikrek férfit nem ismerek az ikrek nővel meg elfogult vagyok :((,és nincs túl sok jó tapasztalatom velük..:(

De kíváncsi vagyok a többiek véleményére..

2012. márc. 27. 09:50
Azért ne ássuk el az ikrek jegyűeket mindjárt, már csak azért se, mert én is az vagyok és mindkét pólusom korrektül jó fej, nekem elhihetitek. és zöld a szemem:)
15. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Ef4746c77a)
2012. márc. 26. 16:44
Nagyon jól ki lehet velük jönni. :)
2012. márc. 26. 10:14

Az én pasim is ikrek, de a világ minden pénzéért sem cserélném le! Pedig tipikus, én pedig tipikus bak, abszolút nem illünk összea horószkóp szerint, néha ez mutatkozik is, de alapvetően nagyon jól érezzük magunkat együtt és nem tudnánk egymás nélkül élni. Ő a második (remélem utolsó) :) komoly kapcsim, az első pasi is ikrek volt, vele is majd 2 évig együtt voltunk! :)

Szóval én nem adok erre....

13. saintpaulia (válaszként erre: 11. - Ef4746c77a)
2012. márc. 26. 08:39
Bocs a viccért, de az jutott eszembe, hogy te vagy Bella, a pasi pedig Edward Cullen! :) Nem vagyok Alkonyat-rajongó, de a jellemzésből tényleg ez jutott eszembe! :))
2012. márc. 25. 20:21
Ez nem volt írva, ez a saját, egyéni véleményem, de iszonyatosan jó hapsi is. :D
2012. márc. 25. 20:19

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát igen, sajnos egyáltalán nem vagyok jártas ebben a témában és egyáltalán a horoszkópokban, mert mint írtam, eddig nem nagyon hittem bennük.

Valaki kérdezte a horoszkópomat: halak vagyok.

Illetve valaki ajánlott egy honlapot, amit meg is néztem, és félelmetes, mennyire hasonlít az én ikrek férfimre. Csak hogy egy-két példát említsek:

- Alapeleme az állandó kommunikáció, a saját személyének a megmozgatása, állandó mozgás, cserélődés,

- Alkalmazkodóképesség jellemzi,

- Az Ikrek a társaság központja,

- Nagyon világos, egészen (porcelán-)fehér, vékony bőr,

- Az egész testalkat jellegzetesen vékony, soha nem hízik el,

- A szem világos- (porcelán-) -kék,

- Haj: világosszőke, egészen fehér-, platinaszőke haj, és mindig egyenes, de jellemzően nem hosszú,

- Az egész ember olyan "pici",

- Az arc abszolút szabályos, nagyon éles arcvonásai vannak.

- Pici, szűk, hegyes orr, határozott vonásokkal megrajzolva.

- Semmi puhaság, semmi lágyság, semmi szemtáska, semmi pofazacskó.

- Kicsit olyan az egész ember, mint egy rézkarc,

- Az ajak nagyon pontosan, élesen körberajzolva, egész keskeny,

- Az Ikrek mindig gesztikulál a kezeivel (ennél már nevettem, mert nem hittem el, hogy valakire ennyire illő legyen a horoszkópja),

- Kicsit lezser, kicsit laza, de rendezett, nett, elegáns ruházat. Feketét nem hord,

- Egyetlen pillanat alatt átlát a helyzeten,

- Rendkívül élelmes,

- Az Ikrek és a piac jellegzetes: az összes kofával beszél, végül egyébként ott veszi meg az árut, ahol a legjobban elbeszélgetett (hát ez nem lehet igaz - ezt a szóban forgóról írták :D),

- Látszólagosan együttérző, de az érzelmekkel nem igazán tud mit kezdeni,

- Mindig mindenről eszébe jut valami,

- Kicsi "linkség" is van benne: nem "hű", ha a másik porszívógyár egy kicsit is többet kínál neki.


Hát ezek után komolyan mondom ha nem hittem volna ebben, most akkor is "megtérek". Úgyhogy továbbra is áll a kérésem/kérdésem, hogy akinek van véleménye, vagy kérdése hozzám ezzel kapcsolatban (mármint a férfival kapcsolatban), akkor egy privát üzenetben szívesen válaszolok, vagy fogadom a tanácsát! :-)

2012. márc. 25. 20:06

Nekem egy Ikrek jegyű volt, de az 6 évig.


Nem szeretnék több Ikrek jegyűt!

Soha nem tudod, hogy milyen hangulatban találod és megbízhatatlan.

Vannak jó tulajdonságai is, de azok nem a partnerkapcsolatában jönnek elő, hanem inkább a barátaival, haverokkal.


Mi elváltunk, de azóta is a barátom.:)

2012. márc. 25. 19:25

Az, hogy valaki Ikrek, csak azt jelenti, hogy a Nap az Ikrek csillagképben tartózkodott a születése pillanatában. Van még 9 másik bolygó és az aszcendens, ami akár felül is írhatja az Ikrek tulajdonságokat. Én jobban megismerném az illetőt, de csak azért, mert Ikrek szülött, meg másoknak volt szerencsétlen próbálkozása Ikrek jegyű emberrel, még nem mondanék le róla.

Az Ikrek jegyről egy csomó leírást találsz akár az Interneten is, egy linket felteszek ide: [link]

8. Agnik1 (válaszként erre: 6. - C42aaaac41)
2012. márc. 25. 19:18
Csatlakozom. SOHA TÖBBÉ!!!!
2012. márc. 25. 19:18
Az utóbbi két balul sikerült kapcsolatom ikrek jegyű volt. Két oldalúak, soha többé nem akarom megtapasztalni a rossz oldalukat. Mind kettöre gyűlölettel gondolok.
2012. márc. 25. 19:17
Soha többet ikrek férfit!:)
2012. márc. 25. 19:14
Viszont magas erkölcsi normák szerint házasodik, tehát nem ejtették a feje tetejére. Csak tűrni kell neki, hogy nehezen viseli a kötöttségeket.
2012. márc. 25. 19:13
A legjellemzőbb tulajdonsága, hogy kétarcú személyiség, kétszínű.
2012. márc. 25. 19:12

nokben, meg ferfiakban is masok a csillagjegyek.

Mindenki mas mindenkinek, nekem az ikrek nem tul nyero valasztas, bar lattam mar jo fejeket!



te milyen jegyu vagy?

jol passzolnak a Nyilashoz!

2012. márc. 25. 19:10

Soha többé nem kezdenék Ikrekkel! Két pólusú, kiszámíthatatlan, veszélyes figurák.(Megvívtunk egymással nagyon keményen, és hosszú-hosszú évekbe telt, míg valóban összecsiszolódtunk. Pedig én jól alkalmazkodó ember vagyok. Azt mondom, megérte, de közben bánt, hogy sok évet elpazaroltunk ...)

Persze, ha szereted, az más: akkor semmiféle jellemzés nem tarthat - és ne is tartson - vissza! :)

2012. márc. 25. 18:58

Igaz, hogy soha nem érdekeltek a horoszkópok, de ugye, mire képes a szerelem...? Kíváncsi lennék olyan emberek véleményére, tanácsára, és egyáltalán mindenre, aki aszrológiával foglalkozik. Itt nem szeretnék személyes dolgokat leírni, aki esetleg tud segíteni, megköszönném, ha írna egy üzenetet.

A kérdésem igazából az lenne, hogy milyen egy tipikusan ikrek csillagjegyű férfi, hogy lehet vele megtalálni a közös hangot, esetleg együttélni vele?


A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook