Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire illik össze két kos jegyü ember? fórum

Mennyire illik össze két kos jegyü ember? (beszélgetős fórum)


7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Rubin17)
2014. jan. 27. 11:33

Jaj de jó, hogy visszanéztem. Nem igaz amit írtam. Fogalmam sincs van-e ilyen ismerősöm. Nem jellemző, hogy figyelem a csillagjegyeket. Ne az alapján dönts Te sem. Hidd el nem csillagjegy függő. Kiindulva a saját csillagjegyemből és összehasonlítva a testvéremmel, aki ugyanabban a csillagjegyben született napra pontosan is mégis tűz és víz vagyunk minden téren.

Az embert nézd, ha mégis érdekel a téma, akkor inkább egy igazi, képzett asztrológushoz fordulj elemzésért.

2014. jan. 27. 10:10
sok ilyen párról tudok. ha összeilletek, könnyen fog menni. s ez nem csak csillagjegytől függ. :)
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2014. jan. 25. 19:33
Nehogy már ilyen hülyeség szerint válassz párt! Nekem a csillagjegyek szerint a legjobb konstrukció volt a házasságom! Hát én nem így éreztem! :)
2014. jan. 25. 19:11

Szia!


Én kos vagyok, és volt kos párom.

Nagyon jól kijöttünk egymással, egyforma vérmérséklet, határozott, gyors döntés mindig mindenben.

Nagyon gyors összekovácsolódás. Sőt, nem is kellett "szoknunk" egymást! :-)

Én ajánlom! :-)

2014. jan. 25. 18:27
Hát ez nem túl biztató..
2014. jan. 25. 18:12
Állandóan verekednek, veszekednek. Keress más csillagjegyűt.
2014. jan. 25. 18:00
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy van-e köztetek olyan házasságban élő emberke,aki kos jegyü és a párja is az.Esetleg ismertek ilyen párokat? Jól kijönnek egymással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook