Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kenalog 40 tapasztalatok fórum

Kenalog 40 tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2018. aug. 15. 07:07

Sziasztok Nekem egy évig annyira fájt a térdem, hgy a végén már felállni sem tudtam. Utáltam a gyógyszereket, főleg steroid, kemo.... szóval EGY ÉVIG hagytam, hgy a hülyeségem miatt a gyulladás pusztitsa a testem. 2 hónappal ezelőtt olyan stádiumba jutottam h menni sem tudtam joformán, (40 multam, sportoltam, gyerekek, stb. nem lehetett tovább huzni gyógyszer) ekkor már úgy volt hgy műtik térdem. ÉS !!!! a hülyeségem miatt kialakult egy keződő nagyizületeket érintő AUTOIMMUN gyulladás, plusz heti két VALAMILYEN depresszios roham, ami kb két napig tartott és azt a 2 napot végig sirtam, mert éreztem hgy értéktelen vagyok és valami bennem mondta hgy tegyek egy szivességet családnak és fejezzem már be. Ezeket a rohamokat soha nem ESEMÉNY váltotta ki, inkább vmi hormonális izé lehetett. Vagy egy gyulladás???

Szóval Kenalog.

A orvosom a világ legjobb embere. Éjjel 11 kor kerültem sorra, első vizit, átnézte összes papirom, előtte voltam a reumatologus atyaistennél (magánrendelésen) aki közölte hgy nincs folyadék a térdemen, elmehetek.

Az orvosom leszivott fél bögrényit!!!!!!!!!! a cipócska térdemből és betolt egy tündéri kenalogot.

<33333333333

Azt mondta 1 hónapig hat, ha valami nem okés menjek vissza.

Arra számitottam, hgy a térdem jobb lesz, meg a nagyizületek, DE a BONUS:

A kenalogtol a ELMULTAK a depirohamaim is!!!!!!!!!!

(hol lehet a biokémiai összefüggés(mellékvese?, kérem ha tudja valaki irja meg)

NE várjátok meg amig ilyen szintre lép a gyulladás.

A kenalog nekem szószerint életmentő volt.

2016. febr. 5. 10:54

Nekem tavaly augusztusban használt, a hüvelykujjam ízületébe adtak 3x.1-1 hét szünettel.Meg akarta a sebész műteni pattanó ujj dg vel.

Akkor jó volt de dec. végétől megint fáj és kattog. Félévig nem lehet megismételni.

2. Icus
2014. júl. 21. 07:21
Négyszer kaptam. Az ötödikre már nem mentem vissza, mert a negyedik nagyon "kiütött". 1injekció + 1hét szünet, 2. injekció + 1hét szünet, 3. injekció+ 2hét szünet. 4.injekció + 3 hét szünet ( itt is kettő lett volna, csak a doki szabira ment. 5. injekcióra 3 hét után nem mentem vissza. Engem nagyon legyengítettek az injekciók. Viszont a térdem jobb lett. :D
1. Icus
2014. ápr. 26. 07:30
Felhozta a kereső, hogy van ilyen fórum, de hozzászólás pedig egy se:( Esetleg, ha valakinek lenne ezzel az injekcióval kapcsolatban tapasztalata örülnék, ha leírná. Én tegnap kaptam a térdembe és hetenkét kapok még egyet. Összesen háromszor vagy négyszer.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook