Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Endokrinológus Kecskeméten fórum

Endokrinológus Kecskeméten (beszélgetős fórum)


29. luyzika (válaszként erre: 28. - Renszi)
2015. ápr. 14. 15:20
Én is.
28. renszi
2012. szept. 10. 13:51
Én is Naszódyt ajánlom!
27. velociraptor (válaszként erre: 26. - Hovile1)
2010. aug. 20. 17:29
Neked is!
26. hovile1 (válaszként erre: 25. - Velociraptor)
2010. aug. 20. 17:25

Köszönöm, hogy segítettél. Remélem végre kiderül, hogy mi a baj nálam!

Szép Napot Neked!

25. velociraptor (válaszként erre: 24. - Hovile1)
2010. aug. 17. 14:20

Szia!


Annyira örülök, és annyira rendes Vagy , hogy informáltál!!!

24. hovile1 (válaszként erre: 23. - Velociraptor)
2010. aug. 17. 14:11

Szia!


Voltam a rendelésen. Azt gondolja a doki, hogy inzulin túl- és pajzsmirigy alulműködés okozza a problémákat.

El kell mennem inzulin terheléses vérvételre és pajzsmirigy vizsgálatra (vérvételre).

1 hét múlva lesz meg az eredmény.

Köszönöm még1x!

2010. júl. 28. 09:41
O.K. örülök
2010. júl. 27. 21:17
Nagyon köszi még egyszer! Nagyon sokat segítettél. Most be is jelentkeztem a Naszódyhoz, majd 3 hét múlva megyek. Mindent elmesélek majd. Remélem engem is sikerül kigyógyítania! Ha lesz még kérdésem, még írok! Köszönöm!
21. velociraptor (válaszként erre: 20. - Hovile1)
2010. júl. 27. 21:02
igen úgynevezett inzulin rezisztenciám van....diéta és gyógyszer...ha eredményre jutsz valamelyik Dokinál, örülnék, ha jeleznéd....
2010. júl. 27. 10:18

Nagyon köszönöm!

Akkor itt a cukrodat is megvizsgálták? Azzal is volt baj???

2010. júl. 25. 12:25

Szia!

Próbálok mindenre válaszolni:


Dr. Nyirády Tamás-Ő egy korrekt, nagy tudású(e mellett szerény),lelkiismeretes orvos

novembertől februárig fogytam10 kilót, azóta még hatot(de ezt már lazább diéta mellett)

igen ,amit az endo doki felírt a pajzsmirigyemre és az inzulin rezisztenciámra

Az endo doki első vizit 6000Ft, ha egy hón belül van kontroll, akkor4000Ft(van állami rendelése is)

a nőgyógyász7000Ft(ha rákszűrés is akkor 8000


írj, ha valamire, akár elérhetőségre is kíváncsi Vagy

2010. júl. 25. 09:29

Sziasztok!

Tegnap nem volt időm megnézni a fórumot, de örömmel látom, hogy írtatok!

Velociraptor,neked konkrétan melyik nőgyógyász ajánlotta dr. Naszódyt? Nekem az is bajom, hogy nem nagyon akarják a nőgyógyászok erre az "útra" terelni a gyógyítást és örülnék, ha találnék egy olyan orvost aki minden lehetőségre nyitott, nem akarja minden áron ő maga megoldani a problémát- még ha nem is ért hozzá- nehogy otthagyja a betege.

Azt megkérdezhetem, hogy mennyi idő alatt sikerült lefogynod?

Milyen vizsgálatokon kellett végig menned?

Gyógyszereket szedtél?

Mennyibe kerül nála a kezelés?

Ha gondolod, privátban írj!

Előre is köszönöm!!!

17. velociraptor (válaszként erre: 16. - Herold_1)
2010. júl. 24. 20:35

csak megtalálják majd....az ilyen vérzésnek általában nőgyógyászati az oka

ha jó diétával fogysz nem jönnek vissza a kilók....de tök jó ez a havi egy kiló is.....a baba projectet ne add fel!

16. herold_1 (válaszként erre: 15. - Velociraptor)
2010. júl. 24. 19:50

Még semmit!December óta nem voltam nála,akkor végignézett mindent belül,nem talált semmit.Pont elötte volt egy ugyanilyen erös vérzésem ,az egy hónapig volt meg abból két hét kökemény.És tiszták voltak a petefészkek is meg a méh is .Semmit nem talált bennem.


fogyni lassan szeretnék és nem diétával ,hogy utána ne jöjjenek vissza a kilok,most térünk át a családdal egy egészségesebb étkezésre és abba már nem fér bele a cukor meg az ilyesmi.


Most január óta 7 kilot fogytam ,m inden hónapba egyet.ez igy nekem pont jó,igy is terveztem.

2010. júl. 24. 19:38

egy év alatt simán lefogyhatsz 30 kilót diétával...és bőven belefér a baba....én az utolsót 41. évemben szültem és soha jobb terhességet...

a sok vérzés és elhúzódó az sokkal inkább nőgyógyászati gond, mint endo....valószínű össze se függ a kettő....a nőgyógyászod mit mond?

14. herold_1 (válaszként erre: 13. - Velociraptor)
2010. júl. 24. 19:34

Most léptem a 38. évembe.Ezzel még nem is volna baj,hanem azzal,hogy ha még tornáznám is az Avivát,amit igy nem tudok ,hogy most is 3.hete megvan,akkor is még 1-2 ,vagy még 3 év mire fogyok is meg mire a torna által rendbejönnek ott az alsó szervek.40 évesen szeretnék olyan 73 kg lenni és egészséges!


Hát ha huszon év alatt mentek fel a kiloid az tényleg nem volt olyan gyors ,mint az enyém.

13. velociraptor (válaszként erre: 12. - Herold_1)
2010. júl. 24. 19:19

A Dokinak van fizetős és nem fizetős rendelése is, ha felmész a honlapra az"előjegyzés"-hez meglátod.De van, hogy heteket kell várni.

Nálam ellentétes volt, alvó(peteérés nélküli)ciklusok,és huszon év alatt kaptam fel lépcsőzetesen 20-25 kilót.

hány éves Vagy, hogy már lemondtál a babáról?

12. herold_1 (válaszként erre: 10. - Velociraptor)
2010. júl. 24. 18:52

Igen ,most már emlékszem ,a gyerekkel voltunk ott egyszer ultrahangon,mert sokáig volt bepisilös éjszakánként.


Ha tudod,privátban átküldhetnéd!

Hogy megy ez a dolog amugy,fizetös,vagy ha a nögyogyász küld oda akkor nem?Nem tudom ezeket a dolgokat.

11. herold_1 (válaszként erre: 8. - Velociraptor)
2010. júl. 24. 18:48

Hát igen ,a kövérség az nagy baj,föleg ha ugymond hirtelen szedi fel az ember a kilokat,mint én is pl.

Nekem most az utobbi kb 5 évben 30 kg szaladt fel.Felborult a ciklusom teljesen,most is tombol annyira ,hogy már kezdek megilyedni,hogy elvérzek.A cukrom az biztos alacsony néha.Nekem van már egy gyerekem,12 éves,de még szerettünk volna öregségünkre,de ugy néz ki ,hogy ez már nem jön össze.

Nem vagyok egy orvospárti ,majd meglátom .hogy mit lépek a jövö héten.

Azért köszi az infot és ahogy a szervezted érzi,ugyis eljön az ideje a gyerekvállalásnak! :)

2010. júl. 24. 18:44
szerintem nagyon kultúrált, én amit lehet ott intézek...de Naszódynak tudom a mobilját is ha kell
2010. júl. 24. 18:39
A meditressröl már hallottam ,ha jól emlékszem ,régebben jártam is ott,majd megnézem a honlapját.
2010. júl. 24. 18:38
a kövérségem, és nem estem teherbe...a nőgyógyász(több közül Ő volt az első), mondta, hogy meg kéne a cukrot és a pajzsmirigyet nézni, és ajánlotta ezt a dokit.....azóta hála Nekik fogytam 17 kilót és van peteérésem...
2010. júl. 24. 18:35

Azt meg szabad kérdeznem,hogy konkrét mi volt a problémád?


Mert nekem most nagyon összejött,de orvos még nem látott!

6. velociraptor (válaszként erre: 5. - Herold_1)
2010. júl. 24. 18:34

biztos, hogy nem....nálam úgy alakult, hogy a nőgyógyászom indította el az egészet....

a meditressbe neten is be tudsz jelentkezni és majdnem percre tartják az időpontokat

2010. júl. 24. 18:31

Köszi!


Az szerinted mennyire akadály,hogy az én nögyógyászom nem kecskeméti?

2010. júl. 24. 18:20
Dr. Naszódy Péter meditress, engem a nőgyógyászommal karöltve Ők tettek rendbe...
2010. júl. 23. 11:54

Szia!


Engem is érdekelne!!!

2010. júl. 22. 09:56
SEnki?????????
2010. júl. 21. 16:18

Sziasztok!

Endokrinológust keresek Kecskeméten.

Akinek bmilyen tapasztalata van, kérem írjon!

Illetve árak is érdekelnek! Köszi mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook