Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméten jár valaki közülünk játszóházba a picijével? Melyiket ajánlanátok? fórum

Kecskeméten jár valaki közülünk játszóházba a picijével? Melyiket ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


11. Annamari80 (válaszként erre: 10. - Hedi13)
2010. nov. 24. 13:26
Akkor az "igazi" Ringató, ami a Szórakaténuszban van, az tetszene, mert ott kevesebben vagyunk, max. 10 anyuka + babóca. :)
10. Hedi13 (válaszként erre: 9. - Annamari80)
2010. nov. 24. 09:56

Köszi szépen, hogy leírtad ezeket és utánuk néztél!

Egyszer voltunk már a könyvári ringatón, de nagyon sokan voltunk, így nem tetszett annyira. Majd megnézem a többi helyen is. :)

9. Annamari80 (válaszként erre: 1. - Hedi13)
2010. nov. 23. 13:13

Szia!


A Malom játszóházat nem ismerem, ott még nem jártunk, de ha 8 hónapos a babád, akkor szerintem oda még ne vidd!


Amit ajánlani tudok Nektek, az a Ringató! Szuper!

Mi eddig 6-7 alkalommal voltunk, és nagyon családias a hangulat. A picik igazán élvezik. Sokat énekelünk, mondókázunk, Ági (a foglalkozás vezető) furulyázik. Sok dalocskát, mondókát tanultam ott meg. Az én kisfiam egy örökmozgó sajtkukac (15,5 hónapos), így mostanában nehéz volt ölben tartani, mert mindig megy közben felfedező útra, de nem baj, a zene, a mondóka, a dalocskák, így is eljutnak a fülébe. A furulya hangját imádja! :)

700 Ft/ alkalom (fél órás). Péntekenként 10-től a Szórakaténuszban van. Előre be kell jelentkezni. Ha érdekel, akkor írj egy privit, és küldöm az email címet.


Természetesen ingyenes foglalkozás van a városban!

A könyvtárban csütörtökönként van a Baba-mama-papa délelőtt. 10 és 11 órai kezdettel.

Ide is be kell jelentkezni, mert max. 20 férőhelyes.

Mivel nagyon népszerű, így a csütörtöki foglalkozásra már szombat-vasárnap érdemes a neten bejelentkezni, mert gyorsan be szokott telni. (info: www.kjmk.hu)

Mi ezt is nagyon szeretjük. Itt mondjuk "hazai pályán" van a kisfiam, így elég otthonosan mozog a gyerekkönyvtárban. :)

A foglalkozás után lehet maradni, játszani.


Az Erdeiben is szokott lenni mondókázás, de azt nem ismerem. Ha jól tudom csütörtökönként van, és fizetős. Érdeklődj náluk, vagy a honlapon.


Van zenebölcsi is, oda barátnőm járt a kislányával, és nagyon szerették. ha jól tudom Hunyadivárosban van valahol. Szintén fizetős. Több infóm erről nincs sajna.


Az Ifjúsági Otthonban is vannak babás programok, de ezekről nem tudok semmit, ide nem járunk, de megkerestem a programot, hátha érdekel:

[link]


Remélem tudtam segíteni!

Szép napot!

2010. nov. 23. 12:43
Kipróbáltuk a Malomban lévőt, szuper hely. Egy éves kor alatt ingyenes. Vannak piciknek megfelelő készség fejlesztő játékok, zenélő asztal, stb. egy elkülönített részen. Lehet csúszni, mászni, stb.
7. lizabella (válaszként erre: 4. - Hedi13)
2010. nov. 23. 11:50
Ilyen korú babának még nem ajánlatos.
6. bettike2007 (válaszként erre: 5. - Hedi13)
2010. nov. 23. 09:35
hm nem tudom,Maja lassan 16hónapos de nem voltunk még..
5. Hedi13 (válaszként erre: 3. - Bettike2007)
2010. nov. 23. 09:28

Szia! :)

Igazában mi sem mennénk sűrűn, csak próba szinten, heti 1x mondjuk.

Néztem a helyi játszók honlapját, de igazából nem tudom melyikbe menjünk.

4. Hedi13 (válaszként erre: 2. - Lizabella)
2010. nov. 23. 09:27
Egy nyolc hónapos babával is el lehet menni a Malomban lévő játszóba?
2010. nov. 23. 09:23

szia:-))


Én is szerettem volna,de nincs olyan ami egész megfizethető vagy ingyenes..

2010. nov. 23. 09:22

Szia.

Mi a Malomban lévő játszóházba járunk.A gyerekek azt nagyon szeretik.

2010. nov. 23. 09:02
Kecskeméten jár valaki közülünk játszóházba a picijével? Melyiket ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook