Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kaviczky professzionális kozmetikumok fórum

Kaviczky professzionális kozmetikumok (beszélgetős fórum)


2010. febr. 17. 10:43
hát nem nagy a nyüzsi itt...sajna, pedig olyan jó lenne ha írnátok minél többen véleményeket.
2010. jan. 8. 14:51

Szia!


Nekem is tetszett, bocsesz, de síelni voltunk 2 hétig és azért nem írtam, de gondolom, hogy akkor már megkapták az ajándékokat az illetékesek. Mit szóltak?


Én most amúgy majd cellulit kezelésre fogok járni, már nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire lesz hatásos.


Te voltál már ilyenen?

2009. dec. 21. 14:47

Szia! bocsi hogy csak most de óriási a készülődés a karácsonyra. Én arctejet vettem meg nappali és éjszakai krémet. Vettem volna valami maszkot is, de ezt mondat a kozmetikus, hogy ha járok rendszeresen kezelésre akkor nem fontos.


Meg képzeld vettem nagyon szép karácsonyi csomagokat pár családtagomnak. Nagyon igényes csomagok és az áruk is jó. Remélem hogy örülni fognak nekik.


És neked milyen volt?

2009. dec. 15. 11:59

Szia!


Hát igen még csak ketten vagyunk. Én is voltam már ilyen kezelésen, nekem is nagyon bejött. És te mit vettél otthonra? Segítettek ott kiválasztani?

2009. dec. 2. 10:41

Hali!


Látom még csak ketten beszélgetünk erről a témáról. Tegnap voltam a kezelésen a Kaviczky referencia szalonban. Nekem nagyon tetszett, nagyon szép lett a bőröm és vettem is otthonra magamnak krémet.


Üdv.

4. anitakovacs (válaszként erre: 2. - Antkatal)
2009. nov. 25. 14:49
És te hová mész kezelésre? Majd számolj be, hogy milyen volt...
2009. nov. 25. 14:48

Szia!


Én is láttam a műsort a hírtv-n. Nekem is nagyon tetszett. De azért durva, hogy a hazájában senki sem lehet próféta. Azt mondták, hogy külföldön többen ismerik,mint itthon.

2009. nov. 25. 14:27

Szia!


Én eddig nem ismertem ezt a terméket, de a hétvégén láttam a tv-ben. Szerintem jó termékek lehetnek. Én már felhívtam őket és ajánlottak kozmetikust is, aki ilyen kezeléseket végez. Majd jövő héten megyek.:)

2009. nov. 20. 13:16
Sziasztok! Azért indítottam el ezt a témát, mert kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook