Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatteremtés az angyalokkal fórum

Kapcsolatteremtés az angyalokkal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
57. A2880
2010. nov. 23. 11:41

Van egy történetem,az angyalokkal.Van egy ember akiről tudom,hogy csúnyán bánik a lovával,pénzkereső eszköze,egyszer személyesen láttam,hogy ököllel többször fejbe verte,mert a ló elindult és nem várta meg őt,sajnos lehet miattam,mert ahogy haladtam el mellette a ló felé tettem egy mosolyt,és ő elindult felém.Nem tudtam feljelenteni,bizonyíték hiányában.Egyszer a házunkkal szembeni portán ott volt lovaskocsival azzal a lóval és én gyertyát gyújtottam kértem Komutiel angyalt hogy segítsen ezen a lovon.Érdekes pár napra rá és azóta sem látok lovat nála,remélem jobb gazdához került aki tiszteli és jól gondozza.Ezt Komutiel segítségének tudtam be.Hát ennyi.

Egyébként vizsgák alkalmával is kérem,van rá egy külön kis szeánsz amit vizsga előtt el kell végezni,ezt angyal tanfolyamosok tanulják,még eddig a legjobb eredményeket hozta nekem,persze készültem is,de így az ember a legnagyobb magabiztossággal indulhat neki a vizsgához,hisz tudja van segítsége.

56. A2880
2010. nov. 23. 11:21

Lentebb olvastam,hogy van-e angyala a kóbor állatoknak? Az állatok védelmére lehet kérni Komutiel angyalt ő védelme alatt áll az egész állatvilág.Az állatvédőknek tanácsos együttműködniük vele.

Ha férjem hosszabb útra indul két angyalt kérek,hogy vigyázzon rá,hogy épen,egészségesen érjen haza hozzánk.

Végeztem Angyal tanfolyamot,de őszinte leszek én nem éreztem a jelenlétüket,angyal meditációk alkalmával elképzelem őket milyenek lehetnek,de úgy gondolom ez az én képzeletem szüleménye és nem egy jelenés.Nem vagyok szkeptikus fajta,sok másban is hiszek,az angyalokban is,csak épp nem értem a tanfolyamon is 10 embernek megjelentek egy-kettő (velem együtt)csak maga elé képzelte őket.Inkább úgy gondolom ők is csak elképzelték,mindegy,ha valaki érzi őket az szerencsés,mindenképp sok-sok gyakorlással talán lehetséges.

2010. nov. 23. 08:12

Szép Napot Nektek!

Lassan két éve foglalkoztatnak engem is ilyen és ehhez hasonló dolgok,témák.Most szeretnék ide leírni néhány gondolatot és tényt melyeket az elmúlt időszakban volt lehetőségem megismerni.Az angyalok "pulzáló energia gömbök",melyek mióta ember létezik,vele együtt vannak.Sőt már az ember teremtése előtt voltak,hiszen Isten velük együtt teremtett bennünket.

Az angyalok feladata,hogy amit születésünk előtt vállaltunk,nevezzük azt sorsnak vagy karmának,a lehetőségeikhez mérten betartassák velünk itt a földi létünkben.

Egy mondat a Bibliából:"Angyalt küldök előtted,hogy segítsen téged az úton...".

Az angyalok a mi segítőink,szolgáink,de csak akkor segítenek,ha mi kérjük őket.Rengeteg angyal létezik és szinte mindennek van angyala.Nekünk is van,mindenkinek van egy Őrangyala aki személyes kísérőnk,születésünkkor jött velünk a földi létbe,hogy velünk legyen ezen az úton,és ahogy a megszületést,úgy a halált is segítsen átvészelni.Ez csak a ma emberének fura és hihetetlen dolog,mert a régebbi korok emberei ezt tudták,sőt használták is.Volt egyszer régen a XIV.században Nizzában egy zsinat,ahol összegyűlt több mint 700 püspök és ott egyetlen szavazaton múlott,hogy ezt az egészet elvegyék az emberektől,ugyanis a XIV.századig benne volt az egyház szertartásának a liturgiájában,az angyalokkal való munka lehetősége.Minden ember hozzáférhetett az angyalok tudásához és segítségükhöz.Ekkor azt a határozatot hozták,hogy ezt elveszik az emberektől és aki ezt nem tartotta be,azt máglyán elégették.Több mint 400 évig tüzeltek emberekkel Európában,mire elérték amit szerettek volna.Az ok amiért ezt a határozatot hozták,"az angyalok közelsége eltompítja Jézus Krisztus fényét".Ennyi a magyarázat!!!

Még valami érdekeset a végére,ezen a zsinaton határoztak úgy,hogy az összes keresztény vallás hitrendszeréből töröljék azt,hogy nem csak egy életünk van ezen a földön,hanem folyamatosan új életre leszületünk.

54. enid79 (válaszként erre: 51. - 5649befaf3)
2010. nov. 23. 08:07
Kérd meg, hogy adjon jelet és figyelj. Az a baj - velem is -, hogy sokszor küldik a jeleket, csak nem mindig vesszük őket észre. Kérd a szívedből és tuti valamilyen módon jelezni fog(nak). Én ezt a melegséget magamtól, ha kértem, sosem éreztem :(, de hétvégén voltam meditálni (egyedül én se tudok még) és akkor találkoztam az őrangyalommal, nagyon jó érzés volt!
53. enid79 (válaszként erre: 44. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 08:04

Az a lényege, hogy mennyire bírod el, amit láthatsz a "túloldalról". Nekem most ez volt a legdurvább, így, ilyen konkrétat még nem láttam előtte, csak mondjuk annyit, hogy idelép mellém valaki fehér ruhában vagy ott áll az ajtóban és figyel. De az arcát soha egyiknek sem láttam, kivéve múlt hétfőt.


Örülök, hogy indult ez a fórum, mert én fél éve csöppentem bele ebbe a realista világomból és azért nagyon sok dologtól még félek is. De egy biztos: nem bánthatnak minket, vagy segítségért jönnek vagy segíteni. Legalábbis nekem két médium egymástól függetlenül is ezt mondta.

52. enid79 (válaszként erre: 46. - Lillenet)
2010. nov. 23. 08:02
De, nagyon könnyen lehet. :) Vagy halott lelkek, akik segítségért jönnek. Egyelőre nem tudom megkülönböztetni őket, csak azt tudom, hogy ha nyom a mellkasom, akkor segítséget várnak. Már - ha minden igaz - el tudom őket küldeni a fénybe és akkor megnyugodhatnak. Szerintem sikerül.
2010. nov. 23. 05:49
Sziasztok! Hogyan tudok sajat magam meggyozodni arrol, hogy van mellettem angyal? Es, ha igen , akkor kicsoda , micsoda? Meditalni nem tudok,egy parszor probaltam, de akkor mindig elalszom. Szoval?
2010. nov. 23. 05:30

Van angyaltanfolyam,amit le lehet végezni;)

Olvassatok utánna a neten ;)

Segít a barátotok: a Gugli ;)

49. lillenet (válaszként erre: 48. - EpresKrisz)
2010. nov. 22. 23:29

Hű de komoly:)


Kár, hogy a többiek elmentek aludni, fel vagyok villanyozva:)

Na nem baj, majd folytatódik holnap:)

48. EpresKrisz (válaszként erre: 46. - Lillenet)
2010. nov. 22. 22:59
Szerintem igen,ők az angyalok.Az egyik ismerősöm járt parázson járásra.Mielőtt átmentek volna rajta,lehívták az égieket meg az angyalokat.És a sok fotón amit csinált mindenki,más szemszögből,de minden fotón ott voltak a kisebb nagyobb fehér gömbök.Kinél nagyobb kinél kisebb segített átmenni a parázson.
2010. nov. 22. 22:23

Ez a kézmelegedős dolog nagyon érdekes, ki fogom próbálni:)


Az, hogy nem mindig érezzük őket, nem a hiányuktól van, hanem a mi fogékonyságunk/lelki nyitottságunk változik, ebben biztos vagyok.

2010. nov. 22. 22:22

Sziasztok!


Enid:

Nem lehet, hogy az engergiagömbök az angyalok?:)


Én még kezdő vagyok a témában, de hiszek bennük, néha érzem is őket, a kisfiam meg látja is még, most kezd beszélni, kíváncsi vagyok mi fog "kiderülni" majd:)

Tavaly nyáron volt egy mélypontom, de azóta sokat tanultam és megnyugodtam.

Figyelek nagyon, itt is biztos sokat tanulhatok tőletek:)

45. ökörszem (válaszként erre: 41. - Enid79)
2010. nov. 22. 21:44
Nekem is van témám: tudatos álom... röviden csak annyit, hogy viítok álmomban, mint egy hülye. Csak azt akarom mondani, hogy el se bírom képzelni, ha még ilyenek is látnék a lábamnál, akkor milyeneket sikítanék. És most egyedül vagyok, ki se fogok merni menni pisilni.
44. 03feca27e2 (válaszként erre: 41. - Enid79)
2010. nov. 22. 21:36
"Azt mondták nekem, hogy mindig annyit "küldenek" a túloldalról, amennyit elbírunk." - erről írnál kicsit bővebben? Légyszi! :)
43. ökörszem (válaszként erre: 26. - 23c6efbd66)
2010. nov. 22. 21:35
Jajj ez nagyon aranyos volt!
42. 03feca27e2 (válaszként erre: 40. - 23c6efbd66)
2010. nov. 22. 21:32
Gondolhatod mennyire megijedtem akkor...hiába hittem a szellemekben, stb... De most már nem lennék ijedős. :)
41. enid79 (válaszként erre: 39. - 03feca27e2)
2010. nov. 22. 21:32
Csak egy férfi fej volt. Közvetlenül a lábam mellett. És a szemei, rémisztőek. :((( Nem tudom, mit akartak. Állítólag segítségért jött. Talán vmi öngyilkos lehetett. Azt mondták nekem, hogy mindig annyit "küldenek" a túloldalról, amennyit elbírunk. Tehát én most itt tartok. Azóta nyugi, csak a kis "energiagömböket" látom néha.
40. 23c6efbd66 (válaszként erre: 38. - 03feca27e2)
2010. nov. 22. 21:25
Jesszus. Rendesen kirázott a hideg ettől..:/
39. 03feca27e2 (válaszként erre: 36. - Enid79)
2010. nov. 22. 21:24
Hogy nézett ki, milyennek láttad?
38. 03feca27e2 (válaszként erre: 35. - 23c6efbd66)
2010. nov. 22. 21:22
Igen. Feküdtem az ágyban, szólt a tv halkan, és gondolkodtam a napi eseményeken... Aztán egy ordítás...közvetlen közelről, rögtön felugrottam. Akkoriban volt az hogy suttogásokat hallottam, és valaki a nevemen szólított, de nem a mostani nevemen... A suttogás lehetett angyal, lehet hogy szerettek volna már akkor kapcsolatba lépni velem, nem tudom. De az ordítás valami más volt...
37. 03feca27e2 (válaszként erre: 32. - EpresKrisz)
2010. nov. 22. 21:17

Szia!

Lehetséges hogy a nagyszüleid azok. Az a lényeg hogy nem rossz érzés. :)

36. enid79 (válaszként erre: 34. - 03feca27e2)
2010. nov. 22. 21:16
Én nem hallom őket sajnos. :( De látni már sokszor láttam. :)) HOgy angyalt-e vagy sem, azt nem tudom. Az tuti, hogy akit 1 hete láttam, nem angyal volt. :S Attól betojtam. AZt gondolom, könnyebb lenne, ha hallanám őket, mert akkor nem ijednék meg néha a látottaktól.
35. 23c6efbd66 (válaszként erre: 34. - 03feca27e2)
2010. nov. 22. 21:16
Beleordított vki a füledbe? :O:O:O:O:O:O
34. 03feca27e2 (válaszként erre: 30. - 236fe2f68e)
2010. nov. 22. 21:13
Én azóta nem alszom teljes sötétben, amióta valaki a "másik" oldalról beleordított a fülembe... De akkor még nem vettem nagyon tudomást az angyalokról, sajnos... Ma már nem félek, inkább csak megszoktam hogy nem teljes a sötét. :)
33. 23c6efbd66 (válaszként erre: 30. - 236fe2f68e)
2010. nov. 22. 21:10
Azta........... ez súlyos.... Hát, ha Neked ment, akkor nekem is menni fog!! :)
2010. nov. 22. 21:08

Sziasztok!

Nekem otthon mindig olyan érzésem van,hogy nem vagyok egyedül.Nem tudom,hogy ők angyalok-e,akiket érzek,de ebben a lakásban a nagyszüleim laktak,most meg mi a férjemmel.Mindig itthon érzem magam a legnagyobb biztonságban,lehet,hogy a nagyszüleimet érzem és ők vigyáznak rám?

31. 03feca27e2 (válaszként erre: 22. - Ökörszem)
2010. nov. 22. 21:06
Arkangyalok is sokat tudnak segíteni. Például megkérheted az őrangyalod hogy kérje arkangyalok "közreműködését". :)
30. 236fe2f68e (válaszként erre: 19. - 23c6efbd66)
2010. nov. 22. 21:05

nekem annyira sulyos volt, hogy 18 évesen mág nem mertem egyedül aludni :(

egyszerüen nem mertem...még néha ugyis rám jött a félelem ha valaki mellettem volt..:( egyszerüen rettentő melegem kezdett mindig lenni, izzadtam, remegtem, ki sem mertem nyittani a szemem, éreztem meghalok..és most már vége, hála az anygalkáimnak :)

próbáld ki!

2010. nov. 22. 21:03
Úgy örülök hogy vannak érdeklődők! :)
28. 03feca27e2 (válaszként erre: 22. - Ökörszem)
2010. nov. 22. 21:01
Ez nagyon jó kérdés, ezen még sosem gondolkodtam...így nem tudom hogy van-e nekik. De ha kéred az angyalodat hogy segítsen, biztosan valamilyen formában érkezni fog segítség, de azt neked kell majd felismerned. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook