Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatteremtés az angyalokkal fórum

Kapcsolatteremtés az angyalokkal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
87. enid79 (válaszként erre: 81. - Lillenet)
2010. nov. 24. 07:39

Az angyaloknak valóban nincs nemük. Csak valahogyan a mi agyunk számára is elfogadhatóvá kell tenni, ezért képzeljül el nőnek/férfinek/emberhez hasonlónak. :)


Nem tudom még, milyen képességeim vannak, sokszor azt hiszem, pszichológushoz, meg szemészhez kellene mennem. Nehéz ezt a dolgot a mai világban megélni. Kínomban májusban mentem el egy látóhoz, akkor már teljesen kész voltam a mellettem bekapcsoló elektromos eszközöktől, a hideg "érintésektől" és hasonlóktól. Innen kezdődött az egész, én eddig nem foglalkoztam ezekkel a dolgokkal, de most muszáj nyitottnak lennem, ha nem akarok bekattanni. :S Pedig az én realista világképembe ezek a dolgok fél éve még nagyon nem fértek bele...

86. 03feca27e2 (válaszként erre: 85. - Lillenet)
2010. nov. 24. 00:18
Fogok, de lehet hogy nem leszek 1-2 napig. Mihelyt tudok jönni, írok. :) Addig is jó beszélgetést! :)
85. lillenet (válaszként erre: 74. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 23:21

Mesélnél egyet-kettőt?

Nagyon kíváncsi vagyok, és nem csak azért, mert kisfiam is lát sok mindent. De ő még kicsi, most kezd beszélni, és próbálok többet megtudni ezekről a dolgokról.

84. 03feca27e2 (válaszként erre: 79. - Pirosalma)
2010. nov. 23. 22:59
Ha nincs szabad akarat, akkor miért nem hisz mindenki ugyan abban? :) Mert akkor semmiben sem lenne döntés lehetőség... :)
83. lillenet (válaszként erre: 52. - Enid79)
2010. nov. 23. 22:57

Biztosan sikerül:)


Nagyon jó, hogy foglalkozol ezzel, hogy "tanulod", drukkolok, hogy minden félelmed elmúljon. Az élet felfoghatatlanul csodálatos és te olyan képességet kaptál, amit csak kevesen. Tudom, hogy ez egyelőre nem nagy öröm neked, mert félsz, de szerintem eljön majd az idő, mikor élvezni fogod bizonyos értelemben:)

82. 03feca27e2 (válaszként erre: 75. - Fksz)
2010. nov. 23. 22:54

Azt most leírom hogy nem vagyok "profi"... Nekem is van most, például régebben tudtam ingával kommunikálni angyalokkal, viszont bizonyos idő óta nem megy... Tegnap megpróbáltam, nem ment, de arkangyalkártyával üzennek... Na, ezt kéne nekem összerakni... :) Mondjuk kaptam olyan jelzést hogy megpróbálhatnám látni, hallani őket, legalábbis szeretnék hogy fejlődjek szerintem...


Nekem is volt/van olyan érzésem. Mikor tanácsot kértem az angyaloktól kártyával egy olyan lap esett ki ami arról szólt hogy engedjem ki a bennem lévő erőt és ne féljek stb... :) De még nem nagyon jött össze.


Viszont neked azt a blokkot kellene feloldani. De hogy hogyan, azt nem tudom, talán valaki majd tud segíteni. :)


Segítenek legyőzni biztosan a félelmed.

Én például rettegek a pókoktól, rovaroktól, és ha olyan lelkiállapotban vagyok hogy spontán elkezdek félni attól hogy rám másznak míg alszom, hívom Mihály arkangyalt és ő mindig segít. :)

81. lillenet (válaszként erre: 58. - Enid79)
2010. nov. 23. 22:52

Az nem lehet, hogy az angyaloknak nincs is nemük?


Én automatikusan női képben képzelem el őket, de az eszem azt súgja nemigen számít ez abban a világban. Remélem érthető mire gondolok:)

80. Pirosalma (válaszként erre: 78. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 22:52
Miért? Nem a hitről vitázunk. A hit szerintem egy végtelenül egyszerű dolog, és semmi tudatos racionalitás nincs mögötte, róla tényleg ritkán van értelme vitázni.
79. Pirosalma (válaszként erre: 77. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 22:50

Bocs, most látom, Jocó a te hozzászólásodra reagált. Ha nem akarsz vitázni, ne vitázz.


"mert mindenkinek megvan a szabad akarata ki miben hisz"


És nem is biztos, hogy van szabad akarat.

2010. nov. 23. 22:41
A Bibliáról meg pláne nem érdemes vitázni... :)
2010. nov. 23. 22:40

Nekem meg nincs kedvem vitatkozni, úgyhogy nem is teszem... :) Hiába akarod befolyásolni azt hogy mások úgy gondolkodjanak mint te, nem fog sikerülni, mert mindenkinek megvan a szabad akarata ki miben hisz...ennyi. :) Én is estem már csapdába ilyen téren, de tanultam belőle.


Csak annyit írok hogy akit irritál ez a téma, az ne jöjjön ide... :)

76. Pirosalma (válaszként erre: 66. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 22:13

Nem azért indítottad, de most leállunk vitatkozni, mert előkerült valami, ami a Biblia hitelességét vonja kétségbe.

Az ugyanakkor tényleg nem vita, hogy "reinkarnacio pedig nincs, punktum."

75. fksz (válaszként erre: 74. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 21:56

Bennem valami miatt van egy blokk. Nem tudom megmagyarázni, de sokszor úgy érzem 'szétrobbanok', de FÉLEK valamiért mélyebbre 'ásni'. Nem tudom mi lehet ez.... A sötéttől félek a mai napig.


Ha van időd, mesélj az élményeidről, hátha megtalálom a választ bennük.

2010. nov. 23. 20:49
Kiskoromban is voltak dolgok, szóval... :)
2010. nov. 23. 20:48

Erre azért nehéz válaszolni, mert már régebben is éreztem mikor mondjuk magam alatt voltam és reménytelennek láttam a helyzetem hogy valami miatt megnyugszom, melegséget éreztem hiába fáztam előtte...stb... Volt olyan eset is hogy majdnem elestem, de egy láthatatlan valaki elkapta a karom... De akkor még nem tudtam hogy angyal volt...


Ebben az évben kezdtem feléjük fordulni, mert le kellett szedni egy anyajegyem és nagyon megijedtem, ráadásul Szegedre kellett mennem, szerencsére nem egyedül. Megkérdeztem ingával az őrangyalom hogy lesz-e valami baj mikor megyek Szegedre, az volt a válasz hogy nem lesz semmi baj... Kértem az arkangyalokat hogy vigyázzanak ránk, épségben érjünk oda és vissza. Majdnem nem tudtunk hazajönni, mert az autó akkuja lemerült, megijedtem és akkor azt gondoltam hogy nem is segítenek az angyalok, de mihelyt erre gondoltam odajött egy férfi és megkérdezte hogy segíthet-e mert látta hogy égve maradt a lámpa... Rögtön tudtam hogy az angyalok műve volt, mert az ő szótárukban nem létezik az a szó hogy "véletlen"... :)


Nem csak angyalokkal "találkoztam" már... Onnan tudom.

72. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 71. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 20:23
mondjuk az elso talalkozasod,es mibolgondolod hogy azok angyalok es valoban joakaratuak es segitenek neked?
71. 03feca27e2 (válaszként erre: 68. - 9d1c6d6ed1)
2010. nov. 23. 20:20

Köszönöm! :)


Pontosan mire lennél kíváncsi?

70. 03feca27e2 (válaszként erre: 67. - Nissi)
2010. nov. 23. 20:18

Szia!


:) Nem kell semmilyen szertartás hozzá, elég ha megkéred mondjuk az őrangyalod "Őrangyalom, kérlek segíts felébrednem reggel 6-kor." :) A parancsoló és tiszteletlen hangvétel nem szerencsés. De persze attól még hogy a te szabad akaratodat tisztelik, másét is tiszteletben tartják, szóval csak olyat kérhetsz tőlük ami másoknak nem árt, vagy nem ütközik az ő akaratukkal... :)

69. 23c6efbd66 (válaszként erre: 67. - Nissi)
2010. nov. 23. 20:16

Szia!


Én nem konkrétan segítséget szoktam kérni tőlük, inkább jelet, ha nem tudok dönteni valamiben. Azt úgy szoktam, hogy "Kérlek adjatok egy jelet, melyik a helyes döntés" A jel érkezhet úgy, hogy egy plakáton látod a választ, egy dalban meghallod.... a lényeg, hogy tudni, érezni fogod, hogy az lesz a megoldás! :)

68. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 66. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 20:10
ok megertettem meghalgatlak es ha nemtetszik elvonulok!
67. Nissi
2010. nov. 23. 20:09

Sziasztok!

Es hogy lehet az angyalokat megkérni valamire? Csak ugy mondom hogy angyal segits ebben és ebben... :)

66. 03feca27e2 (válaszként erre: 63. - 9d1c6d6ed1)
2010. nov. 23. 20:06

Nem azért indítottam ezt a fórumot hogy bizonygassak, vagy mások leálljanak vitatkozni azokkal akik hisznek az ilyen dolgokban.

Azt szeretném ha nem lenne ilyen vitatkozás hogy "márpedig ilyen nincs" stb, mert ebből csak olyan értelmetlen beszélgetésnek nem nevezett szócséplés lenne, ami nem vezet sehová sem...


Ez a fórum azért van, hogy az emberek megosszák az élményeiket, tapasztalataikat az angyalokkal kapcsolatban, vagy kérdezzenek, de ne abból a célból hogy utána elkezdjenek letámadni másokat...


Ezt fontosnak tartottam leírni...

65. 03feca27e2 (válaszként erre: 55. - Gyuri67)
2010. nov. 23. 19:51

Szia! :)


A "szolga" szó talán nem a legmegfelelőbb... :)


Én is olvastam olyat hogy kivették az újraszületés részeket...


Számomra éppen az ilyenekért nem mindenben hiteles a Biblia... :)

64. 03feca27e2 (válaszként erre: 53. - Enid79)
2010. nov. 23. 19:45
Világos. :)
63. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 59. - 8dc02726ef)
2010. nov. 23. 19:41
reinkarnacio pedig nincs,punktum.
62. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 1. - 03feca27e2)
2010. nov. 23. 19:39
en meg nem talalkoztam veluk de szivesen meghalgatom ha elmeseled.
61. 23c6efbd66 (válaszként erre: 60. - Pirosalma)
2010. nov. 23. 19:22
Engem is érdekelnének ezek az üzenetek. Egyébként mi annak idején hittanon úgy tanultuk, hogy vannak angyalaink, akik segítenek, nyilván nem név szerint az összeset.. De nem tagadott semmit a pap....
60. Pirosalma (válaszként erre: 59. - 8dc02726ef)
2010. nov. 23. 18:45

"a reinkarnáció elfogadása nélkül a Biblia legtöbb üzenete értelmetlen."


Sorold, mely üzenetekről van szó. Pontos igehellyel együtt.


Szerintem meg teljesen ellentétes a Biblia elveivel.

59. 8dc02726ef (válaszként erre: 55. - Gyuri67)
2010. nov. 23. 18:18
Pedig a reinkarnáció elfogadása nélkül a Biblia legtöbb üzenete értelmetlen. Ezért volt benne eredetileg.
58. enid79 (válaszként erre: 56. - A2880)
2010. nov. 23. 12:06
Én nem képzeltem el, én láttam. Azt gondolom, ha elképzeltem volna, akkor látom pontosan, hogy néz ki, de én bármennyire is szerettem volna látni, hogy nő vagy férfi az őrangyalom, semmit nem láttam belőle, csak a hatalmas szárnyakat, amikkel átölelt. Ha mi képzelünk oda "valakit", akkor az egonk dolgozik, nem a "szellemünk".
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook